Druga Liga - grupa Centar

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 30 okt 2021, 16:07

rishovski je napisao/la:
30 okt 2021, 15:57
NazorUso je napisao/la:
30 okt 2021, 15:54
UNIS nam uvali peticu za sat vremena... 💛🖤
Kome? Za koga navijas?
Stupca
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
miky_hz
Postovi: 23125
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la miky_hz » 30 okt 2021, 16:48

Malešan golman Stupcanice,nista dohvatit nemože,sve sto su mu ošutali ušlo je,od golova sa 20+ metara,do loba itd itd.


Kod Unisa ovaj mali Mak Muharemovic sin od Džele je bolji igrac od pola sadasnjeg Željeznicara.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 30 okt 2021, 19:18

miky_hz je napisao/la:
30 okt 2021, 16:48
Malešan golman Stupcanice,nista dohvatit nemože,sve sto su mu ošutali ušlo je,od golova sa 20+ metara,do loba itd itd.


Kod Unisa ovaj mali Mak Muharemovic sin od Džele je bolji igrac od pola sadasnjeg Željeznicara.
Ma Kadra, kad ga krene brani ko lud, kad stane - bas stane. Visine mu definitvno treba.
Mak i Beslija pojeli nasu sredinu, uz to smo odigrali najlosiju utakmicu u zadnjih godinu dana...
Jedan fin samar za otrjeznjenje i pouka da nista jos nije gotovo !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

nedimnedo
Postovi: 51
Pridružen/a: 08 sep 2018, 16:04
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la nedimnedo » 30 okt 2021, 23:10

@NazorUso Imal ko u Stupci da je onako kvalitetan , da odskace a da nije fijad ili munja?

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 31 okt 2021, 11:02

nedimnedo je napisao/la:
30 okt 2021, 23:10
@NazorUso Imal ko u Stupci da je onako kvalitetan , da odskace a da nije fijad ili munja?
Renato Cilic, mozda i najkompletniji igrac u ligi. Veznjak, box to box, pokriva ogroman prostor, trkac a uz to zna i dati pas ali i sam pogoditi.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la FliX » 31 okt 2021, 16:03

NazorUso je napisao/la:
31 okt 2021, 11:02
nedimnedo je napisao/la:
30 okt 2021, 23:10
@NazorUso Imal ko u Stupci da je onako kvalitetan , da odskace a da nije fijad ili munja?
Renato Cilic, mozda i najkompletniji igrac u ligi. Veznjak, box to box, pokriva ogroman prostor, trkac a uz to zna i dati pas ali i sam pogoditi.
Pa sta radi u Stupcanici sto ne ide u Milan? :D

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 31 okt 2021, 16:04

FliX je napisao/la:
31 okt 2021, 16:03
NazorUso je napisao/la:
31 okt 2021, 11:02
nedimnedo je napisao/la:
30 okt 2021, 23:10
@NazorUso Imal ko u Stupci da je onako kvalitetan , da odskace a da nije fijad ili munja?
Renato Cilic, mozda i najkompletniji igrac u ligi. Veznjak, box to box, pokriva ogroman prostor, trkac a uz to zna i dati pas ali i sam pogoditi.
Pa sta radi u Stupcanici sto ne ide u Milan? :D
Pricam o nivou ranga u kojem trenutno igra 😁
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

nedimnedo
Postovi: 51
Pridružen/a: 08 sep 2018, 16:04
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la nedimnedo » 31 okt 2021, 18:31

Malo ga se i spominje uopste , vjerovatno ima i godina al pitanje je gdje je bio dosad onda uopste

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 31 okt 2021, 20:49

nedimnedo je napisao/la:
31 okt 2021, 18:31
Malo ga se i spominje uopste , vjerovatno ima i godina al pitanje je gdje je bio dosad onda uopste
Ima 28 godina. U omladinskim selekcijama je bio clan Zrinjskog i mislim Olimpika. Posle toga se okusao u mini nogometu gdje je bio i reprezentativac, te ucesnik Neymar kuoa u Brazilu. Kod nas je dosao iz Napretka. Miran, tih a radisan. Vjerujem da je mogao vise u karijeri da su se neke stvari poklopile...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 01 nov 2021, 14:55

NazorUso je napisao/la:
31 okt 2021, 20:49
nedimnedo je napisao/la:
31 okt 2021, 18:31
Malo ga se i spominje uopste , vjerovatno ima i godina al pitanje je gdje je bio dosad onda uopste
Ima 28 godina. U omladinskim selekcijama je bio clan Zrinjskog i mislim Olimpika. Posle toga se okusao u mini nogometu gdje je bio i reprezentativac, te ucesnik Neymar kuoa u Brazilu. Kod nas je dosao iz Napretka. Miran, tih a radisan. Vjerujem da je mogao vise u karijeri da su se neke stvari poklopile...
Puno stvari se kod Puketa nije poklopilo od privatni problema kada je bio mlađi. Slažem se da je jedan od kompletni igrača o ovog ligi. Imao sam priliku igrati sa njim u Napretku i kažem šteta sto nije uspjeo dugurati dalje, jer se sigurno imao potencijala za to. Mislim da je čak i najspremni igrač u Stupčanici, veliki dio posla obavlja kako u odbrani tako i u napadu.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 01 nov 2021, 17:45

DesimaL je napisao/la:
01 nov 2021, 14:55
NazorUso je napisao/la:
31 okt 2021, 20:49
nedimnedo je napisao/la:
31 okt 2021, 18:31
Malo ga se i spominje uopste , vjerovatno ima i godina al pitanje je gdje je bio dosad onda uopste
Ima 28 godina. U omladinskim selekcijama je bio clan Zrinjskog i mislim Olimpika. Posle toga se okusao u mini nogometu gdje je bio i reprezentativac, te ucesnik Neymar kuoa u Brazilu. Kod nas je dosao iz Napretka. Miran, tih a radisan. Vjerujem da je mogao vise u karijeri da su se neke stvari poklopile...
Puno stvari se kod Puketa nije poklopilo od privatni problema kada je bio mlađi. Slažem se da je jedan od kompletni igrača o ovog ligi. Imao sam priliku igrati sa njim u Napretku i kažem šteta sto nije uspjeo dugurati dalje, jer se sigurno imao potencijala za to. Mislim da je čak i najspremni igrač u Stupčanici, veliki dio posla obavlja kako u odbrani tako i u napadu.
Slazem se. Posebno kad je bio na odlasku vani (mislim Ceska da je upitanju). Sjajan je i igrac i covjek. Vjeruj da ga u Olovu jako cijene, a on to sve vraca zalaganjem.
Puke magija :opaopa:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 03 nov 2021, 18:27

Prognoza za vikend sto se tice Borca, a gledajuci sta se u zadnje vrijeme desava oko Bosne mislim da nemamo sanse u Visokom. Samo da nas sudija ne izmasakrira i bez povreda. Stupcanicu bi trebala uzet 3 boda jer je Mosevac u padu forme. Celik, mali Zuna je povrijeđen tako da nezz kako ce izgledat na terenu, al dvica svakako. Krivaja i Unis tu negdje 1x, ovi ostali Natron lagano, Famos isto trebao bih dobiti kao i Usora i Azot.

Ovo cisto malo da dignem temu, volio bih i ostali da napisu svoje prognoze. LP
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 03 nov 2021, 21:29

Bosnu guraju svakako, tako da imali sanse ili ne, nazalost necete je imati. Stupcanica se treba dignuti posle debakla, mada sam misljenja da hoce.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

ljevak
Postovi: 639
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ljevak » 06 nov 2021, 14:38

Hvala sudiju sto gura Bosnu :mrgreen:
Stvarno si supak pa dajes crveni golmanu sto psuje boga od prve minute i sto tjeras igrace Borca da stvaraju 100% prilike Bosni

Avatar
miky_hz
Postovi: 23125
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la miky_hz » 06 nov 2021, 15:45

Ligata zabio za Unis :rol: 43 godine jaro moj. Konto sam sprdancija neka kad sam vidio da su ga registrovali,a jos i gol dade :mrgreen:

Krivaja-Unis 1:3 (Comaga,Muharemovic,Ligata)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la redbull93 » 06 nov 2021, 15:54

Budi se i unis, bit ce ovo interesantna borba za vrh. Mislim da ovako interesantno u ovoj ligi dugo vremena nije bilo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 07 nov 2021, 23:31

Stupcanica-Mosevac 3:2.
Mehanovic Fijad ⚽️⚽️
Karahmetovic Munib - ⚡ ⚽️
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

ljevak
Postovi: 639
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ljevak » 08 nov 2021, 22:28

Upratih na fejsbuku da stvarno kruzi prica kako Bosna zavrsava sa sudijama. :roll: Hajde mislio sam neka zajebancija, al fakat pukla prica.
Dobro mogu shvatit da se raja iz Olova nalozila zivotom, hajp je to epskih razmjera trenutno kod njih. I neka je, poslozeni su, rade kvalitetno za ovaj rang takmicenja. Ali ljudi moji Bosna nema para da podijeli plate, ganja se gradonacelnik da uplati dodatno iz budzeta, prozivaju se firme preko medija da uplate koju banku. I na kraju najvaznija stvar, ekipa je teski prosjek.
Al hajde sta je tu je, u nedjelju lagano na Kembridž pa poslije u ZS. :mrgreen:

Avatar
NazorUso
Postovi: 3844
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la NazorUso » 09 nov 2021, 11:04

Nije to nikakav hajp nego se poslozilo sve, fadi se casno i posteno, i cilj je jasan. To sto vi glumite nekog mega giga velikana u bh fzdbalu je vas problem.
Utakmice se mogu zavrsiti bez novca. Nekome treba glas u nekom organu u Savezu, nekome da napreduje na listi itd itd.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la dinodino2019 » 09 nov 2021, 11:57

NazorUso je napisao/la:
09 nov 2021, 11:04
Nije to nikakav hajp nego se poslozilo sve, fadi se casno i posteno, i cilj je jasan. To sto vi glumite nekog mega giga velikana u bh fzdbalu je vas problem.
Utakmice se mogu zavrsiti bez novca. Nekome treba glas u nekom organu u Savezu, nekome da napreduje na listi itd itd.
To ces reci da Stupcanica ne kiti sudije, ne provaljuj se, ako Bosna radi sa sudijama, sta tek onda radi Stupcanica
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.