GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi C?

Španija
125
52%
Italija
61
25%
Irska
15
6%
Hrvatska
39
16%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 02 jul 2012, 11:50

Hrvatska je odigrala najbolju utakmicu protiv Spanjolaca na EURU, to je cinjenica. :) Malo sportske srece i sudacke pravde i moglo je svasta biti. Ovako se potvrdilo o kakvoj se jakoj grupi radilo i kakav je sjajan posao Hrvatska napravila, bilo tko da je prosao iz kruga prve tri momcadi ne bi bilo nimalo nezasluzeno i siguran sam da bi i Hrvatska jako daleko dogurala u tom slucaju, no, zato postoji iduce novo, veliko natjecanje, iskusnija i bolja momcad pametnija za jednu lekciju.

Spanjolskoj svaka cast, a i Italiji s obzirom na veliki rezultat i odlicnu igru velikim dijelom prvenstva.
...Život za Široki...

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la kad_kako » 02 jul 2012, 21:39

ŠB_Fidelis je napisao/la:zato postoji iduce novo, veliko natjecanje, iskusnija i bolja momcad pametnija za jednu lekciju.
... I u manjku za Bilica.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Dzoni » 03 jul 2012, 01:23

Jbt ovi navijaci hrvatske vazda nesto kukaju,stalnoooo kukaju i nikad im nista nije kako treba,i uvijek su osteceni...Pocinjem sumnjati da za hrvatsku navijaju samo paranoidni sizofrenicari,al sreca da ima normalnih i objektivnih navijaca Hrvatske koji bodre korektno svoju drzavu,i priznaju sportski poraz.
Bez obzira koji sport da pratim,ako igra hrvatska i kojim slucajem ispadne to je automatski teorija zavjere.Bas ne davno smo mogli procitat,ne znam koji list je objavio,da su se srbi maskirali u hrvate da prave nerede.Aaaaaa jbt,pa dokle seze ljudska glupost?
Sjecam se one utakmice na svjetskom prvenstvu kad je Simunic protiv Australije dobio u jednoj utakmici tri zuta kartona,al tad niko nista nije spominjao,jednostavno...greska suca.
Na kraju sta reci...ne znam zasto sami sebi nanose bol uvjeravajuci se da je Hrvatska mogla dobiti Spaniju,kad je to van svih granica razuma.Svi su se slozili da su Spanci odigrali sve do finala sa (pa ajmo rec) 70% snage,sto su u finalu na kraju i potvrdili.

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la baresi#6 » 03 jul 2012, 02:51

sreća pa kad bosna igra niko sudiji ne je.be ma.ter jer nas nikad nisu zakinuli :roll:
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Dzoni » 03 jul 2012, 02:57

baresi#6 je napisao/la:sreća pa kad bosna igra niko sudiji ne je.be ma.ter jer nas nikad nisu zakinuli :roll:
Da zaboravio sam se toga dotaci...Isti slucaj. ;)
Kad nesto jest,onda jest...kad nam Spanci daju gol u 97. minuti stvarno je jeeeeebiga,al kad Spahic napravi ocigledan penal protiv Francuza opet krenu teorije zavjera,pa sta su trebali Irci da urade godinu dana ranije?

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la baresi#6 » 03 jul 2012, 03:11

mentalitet ;)

pogledaj slovence npr. bih ima 2x bolju reprezentaciju ali čim pobijedimo nekoga dobijemo samopouzdanje da možemo brazil razvaliti pa su spahić i pandža world class stoperi, miske i pjanic najbolji vezni a džeko bolji od ibre itd. dok slovenci marljivo rade i ne uzdižu se pa svako malo odu na euro ili svjetsko izbace ruse... a nemaju nijednu zvijezdu u timu. isto vrijedi i za hrvate. ovaj euro došli su ponizno nisu se 'nabrijavali' i umalo da u najtežoj grupi prođu dalje a ko zna šta bi se tu desilo...

btw što se ne zatvore ove teme :?
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Dzoni » 03 jul 2012, 03:36

baresi#6 je napisao/la:mentalitet ;)

pogledaj slovence npr. bih ima 2x bolju reprezentaciju ali čim pobijedimo nekoga dobijemo samopouzdanje da možemo brazil razvaliti pa su spahić i pandža world class stoperi, miske i pjanic najbolji vezni a džeko bolji od ibre itd. dok slovenci marljivo rade i ne uzdižu se pa svako malo odu na euro ili svjetsko izbace ruse... a nemaju nijednu zvijezdu u timu. isto vrijedi i za hrvate. ovaj euro došli su ponizno nisu se 'nabrijavali' i umalo da u najtežoj grupi prođu dalje a ko zna šta bi se tu desilo...

btw što se ne zatvore ove teme :?
Sve sto si rekao stoji,ali ja ne znam gdje sam ja rekao nesto suprotno od toga? :?
Upravo se i jesam bavio mentaliteom,nasih reprezentacija...S tim,da se ne bi upotpunosti slozio da hrvati idu ponizno na bilko koje takmicenje,vec potpuno suprotno oni se pocnu lozit dvije godine prije pocetka prvenstva i naravno da nakon ispadanja razocarenje biva jos vece.
Pitam se sta bi bilo da se mi plasiramo na neko veliko takmicenje...uuu jbt.

by the way:
što se ne zatvore ove teme

I ja se pitam.

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.