Fk Bosna Kalesija

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 31 mar 2014, 17:42

Hvala slatki. ( no homo ) :P

@samolukavac Dobili su 1-4 Donju Mahalu al' to je ionako kanta za nabijanje u ovoj sezoni, u Bukinju su pobijedili, znaju i oni kako, i zna se gdje su sudije sjedile sa Enesom prije utakmice. Vjerujte da se tu ide samo da se uzmu pare Kalesiji, a mi ćemo doći, odigrati kako najbolje znamo i nadam se uzeti bodove.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 31 mar 2014, 18:33

GazijaKalesija je napisao/la:Hvala slatki. ( no homo ) :P

@samolukavac Dobili su 1-4 Donju Mahalu al' to je ionako kanta za nabijanje u ovoj sezoni, u Bukinju su pobijedili, znaju i oni kako, i zna se gdje su sudije sjedile sa Enesom prije utakmice. Vjerujte da se tu ide samo da se uzmu pare Kalesiji, a mi ćemo doći, odigrati kako najbolje znamo i nadam se uzeti bodove.
Jesu vidim i ja da je to zadnja ekipa na tabeli, ali takva ti je ova liga, fer i poštenom igrom nisi nigdje dogurao, ako želiš plasman u veći rang moraš "svašta" da radiš da bi uspio, vi imate super ekipu i rezulati govore da ste dobri, ali kesh ovdje igra bitnu ulogu, a ovi iz Prokosovića ga imaju, pa tako ih je Enes uveo i ovu ligu, navest ću ti jedan primjer od prije par sezona kad je Bratstvo Gračanica ulazilo u Prvu ligu, od 15 gostujućih utakmica kupili su 11, a družim se sa igračima iz Prokosovića, većina njih je iz Lukavca, igrali u Radničkom, i kažu hoćemo u Prvu ligu, pa sad vidjećemo mogu li, a vi ako želite trebate malo to da pogurate, pa da vidite sa Općinom da pomogne, jer fair play ovdje ne pije vode, pozz :D

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 31 mar 2014, 18:43

samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:Hvala slatki. ( no homo ) :P

@samolukavac Dobili su 1-4 Donju Mahalu al' to je ionako kanta za nabijanje u ovoj sezoni, u Bukinju su pobijedili, znaju i oni kako, i zna se gdje su sudije sjedile sa Enesom prije utakmice. Vjerujte da se tu ide samo da se uzmu pare Kalesiji, a mi ćemo doći, odigrati kako najbolje znamo i nadam se uzeti bodove.
Jesu vidim i ja da je to zadnja ekipa na tabeli, ali takva ti je ova liga, fer i poštenom igrom nisi nigdje dogurao, ako želiš plasman u veći rang moraš "svašta" da radiš da bi uspio, vi imate super ekipu i rezulati govore da ste dobri, ali kesh ovdje igra bitnu ulogu, a ovi iz Prokosovića ga imaju, pa tako ih je Enes uveo i ovu ligu, navest ću ti jedan primjer od prije par sezona kad je Bratstvo Gračanica ulazilo u Prvu ligu, od 15 gostujućih utakmica kupili su 11, a družim se sa igračima iz Prokosovića, većina njih je iz Lukavca, igrali u Radničkom, i kažu hoćemo u Prvu ligu, pa sad vidjećemo mogu li, a vi ako želite trebate malo to da pogurate, pa da vidite sa Općinom da pomogne, jer fair play ovdje ne pije vode, pozz :D
Ma kakva općina, dok smo se uzdali u njih bili smo na dnu tabele vječito. Imamo jaku upravu, fine sponzore, kad smo dobili Malešić koji 10 godina nije izgubio gore možemo sve. Doduše, uz suđenje kao u Lipnici što smo imali... Bit će teško, no naše je da se nadamo. S Prokosovljanima smo u super odnosima kako su ušli u ovu ligu, čak su nas jednom dobili 0-2. Ma dobro prije se znalo, još od Zvijezde, Slaven, Gradina, Orašje, Bratstvo, Radnički... Uvijek je bila ta jedna ekipa koja puca na ulazak, dok sad niko nije pucao na početku sezone, a sad se otvara šansa mnogima, a liga nikad zanimljivija što se tiče bodova.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 01 apr 2014, 00:06

Vi ili oni pitanje je, vama slijedi teška gostujuća utakmica sad, pa bi oni pobjedom mogli da se odlijepe na +4 naravno ako vi izgubite, i da zadrže tu prednost, pa poslije vaše utakmice kod kuće i njihove onda gostujete Mramoru, a oni dolaze na vašu Općinu Slogi u Tojšiće, e sad ne znam hoće li vam komšije pomoći pa da ih pobijede :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 01 apr 2014, 12:15

samolukavac je napisao/la:Vi ili oni pitanje je, vama slijedi teška gostujuća utakmica sad, pa bi oni pobjedom mogli da se odlijepe na +4 naravno ako vi izgubite, i da zadrže tu prednost, pa poslije vaše utakmice kod kuće i njihove onda gostujete Mramoru, a oni dolaze na vašu Općinu Slogi u Tojšiće, e sad ne znam hoće li vam komšije pomoći pa da ih pobijede :)
Poslije Priluka igramo kući pa onda dvije u gostima ( Dizdaruša i Mramor ), imaju dosta bolji sastav, a mi dosta bolju ekipu, tako da vidjet ćemo. A što se tiče komšija, ne znam, oni bi najradije da mi ispadnemo skroz, al' valjda nam pomognu, pritisnut će ih sigurno mnogi utjecajni ljudi s općine, vidjet ćemo sve :D Vrijeme će pokazati. :mrgreen:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 04 apr 2014, 11:21

Jel sutra protiv Priluka igrate u Poljicu od 16h, moglo bi se to otići i pogledati :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 04 apr 2014, 16:06

samolukavac je napisao/la:Jel sutra protiv Priluka igrate u Poljicu od 16h, moglo bi se to otići i pogledati :)
Jeste prijatelju. Glavni sudija Read Mehanović. Dobar sudija, očekujem finu igru, i makar remi da se izvuče, a što da ne i 3 boda. :cool:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 04 apr 2014, 16:14

GazijaKalesija je napisao/la:
samolukavac je napisao/la:Jel sutra protiv Priluka igrate u Poljicu od 16h, moglo bi se to otići i pogledati :)
Jeste prijatelju. Glavni sudija Read Mehanović. Dobar sudija, očekujem finu igru, i makar remi da se izvuče, a što da ne i 3 boda. :cool:
Pa i Priluk je gost na ovoj utakmici tako da imate velike šanse da se vratite neporaženi iz Poljica :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 04 apr 2014, 16:32

samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:
samolukavac je napisao/la:Jel sutra protiv Priluka igrate u Poljicu od 16h, moglo bi se to otići i pogledati :)
Jeste prijatelju. Glavni sudija Read Mehanović. Dobar sudija, očekujem finu igru, i makar remi da se izvuče, a što da ne i 3 boda. :cool:
Pa i Priluk je gost na ovoj utakmici tako da imate velike šanse da se vratite neporaženi iz Poljica :)
Ma da, evo već 2. sezonu igraju van svog mjesta. Prvo u Živinicama na stadionu Slavena, sad u Poljicu. Samo se nadam da kiša neće pokvariti teren koji je u odličnom stanju. Travnjak u Poljicu je bio jedan od najboljih na kantonu, ne znam u kakvom je stanju sad. Bio sam prošle godine gore. Samo mi se ne sviđa što je malo manji teren, no dobro, bit će to dobra utakmica... Bar se nadam tome... Ako budeš u mogućnosti dođi, pogledaj pa onda daj sud o našoj ekipi :cool:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 05 apr 2014, 17:53

Poraz u Priluku 2-1.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 06 apr 2014, 01:53

GazijaKalesija je napisao/la:Poraz u Priluku 2-1.
Vidim Malešići trenutno prvi, sutra Prokosovići igraju pa će to sigurno da se promijeni, ali baš se zakuhalo heheh, šteta za poraz vaš danas, ali vidim Priluk ima sjajnu ekipu i nisu džaba u vrhu tabele :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 06 apr 2014, 18:03

2-2 Prokosovići.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 06 apr 2014, 23:43

GazijaKalesija je napisao/la:2-2 Prokosovići.
Baš je gusto na vrhu tabele, Malešići i Prokosovići po 35 bodova, vi 33, Mramor 32, ne bi ja ni Slaven otpisao koji je na 5 - tom mjestu sa 30 bodova, Malešići će uzeti pobjedu i naredno kolo kod ovog Dinama, dok bi vi pobjedom protiv Puračića i možda opet u derbiju kola Prokosovići - Mramor ako kao danas domaćin odigra remi najviše profitirali :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 07 apr 2014, 21:43

samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:2-2 Prokosovići.
Baš je gusto na vrhu tabele, Malešići i Prokosovići po 35 bodova, vi 33, Mramor 32, ne bi ja ni Slaven otpisao koji je na 5 - tom mjestu sa 30 bodova, Malešići će uzeti pobjedu i naredno kolo kod ovog Dinama, dok bi vi pobjedom protiv Puračića i možda opet u derbiju kola Prokosovići - Mramor ako kao danas domaćin odigra remi najviše profitirali :)
Ma nek' pobijedi Prokosović, oni onda idu u Tojšiće, mi idemo u Dizdarušu. Realno je očekivati njihov poraz i našu pobjedu. Malešić ima fin raspored jer zadnje idu u Puračić i lagano mogu dogovoriti, al' i mi imamo super raspored, 2 boda manje plus utakmicu manje tako da bit će zanimljivo sigurno do kraja.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Zoom088 » 07 apr 2014, 23:56

A kako se vole Kalesija i Tojsici :D , ne bi me iznenadila "dvica" u Tojsicima :D
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 08 apr 2014, 00:18

Zoom088 je napisao/la:A kako se vole Kalesija i Tojsici :D , ne bi me iznenadila "dvica" u Tojsicima :D
Sumnjam da će 'smjeti' pustiti, jer biće tu pritiska dosta sa strane. Ionako se slavio svaki gol Priluka sad u Tojšićima na tekmi, tako da... Vidjet ćemo, ja ipak očekujem tip 1 :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 08 apr 2014, 00:22

Vi morate doći u Prokosoviće kao i Malešići, Mramor sad u narednom kolu dolazi, ako dodamo tu da idu komšijama u Puračić, oni su u najboljoj mogućoj poziciji ipak :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 08 apr 2014, 00:25

samolukavac je napisao/la:Vi morate doći u Prokosoviće kao i Malešići, Mramor sad u narednom kolu dolazi, ako dodamo tu da idu komšijama u Puračić, oni su u najboljoj mogućoj poziciji ipak :)
Ti ako misliš da će Prokosovići sve dobiti do kraja, a i mi i Malešić također, grdno se varaš. Bit će tu dosta, dosta prosipanja bodova, pogotovo na strani. Nama su relativno lakša gostovanja Donja Mahala i nadam se Dizdaruša. Dok u Bukinju, Prokosovićima i Mramoru valja poginut' za bodove.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 08 apr 2014, 00:27

GazijaKalesija je napisao/la:
samolukavac je napisao/la:Vi morate doći u Prokosoviće kao i Malešići, Mramor sad u narednom kolu dolazi, ako dodamo tu da idu komšijama u Puračić, oni su u najboljoj mogućoj poziciji ipak :)
Ti ako misliš da će Prokosovići sve dobiti do kraja, a i mi i Malešić također, grdno se varaš. Bit će tu dosta, dosta prosipanja bodova, pogotovo na strani. Nama su relativno lakša gostovanja Donja Mahala i nadam se Dizdaruša. Dok u Bukinju, Prokosovićima i Mramoru valja poginut' za bodove.
PS

Puračani će prije pustiti Malešiću zadnje kolo nego Prokosovljanima ;)
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 08 apr 2014, 00:29

GazijaKalesija je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:
samolukavac je napisao/la:Vi morate doći u Prokosoviće kao i Malešići, Mramor sad u narednom kolu dolazi, ako dodamo tu da idu komšijama u Puračić, oni su u najboljoj mogućoj poziciji ipak :)
Ti ako misliš da će Prokosovići sve dobiti do kraja, a i mi i Malešić također, grdno se varaš. Bit će tu dosta, dosta prosipanja bodova, pogotovo na strani. Nama su relativno lakša gostovanja Donja Mahala i nadam se Dizdaruša. Dok u Bukinju, Prokosovićima i Mramoru valja poginut' za bodove.
PS

Puračani će prije pustiti Malešiću zadnje kolo nego Prokosovljanima ;)
Teško druže moj, ako je u pitanju borba za prvaka, Prokosovići će imati sigurno 3 boda u Puračiću, to je bez dileme :)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.