GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi C?

Španija
125
52%
Italija
61
25%
Irska
15
6%
Hrvatska
39
16%
 
Ukupno glasova: 240

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Amar Dzeko » 22 maj 2012, 15:05

Admir_Sa je napisao/la:pa spancima su glavni igraci na kraju sezone bili u daleko slabijoj formi, xavi, iniesta, pike, silva...nema puyola, vilje... oni su meni daleko od nekog super favorita na ovom prvenstvu
Slazem se i mislim da im nece biti lako proci grupu, medjutim ako prodju onda bi vrlo lako mogli otići i do kraja.
Mislim da su Irska i Hrvatska dosta slabiji u odnosu na Italiju koja će biti 1. u grupi. :D
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Blue_He4rt » 22 maj 2012, 15:37

Hrvatska i Irska su ovdje potpuni autsajderi.Treba se desiti cudo da Romani ne prođu ovu grupu.
Chelsea F.C.

Avatar
asr_pd
Postovi: 278
Pridružen/a: 11 maj 2011, 16:46
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la asr_pd » 22 maj 2012, 15:48

Cartman je napisao/la:
meho-medo je napisao/la:Zna se ko pobijedi kada igraju Italijani i Spanjolci :) naravno Italijani :D Forza Italija
Kao 2008.? :D
[youtube][/youtube]

Avatar
effe_sa
Postovi: 7501
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la effe_sa » 22 maj 2012, 19:37

Mislim da prolaze Španija (jedan od favorita turnira) i Italija koja će popravit loš utisak sa Mundijala. Talijani imaju odličnog selektora koji je opet dobro posložio kockice, tako da Talijani možda odu i daleko.
Ipak u ovoj grupi bi moglo biti i guravo, pogotovo je ovde Hrvatska nagazna mina, a nije baš nikad ni prijatan protivnik Talijanima, tako da Hrvati možda i naprave iznenađenje.
A ne smijemo skroz otpisat ni Irce sa sjajnim karizmatičnim maestrom Trapatonijem. :) Gdje je Trap, tu je ludilo, pa nadajmo se da će tako biti i u ovoj grupi. :)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12577
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la dr.van nostrand » 22 maj 2012, 20:07

effe_sa je napisao/la:A ne smijemo skroz otpisat ni Irce sa sjajnim karizmatičnim maestrom Trapatonijem. :) Gdje je Trap, tu je ludilo, pa nadajmo se da će tako biti i u ovoj grupi. :)
Tako je.
Irci ce izluditi sve protivnike u grupi i prirediti iznenadjenje u Poljskoj. :)
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Bertrand » 22 maj 2012, 22:04

Villa propušta prvenstvo.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la DesimaL » 22 maj 2012, 22:07

Bertrand je napisao/la:Villa propušta prvenstvo.
Izvor ?
:(
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Bertrand » 22 maj 2012, 22:10

DesimaL je napisao/la: Izvor ?
:(
http://www.rfef.es/index.jsp?nodo=39&ID=5057" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: Bertrand, dana/u 22 maj 2012, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la juznjak> » 22 maj 2012, 22:33

Amar Dzeko je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:pa spancima su glavni igraci na kraju sezone bili u daleko slabijoj formi, xavi, iniesta, pike, silva...nema puyola, vilje... oni su meni daleko od nekog super favorita na ovom prvenstvu

I takvi su space satl za sve ostale 8-) .Istina,Xavi i Iniesta nisu bas u dobroj formi ,no nije to nista zabrinjavajuce . Na mjesto Puyola moze uletiti Javi Martinez ,Pique ili Ramos . Dakle,tri igraca koji su ovom momentu puno bolji igraci od Puyola . Uostalom ,Puyol je u godinama ,i da je spreman nebi bio mnogo od koristi ,njegove igre ove sezone u Barci to dokazuju . S druge strane,njegov izostanak psihicki moze negativno uticati na ekipu jer je on u proteklim godinama bio ''dusa '' Furije,jako vazan lik za dobru atmosferu u svlacionici.

Mnogo veci hendikep je vjerovatno odsustvo Ville. Ko moze uspjesno zamjeniti najboljeg strijelca u historiji Furije? Torres? Cini se da je zaigrao bolje u finishu sezone. Ljorente ce vjerovatno biti prvi izbor u napadu . Fantasticna sezona iza njega ,al' za razliku od Ville,on ne zna da uzme loptu van 16-rca, i sam sebi izmisli neku priliku . Isto vazi i za Soldada . Oni ako ne dobijaju lopte unutar 16-rca ,nema teorije da zabiju . Po meni ,idealna zamjena bi bio Adrian koji je ove sezone zabio neke golcine tako sto je sve sam napravio. Vidjecemo hoce li ga brko pozvati .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la bekicamir » 22 maj 2012, 23:12

Ovu grupu 100% prolaze Spanjolci,60%talijani,30%Hrvatska,5% Irska.

Citam izjavu jucer Jelavica ,stoji u tekstu :kakva spanjolska ,mi smo glavni favorit eura,takodjer i optimisticni Bilic Slaven valja glupsti kako ova ekipa moze daleko,pa hajde da ju malo analiziramo i vidimo dali ovi momci mogu do cetvrtfinala !

Stipe Pletikosa(Siguran golman uglavnom koji u reprezentaciji nije cinio neke vece pogreske na bitnim utakmicama tako da je pouzdan )
Vedran Corluka(podigao formu,zatim stigla nezgodna ozljeda,veci dio prvenstva propustio,opet izgleda van forme,ali za repku pruza najbolje od sebe)
Domagoj Vida Borben ali i naivan odbranbeni igrac,da je neka klasa ostao bi u Leverkusenu nebi se vracao u Dinamo,solidne utakmice neke u Ligi prvaka ali uzmimo u obzir da je odbrana na celu sa njim primila najvise golova u povijesti Lige prvaka,barem se meni ticni da ja ta informacija tocna!
Josip SimunicTandem zajedno sa Vidom u nekim bruka utakmicama Dinama,godine su ga sustigle,problem je taj sto nije to taj Simunic od prije 3,4 sezone sa visokog nivoa,tako da sam skeptican i sto se tice njega!
Danijel PranjicIgra u Bayern-u i to nesto znaci pa i ta kluba sto je grije ima zadnjih godinu i pol,covjek sa veoma malo sluzbenih utakmica i natjecateljskog ritma,bojim se da ce biti propuh,mada je i on bolji izbor nego Strinic!
Vukojevic Standaran u Dynamu ,solidan igrac ,nekada los ,nekada dobar,oscilacije su velike!
PerisicMozda trenutno i najbolji igrac Hrvatske prema naprijed pored Jelavica,odlican u prodoru i 1 na 1,realizaciju potvrdio u Dortmundu,kada je god poceo susret ili usao sa klupe bio je strijelac a cesto i asistent..
Luka ModricOd Zrinjskog do Madrida,barem se nadam,igrac koji je proslu sezonu odigrao statisticki za veznog defanzivnog veoma dobro,cak su ga neki i svrstavali u najboljeg igraca ,po mom misljenju previse defanzivan u klubu,Hrvatskoj treba Modric prema naprijed i to je to,pitanje je samo kakvo ce biti raspolozenje!
Dario SrnaKapetan prvaka Ukrajine,odlican igrac koji igra srcem i mozgom,bitan faktor u tvrdim utakmicama kao sto ce biti protiv Irske!
Ivan RakiticJedini vezni igrac Hrvatske koji moze opaliti loptu sa 30m od protivnickog gola,tehnicki izuzetno potkovan,za Modrica bi bilo idealno da igra on pored njega!
JelavicNajbolji transfer zimskog prijelaznog roka u Engleskoj,to nesto ipak govori,realizacija na nivou,klasican napadac koji je pun samopouzdanja!

.....................Pletikosa..................

Corluka.....Vida..........Simunic...Pranjic

..................Vukojevic....................

Srna.......Rakitic........Modric......Perisic

..................Jelavic........................

Hrvatska:Irska 1:0 (Srna)
Hrvatska:Italija 0:2
Hrvatska:Spanjolska 1:4

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Titova-Juga » 23 maj 2012, 01:00

Vjerovatno najzanimljivija grupa ovog EP.
Po meni, jedino Španjolci sa svojim sastavom i igrom koju gaje mogu biti sigurni putnici u četvrtfinale,
a ostali već tu i tamo. Biće velika borba za to 2 mjesto između sve tri preostale ekipe.
Azzurrima vatreni nikako ne odgovaraju i to će siguran sam biti najzanimlijiva tekma za pogledati od svih ostalih u grupi. Irci su po meni onako neugodni i mogli bi pomrsiti račune i Talijanima i Hrvatima.
Što se moje omiljene repke tiče (koju pratim još od SP 94 u SAD-u, mislim da nikada nisu imali toliko malo superzvijezda na jednom velikom natjecanju kao ove godine.
Čak ni imena u odbrani ne ulijevaju neko veliko poštovanje, nije to ni blizu kao prije, a ni napad nije nešto.
Na ovom spisku itekako nedostaje Rossi iz Villareala, je li on ozlijeđen još ili ? Jedino nadu za neki podvig mi ulijeva Prandelli koji je vječiti protivnik odbrambenog nogometa, i nadam se da će to i dokazati.

P.S Samo da ne bude penala...
I dan danas mi je muka od Brazila 94-e i Francuske 98-e . . .


Uglavnom evo sastava:

Golmani: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (PSG), Viviano (Palermo).

Braniči: Abate (Milan), Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bocchetti (Rubin Kazan), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), Criscito (Zenit), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Inter).

Veznjaci: Cigarini (Atalanta), De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Thiago Motta (PSG), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus), Schelotto (Atalanta), Verratti (Pescara),

Napadači: Balotelli (Manchester City), Borini (Roma), Cassano (Milan), Destro (Siena), Di Natale (Udinese), Giovinco (Parma).



Evo i mog nekog predviđanja:

Četvrtfinale:
Rusija - Nizozemska
Njemačka - Poljska
Španjolska - Francuska
Italija - Engleska

Polufinale:
Španjolska - Nizozemska
Italija - Njemačka

FINALE:
Španjolska - Njemačka


FORZA AZZURRI :!:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la ramiral » 23 maj 2012, 08:06

Italija će po običaju teško proći grupu... ali kad je prođu neće nikome biti lako protiv njih. ;)
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
MARCELO
Postovi: 1267
Pridružen/a: 11 maj 2011, 10:08
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la MARCELO » 23 maj 2012, 11:34

Hrvati ce biti zadnji u grupi :)
Opet,sve ce biti jasnije nakon ovi prijateljskih tekmi,mada me nisu ocarali protiv svedjana(ja msm da im je to bila zadnja).
Sretno zmajevi!!

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la 19TM87 » 23 maj 2012, 14:32

FORZA AZZURRI
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
NObonus
Postovi: 239
Pridružen/a: 12 apr 2012, 14:37
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la NObonus » 23 maj 2012, 20:33

treba realno reci da Italija i Spanija prolaze...Hrvati treci,........Ovoj grupi je predodredjeno da bude sve ko u teoriji,,,... 8-) Najlaksa grupa :D
The work of a team should always embrace a great player but the great player must always work.

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la brzitesanj » 23 maj 2012, 20:49

Samo da nebude za talijane ko na SP...da ni grupnu fazu nemogu proc nemogu proc :lol:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
SportMaster
Postovi: 60
Pridružen/a: 23 maj 2012, 00:59
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la SportMaster » 24 maj 2012, 10:38

Navijam za Španiju od svoje desete godine, i mislim da ce glatko proći grupu.
RM & RF

Avatar
fallen01
Postovi: 260
Pridružen/a: 05 mar 2010, 01:09
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la fallen01 » 24 maj 2012, 15:56

bekicamir je napisao/la:Ovu grupu 100% prolaze Spanjolci,60%talijani,30%Hrvatska,5% Irska.

Citam izjavu jucer Jelavica ,stoji u tekstu :kakva spanjolska ,mi smo glavni favorit eura,takodjer i optimisticni Bilic Slaven valja glupsti kako ova ekipa moze daleko,pa hajde da ju malo analiziramo i vidimo dali ovi momci mogu do cetvrtfinala !

Stipe Pletikosa(Siguran golman uglavnom koji u reprezentaciji nije cinio neke vece pogreske na bitnim utakmicama tako da je pouzdan )
Vedran Corluka(podigao formu,zatim stigla nezgodna ozljeda,veci dio prvenstva propustio,opet izgleda van forme,ali za repku pruza najbolje od sebe)
Domagoj Vida Borben ali i naivan odbranbeni igrac,da je neka klasa ostao bi u Leverkusenu nebi se vracao u Dinamo,solidne utakmice neke u Ligi prvaka ali uzmimo u obzir da je odbrana na celu sa njim primila najvise golova u povijesti Lige prvaka,barem se meni ticni da ja ta informacija tocna!
Josip SimunicTandem zajedno sa Vidom u nekim bruka utakmicama Dinama,godine su ga sustigle,problem je taj sto nije to taj Simunic od prije 3,4 sezone sa visokog nivoa,tako da sam skeptican i sto se tice njega!
Danijel PranjicIgra u Bayern-u i to nesto znaci pa i ta kluba sto je grije ima zadnjih godinu i pol,covjek sa veoma malo sluzbenih utakmica i natjecateljskog ritma,bojim se da ce biti propuh,mada je i on bolji izbor nego Strinic!
Vukojevic Standaran u Dynamu ,solidan igrac ,nekada los ,nekada dobar,oscilacije su velike!
PerisicMozda trenutno i najbolji igrac Hrvatske prema naprijed pored Jelavica,odlican u prodoru i 1 na 1,realizaciju potvrdio u Dortmundu,kada je god poceo susret ili usao sa klupe bio je strijelac a cesto i asistent..
Luka ModricOd Zrinjskog do Madrida,barem se nadam,igrac koji je proslu sezonu odigrao statisticki za veznog defanzivnog veoma dobro,cak su ga neki i svrstavali u najboljeg igraca ,po mom misljenju previse defanzivan u klubu,Hrvatskoj treba Modric prema naprijed i to je to,pitanje je samo kakvo ce biti raspolozenje!
Dario SrnaKapetan prvaka Ukrajine,odlican igrac koji igra srcem i mozgom,bitan faktor u tvrdim utakmicama kao sto ce biti protiv Irske!
Ivan RakiticJedini vezni igrac Hrvatske koji moze opaliti loptu sa 30m od protivnickog gola,tehnicki izuzetno potkovan,za Modrica bi bilo idealno da igra on pored njega!
JelavicNajbolji transfer zimskog prijelaznog roka u Engleskoj,to nesto ipak govori,realizacija na nivou,klasican napadac koji je pun samopouzdanja!

.....................Pletikosa..................

Corluka.....Vida..........Simunic...Pranjic

..................Vukojevic....................

Srna.......Rakitic........Modric......Perisic

..................Jelavic........................

Hrvatska:Irska 1:0 (Srna)
Hrvatska:Italija 0:2
Hrvatska:Spanjolska 1:4
mislim da nisi ni blizu pogodio sastav :mrgreen: ...ovo po meni puno bolje izgleda ..iako mozda jos bolje da igraju Modric i Rakitic ta dva vezna,a ispred njih bude Kranjcar koji je uvijek odlican u reprezentaciji

.....................Pletikosa..................

Ćorluka.....Lovren..........Šimunić...Strinić

............Modrić............Vukojevic..............

Srna...............Rakitic................Perisic

..................Jelavic......................

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la raul-zakon » 24 maj 2012, 16:04

fallen01 je napisao/la:
bekicamir je napisao/la:Ovu grupu 100% prolaze Spanjolci,60%talijani,30%Hrvatska,5% Irska.

Citam izjavu jucer Jelavica ,stoji u tekstu :kakva spanjolska ,mi smo glavni favorit eura,takodjer i optimisticni Bilic Slaven valja glupsti kako ova ekipa moze daleko,pa hajde da ju malo analiziramo i vidimo dali ovi momci mogu do cetvrtfinala !

Stipe Pletikosa(Siguran golman uglavnom koji u reprezentaciji nije cinio neke vece pogreske na bitnim utakmicama tako da je pouzdan )
Vedran Corluka(podigao formu,zatim stigla nezgodna ozljeda,veci dio prvenstva propustio,opet izgleda van forme,ali za repku pruza najbolje od sebe)
Domagoj Vida Borben ali i naivan odbranbeni igrac,da je neka klasa ostao bi u Leverkusenu nebi se vracao u Dinamo,solidne utakmice neke u Ligi prvaka ali uzmimo u obzir da je odbrana na celu sa njim primila najvise golova u povijesti Lige prvaka,barem se meni ticni da ja ta informacija tocna!
Josip SimunicTandem zajedno sa Vidom u nekim bruka utakmicama Dinama,godine su ga sustigle,problem je taj sto nije to taj Simunic od prije 3,4 sezone sa visokog nivoa,tako da sam skeptican i sto se tice njega!
Danijel PranjicIgra u Bayern-u i to nesto znaci pa i ta kluba sto je grije ima zadnjih godinu i pol,covjek sa veoma malo sluzbenih utakmica i natjecateljskog ritma,bojim se da ce biti propuh,mada je i on bolji izbor nego Strinic!
Vukojevic Standaran u Dynamu ,solidan igrac ,nekada los ,nekada dobar,oscilacije su velike!
PerisicMozda trenutno i najbolji igrac Hrvatske prema naprijed pored Jelavica,odlican u prodoru i 1 na 1,realizaciju potvrdio u Dortmundu,kada je god poceo susret ili usao sa klupe bio je strijelac a cesto i asistent..
Luka ModricOd Zrinjskog do Madrida,barem se nadam,igrac koji je proslu sezonu odigrao statisticki za veznog defanzivnog veoma dobro,cak su ga neki i svrstavali u najboljeg igraca ,po mom misljenju previse defanzivan u klubu,Hrvatskoj treba Modric prema naprijed i to je to,pitanje je samo kakvo ce biti raspolozenje!
Dario SrnaKapetan prvaka Ukrajine,odlican igrac koji igra srcem i mozgom,bitan faktor u tvrdim utakmicama kao sto ce biti protiv Irske!
Ivan RakiticJedini vezni igrac Hrvatske koji moze opaliti loptu sa 30m od protivnickog gola,tehnicki izuzetno potkovan,za Modrica bi bilo idealno da igra on pored njega!
JelavicNajbolji transfer zimskog prijelaznog roka u Engleskoj,to nesto ipak govori,realizacija na nivou,klasican napadac koji je pun samopouzdanja!

.....................Pletikosa..................

Corluka.....Vida..........Simunic...Pranjic

..................Vukojevic....................

Srna.......Rakitic........Modric......Perisic

..................Jelavic........................

Hrvatska:Irska 1:0 (Srna)
Hrvatska:Italija 0:2
Hrvatska:Spanjolska 1:4
mislim da nisi ni blizu pogodio sastav :mrgreen: ...ovo po meni puno bolje izgleda ..iako mozda jos bolje da igraju Modric i Rakitic ta dva vezna,a ispred njih bude Kranjcar koji je uvijek odlican u reprezentaciji

.....................Pletikosa..................

Ćorluka.....Lovren..........Šimunić...Strinić

............Modrić............Vukojevic..............

Srna...............Rakitic................Perisic

..................Jelavic......................
je Ko ovaj ljudi? Odakle njega odjednom izvukoše? :oops:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
aless
Postovi: 328
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la aless » 24 maj 2012, 16:52

Prognoza prolaze Italija i Hrvatska... Znam da je mnogima to nevjerovatno ali ja tako smatram
pozz i da još nešto
FORZA AZZURRI
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Del Piero non è importante, è l'unica cosa che conta
FC Sydney

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.