Druga Liga - grupa Centar

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 04 nov 2018, 21:46

Pobjeda - Radnik 0-1
Borac - SASK 7-1
Krivaja - Famos 2-1
Azot - Bosna 1-2
Mosevac - Natron 0-0
Ilijas - Vis 9-1
Zepce - Jedinstvo 5-0
Slobodan: Usora

7 utakmica, 30 golova, 5 po utakmici :clap:


Meni jako zanimljivo kolo. Radnik je uspio slaviti na najvrucem gostovanju u ligi, al mislim da se ne mogu opustiti u posljednja dva kola. Sada im stize Borac, a onda idu solidnom Mosevcu u goste gdje bi takodjer mogli pasti. Ja ipak tipujem na 6 bodova Radnika u ta dva kola, ali 6 teskih bodova.

Ocekivanu pobjedu upisao je i Borac, cak i ocekivano visoku s obzirom na neka desavanja oko SASK-a posljednjih dana. Iznenadjenja nije bilo ni u Zavidovicima gdje je Krivaja pokazala da se pomalo budi. Zato me iznenadila pobjeda Bosne kod Azota. Azot nije u gornjem dijelu tablice, ali mi se pokazao kao puno bolja ekipa od Bosne i ocekivao sam da ce danas rutinski slaviti. Takodjer sam rutinsku pobjedu ocekivao i od Mosevca, ali opcinski derbi je ipak derbi i tu nema laganih bodova.

Al sta reci na 9-1 u Ilijasu? Da li je netko falio u ekipi Visa? Ne razumijem da je ekipa iz gornjeg dijela tablice primila 9 komada od nekog, a da to nisu Borac i Radnik. Ocekivao sam izjednacenu utakmicu i minimalnu pobjedu Ilijasa. Ne mogu vjerovati da smo mi izgubili od ekipe koja kolo kasnije primi devet komada.

I secer na kraju :mrgreen: Danas sam u Zepcu gledao najlosiju ekipu koja je gostovala u zadnju 5-6 godina koliko se takmicimo od obnove rada. Bilo je ovdje ekipa koje su primale po desetak komada, al nitko nije bio toliko los. Nasi da su imali malo vise volje mogli su im utrpati brojku koju zamisle. I ovako je moglo pasti desetak golova, ali se nafulalo nekih prilika. Moglo je cak i Jedinstvo do nekog gola. Kad su nasi vidjeli koliko su ovi losi odmah je koncentracija u obrani pala i u drugom poluvremenu je Jedinstvo imalo 2-3 solidne prilike. Steta sto se nije dodatno popravila gol razlika, al mislim da se Jedinstvu svakako i u gostima mora utrpati pet komada. Ne znam tko su nesretnici kojima su uspjeli uzeti bod, a ovi sto su ih pobjedili, pa nemam rijeci.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 05 nov 2018, 14:31

Ljudi dali gol rukom, i sad scena stoje radnikovi igraci jer su i oni vidjeli da im je kolega dao rukom gol ne slave, ono Muracevic hladno na centar... Smijesno, trebali su dobiti 5 komada jer toliko je pobjeda pogodila gredi (najmanje). Ono sto je meni zapalo za oko je sudjenje, katastrofa, vidi se ofirno da se navlaci Radniku. Ako bude fer sudje za vikend dobit cemo ih glat, stim da se igra na prirodnoj travi, a ne ko zadnjih nekoliko sezona dodjemo u Hadzice pa na umjetnu, koja nije ni "O" od umjetne... Realno pobjeda bolja bila, al eto nekad treba imati i te sportske srece pa da od toliko pogodjenih precki i stativa da ni jedna ne udje, strasno...

Bau Bau 9:1, sta je ovo jb te...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 05 nov 2018, 18:09

Tihi je napisao/la:Ljudi dali gol rukom, i sad scena stoje radnikovi igraci jer su i oni vidjeli da im je kolega dao rukom gol ne slave, ono Muracevic hladno na centar... Smijesno, trebali su dobiti 5 komada jer toliko je pobjeda pogodila gredi (najmanje). Ono sto je meni zapalo za oko je sudjenje, katastrofa, vidi se ofirno da se navlaci Radniku. Ako bude fer sudje za vikend dobit cemo ih glat, stim da se igra na prirodnoj travi, a ne ko zadnjih nekoliko sezona dodjemo u Hadzice pa na umjetnu, koja nije ni "O" od umjetne... Realno pobjeda bolja bila, al eto nekad treba imati i te sportske srece pa da od toliko pogodjenih precki i stativa da ni jedna ne udje, strasno...

Bau Bau 9:1, sta je ovo jb te...
Ma to se sve odavno zna.
Od utakmice protiv nas se vidjelo na to da ce se Radnik ove sezone gurati.Koliko im je samo zuti mogao pokazati,onda iz kornera koji nije bio i ruke koje nije bilo plus i da jeste bilo je vani ipak penal svirao sve se znalo da se ide na to da Radnik udje u 1 ligu.
Pa cak i protiv azota su postigli neregularan gol
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Mokes
Postovi: 14888
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 06 nov 2018, 18:04

DVANAEST OD DVANAEST: SENIORI UPISALI NOVI TRIJUMF

Druga liga FBiH "Centar": NK Pobjeda - FK RADNIK HADŽIĆI 0:1

Novu pobjedu za stopostotan učinak u sezoni upisali su naši seniori koji su u 13. kolu savladali Pobjedu u gostima.

Gol odluke postigao je Tarik Zukić u 42. minuti meča.

Utakmicu protiv Pobjede počeli su Ismir Mudželet, Enes Kazić, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Meldin Podrug, Mirza Kalem, Tarik Zukić, Amar Konjhodžić, Almedin Gusinac, Benjamin Šehić i Alden Vladavić.

Kasnije su šansu dobili Almin Redžić, Jasmin Beća i Mustafa Mujan.

Radnik je ostao na prvom mjestu s maksimalnih 36 bodova.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 08 nov 2018, 12:37

U nedjelju sudije iz 1. lige, ono da se lafo opere savez...

Gl: Topuzovic Elvedin (Tuzla)
A1: Kahric Sead (Jajce)
A2: Music Nermin (Mostar)
Delegat: Imamovic Samir (Gorazde)
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Topnikus » 09 nov 2018, 23:36

Tihi je napisao/la:U nedjelju sudije iz 1. lige, ono da se lafo opere savez...

Gl: Topuzovic Elvedin (Tuzla)
A1: Kahric Sead (Jajce)
A2: Music Nermin (Mostar)
Delegat: Imamovic Samir (Gorazde)
U prevodu iskusniji kriminalci. Hahahahaha joj cirkusa i Saveza. Nastimaju pola lige pa dva kola druge sudije ccc

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 10 nov 2018, 21:39

Bosna - Pobjeda 1-0

Sutra:
Vis - Jedinstvo
Usora - Zepce
Natron - Krivaja
SASK - Mosevac
Radnik - Borac
Ilijas - Azot

Danas ocekivana pobjeda Bosne. Sutra ocekujem relativno lagane pobjede Visa i Natrona. Mislim da ce Zepce slaviti na Usori, a ocekujem remi u Doglodima. Ilijas bi trebao izaci na kraj s ekipom Azota, ali mislim da to nece biti tako lako. U derbiju kola ocekujem pobjedu domacina, sa sudackom pomoci ili ne.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 11 nov 2018, 14:16

40. minuta u Hadzicima
Radnik - Borac 4-0

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la lisander » 11 nov 2018, 17:38

Signore je napisao/la:40. minuta u Hadzicima
Radnik - Borac 4-0
6-0 na kraju, moglo je biti i više. Radnik je daleko najbolja ekipa u ligi i ne znam odakle vam priče da ih sudije guraju, vjerojatno od kako se igra Druga liga Centar nijedna nije ekipa nije bila toliko bolja od ostatka lige.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 11 nov 2018, 17:39

@tihi jesul vas sudije pokrale kuknjava

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 11 nov 2018, 19:44

Bosna - Pobjeda 1-0
Vis - Jedinstvo 9-1
Usora - Zepce 1-1
Natron - Krivaja 1-2 (prekinuto)
SASK - Mosevac 1-2
Radnik - Borac 6-0
Ilijas - Azot 2-0

Najvece iznenadjenje je ovo u Maglaju. Ocekivao sam da ce Natron to s lakocom rijesiti, a na kraju tuku suce zbog odluka u korist danas bolje Krivaje.

Ocekivao sam pobjedu Zepca, ali s obzirom na broj propustenih prilika i ovih 1-1 je dobro. Ocekivao sam i remi u Doglodima, al ni ovih 1-2 me ne iznenadjuje, svakako sam mislio da ce biti gusta utakmica kao sto je i bila.

Radnik suvereno ugasio Borca. Nakon svih pisanja o guranjima sam ocekivao da ce biti 1-2 razlike s golom iz penala i slicno. Al ljudi ih nasamaraju ko pionire. Mi s igracom na golu nismo primili sest komada u Hadzicima.

Avatar
Mokes
Postovi: 14888
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 11 nov 2018, 20:00

ŠEST GOLOVA U MREŽI DIREKTNOG KONKURENTA: RADNIK NASTAVLJA NIZATI POBJEDE, MEMIĆ UPISAO DEBI ZA PRVI TIM I ODMAH POSTIGAO GOL

Druga liga FBiH "Centar": FK RADNIK HADŽIĆI - FK Borac Jelah 6:0

Radnik je svoju snagu pokazao današnjom pobjedom nad direktnim konkurentom u borbi za prvo mjesto tabele Borcem iz Jelaha. U 14. kolu naš tim je slavio rezultatom 6:0 i upisao 13. pobjedu u isto toliko mečeva.

Golijada je počela u šestoj minuti kada je Nermin Hadžić "načeo" goste. Do kraja meča Hadžić je postigao još jedan gol, a u strijelce su se upisivali Amar Konjhodžić, Irfan Hasanović, Benjamin Šehić i Amar Memić.

Memić, koji briljira ove sezone u našem juniorskom timu, danas je upisao debi za prvi tim, a debi je krunisao pogotkom za koji mu je trebalo samo 16 minuta na terenu. U igru je ušao u 67. minuti, a gol je postigao u 83. minuti

U prvom sastavu protiv Borca igrali su Ismir Mudželet, Enes Kazić, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Mirza Kalem, Tarik Zukić, Amar Konjhodžić, Nermin Hadžić, Faris Fejzić, Benjamin Šehić i Alden Vladavić.

Pored Memića, s klupe su ušli Meldin Podrug i Jasmin Beća, a teren su napuštali Zukić, Konjhodžić i Šehić.

Radnik je ostao na prvom mjestu s maksimalnih 39 bodova.
slika
slika
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 11 nov 2018, 23:40

I sta bi za reorganizaciju?

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 12 nov 2018, 10:12

Signore je napisao/la:I sta bi za reorganizaciju?
Mislim da nece biti nista od toga, jer bi liga bila dosta skupa.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 12 nov 2018, 10:31

DesimaL je napisao/la:
Signore je napisao/la:I sta bi za reorganizaciju?
Mislim da nece biti nista od toga, jer bi liga bila dosta skupa.
Ma ova nasa grupa je meni sasvim OK, nema mi nitko napet u okolici i ovdje bi bilo dobro samo smanjiti broj klubova na 12.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 12 nov 2018, 11:21

Na Sjeveru samo 3 kluba zadovoljavaju uslove za ulazak u visi rang, od ta tri kluba dva su daleko od ulaska.
Do reorganizacije mora doci pogotovo jer federalnu ligu treba skratiti vecina terena je neuslovna.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 12 nov 2018, 15:49

Kakva je to makljaza u Maglaju bila?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 12 nov 2018, 17:02

Kelner69 je napisao/la:Kakva je to makljaza u Maglaju bila?
Krivaja vodila, igraci Natrona to nisu najbolje podnijeli pa su pokusali na drugi nacin da pokazu koliko su jaki.

Ako netko ima spisak delegiranja od ovog kola. Zanima me tko je sudio u Maglaju.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 13 nov 2018, 17:58

FK Borac Jelah čestita ekipi FK Radnik Hadžići na osvojenoj tituli prvaka jesenjeg dijela sezone 2018/2019 u Drugoj ligi FBiH grupa Centar.
Svakako i sportske čestitke na sasvim zasluženoj pobjedi nad našom ekipom u kolu koje je iza nas, a ovim putem se zahvaljujemo i savezu na delegiranju sudija za ovu utakmicu, koji su odradili profesionalno svoj posao i pokazali da imamo zaista kvalitetne sudije koje mogu svirati i arbitrirati i utakmice evropskih nivoa takmičenja.
Takođe zahvaljujemo se i našim vjernim navijačima koji su uvijek tu uz svoj Borac.
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 13 nov 2018, 18:47

Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.