1/4 EP: Francuska - Španija

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u polufinale ?

Francuska
21
31%
Španija
47
69%
 
Ukupno glasova: 68

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la ennis » 24 jun 2012, 00:44

Harrison je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
spielführer_21 je napisao/la: Treba poslušati savjet jednog velikog bosanskog selektora, koji uskoro prestaje obavljati svoju funkciju (skinite kez sa lica, nije riješ o Sušiću), a dotični je rekao: "Dosta je bilo našeg prilagođavanja, neka se oni sada nama prilagode"..
O kome je riječ :?: :?:

:lol: :lol: :lol:

"Kome ba da se mi prilagođavamo, nek se oni nama prilagođavaju" :mrgreen: :mrgreen:

Nagradno pitanje o kojem velikom BH stručnjaku je riječ :?: :mrgreen: :P
Blaz Sliskovic :mrgreen: ,ali jednom je rekao i ovo pred utakmicu sa Makedonijom na Grbavici: Makedonci dolaze u jakom sastavu i pokusat cemo nasu igru prilagoditi njihovoj taktici :lol:,koliko se sjecam zavrseno je 4:4 :lol: :lol:
resultat is open
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Principatus » 24 jun 2012, 01:59

spielführer_21 je napisao/la:Hronologija dešavanja:
- 2008. RMC drži legendarni govor o prilagođavanju
- ljeto 2009. RMC ponavlja govor na mevludu u Gackom, kojem su prisustvovali Emir Spahić (kapiten i selektor reprezentacije) i Nemanja Supić (zato što je iz Gacka)
- oktobar 2009. Emir Spahić i pomoćni trener Ćiro Blažević primjenjuju "reisovu taktiku" protiv Španije, tad je prvi i jedini put u zadnje 4 godine španska reprezentacija nadigrana u svim segmentima igre (osim u golovima).

Čudna je ta povezanost religije u Bosni i svjetskog nogometa.. Sjetite se samo kako je City nadoknadio 8 bodova minusa u odnosu na United, nakon što je Mancini posjetio Međugorje. Slučajnosti ne postoje!
Dakle cisto matematicki kombinovano moramo odvesti Reisa u Medjugorje i onda ga postaviti za selektora. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Hare_BvB » 24 jun 2012, 02:58

Moderni catenaccio ponovo prodje neokrznjen. :lol:

Iako je ovu Brkinu Roju postalo nepodnosljivo za gledati, umjetnost drzanja posjeda lopte i nevjerovatne discipline mi jednostavno ne da prostora za kritiku. :x Brko=institucija.

Francuzi bezidejni, bezmudi i izgubljeni. Blanc, koji je olicenje vodje i inteligencije je veceras totalno zakazao. Mislim da ni njemu nije veceras bila jasna uloga Malogmude i Debilsija. Diarra na klupi, momak je fakticki neprelazan, no tu je roviti i precijenjeni napuhanko Mvilla da izvuce stvar. :roll: Laurent je u samo jednom mecu (kontra Sveda) izgubio autoritet i kontrolu koje je gradio godinama, stoga i ne cudi ovo lutanje i izgubljenost njegovih pulena veceras. Izgubili su vodju i tu sva prica zavrsava.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Oxygen » 24 jun 2012, 16:05

:mrgreen:
slika
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la zizu1991 » 24 jun 2012, 16:11

http://sportsport.ba/ino_fudbal/benzema ... tugu/82883" onclick="window.open(this.href);return false; odgovor Benzemin na zadnji post :D
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
vedofeelgood
Postovi: 2367
Pridružen/a: 31 avg 2011, 17:23
Lokacija: PremierSport d.o.o - Vogosca
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la vedofeelgood » 24 jun 2012, 19:07

Hare_BvB je napisao/la:Moderni catenaccio ponovo prodje neokrznjen. :lol:

Iako je ovu Brkinu Roju postalo nepodnosljivo za gledati, umjetnost drzanja posjeda lopte i nevjerovatne discipline mi jednostavno ne da prostora za kritiku. :x Brko=institucija.

Francuzi bezidejni, bezmudi i izgubljeni. Blanc, koji je olicenje vodje i inteligencije je veceras totalno zakazao. Mislim da ni njemu nije veceras bila jasna uloga Malogmude i Debilsija. Diarra na klupi, momak je fakticki neprelazan, no tu je roviti i precijenjeni napuhanko Mvilla da izvuce stvar. :roll: Laurent je u samo jednom mecu (kontra Sveda) izgubio autoritet i kontrolu koje je gradio godinama, stoga i ne cudi ovo lutanje i izgubljenost njegovih pulena veceras. Izgubili su vodju i tu sva prica zavrsava.
:roll: Ne znam brate, ja sam gledao one na EUROSPORT-u i ljudi su rekli da je jedini on u Francuskoj zasluzio prolaznu ocjenu za svoj nastup.
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la VanBasten » 24 jun 2012, 21:39

[youtube][/youtube]

:mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.