1/4 EP:Njemačka-Grčka

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u polufinale?

Anketa je završila: 22 jun 2012, 00:46.

1. Njemačka
46
68%
2. Grčka
22
32%
 
Ukupno glasova: 68

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 23 jun 2012, 00:51

Ja mislim da je Njemačka jedna od omraženijih reprezentacija među navijačima ostalih reprezentacija baš iz razloga što su ovi "naši" navijači Njemačke poput ovog moderatora toliko arogantni da se čovjeku zgadi Njemačka od Barbarosse do danas. Sve neka sila, mašinerija, uber alles, sega, mega, nekakvo ismijavanje ostalih, a kad ih je Španija dva put mlatnula onda kuknjava da te Bog sačuva.

@Geronimo

Koji je tvoj razlog navijanja za Njemačku? Jel to što su nam pomagali u ratu? A ne voliš pirgave Engleze zato što nam oni nisu pomagali u ratu? Budi makar iskren do kraja, i ti i svi ostali. Mani šuplje.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la geronimo » 23 jun 2012, 00:52

Nagadjaj i dalje (sto je sasvim dozvoljeno) ali ako ces naredna pitanja uputiti na pravom mjestu. :D
Tema nisam ja, niti ti, nego sprdacina Pancera nad napacenom nacijom. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
TomaZdravkovic
Postovi: 225
Pridružen/a: 04 jun 2012, 20:39
Lokacija: Grbavica-Najljepse mjesto na Dunjaluku
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la TomaZdravkovic » 23 jun 2012, 00:54

Nije Njemacka ovu utakmicu zasluzila da pobjedi 4:1 da se razumijemo a nit su Grci zasluzili da daju gol....
Vecina golova su bile greske u odbrani a pogotovo one krampe na golu koja nije naucila hvatati loptu kako treba...
Slabost Njemacke je ta da im ovakva Grcka kad god predje centar stvori sansu samo sto krampe ne znaju za razliku od Nijemaca, a bolje reprezentacije ce kaznjavati ovakve propuste u odbrani a i nece dopustati ovakave golove....
Uglavnom zna se kome je pedala u polufinalu ako prodje, a proci ce Italija 100% jer su Englezi obicni sumari koji igraju na izbi, udri, nabi a to protiv lijepe igre Italije ne prolazi....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 23 jun 2012, 00:55

geronimo je napisao/la:Nagadjaj i dalje (sto je sasvim dozvoljeno) ali ako ces naredna pitanja uputiti na pravom mjestu. :D
Tema nisam ja, niti ti, nego sprdacina Pancera nad napacenom nacijom. :mrgreen:
Samo se ti šprdaj, a kad ti ispadne omiljena rezervna zemlja onda nemoj plakat i kukat kao prije dvije godine.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la zizu1991 » 23 jun 2012, 00:56

TomaZdravkovic je napisao/la: zasluzila da pobjedi 4:1
Rezultat je bio 4 : 2 na kraju, previdio si penal za Grke
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
TomaZdravkovic
Postovi: 225
Pridružen/a: 04 jun 2012, 20:39
Lokacija: Grbavica-Najljepse mjesto na Dunjaluku
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la TomaZdravkovic » 23 jun 2012, 00:56

zizu1991 je napisao/la:
TomaZdravkovic je napisao/la: zasluzila da pobjedi 4:1
Rezultat je bio 4 : 2 na kraju, previdio si penal za Grke
NIsam ni vidio taj penal uglavnom oni nisu zasluzili da daju gola sa onom anti igrom...
Zadnja izmjena: TomaZdravkovic, dana/u 23 jun 2012, 00:57, ukupno mijenjano 1 put.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Centre forward
Postovi: 6073
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la Centre forward » 23 jun 2012, 00:57

Aj ne rise svega ti,Španija do 2008 bukvalno nije ni postojala(nisu niss osvojili),vazda se sa ex nesreĆnom Jugom krvila,Englezi nisu niss osvojili od doba Napoleona.Valjda je svima jasno da je Elf-u Italija najveca prijetnja i da je uz Brazil i Švabe najveca fudbalska nacija na Dunjaluku.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la don_burza » 23 jun 2012, 00:57

Problem je u tome sto protiv "boljih" reprezentacija Njemacki stoperi i bekovi nece biti na 25 metara od protivnickog gola

Sent from my LT15i using Tapatalk 2
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la geronimo » 23 jun 2012, 00:58

NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Samo se ti šprdaj, a kad ti ispadne omiljena rezervna zemlja onda nemoj plakat i kukat kao prije dvije godine.
Od koga? Od Engleza? :lol: :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 23 jun 2012, 01:00

Centre forward je napisao/la:Aj ne rise svega ti,Španija do 2008 bukvalno nije ni postojala(nisu niss osvojili),vazda se sa ex nesreĆnom Jugom krvila,Englezi nisu niss osvojili od doba Napoleona.Valjda je svima jasno da je Elf-u Italija najveca prijetnja i da je uz Brazil i Švabe najveca fudbalska nacija na Dunjaluku.
Kakve veze to sve zajedno ima sa eventualnim duelom Španije i Njemačke 2012. godine?

I za tvoju informaciju Španija je štošta osvojila do tad, mogao si se prvo informisati pa onda tvrditi takve stvari.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la High » 23 jun 2012, 01:02

Čuj imamo nešto protiv Njemačke, pa šta i da imamo ? Šta ti imaš od toga ? Kakav smo mi narod, tuđe braniš, a za svoje te neka stvar zaboli. Protiv Njemačke, Italije, Engleske kad nešto loše napišeš, odmah se nađu ovi ''Englezi'', ''Talijani'' i ''Švabe'', citiraju te, pokušaju opravdati to nešto što se tiče ''njihove reprezentacije''. Jadno. Svi mi brate gotivimo jednu selekciju više od ostalih, neke su nam i odvratne. Ali čemu ovo zastupanje na forumima, i prepiranje zbog tamo nekog Klosea, Gerrarda ? U jednom postu, drugom, trećem, pa i petom ću napisati i dati do znanja svima da favorizujem tu i tu selekciju, da navijam za njih. Ali, da visim ovdje i da sam uvijek na njihovoj strani, jok ja. **** vas one, idite tamo onda.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la Harrison » 23 jun 2012, 01:02

Saurman je napisao/la:
Harrison je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:Kakav start Hummelsa, svaka čast. Respect :!:
Vidjet cemo hoce li ovako moci Baloteliju uzeti loptu.
:lol:
Ne vidim sta je tu smijesno :? , Lako je tom Hulemsu zaustaviti onog maksuma iz Grcke, vidjet ce on kad je Balo primi pa Hulemsa okrene 2 put oko svoje ose i zabije gol... smijte se vi samo smijte.. :lol:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 23 jun 2012, 01:04

geronimo je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Samo se ti šprdaj, a kad ti ispadne omiljena rezervna zemlja onda nemoj plakat i kukat kao prije dvije godine.
Od koga? Od Engleza? :lol: :lol:
Brzo si zaboravio slavlje londonske sirotinje na megahramu fudbala u sred megazemlje uber alles.

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la baresi#6 » 23 jun 2012, 01:05

hvala švabama što su izbacili ove grčke smećare od čijeg mi se fudbala povraća. elf ostaje možda i najveći favorit za finale jer nema oscilacija u igri dosada. sve utakmice igraju na nivou.
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
TomaZdravkovic
Postovi: 225
Pridružen/a: 04 jun 2012, 20:39
Lokacija: Grbavica-Najljepse mjesto na Dunjaluku
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la TomaZdravkovic » 23 jun 2012, 01:06

Harrison je napisao/la:
Saurman je napisao/la:
Harrison je napisao/la: :lol:
Ne vidim sta je tu smijesno :? , Lako je tom Hulemsu zaustaviti onog maksuma iz Grcke, vidjet ce on kad je Balo primi pa Hulemsa okrene 2 put oko svoje ose i zabije gol... smijte se vi samo smijte.. :lol:
Moj Harrisone smiju se oni al' znaju da im je pedala u polufinalu.... Od ekipa koje ce biti u polufinalu osim Portugala sa kojim i nije nesto puno igrala sve repke su musterije Italije... I Spanija ili Francuska a pogotovo Svabija...
Dakle zna se ko osvaja...
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Centre forward
Postovi: 6073
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la Centre forward » 23 jun 2012, 01:08

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Samo se ti šprdaj, a kad ti ispadne omiljena rezervna zemlja onda nemoj plakat i kukat kao prije dvije godine.
Od koga? Od Engleza? :lol: :lol:
Brzo si zaboravio slavlje londonske sirotinje na megahramu fudbala u sred megazemlje uber alles.
Mislis Ruske sirotinje :?
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 23 jun 2012, 01:10

TomaZdravkovic je napisao/la: Moj Harrisone smiju se oni al' znaju da im je pedala u polufinalu.... Od ekipa koje ce biti u polufinalu osim Portugala sa kojim i nije nesto puno igrala sve repke su musterije Italije... I Spanija ili Francuska a pogotovo Svabija...
Dakle zna se ko osvaja...
https://home.bwin.com/registration.aspx ... language=1

Evo fino se registruješ, uložiš kuću i dobiješ devet i po' kuća, kad si već tako siguran. To ti se zove ulaganje u nekretnine :lol:

@Centre Forward

Mislio sam na navijače ;)

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la geronimo » 23 jun 2012, 01:12

Juvelandija (valjda tako)

Vucem me za jezik (da ne kazem Zunge :lol: ) pa shodno tome mi reci gdje ti vidis moju aroganciju?
Jesi li ti kao i vecina ovdje kratkog vida (uz to i usmjerenog) pa je tesko rastumaciti neke nejasnoce?
Znas li ti za onaj osjecaj (da ne kazem meine Gefühle :D ) kada si (neopravdano) konstantno pod napadima i pod uticajem negativne atmosfere (oko i u samom stabu :mrgreen: ) primoran da reagujes - onako kako reagujes?

Sva vasa cvilenja su ocekivana, novo je samo to ko ce se nasuci.
Nista, primamo novu posadu. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la ribery » 23 jun 2012, 01:12

Cuj psiholoska pitanja, pun forum Frojdova nekakvih.
Pa valjda ima svako pravo navijati (simpatisati) koga hoce. Razlozi su potpuno ne bitni, je li neko ima tetku u dojclandu, je li gastarbajter, ili mu se svidjaju dresovi, nije ni bitno. Nit' ja imam potrebu da objasnjavam svoje razloge, nit me interesuje vase misljenje po tom pitanju. Samo cu reci da mi je Njemacka druga najdraza drzava, i to je to. To sto to neko ne razumije, apsolutno me ne interesuje i nemam potrebu da se pravdam, il' kome objasnjavam.
Bosna i Hercegovina je moja domovina, i to se ne moze sa ovim navijanjem za Svabiju. A i navijanje za Njemacku (ili neku drugu repku) ne umanjuje ljubav koju osjecam prema svojoj domovini i njenim igracima i reprezentacijama.
Toliko o tome, vratimo se na fudbal. :)

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Njemačka-Grčka

Post Postao/la Saurman » 23 jun 2012, 01:13

Harrison je napisao/la:
Ne vidim sta je tu smijesno :? , Lako je tom Hulemsu zaustaviti onog maksuma iz Grcke, vidjet ce on kad je Balo primi pa Hulemsa okrene 2 put oko svoje ose i zabije gol... smijte se vi samo smijte.. :lol:
Balotelli se ne zna ni hjeba najesti i bolje je da se drži onog što najbolje zna da radi a to je izigravanje budale. ;)


Njemačka dominacija se nastavlja.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.