GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi B?

Holandija
39
21%
Danska
19
10%
Njemačka
112
59%
Portugal
19
10%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la calcio » 17 jun 2012, 22:50

moustapha je napisao/la:
calcio je napisao/la:Hoce li nijemci danas odigrati "posteno", na pobjedu, posto sam odigrao na njih?
Ako me zayebu...... bojkotujem sve njemacko do kraja zivota :twisted:
Ima da bankrotiraju, ako ih ti budes bojkotovo. :lol:
pricaj ti ali moja prijetnja je urodila plodom. ;)

sad cu iz zahvalnosti cijeli dobitak potrositi na svapsku pivu :mrgreen:

Avatar
GaziHusrevbeg
Postovi: 2933
Pridružen/a: 30 maj 2012, 19:06
Lokacija: Saraybosna
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la GaziHusrevbeg » 17 jun 2012, 22:50

Holandija kao Francuzi na prošlom EP.

Finalisti SP-a, a nisu ni grupnu fazu prošli.

A tako je bilo i Njemcima 2004. u Portugalu, nisu ni oni prošli grupnu fazu iako su bili viceprvaci svijeta.

Prokletstvo se nastavlja! :mrgreen:

Ja mislim da i Italijani 1996. nisu prošli grupu, a izgubili su finale SP-a 1994. :D
Željezničar ale!

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pričaj Bosno kud god budeš tekla o ljepoti šeher Sarajeva...

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Saurman » 17 jun 2012, 22:52

Njemačka zasluženo prva u grupi, sa pola snage su riješili Holandiju i Dansku.

Holandija razočarala a kako i ne bi sa onako krš odbranom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la LBJ MVP » 17 jun 2012, 22:53

Jel još ko osim mene predvidio ispadanje Holandije :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3987
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la pintol_TM87 » 17 jun 2012, 22:53

LBJ MVP je napisao/la:Jel još ko osim mene predvidio ispadanje Holandije :mrgreen:
nije samo si ti predvidio..
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la delpiero20 » 17 jun 2012, 22:54

Bulkin je napisao/la:Ovaj C.Ronaldo je majstor, ma koliko ga mrzili 8-)
Ja sam ga bas zavolio jer je previse hejtera...

Stvarno previse, zato mi drago bude kad sve njih razocara :)

Avatar
Anderson8
Postovi: 1362
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Anderson8 » 17 jun 2012, 22:55

Profula jedan korner, onaj zadnji ako se ko sjeca kad je Pepe izbacio a offside bio u toj akciji, nije sviran... 114 KM na marku, cekao bih jos siguricu Miami veceras :)

Fakin Pepe ko da zna da ga mrzim!
Glory Glory Man United!

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la loptica » 17 jun 2012, 22:55

Švabe svaka čast giganti ;)
Holandija potop loše šteta obrana i trener :roll:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la amerosm » 17 jun 2012, 22:55

Portugal ne moze u finalu igrati protiv Spanije - naravno ukoliko ovi osvoje grupu C, jer zrijeb je sljedeci:

http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_ ... kout_stage
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Arnelinho » 17 jun 2012, 22:55

Danas Robin&co. :roll:

Mislim da se onakvom igrom ne da ni San Marino pobjediti. Imam ja loptu, primim, malo se uzvrtim, k'o fol korak tam, korak vam, namjestim je na nogu i dodam drugom. Drugi ponovi isto, primi loptu, nešto se gica na mjestu, korak naprijed ili nazad pa doda i helem dva pasa (doda jedan do drugog, drugi do trećeg) traje pa ponekad i pola minuta, mislim da su u prosjeku trajali 15-20 sekundi. :roll:

Robben, Afellay, Vaart, van Persie, pa i Huntelar, iako se on rijetko sastvalj'o sa loptom, ne znaju igrati pas fudbal, osim naravno ako im trener jbe majku prije utakmice. Svako od njih teži da ima loptu čim više u nogama, a to samo usporava akcije.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la dinoze » 17 jun 2012, 22:56

@Andreson8

Pricam o Ronaldu koji igra za svoju repku.

3 utamice na turniru, protiv Njemaca se nesto " nemogu sjetiti" da je igrao, mislim da nije :D
Protiv Danske valjda usao sa klupe ne zagrijan ili sta vec svaku loptu sto je dobio izgubio, profulao citav gol sa 5 metara.
Protiv Holadnije nesto pokazao jer je Holandije nije imala odbrane i igrala na sve ili nista i sada je odjnom on najbolji igrac i Portugal je repka koja vazi sa favortia, ma dajte.

Ovo sve sto sam ja naveo cu cinjenice i realnost. Protiv jace odbrane C. Ronaldo sa repkom nemoze nista.

I ovo ti kaze neko ko uopste ne prati spansku ligu jer mi spada u jednu od najdosadnijih liga na svijetu, posto se uvijek zna ko ce pobijediti. Tako da nemam neke mrznje ni prema Messiju niti prema Ronaldu, svjedni su mi kao igraci.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 17 jun 2012, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la silenT » 17 jun 2012, 22:58

znači prvo polufinale je Portugal-Španjolska i drugo Njemačka-Italija/Francuska/Hrvatska :lol:

@ ^^ ovaj post iznad je za plakat :(
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Alucard
Postovi: 1620
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Alucard » 17 jun 2012, 22:59

Njemačka sa 9 bodova najefikasnija repka grupne faze, u ostale tri grupe niko nema maksimalan učinak. :P

Avatar
red devil88
Postovi: 2178
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:55
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la red devil88 » 17 jun 2012, 23:00

dinoze je napisao/la:@Andreson8

Pricam o Ronaldu koji igra za svoju repku.

3 utamice na turniru, protiv Njemaca se nesto " nemogu sjetiti" da je igrao, mislim da nije :D
Protiv Danske valjda usao sa klupe ne zagrijan ili sta vec svaku loptu sto je dobio izgubio, profulao citav gol sa 5 metara.
Protiv Holadnije nesto pokazao jer je Holandije nije imala odbrane i igrala na sve ili nista i sada je odjnom on najbolji igrac i Portugal je repka koja vazi sa favortia, ma dajte.

Ovo sve sto sam ja naveo cu cinjenice i realnost. Protiv jace odbrane C. Ronaldo sa repkom nemoze nista.

I ovo ti kaze neko ko uopste ne prati spansku ligu jer mi spada u jednu od najdosadnijih liga na svijetu, posto se uvijek zna ko ce pobijediti. Tako da nemam neke mrznje ni prema Messiju niti prema Ronaldu, svjedni su mi kao igraci.
Momak sta pricas ti jesil ti svjestan da taj igrac kojeg ti blatis daje po sezoni 50+ golova i kako mozes reci da je protiv jacih odbrana slab ?
Glory Glory Man United !!! :D

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3987
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la pintol_TM87 » 17 jun 2012, 23:01

Mene ovaj Van Marvijk- trener Holandije podsjeca na naseg Susica.
Miran, suti i gleda potope svoje ekipe.Pravi neke izmjene i izmislja svoje neke formacije i na kraju svemu dodje kraj.
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la moustapha » 17 jun 2012, 23:02

calcio je napisao/la:
pricaj ti ali moja prijetnja je urodila plodom. ;)

sad cu iz zahvalnosti cijeli dobitak potrositi na svapsku pivu :mrgreen:
U toku je promocija Kaltenberga. 8-)

Kad pijes njemacko, onda nek je bavarsko. :)
#divovi

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la dinoze » 17 jun 2012, 23:02

red devil88 je napisao/la:
dinoze je napisao/la:@Andreson8

Pricam o Ronaldu koji igra za svoju repku.

3 utamice na turniru, protiv Njemaca se nesto " nemogu sjetiti" da je igrao, mislim da nije :D
Protiv Danske valjda usao sa klupe ne zagrijan ili sta vec svaku loptu sto je dobio izgubio, profulao citav gol sa 5 metara.
Protiv Holadnije nesto pokazao jer je Holandije nije imala odbrane i igrala na sve ili nista i sada je odjnom on najbolji igrac i Portugal je repka koja vazi sa favortia, ma dajte.

Ovo sve sto sam ja naveo cu cinjenice i realnost. Protiv jace odbrane C. Ronaldo sa repkom nemoze nista.

I ovo ti kaze neko ko uopste ne prati spansku ligu jer mi spada u jednu od najdosadnijih liga na svijetu, posto se uvijek zna ko ce pobijediti. Tako da nemam neke mrznje ni prema Messiju niti prema Ronaldu, svjedni su mi kao igraci.
Momak sta pricas ti jesil ti svjestan da taj igrac kojeg ti blatis daje po sezoni 50+ golova i kako mozes reci da je protiv jacih odbrana slab ?

De mi reci koga je to od jacih Portugal uzeo i koliko je to golova dao Ronaldo za Portugalsku repku protiv pravih protivnika? Ja se nemogu ni jednog turnira sjetiti gdje je on nesto napravio.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 17 jun 2012, 23:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la silenT » 17 jun 2012, 23:02

pintol_TM87 je napisao/la:Mene ovaj Van Marvijk- trener Holandije podsjeca na naseg Susica.
Miran, suti i gleda potope svoje ekipe.Pravi neke izmjene i izmislja svoje neke formacije i na kraju svemu dodje kraj.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la D10S » 17 jun 2012, 23:03

slika
Kao sto sam i rekao. Preofanzivna postavka Van Marwijka omogucila je Portugalu da pokaze sav svoj napadacki potencijal i udari ih iz kontri. Ronaldo je odigrao izvrsnu utakmicu, prakticki sam dotukao Nizozemce, za razliku od Messija, nikada ne ostaje bez gola na velikim takmicenjima (cekamo culese da odgovore na ovo). Fino rekoh da ne moze odigrati tri lose utakmice i evo zabi dva gola.

Nani nije bio los, ali izgleda da je precijenio svoje mogucnosti. Zeli biti Ronaldo pod svaku cijenu, ali svejedno, bio je jako dobar veceras. Helder zacudo nije bio los, makar je i on mogao zabiti barem jedan gol. Obrana generalno je bila dobra, kod onog suta Van der Vaarta nije se nista moglo. Od trojke Veloso, Moutinho i Meireles se malo vise ocekivalo i ako Portugal ima malo jace ambicije, oni moraju nivo svojih igara malo podici.

Dakle, Svabe na Grcku, Portugal na Cesku. Ne bi trebalo biti problema ni za jedne ni za druge.
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
Anderson8
Postovi: 1362
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Anderson8 » 17 jun 2012, 23:04

dinoze je napisao/la:@Andreson8

Pricam o Ronaldu koji igra za svoju repku.

3 utamice na turniru, protiv Njemaca se nesto " nemogu sjetiti" da je igrao, mislim da nije :D
Protiv Danske valjda usao sa klupe ne zagrijan ili sta vec svaku loptu sto je dobio izgubio, profulao citav gol sa 5 metara.
Protiv Holadnije nesto pokazao jer je Holandije nije imala odbrane i igrala na sve ili nista i sada je odjnom on najbolji igrac i Portugal je repka koja vazi sa favortia, ma dajte.

Ovo sve sto sam ja naveo cu cinjenice i realnost. Protiv jace odbrane C. Ronaldo sa repkom nemoze nista.

I ovo ti kaze neko ko uopste ne prati spansku ligu jer mi spada u jednu od najdosadnijih liga na svijetu, posto se uvijek zna ko ce pobijediti. Tako da nemam neke mrznje ni prema Messiju niti prema Ronaldu, svjedni su mi kao igraci.
Ti si pricao o Ronaldu opcenito... a ne moze zaboravit fudbal kad igra za repku i kad igra za Madrid? ... Samo prve dvije utakmice jest los bio, protiv Njemacke pogotovo, Dancima da je zabio jednu od onih sansi bio bi stari prosjecno odlicni Ronaldo, al desava se i najboljima da promase...
Timki fudbal i reprezentativni se ocito razlikuju, zavisi samo kako kome kad "legne". Mozda Ronalda krene, ne mozete ih sada otpisati, 1/4 finale jedna utakmica, svako moze dobiti svakog a kad imas najboljeg igraca svijeta sve je moguce :)
Glory Glory Man United!

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.