GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi A?

Poljska
35
27%
Grčka
8
6%
Rusija
68
53%
Češka
18
14%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la spielführer_21 » 16 jun 2012, 22:51

Ovakav rasplet ne bi ni 10 Hičkoka smislilo. Ovo može samo nogomet.
Grcima svaka čast, pokazali su nevjerovatnu vjeru u sebe. Rusi dobro igrali sve tri utakmice, vidi se da su najkvalitetnija reprezentacija u grupi, ali golovi i bodovi se pikaju. Poljaci apsolutno razočarenje prvenstva, a Česi samo iskoristili ponuđeno.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Omerbavarac » 16 jun 2012, 22:51

I to je nogomet.

Rusi na osnovu cjelokupnog dojma nisu zasluzili da ispadnu, naprotiv, zasluzili su prvo mjesto u svojoj grupi.
I Cesi i Grci vjerovatno ispadaju u cetvrtfinalu, s obzirom da ce se krizati sa A grupom a tamo su oni najjaci. :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Ljepoje
Postovi: 438
Pridružen/a: 26 mar 2011, 09:09
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Ljepoje » 16 jun 2012, 22:52

IlPrincipino je napisao/la:ma ne mogu bre da vjerujem da je Grčka prošla... :oops:

Mili bože, a mi u istoj skupini :lol:

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la LBJ MVP » 16 jun 2012, 22:52

Meni je ovo sumnjivo :mrgreen:
Rusi potpuno bezidejni,bezvoljni,nikakvog žara,ne bi dali gola da se igralo do zore,da ne znam da je to nemoguće rekao bi da je utakmica namještena :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la amerosm » 16 jun 2012, 22:52

Drago mi je zbog Rusa sto su ispali, jer njihova taktika u ovoj utakmici je bila izbjeci eventualni dvoboj protiv Portugala.

Grcka ni sama ne zna kako je zavrsila u 1/4 finalu, no kako ih sreca sluzi ne bi me cudilo da se ponovi 2004.godina. Stvarno se nekad pitam sta covjek treba u zivotu uraditi da mu sreca bude saveznik ?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la vrebac86 » 16 jun 2012, 22:53

Ma nek se Grci dobro ispucaju neka idu do finala , tako kvalifikacije za SP bit ce sigurno losi :D :D :D
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Marsal » 16 jun 2012, 22:53

voBra Češka! :ugeek:

Bio sam u čaršiji, evo tek došao, samo rezultate znam, recite mi je li Rosicky igrao?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Monolog » 16 jun 2012, 22:53

Rusija odigrala jednu dobru utakmicu i tako "kupila" gledaoce. :mrgreen: Šta sad? Previše soliranja Arshavina, napadači (Keržakov :lol: i Pavlyuchenko odsječeni), a bekovi (Anyukov i Zhirkov) nikako da "unovče" prodore. Koga treba izdvojiti? Denisova i Dzagoeva.

Grčka? Mene su iznenadili prolaskom, to moram priznati. Al' slagao bih rekavši da mi je krivo. Samaras. :o Čovjek je institucija. Da su Rusi imali jednog takvog danas, vjerujem da bi zabili 3 gola. :mrgreen: Razgrće čovjek k'o Tyson. :mrgreen: Ne znam za ostale, al' mislim da je Karagounis bio fauliran i da je treb'o biti penal za Grčku u onoj situaciji. No, bilo kako bilo, recimo da je pravda zadovoljena (mada će kapiten izostati u narednoj rundi).

Česi su se podigli nakon katastrofalne prve utakmice, dok se prolaz Poljske nije mogao temeljiti na 3 igrača i nikakvoj hemiji. Ok, domaćini su i sve to, al' ne umiju. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la kimbo » 16 jun 2012, 22:54

Grcka je mehlem za Bosanskog poznavaoca fudbala ,90 posto ljudi konta lako cemo mi Grke u kvalifikacijam. Bosnjo filtrira percepciju igre zvane fudbal kroz neke svoje naocale. Trka , disciplina ne postoji u toj percepciji ...

Godra mi sto su Grci prosli (bolje po nas) a Cesi isto tako rutinski 90 minuta gradili pobjedu malo po malo. Mada su ih vise pronosale prvih 15 minuta .... al imam osjecaj i da su dobili go opet bi to oni preokrenuli ..
Zadnja izmjena: kimbo, dana/u 16 jun 2012, 22:57, ukupno mijenjano 2 puta.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la hodža » 16 jun 2012, 22:54

dr.van nostrand je napisao/la:Grcka losa, nekvalitetna, stara, spora, mrtva itd. a zasluzeno prolazi u daljni dio natjecanja. :D
Odlicna rep. prepoznatljivog stila igre, jakog timskog duha, borbenosti, pozrtvovanosti, mozda manjka ljepote i leprsavosti u njihovoj igri ali su pokazali da nema predaje do samog kraja.
Idu na Njemacku izgleda. :mrgreen:

.

Švabe će ubiti Zeusa u njima :mrgreen:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la el-fighter » 16 jun 2012, 22:55

Zao mi Rusa pravo, ali zato ce veceras demolirati Warsawu (ako sam dobro upratio u ovom gradu se igrala utakmica). Anti fudbal ponovo pobjedio i zaista mi se zivot zgadi kada vidim ovako nesto. Prije pocetka Eura sam ocekivao prolazak Rusa i Poljaka dalje, ali ispalo je potpuno obrnuto. Samo da hoce ovi Grci naletit na Njemacku pa da ih Svabe mlatnu po usima.

Ipak prolazak Grcke i nije toliko zacudio, koliko prolazak Ceske. Nisam gledao utakmicu, ali svakako cu morati pogledati barem pregled. Nezz kako Poljaci nisu uspjeli ugurati makar 1 gol.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Curva_SUD
Postovi: 251
Pridružen/a: 30 jun 2011, 08:33
Lokacija: Gdje god se okrenes tu sam
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Curva_SUD » 16 jun 2012, 22:56

Oborise me Grci na kladionici za velike pare, al haj eto opet mi je drago sto prodjose , draži su mi nego oni Rusi.
Postade i ovo Evropsko zanimljivo :D
...krvlju odbranjeni FK ŽELJEZNIČAR

Avatar
Ljepoje
Postovi: 438
Pridružen/a: 26 mar 2011, 09:09
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Ljepoje » 16 jun 2012, 22:57

Karagounis neigra četvrtfinale zbog drugog žutog..

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la delpiero20 » 16 jun 2012, 22:57

el-fighter je napisao/la: Nisam gledao utakmicu, ali svakako cu morati pogledati barem pregled. Nezz kako Poljaci nisu uspjeli ugurati makar 1 gol.
Uopste nije bila takva situacija...Ceska izdominirala :)

@Ljepoje...Ne igra covjek zbog toga sto je dobio zuti jer je na njemu napravljen penal :lol:
Zadnja izmjena: delpiero20, dana/u 16 jun 2012, 22:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
inacefindecko
Postovi: 1146
Pridružen/a: 11 jan 2012, 19:40
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la inacefindecko » 16 jun 2012, 22:58

1. Češka 3 2 0 1 4:5 6
2. Grčka 3 1 1 1 3:3 4
3. Rusija 3 1 1 1 5:3 4
4. Poljska 3 0 2 1 2:3 2

evo tabele konačne :mrgreen:
izvinite što dosađujem, al može li mi neko objasnit logiku prolaska Grčke? gleda se međusobni omjer?

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la dr.van nostrand » 16 jun 2012, 22:58

Rusi su zahvaljujuci naivnoj igri i pristupu Czecha odjedanputa nestvarno i nemoguce uzdizani u nebesa kao top kvalitet :roll: , mozda kada protivnik igra po njihovoj zelji, otvoreno, ostavljajuci dosta prostora, bez discipline u igri, kvalitetnog postavljanja i branjenja svog prostora ispred golmana.
Rusi idu kuci, milinaslika
A Grci dokazali po ko zna koji put da ih se mora maximalno ozbiljno shvatiti, jer ce iskoristiti svaku mogucu i onu minimalnu gresku, greskicu ili poklon.
Valjda su i kod napokon svjesni da uopce nismo "upali" u tako lahku kvalif. grupu kako se to predstavlja.
Teska borba ceka Zmajeve.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la harishp » 16 jun 2012, 22:58

delpiero20 je napisao/la:
harishp je napisao/la:
Znas vec valjda da Cesi nisu ni nalik drugim Slavenima?

Grci isto nisu nalik Slavenima sa Balkana...njihova psiha je mocna, nasa jadna :)
Ma nisu vraga,Cesi za dvije chrvene i punicu i vlastitu mater bi prodali tjst za jos par dana boravka u Zaostrogu kampu.
Grci su jos blesaviji nego sto mislis,pametan onakvu krizu u vlastitoj drzavi sigurno nece napraviti.
Sto se tice prolaza Grka,zayebite vi srecu,ovo ili ono.Na srecu moze upaliti u jednoj ili dvije tekme ali ne i odlasci na prvenstva a o osvajanju da ne govorim.
Cesi samo sretni sto Poljaci veze nemaju.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la loptica » 16 jun 2012, 22:59

jao kraja Poljaci ma trener nula ;)
Grci auuuuu ;)
Česi danas zasluženo idu.
Rusi tužno nemam šta reć :shock:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la LBJ MVP » 16 jun 2012, 22:59

O kakvoj vi sreći govorite?
Nisam znao da se pod pojmom "sreća" podrazumjeva organizovana,disciplinovana,borbena ekipa u kojoj se tačno zna ko šta radi i koja je usavršila defanzivnu taktiku do maksimuma.Rusi nisu 2 poštene šanse stvorili i vi krivite sreću,gdje su te stative,prečke(jedinu su Grci pogodili),pa da bi mogli pričati o sreći?(Premda,u mojoj percepciji fudbala ni to ne spada u sreću i nesreću,ali o tom neki drugi put..)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

komax
Postovi: 390
Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la komax » 16 jun 2012, 23:00

Rusi su prvo kontali ovako :"Super, mi izgubimo od brace Grka, a tamo Poljaci i Cesi odigraju nerijeseno i idemo i mi i Grci". Kad su skontali da su se zeznuli bilo je kasno... Grcima ne mozes dati gol za pola sata, to mora biti krvav posao od najmanje sat vremena. :lol: :lol: :lol:
P.S. Samo su Cesi to uspjeli za sest minuta i to dva puta zbog cega su i zasluzili da idu dalje.

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.