1/2 EP: Španija - Portugal

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u finale?

Anketa je završila: 27 jun 2012, 00:32.

Španija
34
60%
Portugal
23
40%
 
Ukupno glasova: 57

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Bulkin » 28 jun 2012, 00:05

calcio je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:
mdss je napisao/la:Ronaldo ...icka teska :lol: Alves suta prije njega cccccc samo zbog ovih stvari on Messiu ne moze na noge politi :D

pa zar nije selektor odlucivao koji ce pucati po redu? A i ako nije, Ronaldo nije kriv sto nije dosao do 5-te serije
Ronaldo je htio da zakuca zadnji, odlucujuci, pobjednicki penal i da ispane heroj :mrgreen:

ali mu je propao plan
:roll:

Kakva logika, znaci kad su bili penali izmedju Reala i Bayerna nije zelio da bude heroj... o Man.U - Celzija LP finale, nigdje veze, plan je bio da Bruno i Pepe budu pucaju penale 8-)
FORZA NAPOLI

Avatar
xaviesta
Postovi: 5928
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la xaviesta » 28 jun 2012, 00:06

Pa Ronaldo kao kapiten sigurno ima uticaja na to. Evo sad Fabregas izjavio da je od Del Bosquea trazio da puca penal ;)
Don't hate what you don't understand.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la VanBasten » 28 jun 2012, 00:07

Ma Bento je pravio raspored vidjeli smo svi, a i jeste neko nepisano pravilo da najsigurniji izvođač u ekipi puca ili prvi ili zadnji. Ne uvijek, ali često je tako.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la D10S » 28 jun 2012, 00:08

xaviesta je napisao/la:Pa Ronaldo kao kapiten sigurno ima uticaja na to. Evo sad Fabregas izjavio da je od Del Bosquea trazio da puca penal ;)
Upravo posljednji, kao sto bi bio i Ronaldo ;)
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Toxicity » 28 jun 2012, 00:08

Kako su jadni komentari tipa "Ronaldo nema damu , nije smio pucat, strah", itd. A da je slučajno opucao među prvima i promašio bila bi priča kako je egoista i kako vazda on mora da puca. Ostavio je lik damu za kraj ali hebiga, bolji i iskusniji su prošli i šta ćeš sad. Svaka čast Portugalu na odlično odigranom turniru.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
xaviesta
Postovi: 5928
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la xaviesta » 28 jun 2012, 00:10

D10S je napisao/la: Upravo posljednji, kao sto bi bio i Ronaldo ;)
.
Zadnja izmjena: xaviesta, dana/u 28 jun 2012, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la delpiero20 » 28 jun 2012, 00:10

Pucaci penala:

1.Nani
2.Ronaldo
3.Veloso
4.Moutinho
5.Custodio/Oliveira

Sta ti ima pucat Pepe penal ili Alves..Pepe je inace imao srece jer Casillas nije bas odreagovao bajno mada se moglo ono skinuti jer je pogodio stranu

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la calcio » 28 jun 2012, 00:10

D10S je napisao/la:
calcio je napisao/la: Ronaldo je htio da zakuca zadnji, odlucujuci, pobjednicki penal i da ispane heroj :mrgreen:

ali mu je propao plan
Selektor je to htio. Engleskoj je 2006. sutirao zadnji i zabio, vjerovatno bi i sada.
ko to zna, Ronaldo je kapiten i sigurno se pita oko mnogo stvari. ali recimo da je selektor tako odlucio, ne da mi se sad prepucavati sa fan boysima :)

Avatar
Henderson
Postovi: 6173
Pridružen/a: 01 jan 2012, 20:15
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Henderson » 28 jun 2012, 00:11

slika :mrgreen:
Premiership 173 utakmica, 15 golova, 21 asistencija.
Najbolji mladi igrač Sunderlanda ( 2010, 2011 ), najbolji mladi igrač Liverpoola ( 2012 ), najbolji mladi igrač Engleske ( 2012 ).

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Harrison » 28 jun 2012, 00:15

Vala je ovaj Portugal zasluzio da udje u finale. Kad su nas velesilu uspjeli da pobjede u barazu onda su zasluzili da osvoje EURO.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Ado1921 » 28 jun 2012, 00:16

D10S je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:Pa Ronaldo kao kapiten sigurno ima uticaja na to. Evo sad Fabregas izjavio da je od Del Bosquea trazio da puca penal ;)
Upravo posljednji, kao sto bi bio i Ronaldo ;)
Dobar je Ronaldo dobar Memo dobar :lol: :lol: :lol:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Johny » 28 jun 2012, 00:43

Spanija ima nerealno dobru odbranu.Ljudi su primili 1 pogodak na Euru(minimalan broj prilika dozvoljavaju , cak sta vise Francuzi i Portugalci nisu imali ozbiljnu priliku da savladaju Ikera) , i prije toga posljednji jos 1942. :mrgreen:
Ramos , Pique , Alba i Arbeloa na celu sa Casillasom djeluju jako mocno.Alba me odusevio , od tog momka ce biti najbolji bek na Svijetu.Definitivno djeluje k'o da je na nekim drogama koliko prodorno trci.

Pedro i Torres moraju u finalu igrati.Pedro u obe utakmice kada je usao dao je ogromnu svjezinu.Krece se fantasticno i otvara veliki prostor i mogucnosti saigracima.Tada je Furija pocela djelovati nezaustavljivo.Torres iskljucivo radi iskustva , reputacije i one genijalnosti koju svakako jos uvjek ima u nogama.
Mada imam neku šuhu' da Hemuli čuva Llorentea upravo za finale ;)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la zizu1991 » 28 jun 2012, 00:46

A Španije i nafake majko moja, džaba :D
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Bulkin » 28 jun 2012, 00:50

zizu1991 je napisao/la:A Španije i nafake majko moja, džaba :D
Pa znali su Spanci ispadati na jadne, bolne nacine npr 2000 protiv Francuske legenda Raul sa penala u 90tim citav gol promasi.. 2002 ih izbaci Koreja, ali kako ih izbacise :lol: sjecam se ko da je jucer tekma bila produzetak, cini mi se Morientes zabio glavom, usla lopta 1m, sudija nije vidio...izgube na penale... itd

Sreca prati hrabre... :mrgreen:
FORZA NAPOLI

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la LBJ MVP » 28 jun 2012, 00:52

Johny je napisao/la:Spanija ima nerealno dobru odbranu.Ljudi su primili 1 pogodak na Euru(minimalan broj prilika dozvoljavaju , cak sta vise Francuzi i Portugalci nisu imali ozbiljnu priliku da savladaju Ikera) , i prije toga posljednji jos 1942. :mrgreen:
Ramos , Pique , Alba i Arbeloa na celu sa Casillasom djeluju jako mocno.Alba me odusevio , od tog momka ce biti najbolji bek na Svijetu.Definitivno djeluje k'o da je na nekim drogama koliko prodorno trci.

Pedro i Torres moraju u finalu igrati.Pedro u obe utakmice kada je usao dao je ogromnu svjezinu.Krece se fantasticno i otvara veliki prostor i mogucnosti saigracima.Tada je Furija pocela djelovati nezaustavljivo.Torres iskljucivo radi iskustva , reputacije i one genijalnosti koju svakako jos uvjek ima u nogama.
Mada imam neku šuhu' da Hemuli čuva Llorentea upravo za finale ;)
Slabija verzija Marcela je taj Alba.Čak je veća rupa u odbrani ;)

Pedro sigurno mora igrati.Stvarno je nevjerovatan i uvijek opasnost za gol protivnika 8-)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la propuh » 28 jun 2012, 00:55

youngredcomps je napisao/la:
messilla je napisao/la:Buffon - najbolji golman svih vremena 8-)
Ramosu svaka cast.
Xabi me iznenadio, mogao je to bolje zavrsiti.
Iniesta rutinski , ala Misimovic 8-)
Mislio sam da ce Shakirin omasiti , ali sam se prevario :D
Cesc rutinski, ali sekunda da omasi :D

Brko, pamet u glavu ;) :D
nislim da ovako bolje izgleda
Obadvoica ste zaboravili Kahna, ali to nije tema vecerasnje emisije .

Utakmicom sam razocaran maximalno i stojim pri svom da je ove godine skoro svaka utakmica nase lige bila zanimljivija :D
Vecerasnja me podsjetila na Velez - Sarajevo u Vrapcicima
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Devil » 28 jun 2012, 00:55

Je li i veceras ovo bila prelepa igra mocne Spanije ? 16 hiljada pasova,a sanse ni za leka do pred kraj utakmice. :roll:
Nekidan me napadoste zbog takve konstatacije,a igra je za dlaku bila konkretnija od ove,pa cenim da se i ova utakmica u krugovima "navijaca" Spanije karakterise kao estetsko savrsenstvo.
Sto je najgore jos sam se i smrz'o dok sam gled'o tekmu. :roll:

Zbog one prilike koju je skinuo Patricio i onih par nagovestaja akcije u produzecima,Spanci zasluzeno idu dalje,ali tanko je bilo ovo,meni i najlosija utakmica EP-a.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Johny » 28 jun 2012, 00:56

@ LBJ

Ma naravno da je slabiji trenutno od Marcela.Naveo sam da ima veliki potencijal.Volim te ofanzivne bekove , yebiga.
Al' na prvu se vidi da je momak veliki potencijal i zasigurno dostojana nasljednik Capdeville ;)

Pedro je veliko osvjezenje.Ocekivao sam ga sa ocajnom formom.Ali kako se sezona za Barcelonu blizila kraju on je bio sve bolji i bolji.U finalu Kupa(barcelona vs Atl.Bilbao)je zablistao a mogao bi i u finalu.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la Nail for Real » 28 jun 2012, 01:01

Devil je napisao/la:Je li i veceras ovo bila prelepa igra mocne Spanije ? 16 hiljada pasova,a sanse ni za leka do pred kraj utakmice. :roll:
Nekidan me napadoste zbog takve konstatacije,a igra je za dlaku bila konkretnija od ove,pa cenim da se i ova utakmica u krugovima "navijaca" Spanije karakterise kao estetsko savrsenstvo.
Sto je najgore jos sam se i smrz'o dok sam gled'o tekmu. :roll:

Zbog one prilike koju je skinuo Patricio i onih par nagovestaja akcije u produzecima,Spanci zasluzeno idu dalje,ali tanko je bilo ovo,meni i najlosija utakmica EP-a.
Nije lijepo, ali kada su osvajaci igrali lijepo 8-) ? Osim kada je u pitanju Spanija 2008 naravno.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Španija - Portugal

Post Postao/la LBJ MVP » 28 jun 2012, 01:02

Johny je napisao/la:@ LBJ

Ma naravno da je slabiji trenutno od Marcela.Naveo sam da ima veliki potencijal.Volim te ofanzivne bekove , yebiga.
Al' na prvu se vidi da je momak veliki potencijal i zasigurno dostojana nasljednik Capdeville ;)

Pedro je veliko osvjezenje.Ocekivao sam ga sa ocajnom formom.Ali kako se sezona za Barcelonu blizila kraju on je bio sve bolji i bolji.U finalu Kupa(barcelona vs Atl.Bilbao)je zablistao a mogao bi i u finalu.
Ma volim i ja ofanzivne bekove,ali uz njega se mora imati drugi defanzivni bek.Meni je iskreno bolji od Capdevile.Od njega može biti i odlično krilo,a i odličan bek zahvalan igrač kako god.

Pedro je imao tu povredu ove sezone i treba proći određeno vrijeme da vrati pravu formu ništa neobično.Podjednako dobra igra s obje noge,brzina,tehnika,odličan u kretanju bez lopte pravi igrač za ovu postavku Brke.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.