Druga Liga - grupa Centar

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 23 sep 2018, 22:05

Signore je napisao/la:
ASD je napisao/la:Gledam malo broj golova, kakvom vi to fudbalu imate srecu da svjedocite, na sjeveru nije ni blizu tako.
Onako bez zezancije, u ovoj ligi se moze pogledati dobrog nogometa. Zna se desiti da na teren izadju dvije ekipe koje su otprilike slicne snage, jednako raspolozene za igru i imas uzitak. Pregrst prilika, dosta golova i logicno da je zanimljivo. Poceo sam ici gledati i neke okolne klubove kad ovi moji igraju daleko na gostovanju, mozda ce netko reci da pretjerujem, al nudi mi veci uzitak nego PL na TV-u. Mislim da je ovdje klubovima puno manje bitan rezultat, tj. nisu pod tolikim pritiskom ako izgube, jer ovdje nema Europe, rijetko se ispada iz lige i slicno. Ili si prvi ili ti je svejedno. Nije bas da je skroz svejedno, ali nisu primorani izboriti poziciju vise, nitko te ne tlaci. U takvim uslovima igraci mogu igrati opustenije i prikazati bolji nogomet. Gosti dodju osjetno losiji, ali od prve minute krenu napadacki i da se nadigravaju i to je uzitak gledati, jer na kraju imas nekih 5-2 i slicno. Cak i nekvaliteta doprinosi takvim rezultatima, jer imas veci broj gresaka u obrani i slicno.

Grupa sjever je isti rang i stanje bi trebalo biti slicno, a zasto je toliko manje golova to je tesko znati. U prvih pet kola na sjeveru je palo 99 golova dok je u isto toliko kola u centru palo cak 153 uz jednu utakmicu manje. Razlika je ogromna. U nekom prosjeku na sjeveru pada 20 golova po kolu sto je oko 2,5 po utakmici dok u centru pada 30 po kolu sto je skoro 4 po utakmici.
Posto pratim redovno Sjever, znam recimo da je 2:2 rezultat puno golova i da 0:0 nije rijetkost.
Vjerujem danje u Centru nula nula rijetkost, a 2:2 normala.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 24 sep 2018, 13:01

Signore je napisao/la:Vis - Mosevac 2-1
Zepce - Azot 1-1
Jedinstvo - Ilijas 0-2
Usora - Bosna 3-2
Natron - SAŠK 4-1


Patnja za oci utakmica u Zepcu danas. Nije to toliko los nogomet, al dosta se igralo na sredini terena i nije bilo nekih prilika. Ovih 1-1 je posten rezultat, mada je realnije 0-0. Ocekivao sam da ce Zepce dobiti danas, ali se Azot pokazao kao dosta dobra ekipa. Vjerujem da ce s vremenom izaci u gornji dio tablice. Jedino sto im fali fizicke spreme, hvataju ih grcevi i kad treba i kad ne treba :lol:

Ovo ostalo vecinom ocekivano, mada nisam ocekivao da ce Natron bas razbiti SASK-a. Govorio sam da Maglajlije nisu lose kako tablice pokazuje, jednostavno im se poklopio raspored takav i jbg. Danas po meni ocekivana pobjeda. Ishodi u Kosovi i Zabljaku takodjer ocekivani, ali sam ocekivao pobjedu Jedinstva nad Ilijasom. Nije da mi je ovo iznenadjenje, sva tri ishoda su mi djelovala kao moguca, ali sam eto prednost dao domacinu koji je razocarao na kraju.
Nama je u Zepcu utakmica sezone, nju ako dobijemo to je to.. od 6 kola 4 smo igrali na strani, tako da broj bodova na kontu i 2. mjesto nije ni lose. Sad odmaramo nema ovih Zenice pa onda Zepce, jer poslije imamo laksi raspored. Na pauzi nam dolaze neki igraci tako da se nadam da cemo ove iz Hadzica na kraju prestici na tabeli...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 24 sep 2018, 13:38

Tihi je napisao/la: Nama je u Zepcu utakmica sezone, nju ako dobijemo to je to.. od 6 kola 4 smo igrali na strani, tako da broj bodova na kontu i 2. mjesto nije ni lose. Sad odmaramo nema ovih Zenice pa onda Zepce, jer poslije imamo laksi raspored. Na pauzi nam dolaze neki igraci tako da se nadam da cemo ove iz Hadzica na kraju prestici na tabeli...

Pa dobili ste u gostima Ilijasa od kojeg je Zepce u gostima porazeno. Pricao sam s ovim sto nam vodi fb stranicu i kaze da je Zepce bilo bolje prvo poluvrijeme i da je promasilo dosta prilika, a onda je to Ilijas kasnije kaznio. Dobili ste i Azota kuci, a Zepce juces s njima 1-1. To je bila vjerojatno najgora utakmica Zepca unazad godinama. Ja mislim da ce biti gusto, mi vama ne lezimo, ali ni vi nama, to je bas sve od utakmice do utakmice, k'o neki pravi derbi. Ja se samo nadam dobroj utakmici, a nadam se i da ce Zepce pobjediti, mada tu moze biti svasta. I prosle sezone kad je Borac pobjedio 1-0 dao je gol nekad u trecoj minuti i vise nije centra presao, moglo je bit i 5-1. Netko od vasih, a mozda cak i ti, je pisao da je to najgora predstava Borca te sezone. Slicno se moze dogoditi i sad, a moze se dogoditi i Zepcu.

Ja vam ne dajem puno sansi za prvo mjesto. Radnik jednostavno djeluje previse mocno i ne vidim tko ih moze zaustaviti. Prosut ce oni bodova, bit ce remija, bit ce i poraza, ali mislim da ce drugi gubiti veci broj bodova. Vama je Pobjeda dala cetiri komada, a Radnik dobio jednu utakmicu s tri razlike i ostale sve s cetiri ili vise. Istina da nisu imali ni tezak raspored, al trebalo je to pozabijat. Nas dobili 4-0, nama igrac branio, nismo imali golmana. Recimo da bi s golmanom mozda bilo 2-0 i onda se tih 2-0 ne cini puno i djeluje kao da bi ih kuci mogli dobiti ili uzeti bod.

Vama sretno, vise bih volio da vi udjete u visi rang nego Radnik, al prednost ipak dajem njima. Mi sad idemo u Tesanjku, blizu ti je, dodji i skautiraj :mrgreen:

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 24 sep 2018, 18:00

Ne mogu da vjerujem, Natron od desete minute igrao sa igracem manje i gubili 0:1, tekma zavrsena 4:1. SASK zabije sedam komada Famosu, s igracem vise primi 4 komada od Natrona, nevjerovatno

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 24 sep 2018, 22:58

Tacnije od 23 minute natron je imao igraca manje

Dok je bilo 11 sa 11 dobro smo se nosili sa natronom cak i bili puno bolji.Od tog pogotka i crvenog kao da je druga ekipa igrala.Previse se povukli nazad,onda 3 smijesne greske golmana su doveli do toga da natron u potpunosti nas nadigra.Cak je cinilo kao da natron ima igraca vise a ne mi.
Visca el Barça ! Mes que un club !

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 25 sep 2018, 18:09

DesimaL je napisao/la:Tacnije od 23 minute natron je imao igraca manje

Dok je bilo 11 sa 11 dobro smo se nosili sa natronom cak i bili puno bolji.Od tog pogotka i crvenog kao da je druga ekipa igrala.Previse se povukli nazad,onda 3 smijesne greske golmana su doveli do toga da natron u potpunosti nas nadigra.Cak je cinilo kao da natron ima igraca vise a ne mi.
Netacno kolega. Penal za SASK i crveni za Natron zbog prekrsaja, tada SASK je poveo 0:1 bas iz tog penala, kasnije primio 4 komada.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 25 sep 2018, 22:06

semcho je napisao/la:
DesimaL je napisao/la:Tacnije od 23 minute natron je imao igraca manje

Dok je bilo 11 sa 11 dobro smo se nosili sa natronom cak i bili puno bolji.Od tog pogotka i crvenog kao da je druga ekipa igrala.Previse se povukli nazad,onda 3 smijesne greske golmana su doveli do toga da natron u potpunosti nas nadigra.Cak je cinilo kao da natron ima igraca vise a ne mi.
Netacno kolega. Penal za SASK i crveni za Natron zbog prekrsaja, tada SASK je poveo 0:1 bas iz tog penala, kasnije primio 4 komada.
Pa valjda znam igrao sam tu utakmicu haha

U 23 minuti igrac natrona odbranio rukom pogodak i dobio crveni karton.Sask poveo 1:0 i od tada je krenulo sve prema dole.Mozda imali poslije toga 2 prilike jos ciste i poslije toga veliki pad u igri
Prvi pogodak Natrona golman krene pa stane i na kraju ga lobuje mislim onaj brazilac da je dao.Kod drugog gola golmanu ispada lopta iz ruke i povlaci igraca za nogu i penal za Natron.Treci gol je sa 25 metara udarac,golman ne iskusan izasao malo vise i preko njega lopta.A 4 gol je bio centarsut iz slobodnog negdje sa ivice 16 metara i onaj kapiten Natrona postigao pogodak.
Visca el Barça ! Mes que un club !

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 26 sep 2018, 05:32

E pa vidis da je bilo 0:1 za SAŠK pa onda cetiri komada primili sa igracem vise, imam i ja informacije iz prve ruke od prvotimca SAŠK-a :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 26 sep 2018, 08:24

semcho je napisao/la:E pa vidis da je bilo 0:1 za SAŠK pa onda cetiri komada primili sa igracem vise, imam i ja informacije iz prve ruke od prvotimca SAŠK-a :D
Pa covjek ti je i rekao da su bili bolji dok nisu ostali s igracem vise i poveli. Nakon toga se raspali.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 27 sep 2018, 19:43

Signore je napisao/la:
semcho je napisao/la:E pa vidis da je bilo 0:1 za SAŠK pa onda cetiri komada primili sa igracem vise, imam i ja informacije iz prve ruke od prvotimca SAŠK-a :D
Pa covjek ti je i rekao da su bili bolji dok nisu ostali s igracem vise i poveli. Nakon toga se raspali.
Ma dobro kolega, bitno je da se polemise u fer i prijateljskoj atmosferi, mislim da druga liga Federacije - centar nije odavno bila ovako zanimljiva i popularna, barem na sportskim forumima...

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 28 sep 2018, 21:15

SJAJNI SENIORI DOČEKUJU NATRON, PROTIV FAMOSA UPISANA NOVA VELIKA POBJEDA

Druga liga FBiH "Centar": FK RADNIK HADŽIĆI - NK Natron Maglaj (nedjelja, 15:30 sati)

Radnik u nedjelju od 15:30 sati igra utakmicu 7. kola u kojoj dočekuje Natron iz Maglaja.

Naš prvi tim je prošlog vikenda upisao novu ubjedljivu pobjedu nakon što je kao gost savladao Famos rezultatom 5:2.

Strijelci protiv Famosa bili su Tarik Zukić (dva puta), Amar Konjihodžić i Benjamin Šehić (dva puta).

Prvi sastav našeg tima u meču protiv Famosa činili su Ismir Mudželet, Enes Kazić, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Faris Fejzić, Meldin Podrug, Amar Konjihodžić, Mirza Kalem, Tarik Zukić, Benjamin Šehić i Alden Vladavić.

U drugom poluvremenu u igru su ušli Nermin Hadžić, Jasmin Beća i Dženan Klačar, a izlazili su Podrug, Konjihodžić i Šehić.

Radnik nakon šest kola zauzima prvo mjesto te ima maksimalnih 18 bodova i gol-razliku 27:3.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 28 sep 2018, 22:25

Jos uvijek nisu maknuli Zenicu iz tabele :facepalm:

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 29 sep 2018, 18:24

Signore je napisao/la:Jos uvijek nisu maknuli Zenicu iz tabele :facepalm:
Čemu žurba?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 29 sep 2018, 18:50

semcho je napisao/la:
Signore je napisao/la:Jos uvijek nisu maknuli Zenicu iz tabele :facepalm:
Čemu žurba?
Cemu neprofesionalizam? Ljudi su poslali sluzbeno pismo da istupaju iz lige. Nije da se nagadja hoce li istupiti ili nece, istupili su. I nije ovo prvi put, bilo je i prijasnjih godina tablica na kraju sezone da su ubacene ekipe koje su istupile.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 30 sep 2018, 20:59

Radnik ubjedljivo najbolja ekipa lige...iznenadjenje u Doglodima



Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 01 okt 2018, 20:36

SASK - Vis 0-2
Radnik - Natron 4-1
Bosna - Famos 3-1
Ilijas - Usora 3-0
Azot - Jedinstvo 3-1
Pobjeda - Zepce 2-0
Mosevac - Krivaja 3-0
Slobodan: Borac

Manje-vise sve ocekivano. Mozda malo iznenadjenje u Doglodima, al nije da sam mislio da je Vis toliko los da ce gubit takve utakmice, pogotovo protiv ekipa kao sto je SASK. Ne kazem da je SASK los, samo me se nisu dojmili do te mjere da mi je cudno sto ih Vis dobije u gostima.

Radnik opet cetiri komada utrpao. Sad ih cekaju tri 'lakse' utakmice gdje vjerujem da ce upisati svih devet bodova i onda im ide malo tezi raspored gdje ce u pet kola negdje sigurno kiksati.

Ovi moji u laganoj krizi, tri kola bez pobjede :mrgreen: U Tesanjci ni Barcelona ne pobjedjuje, al nadao sam se bodu, al domacin to izgleda rutinski odradio. Sad nam slijedi teska domaca utakmica protiv Borca gdje ocekujem gustu pobjedu, a onda gostovanje u Maglaju kod Mosevca koji opet igra dobro. Nakon toga prilika da se iskale sve frustracije nakupljene u ovih par kola :mrgreen:

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 06 okt 2018, 06:10

Danas derbi, SASK - Radnik!

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 06 okt 2018, 12:01

SENIORI DANAS GOSTUJU KOD SAŠKA, CILJ JE NASTAVITI BESPRIJEKORAN NIZ

Druga liga FBiH "Centar": Sašk Napredak - FK RADNIK HADŽIĆI (subota, 15:30 sati)

Nakon sedam odigranih kola seniori Radnika imaju maksimalan učinak od 21 boda uz fascinantnu gol-razliku 31:4.

Proteklog vikenda naš tim je kod kuće pobijedio Natron iz Maglaja rezultatom 4:1, a danas ih očekuje meč 8. kola protiv Saška u gostima.

Irfan Hasanović, Nermin Hadžić (dva puta) i Tarik Zukić su bili strijelci u meču protiv Natrona, a prvi sastav činili su Ismir Mudželet, Enes Kazić, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Faris Fejzić, Alden Vladavić, Mirza Kalem, Meldin Podrug, Tarik Zukić, Benjamin Šehić i Nermin Hadžić.

Šansu s klupe umjesto Kazića, Podruga i Zukića dobili su Dženan Klačar, Dževad Pračić i Almin Redžić.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.