GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi D?

Ukrajina
11
8%
Švedska
19
13%
Francuska
45
31%
Engleska
70
48%
 
Ukupno glasova: 145

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la admin » 21 maj 2012, 16:31

Diskusije reprezentacijama i utakmicama grupe D

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la brzitesanj » 21 maj 2012, 16:43

GRUPA D
1.Engleska
2.Francuska
3.Švedska
4.Ukrajina
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Dylan Dog » 21 maj 2012, 16:47

Vec sam pisao svoje misljenje o clanovima ove grupe,bilo je to inace prije nego sto su izasli popisi za euro i npr prije nego sto se Sagna povrijedio tako da su se neke stvari promjenile no sustina ostaje ista..
Ukrajina:
O ovoj reprezentaciji se bas i ne prica previse,zaprvo vecina medija izvjestava uglavnom o teskim uvjetima zatvorskog zivotarenja Juliije Timosenko i jednako teskih pritisaka evropskih zvanicnika da se tome stane u kraj.Iako se nalaze u znatno tezoj grupi od Poljaka,usudit cu se reci da im dajem vece sanse za uspjesan nastup od drugog organizatora ovoga prvenstva.
Uz veliku podrsku navijaca na prelijepoj Donbass Areni u Donetsku vjerujem da mogu do drugoga kruga.
Pitanje golmana nije nimalo idealno.Najbolji ukrajinski golman Rybka je suspendovan zbog dopinga i propustiti ce Euro,alternative bas i nisu idealne, Shovkovskyevi najbolji dani su prosli,Koval je veliki potencijal ali neiskusan za ovakvo takmicenje,Pyatov nikad nije ulijevao preveliko povjerenje..Tako da smatram da bi povjerenje na golu trebao dobiti Andriy Dikan,golman Spartak Moskve,preporucujem da probate naci pregled iz proslosezonskog gostovanja u ligi prvaka Spartaka na Veledromu,sta je sve tada covjek skinuo igracima Marseilla,nevjerovatno.Na stoperskim pozicijama nemaju takvih problema,tu je sjajni mladi Shakhtarov stoper Rakitiskiy,tu su i Mykhalyk i Khaceridi iz Dynamo Kieva,a nadati se da ce losom formom i povredama u zadnje vrijeme obiljezeni Chygrynskiy moci pomoci svojoj zemlji i pokazati zasto je Barcelona svojevremno platila 25M eura Shakhtaru za njega.Za mjesto na desnome beku boriti ce se iskusni Gusev i perspektivni Butko,dok je na lijevome beku rezervisano mjesto za solidnog Selina.
Vezni red predvode dobro poznato lice Tymoschuk i sjajan izvođač slobodnih udaraca Aliyev,pomagati ce im iskusni Ruslan Rotan.
E sada dolazi najzanimljiviji dio selekcije Ukrajine,krila.
Andriy Yarmolenko i Yevhen Konoplyanka( zapamtite ovo ime) su 22-godisnjaci koji ce pokusati iskoristiti svojih 5 minuta da pokazu na velikoj sceni koliko vrijede.A vrijede zaista mnogo.
U napadu su tu Milevskiy i Voronin,respektabilna imena ali napadaci sa mizernim ucinkom u reprezentativnom dresu(kombinovano su do sada postigli 14 golova za Ukrajinu),tako da ce i sada najveci teret pasti na najboljega strijelca u historiji reprezentacije Shevchenka,a mozda mu selektor Oleh Blokhin u napadu pridoda Seleznynova(male sanse) te vece sanse izrazito neugodnog napadaca Metalista Marka Devica,ovaj rođeni Srbijanac ima iza sebe odlicne nastupe u ovosezonskoj sezoni evropa lige sa svojim klubom.
Dakle,tim sacinjen od odlicnih mladih igraca(Rakitiskiy,Butko,Yarmolenko, Konoplyanka)uz prekaljene internacionalce Tymoschuka i Shevchenka sigurno moze uci u ravnopravnu borbu za prolazak u drugu fazu i protiv izrazito teskih suparnika u grupi D.
Engleska:
Gordi Albion bi najlakse opisao sa „love them or hate them,but you can't ignore them“.Zaista,kakvi god da su,momci iz zemlje u kojoj se igra najbolji fudbal na svijetu(dobrano zahvaljujuci stranim igracima) su uvijek u centru paznje.Vec dugo se ceka njihov veliki nastup na velikome takmicenju,pritisak javnosti je ogroman,svako takmicenje se prezentira kao ono na kojemu ce definitivno zablistati.Jednom definitivno i hoce.No,ja ne vjerujem da je ovo to prvenstvo.Pogotovo nakon sto su za selektora postavili Roya Hodgsona(beli su „sjajni“ nastupi Liverpoola pod njegovim vodstvom bili glavna preporuka).Zanimljivo da zemlja u kojoj rade toliko vrhunskih otockih trenera (Moyes,O'neill,Redknapp) bude primorana za selektora izabrati 64-godisnjaka koji je u posljednjem desetljecu jedino vrijedna spomena uradio to sto je Fulham doveo do finala evropa lige.No,bez obzira na sve,igraci na koje moze racunati su prilicno respektabilna imena,ali svakako ne tim koji moze jamciti vrhunski rezultat.Konacno imaju golmana kalibra takve reprezentacije,Joe Hart je golman vrhunske klase,veliki je to plus za tim i napredak u odnosu na dosadasnje vedete Robinsona,Carsona,Greena..Na papiru vec godinama imaju ponajbolji stoperski tandem Ferdinand-Terry.Al na papiru.Nikada se taj tandem nije pretjerano proslavio na terenu,a Ferdinand nije cak ni siguran putnik na euro.Za ocekivati je da ce Hodgson Terry-u pridodati Gary Cahilla,ili mozda i bolju opciju Phila Jonesa,u opciji je i jos jedan talentovani defanzivac Manchester Uniteda Chriss Smalling.Sve je dobro dok Hodgsonu ne padne na pamet da ubaci Lescotta u vatru.Na desnome beku je strasna konkurencija, Glen Johnson,Walker,Richards,sve vrhunski igraci,premda je Walker imao najbolju sezonu iza sebe.Lijevo je A.Cole,vec godinama jedan od najboljih igraca svijeta na svojoj poziciji,premda igra za nijansu losije nego u svoje najbolja doba,i dalje je jedan od najboljih,malo i zbog toga jer konkurencija na toj poziciji u svijetu i nije bas impresivna.Njegova alternativa je takode odlican igrac,Evertonov Baines.Englezi nemaju vrhunskog zadnjega veznoga,Barry i Parker su vise centralni vezni nego zadnji vezni,a ako uzmemo u obzir da Wilsherea nece biti na prvenstvu te da je tesko ocekivati da bas Hudgson bude taj Kolumbo na klubi Engleske koji ce shvatiti da Lampard i Gerrard ne mogu igrati zajedno,dosta je upitnika nad njihovom veznim redom.Lennon ne igra u finisu sezone za Totenham zbog povrede,pitanje je hoce li i u kakvom stanju biti spreman za Euro,Ashley Young je imao ne odlicnu,ali zadovoljavajucu sezonu u Manchester Unitedu,isto bi se moglo reci i za Walcotta u Arsenalu,dok se Milner i Johnson bas i nisu naigrali u City-u.Dakle ni sa krilima situacija nije pretjerano vesela.U napadu imaju jednog od najboljih na svijetu,Rooney-a,no on ce zbog suspenzije propustiti prve dvije utakmice grupne faze,pa tako teret pada na mlađahne Wellbecka i Sturridgea,u svakom slucaju bolje opcije od „igraca za male klubove“ Benta ili Carrolla koji je u toku jedne godine od statusa jednog od najperspektivnijih igraca Premiershipa dosao do statusa predmeta ismijavanja.Tmurno je nebo nad Londonom,ne obecava nista dobra.
Francuska:
Jedna od trenutno najboljih reprezentacija svijeta.Nakon debakla na posljednome svjetskome prvenstvu mnogo toga se promjenilo u timu Francuske.Novi selektor Blanc je preporodio uspavane galske pjetlove i sada dolaze kao favorit za pobjednika Eura.
Imaju kao rijetko ko sirok izbor igraca.Na svakoj poziciji manje-vise imaju jednu planetarnu zvijezdu,zatim jos jednog odlicnog igraca te jednog velikog talenta.Na golu je po meni najbolji golman svijeta Lloris,sa alternativom u vidu Steve Mandande.Na desnome beku svoje mjesto ce zauzeti Sagna iz Arsenala,prodorni Debuchy iz Lillea ce svoju priliku cekati s klupe.Na stoperskoj poziciji svoje mjesto ce zauzeti Adil Rami,ko god bude s njime u tandemu,da li iskusni Mexes ili mladi Sakho odbrana ce biti granitna,a u opciji je i Koscielny nakon najbolje sezone u karijeri,mogu uskociti i odlicni mladi stoperi iz domacega prvenstva Yanga-Mbiwa i Kana-Biyik.Ni na lijevoj strani nemaju briga,s obzirom da su tu Evra i Clichy.
Zadnji vezni je najbolji mladi igrac svijeta na toj poziciji M'villa,a alternative u vidu Toulana,Ettiene Capoea ili Lassane Diarre nisu za podcjeniti.
U sredini terena svoje mjesto ce zauzeti i Cabaye,koji takode iza sebe ima sjajnu sezonu.Tu su u konkurenciji jos Nasri,Gourcuff,Marvin Martin,Moussa Sissoko,Mavuba,Alou Diarra..Na krilu je neizostavni Ribery dok ce se Valbuena i Menez boriti za prvu postavu.
Ako je sve ovo do sada tako dobro,sta ona reci za napad.Benzema je do sada postigao 20 golova u Primeri,Giroud 21 u Francuskoj ligi,a ni Remy sa 12 golova takode u domacemu prvenstvu nije za odbaciti.
Dakle,velik broj Francuskih reprezentativaca iza sebe ima najbolju sezonu karijere,sirok izbor igraca na svakoj poziciji,odlican trener,da li cemo konacno vidjeti Francusku koja i bez Zidanea moze igrati najbolji fudbal u Evropi?Ja kazem da je odgovor DA.
Svedska:
Zanimljivo je preko koliko cega Svedani mogu preci.Pogotovo iz ugla stanovnika drzave gdje se igraca doceka na noz ako izjavi da ce prihvatiti poziv reprezentacije koja ga prva pozove,s obzirom da vazi za potencijalnog reprezentativca dvaju zemalja.S druge strane,grubo receno,Zlatan Ibrahimovic je vise puta naglasio da ce za Svedsku igrati kada i kako mu se hoce.I oni to,rado ili ne,prihvacaju.Ipak se radi o trentno jednoj od najvecih fudbalskih zvijezda,ali..
Svedani na papiru i nemaju puno toga ponuditi vrhunskog osim njega.
Na golu ce kao i obicno biti Isaksson,niti je svjetska klasa niti je los golman.
Desni bek je 25-godisnji clan Celtika,Mikael Lustig.
Prvi izbor na lijevoj strani bi bio prilicno zanimljiv igrac,Martin Olsson,jedan od boljih igraca Blackburna.Konkurencija mu je takode respektabilna,Wendt iz B.Moncegladbah,Safari iz Anderlechta,Dorsin iz Rosenborga.
Na stoperskim pozicijiama biti ce liseni usluga povrijedenoga Daniela Majstorovica,igraca koji je uvijek bio pouzdan u reprezentativnom dresu.No zato je tu drugi veteran,34-godisnji Olaff Melberg.Vidjecemo ko ce igrati u tandemu s njim,cini se da je Granqvist iz Genoe drazi selektoru od Bologninog Antonssona iako je iza njega bolja sezona.Vezni red,iako u hronicnom nedostatku dobrog zadnjeg veznog jos od odlaska Tobiasa Linderotha,ima dosta dobrih centralnih i ofanzivnih veznih.
Kalstrom iz Lyona, Wernbloom iz Cska Moskve,Larsson iz Sunderlanda donose potrebnu dozu kvaliteta,potpomognuti nadolazecom zvijezdom Elmom i veteranom,vjecitim clanom reprezentacije Svenssonom.Iako i neki od navednih igraca mogu i hoce igrati kao krila,kao klasicna krila u rosteru Svedske treba izdvojiti Bajramija iz Twentea,talentovanog Hamada iz Malmoa,a i veteran Wilhelmsson jos uvijek moze probiti po strani.Naravno,sto se tice ofanzive sve ce biti podredeno Ibrahimovicu,pa i nije previse bitno ko ce mu biti partner u napadu,Elmander,Toivonen ili mozda 20-godisnji Guidetti koji nemilosrdno trese mreze u Holandskoj ligi.U svakom slucaju,od reprezentacije Svedske ne ocekujem nikakav poseban nastup,ipak je nekakva kosmoska pravda da im se pokaze da se preko nekih stvari ne bi smjelo prelaziti,cak ni ako je u pitanju jedan od najboljih napadaca na svijetu.Fudbal je ipak pitanje ponosa,zar ne?
Dakle,moja prognoza:
1.Francuska
2.Ukrajina
3.Engleska
4.Svedska
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la legenda reala » 21 maj 2012, 17:40

Još jedna jako zanimljiva grupa za praćenje.
Kao prvi iz grupe ide Francuska, sa drugog mjesta Zlatan vodi Švede dalje.
I nažalost ljubitelja fudbala još jedan favorit se oprašta od prvenstva u ranoj fazi Engleska :roll:
Ukrainci nemaju kvalitet da nešto naprave na ovom prvenstvu iako su domaćini ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la mandraX » 21 maj 2012, 20:32

E u ovoj grupi se treba očekivat' svašta i svačeg' :mrgreen:
Ne bi me čudilo da na kraju prođu dalje Ukrajina i Švedska :roll:

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la D10S » 21 maj 2012, 22:43

Domacina nikad ne treba podcijenit, a dobro smo naucili na osnovu prijasnjih iskustava da se domacina nerijetko i sudijski gura, tako da Ukrajina ovdje ima povelike sanse, Svedska isto, Ibra je tu ipak.

Da je na klupi Engleske Capello ne bi uopce sumnjao u prolazak, ali ovako pod onim cukopuscom Hođsonom mozemo svasta ocekivati, pogotovo ako znamo da ni Rooneya nece biti u utakmicama grupne faze. Francuska? Imam osjecaj da ce Benzema odigrati ovaj turnir onako, u maniru pravog majstora. Jes' da su se jedva progurali do direktnog plasmana, ali mislim da su ipak prvi favoriti u ovoj grupi.
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Bistrik » 22 maj 2012, 08:09

mislim da dalje ide Engleska a za drugu poziciju če se boriti Švedska i Francuska. mislim da Ukraina nema taj kvalitet da se ganja sa poziciju 2. jedino ako budu imali sudijsku pomoč.

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la tepsija » 22 maj 2012, 10:55

Engleska i Švedska za prolaz dalje.
Francuzima od srca želim da zauzmu zadnje mjesto.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la loptica » 22 maj 2012, 13:00

Svedi Ibra ma zna se , sve osim France.
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Cartman » 22 maj 2012, 13:13

Sto bi nesto volio da Engleska ispadne u grupnoj fazi.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la ANTIFA ! » 22 maj 2012, 13:31

Ukrajina - tesko da nesto moze da trazi ..

Svedska - Ibrahimovic , vise njih vidim u cetvrtfinalu ..

Francuska - ciganluk , prljava ekipa , jedini normalan Bilal, ostalo falš .. Jedino sam ih volio zbog Zizu-a

Engleska - Moje simpatije na Euru kada nema BiH , idu Engleskoj , volio bi da budu prvi u grupi , al tesko vjerovatno drugi ce biti ..

Sve je moguce :)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la effe_sa » 22 maj 2012, 19:40

Francuska i Engleska favoriti, ali, ali... :)

Ukrajina i Švedska su nezgodne reprezentacije, s Englezima nikad ne znaš, uvijek favoriti, a dugo nisu već otišli baš daleko. Francuzi i nisu baš ono što su prije bili, pogotovo u vrijeme Zizoua, ali imaju ozbiljnog selektora i mislim da bi trebali ići dalje.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Blue_He4rt » 23 maj 2012, 01:22

Francuzima zelim scenarij kao u JAR-u.Doslo je vrijeme i da Gordon Albion napravi sta ozbiljnije na ovim prvenstvima.Nesto mi smrdi da ce bas biti na ovom EURU.Iako imaju bezkarizmaticnog lidera Hodgsona,trebali bi ovu grupu proci.Svedska je maksimalno solidna reprezentacija na celu sa Ibrom koji izvlaci iz nje najbolje.Ukrajina k`o domacin ce imati krila ali ne toliko poput Poljske koja ima dosta bolju ekipu.
Chelsea F.C.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la ramiral » 23 maj 2012, 09:36

Francuzima želim lagano ispadanje i otresanje o beton...

Englezi bi mogli proći grupu kao i Švedi koji su dosta jaki a imaju Ibru koji je sposoban nositi ekipu.

Ukrajinci će igrati fanatično i borbeno, pred svojim navijačima imati će pregršt motiva, što im opet može biti dvosjekli mač.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Arnelinho » 23 maj 2012, 11:12

U ovoj grupi bih volio da Francuzi prodju. A mislim da hoće, jer imaju samo tačno ono što trebaju. Imaju Riberya, koji je, kako god okreneš, top 5 igrača, iako meni top 2, ovog EP-a.

U napadu imaju igrače koji se znaju i mogu podrediti njegovom vodstvu, al' su sa druge strane, najopasnije špice europskog prvenstva. Takve napadače mislim da niko neće povesti na EP.

Nazad imaju dovoljno kvalitetnih igrača, mišljenja sam kako će Rami-Koscielny biti izbor prva dva štopera, a sa strana Debuchy i Evra.

Sredina je ionako tradicionalno jako talentirana. Nadam se Menezu sa desne strane, na lijevoj je Frank siguran. U sredini imaju par vrlo kvalitetnih riješenja, gdje je jedino M'Vila po meni siguran.

Laurent Blanc je dosta promijenio sliku ove reprezentacije. Ona, ovakva kakva jeste, meni liči na reprezentaciju koja ima i glavu i rep, koja ima dovoljno i radnika i aristokrata.+ da je na njihovoj klupi jako talentirani trener.

Očekujem da odu do kraja, iako do samog kraja neću navijati za njih. Volio bih da prodju grupu, a dalje od toga- ako šta naprave.

Što se tiče ostalih u grupi:
Englezima dajem male šanse, prije svega jer su poveli par neradnika, par smotanih i par sposobnih. Na klupi je Roy, dovoljan argument, al' i bez njega ne treba biti vidovit da bi vidio kako je ova reprezentacija tradicionalno loša sa tim starim zvjezdama na nekim ključnim pozicijama.

Iako imaju dobre igrače pozadi, naprijed su katastrofa. Da sam njihov selektor igr'o bih na 1-0 pobjede, jer ne vidim kapaciteta da se igra ofanzivno. Takodje i umor...

Vrijedni spomena: Hart, Glen Johnson, Chamberlain, Cahill, A.Cole, Baines i Parker. Naravno i Rooney, al' njega nema "pola" turnira. Ostalo šaša. :mrgreen:

Možda mogu proći, al' volio bih da neće.

Švedi? Džaba se trude. :D Volio bih i njih čim prije vidjeti kako idu kući. Mrska reprezentacija. Sem Ibrahimovića nemaju world class igrača, ali imaju Larssona i Toivonena, koji će mu pomagati prema naprijed i Isakssona na golu. Ostalo su sve ispodprosječni igrači. Ispadanje ako bog da. Nemam ih volje ni puno komentirati.

Ukrajinci bi mogli iznenaditi grupu zbog svog terena i zbog tudjeg umora, odnosno svog odmora, jer od svih u grupi, oni imaju najmanje predstavnika u jakim ligama, iako je i sem toga ukrajinska liga jaka. Ta činjenica da svi/većina igraju u istoj ligi bi mogla, vjerujem, povećati timski duh.

Ono što sam ja zapamtio o njima je da imaju dva jako dobra golmana. Bilo da se radi o Šovkovskom ili Pyatovu. A, ako izuzmemo Ševu, defiinitivno prve zvjezde ekipe će biti Milijevski i Yarmolenko. Za prvog znam da je oduvijek bio dobar igrač, za drugog sam čuo tek nakon interesovanja nekih klubova (Arsenala konkretno). Vjerujem da bi njih dvojca mogli svima napraviti dosta štete.

Kako god, mislim da će Francuzi biti prvi u grupi, a da će drugi biti neko od dvojca Ukrajina/Engleska, stim da ja više šanse dajem domaćinima.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la 19TM87 » 23 maj 2012, 14:35

samo nek francuzi budu zadnji :D
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la catalonia » 23 maj 2012, 19:15

samo navijam da francuska bude zadnja :lol: mislim da će engleska biti prva
.

Avatar
majestic24
Postovi: 17393
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la majestic24 » 24 maj 2012, 20:49

engleska prva,svedska i francuska se bore za drugo mjesto a ukrajinci neka budu sretni ako osvoje i jedan bod
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la hodža » 24 maj 2012, 22:58

1. Francuska
2. Ukraina

:mrgreen:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
majestic24
Postovi: 17393
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la majestic24 » 24 maj 2012, 23:06

Potcjenjujete Engleze ljudi...to nije dobro. Kakva Ukraina...ccc
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.