GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi C?

Španija
125
52%
Italija
61
25%
Irska
15
6%
Hrvatska
39
16%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Bulkin » 19 jun 2012, 17:11

Ne izmisljaj. Daj videosnimku te situacije.
Ti gore mene pitas jesam li gledao tekme, ili provociram pa zapitaj se jesili ti gledao o sad provociras.. helem da jesi ne bi ti trebali snimci tih situacija...ali neko ce da postavi onu kad je npr. Di Natale utrco tj. bio bi sam pred Pletikosom ;) ali linijski sudija je spasio hrvatsku..
FORZA NAPOLI

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2012, 17:13

Samo budali mediji trebaju pojašnjavati ono što je vidio svojim vlastitim očima.
Hans je napisao/la:Golman služi kao zadnji igrač obrane, zar je zabranjeno da brani lopte?
Zar maloprije nisi tražio video snimak tih situacija i optužio ovog' gore da izmišlja :lol: :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
TomaZdravkovic
Postovi: 225
Pridružen/a: 04 jun 2012, 20:39
Lokacija: Grbavica-Najljepse mjesto na Dunjaluku
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la TomaZdravkovic » 19 jun 2012, 17:14

Bulkin je napisao/la:
Ne izmisljaj. Daj videosnimku te situacije.
Ti gore mene pitas jesam li gledao tekme, ili provociram pa zapitaj se jesili ti gledao o sad provociras.. helem da jesi ne bi ti trebali snimci tih situacija...ali neko ce da postavi onu kad je npr. Di Natale utrco tj. bio bi sam pred Pletikosom ;) ali linijski sudija je spasio hrvatsku..
I tim cinom meni izbio 99KM na kladionici svega najmilijeg mu se sjetim....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Henderson » 19 jun 2012, 17:41

slika
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la mandraX » 19 jun 2012, 17:44

Vamos Espana!

Torres ako proradi, belaj 8-) :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 jun 2012, 17:50

mandraX je napisao/la:
Torres ako proradi, belaj 8-) :mrgreen:
Zar nije sinoc trebao proradit :mrgreen: , sporije starta, k'o benzinac :mrgreen: , mozda u finalu zabije odlucujuci gol (jes' da mu nece bit' Valdesa na golu, al' sta je tu je :mrgreen: )
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
tevezito
Postovi: 1974
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la tevezito » 19 jun 2012, 18:03

Ma sudije su odlicne sve dok neko ne igra protiv nase reprezentacije.Kad malo bolje pogledam i onaj penal za Francuze je bio u 16 i onaj englez je opravdano 8 minuta produzio jel bila su 2 crvena jos jedan u nadoknadi za mog sugradjana Besliju.Daj ljudi budite realni da smo mi sinoc igrali protiv Spanaca i da je se onako sudilo o tome bi napisali 200 stranica ali s obzirom da su ispali Hrvati sudjenje je ok.Jedva cekam naredne kvalifikacije i dobro sam zapamtio ove sto kazu da je dobro sudjenje bilo sinoc pa cemo ih cuti kada tu bude nasa repka kako ce pricati da su realne sudije.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la alan_kardec » 19 jun 2012, 19:18

Rezimirajući grupu c, mogu reći da su španija i italija zasluženo prošle dalje, s tim da bi ja na prvo mjesto stavio talijane jer su, bar po meni, više pokazali od španaca.
Prandelli je odlično posložio repku, nije ih poremetio skandal oko namještanja, crischito je odstranjen, pričalo se i za bonuccija, pa ipak bili su bolji i od španaca i od hrvata.
Španci su za mene negativno iznenađenje, ne mogu reći da su me razočarali pošto ih ja i ne vidim kao glavne favorite za titulu (napisao sam to na ovoj temi i prije početka eura, njemci će im vratiti za dugove iz bliske prošlosti), ali sam očekivao više od njih. počinjati utakmice bez klasičnog napadača (protiv italije) a na klupi ti sjedi torres i llorente ili vaditi iz igre jedinog napadača na pola sata do kraja (protiv hrvata), to bi mi bilo jasno da je u pitanju neka repka bez ambicija, bez kvaliteta, ali ovako... Ne znam koja je del bosqueova vizija, ali oni mi ne liče na one špance od prije dvije, a pogotovo ne liče na one od prije 4 godine. oni su nakon sp potpuno pali i igrom i rezultatima. ja ih na tronu ne vidim, a ne bi se čudio ako bi ispali odmah u četvrtfinalu.
hrvati su nadmašili sva očekivanja, igrali su možda i preko svojih mogućnosti, svaka čast na tome, ali ispred sebe su imali dvije, objektivno kvalitetnije repke, tako da se više od trećeg mjesta nije moglo. dobili su par igrača za duži period (mandžukića, strinića, shildenfelda) izvlačenje na sudije, to samo može da pokvari generalnu sliku o njima na turniru. sudija ih jeste sinoć zakinuo za penal, ali je zakinuo i špance. takođe treba spomenuti čisti penal koji nije sviran ircima i nekoliko jako diskutabilnih situacija koje su išle na štetu talijana, ali to se ovdje ne spominje. nema veze, razumijem. sad vam je bar malo jasno kako je nama bilo na sp 2010 nakon utakmice sa australijom. :mrgreen:
Irci ništa pokazali nisu. Odbrana i skok igra koje su im trebale biti glavni aduti, su im bile kriminalne tokom čitavog turnira. Najmanje su pokazali od svih repki na euru. Navijači su im ipak, jedna druga dimenzija.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Rosas7 » 19 jun 2012, 20:12

nadam se da je dusmanima srce na mjestu sada ;)

mi smo ponosni na nase junake,nisu se osramotili ostavilI su srce na terenu,cak je i spanjolska koja je svjetski i europski prvak,jedva nas dobila,a mogli su i izgubit da je rakitic ono dao...
jos jedan dokaz da spadamo u vrh euro nogometa ;)

imamo odlican zalog za buducnost,koji ce doci do izrazaja u slijedecim kvalifikacijama



VOLIM TE HRVATSKOOO
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2012, 20:12

Vrh 'euro nogometa' je u četvrtini finala.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Rosas7 » 19 jun 2012, 20:15

Virtu4l je napisao/la:Vrh 'euro nogometa' je u četvrtini finala.
spomeno sam takve kao ti u mom postu ;)
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la loptica » 19 jun 2012, 20:24

gledali smo svi vidjeli medijske rasprave sve govore.Španjolci rekli svoje,Njemačko suđenje rekli su i oni svoje,Tako da smo se načitali da li je šuplje ne znam ali muka mi i povraća se od tog fudbala i suđenja.
Samo uništi male!
Šteta sve pokvariše.
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Oxygen » 19 jun 2012, 20:26

slika
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Rosas7 » 19 jun 2012, 20:27

loptica je napisao/la:gledali smo svi vidjeli medijske rasprave sve govore.Španjolci rekli svoje,Njemačko suđenje rekli su i oni svoje,Tako da smo se načitali da li je šuplje ne znam ali muka mi i povraća se od tog fudbala i suđenja.
Samo uništi male!
Šteta sve pokvariše.

jbga,moramo se izgleda naviknuti na to,a fol postenje ovo ono
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la loptica » 19 jun 2012, 20:30

naravno i Bosna je tako pokradena uvijek ista priča debilima nas prave !Daj nek mi neko soli pamet samo. ;)
Unište fudbal i igru i čar i sve! Katastrofa užas općenito EP!
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la harishp » 19 jun 2012, 20:34

Virtu4l je napisao/la:Vrh 'euro nogometa' je u četvrtini finala.
:mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Titova-Juga » 19 jun 2012, 20:44

harishp je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vrh 'euro nogometa' je u četvrtini finala.
:mrgreen:

Bas me zanima hoce li dati isti komentar ako Englezi ispadnu...
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la DonCorleone » 19 jun 2012, 21:48

Steta je po meni sto Bilic napuste kroate, ipak imam osjecaj da je on izvukao duboki maksimum iz ove ekipe, kada vidim da jedan Schildenfeld, Vida, itd..onako pariraju najboljoj ekipi na svijetu, onda je to veliki uspjeh sa taktickog i igrackog ugla.

Po meni je Hrvatski fudbal dugo vec u padu, ali na ovom prvenstvu su se malo opet oporavili i uzdigli, jednostavno kada je najvaznije i kada igraju protiv najjacih ekipa, oni skoro uvijek odigraju jako dobro, dok mi zapravo upravo tada skroz podbacimo. Ta cinjenica cini Hrvatskom velikom fudbalskom nacijom, iako ja licno necu nikada navijati za njih iz vise razloga, ali to je druga stvar. Po meni Hrvatska definitivno zasluzuje mjesta na Fifa listici medu top 15, a i ovo da su medu top 10 dugorocno je naravno opravdano i zasluzeno i nebi trebalo nikoga cuditi. Mene vise cudi kako smo mi uopste medu top 30 :lol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la calcio » 19 jun 2012, 21:57

Od kad postoji fudbal, postoje i sudijske greske.
Sta tu cmizdrite kao da unistavaju fudbal, Maradona je rukom davao golove na svjetskom prvenstvu pa nije unisten fudbal :lol:

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Titova-Juga » 19 jun 2012, 23:02

Četvrtfinale:

Portugal - Češka
Njemačka - Grčka
Španjolska - Francuska
Italija - Engleska




Polufinale: (predikcija)

Njemačka - Italija
Španjolska - Portugal
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.