GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi C?

Španija
125
52%
Italija
61
25%
Irska
15
6%
Hrvatska
39
16%

Ukupno glasova: 240

Tritolone
x 6
Kontakt:

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Post Postao/la Tritolone » 19 jun 2012, 00:45

messilla je napisao/la:Zaista steta za Bilica i ekipu. Tako malo im je trebalo, i sad i 2008-e.
Ima li kakvih naznaka ko ce biti novi selektor?

Balonja opasniji kad pocne sa klupe :lol: . Valjda je to i Prandeli primjetio :mrgreen:

Novi trener je Stimac :lol: :cry:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

delpiero20
Kontakt:

Post Postao/la delpiero20 » 19 jun 2012, 00:45

slika

I nemojte napadati ovog momka iz Livna ;)

effe_sa
x 2
Kontakt:

Post Postao/la effe_sa » 19 jun 2012, 00:48

GaziHusrevbeg je napisao/la:Njemački fudbal je trenutno napredniji od italijanskog, ali da je uspješniji. Nikad! Pitaj Njemce koga se najviše boje? Velika većina će ti reći Italijana. Traume iz Dortmunda se ne zaboravljaju nikad. Italijani u međusobnim duelima pokazaju zašto su bolji.

Ti si neki ambasador talijanskog fudbala izgleda. Samo promociju talijanskog fudbala vršiš, a vječito protiv Nijemaca nešto. Vjeruj mi da se Nijemci nikog ne boje, jer sam proveo s njima dosta vremena, a i ti si bar ovako iz daljine se mogao uvjerit. Pa ko je najviše puta osvojio Evropsko prvenstvo? Pusti se tih sad međusobni duela, znala je Njemačka dobit Italiju, doduše omjer na velikim takmičenjima joj je loš. Ali po tebi to zaključak što je neko uspješniji. Dobro onda jedna titula Talijana na prvenstvu vrijedi ko 3 njemačke titule. Onda po toj logici jesu Talijani uspješniji slažem se. Nova logička metoda od večeras postoji. :) :)
I iskuliraj se malo, kao prvo očigledno ti imaš nešto protiv njemačkog fudbala, a ev odmah da ti kažem da ja ništa protiv Talijana, znao sam ih i simpatisat. Samo gore ovo da se neke stvari ne brkaju. Mora malo realnosti biti. :)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Na krovu Evrope, 5. put prvaci, der Henkelpott ist wieder da
König Bastian Schweinsteiger
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

badblueboylivno
Kontakt:

Post Postao/la badblueboylivno » 19 jun 2012, 00:50

High je napisao/la:Meni je više preko glave sličnih postova. Koji **** više tražite svaku dlaku u jajetu? I onda davite da vas neko provocira ? E pa, zaštićena vrsta niste ! Davite istim, ali istim konstatacijama. Nemoj me molim te više citirati, ni ti, ni slični tebi, tješim se još da ima normalne raje s kojom možeš fino raspravljati. Za svaku sitnicu napisanu se nađete uvrijeđeni, kasnije cmizdrite adminima i slično. Jesu, prošli su Talijani, jesu i Španci, i neka su. 'ajde zdravo.

Kakvih postova, majstore? Ajde izvuci jedan od mene, ajde, slobodno.

Našao se uvrijeđenim? Majoriziranim? Ne, apsolutno. Zasmetalo me je onaniranje nad ispadanjem Hrvatske. Dajem ruku u vatru da isto ne bi napisao da se umjesto kockastih tamo našla, recimo, Mađarska, i kao takva mala i jadna igrala protiv ove dvije velesile.

Ali dobro, više ništa neću spominjati niti potencirati neke nacionalne upise jer mi to nije niti je ikada bio niti će ikada biti cilj.
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

GaziHusrevbeg
Kontakt:

Post Postao/la GaziHusrevbeg » 19 jun 2012, 00:57

effe_sa je napisao/la:
GaziHusrevbeg je napisao/la:Njemački fudbal je trenutno napredniji od italijanskog, ali da je uspješniji. Nikad! Pitaj Njemce koga se najviše boje? Velika većina će ti reći Italijana. Traume iz Dortmunda se ne zaboravljaju nikad. Italijani u međusobnim duelima pokazaju zašto su bolji.

Ti si neki ambasador talijanskog fudbala izgleda. Samo promociju talijanskog fudbala vršiš, a vječito protiv Nijemaca nešto. Vjeruj mi da se Nijemci nikog ne boje, jer sam proveo s njima dosta vremena, a i ti si bar ovako iz daljine se mogao uvjerit. Pa ko je najviše puta osvojio Evropsko prvenstvo? Pusti se tih sad međusobni duela, znala je Njemačka dobit Italiju, doduše omjer na velikim takmičenjima joj je loš. Ali po tebi to zaključak što je neko uspješniji. Dobro onda jedna titula Talijana na prvenstvu vrijedi ko 3 njemačke titule. Onda po toj logici jesu Talijani uspješniji slažem se. Nova logička metoda od večeras postoji. :) :)
I iskuliraj se malo, kao prvo očigledno ti imaš nešto protiv njemačkog fudbala, a ev odmah da ti kažem da ja ništa protiv Talijana, znao sam ih i simpatisat. Samo gore ovo da se neke stvari ne brkaju. Mora malo realnosti biti. :)

Bolan, ja sam mislio na cjelokupni italijanski fudbal, na uspjehe klubova u UEFA takmičenjima i uspjehe reprezentacija na velikim takmičenjima.

Normalno da su Njemci uspješniji od Italijana na EP, to nigdje nisam osporio, ali ako ćemo gledati koja fudbalska nacija je uspješnija, nećemo gledati samo jedno takmičenje, već svako u kojem su nasutpili njemački i italijanski klubovi i reprezentacije, zar ne?

Normalno da imam, njemački fudbal su mi ogadili fanovi istog podsmijavanjem italijanske reprezentacije i klubova u svakom mogućem trenutku i u svakoj prilici.
Željezničar ale!

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pričaj Bosno kud god budeš tekla o ljepoti šeher Sarajeva...

High

Post Postao/la High » 19 jun 2012, 00:57

Je l' vidiš da se obraćam većini ? Zašto onda ciljaš na to da sam mislio na tebe, konkretno ? Zaboli tebe briga za koga ja navijam. I rekao sam ti, ne citiraj me, dižeš mi pritisak.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Hare_BvB
Kontakt:

Post Postao/la Hare_BvB » 19 jun 2012, 01:03

Gazuhusrevbeze, druze :D , reprezentativno takmicenje je trenutno na menzi. :D Zna se ko je u u cem bolji, veci, uspjesniji, etc.. Bolje sacuvat malo "municije" za taj moguci duel u polufinalu, kojem se ja najiskrenije nadam. :D
Der Mann für die entscheidenden Tore.

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 19 jun 2012, 01:04

@BBlivno je k'o nas Pandza,pozitivno razmisljanje o BIH bez straha od majorizacije 8-) .
Tako da neki na pogresnu adresu pisu.
Ima tu par drugih ''ptica selica bez krila''ali otom potom.
Hrvatskoj repci cestitke na tesko prodanoj kozi i tu se nema sta puno razglabati.
Wolfgang Stark :lol: fakat bi ovaj bukvalno izgubio glavu kad bi sudio u kantonalnoj ligi.
Tip je olicenje neznanja i kako ne treba suditi.Ko ga duze prati,zna o cemu pisem.
UEFA dokazuje dno dna gurajuci ovog ili slicne ovako daleko.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

legenda reala
x 14
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 19 jun 2012, 01:07

Sad sam još sigurniji da Španci ovo ne uzimaju, smijem ruku u vatru staviti :mrgreen:

Azuri do kraja sve su prilike :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

delpiero20
Kontakt:

Post Postao/la delpiero20 » 19 jun 2012, 01:09

legenda reala je napisao/la:Sad sam još sigurniji da Španci ovo ne uzimaju, smijem ruku u vatru staviti :mrgreen:

Azuri do kraja sve su prilike :P

Realno kukavicki su odigrali...i ne podsjecaju na Spaniju prije dvije i vise godina

Ali kad se pogleda bolje niko nije bajno odradio utakmice...

Meni su najbolji Portugalci iz zadnje dvije utakmice, Svabe jer znaju da odrade posao i Francuzi jer imaju igru koju odvano nisu imali tj digli su se dobro. Odavno nisu bolji bili...

Kralj_Tvrtko
Kontakt:

Post Postao/la Kralj_Tvrtko » 19 jun 2012, 01:10

harishp je napisao/la:Tip je olicenje neznanja i kako ne treba suditi.Ko ga duze prati,zna o cemu pisem.
UEFA dokazuje dno dna gurajuci ovog ili slicne ovako daleko.

Ja i prijatelj se jučer zgražali nad Wolfgangom, uz zaključak da je i jedan Howard Web nasprem njega mila majka, kasnije sam čuo da je i proglašen za najgoreg suca u Njemačkoj, ali svejedno je na euru, i onda se neki čude zašto se događaju ovakve stvari.
Pogledajte:
http://www.dailymotion.com/video/xrlylu ... s?start=14

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 19 jun 2012, 01:11

Realno, trenutno po igri Njemačka, ali svi znamo da se Talijani na velikim takmičenjima dižu iz utakmice u utakmicu.
Kod njih me jedino muči što je neko već spomenuo da imaju taj pad u igri koji traje 20-ak minuta, (da li je do kondicije ili nešto deseto ne znam), ali koštalo ih je i protiv Španjolaca i protiv Vatrenih. Srećom ne i protiv jako loše Irske.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 19 jun 2012, 01:13

Wolfgang Starku treba zabraniti gledanje utakmica, a kamoli sudjenje.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

GaziHusrevbeg
Kontakt:

Post Postao/la GaziHusrevbeg » 19 jun 2012, 01:14

Hare_BvB je napisao/la:Gazuhusrevbeze, druze :D , reprezentativno takmicenje je trenutno na menzi. :D Zna se ko je u u cem bolji, veci, uspjesniji, etc.. Bolje sacuvat malo "municije" za taj moguci duel u polufinalu, kojem se ja najiskrenije nadam. :D

Gledajući detaljno, Njemci su u nekim segmentima u velikoj prednosti, a u nekim Italijani, u suštini sve je tu negdje, Italijane izvlaći klupski fudbal. :mrgreen:

Njemci će imati mnogo lakšeg protivnika i par dana odmora više od Italijana, a opet Italijani najbolje igraju protiv najboljih, to su miliona puta dosad pokazali. :D

Italijani mi ne djeluju kao ekipa koja je spremna odigrati 90 minuta, ali psiha je čudo. :D
Željezničar ale!

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pričaj Bosno kud god budeš tekla o ljepoti šeher Sarajeva...

High

Post Postao/la High » 19 jun 2012, 01:16

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

effe_sa
x 2
Kontakt:

Post Postao/la effe_sa » 19 jun 2012, 01:16

GaziHusrevbeg je napisao/la:

Normalno da imam, njemački fudbal su mi ogadili fanovi istog podsmijavanjem italijanske reprezentacije i klubova u svakom mogućem trenutku i u svakoj prilici.

Podsmijavanja je bilo s obje strane, ali što ti kao čovjek eto gledaš negativne primjere. Pogledaj pozitivne primjere, znači pogledaj evo kao prvo moje neke postove na temi Serije A i tamo svih tema vezanih za Seriju A. Sad znači svaki put ako naleti neki simpatizer talijanskog fudbala na temu vezanu za Bundesligu i njemačke klubove i kaže nešto protiv istih, ja bi trebao odmah nakon toga zamrzit cijeli talijanski fudbal i klubove.
Ne možeš stav gradit na osnovu nečiji mišljenja, ali isto tako ako neko ima drugačije mišljenje od tebe, nećeš ga ti sad uvijek ubjeđivat u suprotno. Svoje obrazloži, svoj fazon pucaj, a ostalo uvijek možeš ignorisat. Ja svoj stav prema nekom klubu i reprezentaciji gradim na osnovu svojih neki simpatija i pogleda prema tom klubu, repki ili toj zemlji, a ne na osnovu mišljenja neki drugih ljudi. Danas svako može da piše šta hoće, samo što svako može da se ogradi od toga, da to ignoriše ili da da svoj komentar i nema dalje frke. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Na krovu Evrope, 5. put prvaci, der Henkelpott ist wieder da
König Bastian Schweinsteiger
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Blue_He4rt
Kontakt:

Post Postao/la Blue_He4rt » 19 jun 2012, 01:18

High je napisao/la:http://sportsport.ba/blabla/sukob-navijaca-i-policije-u-mostaru/82558

Stoka :x
Chelsea F.C.

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 19 jun 2012, 01:22

Principatus je napisao/la:Wolfgang Starku treba zabraniti gledanje utakmica, a kamoli sudjenje.

I tad je opasan :lol: ,koliko mi je ogadio tekmi u BL to bog samo zna.
Sve je to u redu ,ali ne kontam ko i zbog zasto ili ti cega ga toliko gura.
Pa Salem Prolic sa 200 kila bi bolje ''obavio posao''od njega.
Sto se tice ovih u Mostaru da bogda im Wolfi tuzilac na sudu bio :mrgreen: .
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Titova-Juga
Kontakt:

Post Postao/la Titova-Juga » 19 jun 2012, 01:23

Slazem se da je onaj medo katastrofa, ali morate da znate da EU nema nesto vele kvalitetniji sudaca, tu je to sve u par deka...
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

raul-zakon
Kontakt:

Post Postao/la raul-zakon » 19 jun 2012, 01:24

Titova-Juga je napisao/la:Slazem se da je onaj medo katastrofa, ali morate da znate da EU nema nesto vele kvalitetniji sudaca, tu je to sve u par deka...

Neka ovog Starka zamjene našim Aleckovićem, bolji je od njega... :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.