1/2 EP: Italija - Njemačka

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u finale?

1. Njemačka
42
39%
2. Italija
65
61%
 
Ukupno glasova: 107

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Juvelandia » 29 jun 2012, 17:31

HZ_ilidzaa je napisao/la:@juveboy

Ako mislis da su igraci tipa Ronalda , Messija najvazniji za tim onda se grdno varas , treneri najvise cijene upravo igrace poput Khedire. Redsi i dan danas žale za Xabi Alonsom.
Nista drug, ti onda lijepo mjenjaj Messia za Khediru i svi sretni :D
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 jun 2012, 17:41

slika 8-)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Toxicity » 29 jun 2012, 17:57

Juvelandia je napisao/la:Cuj Khedira vazan igrac u Realu :lol: to ti je kao da kazes Giaccherini je vazan za Juventus :?
Kakve ti nebuloze izjavi u ovo malo vremena. Uspoređuješ tog Giaccherinija koji je odigrao tek jednu sezonu u vrhunskom klubu i Khediru koji je po meni bio najbolji igrač Njemačke, koji se najviše borio, povlačio kad nitko drugi nije, borio se, uzimao lopte.. Uz sve to standardan igrač kod Josea uz sve te igrače u Reala u veznom redu.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Juvelandia » 29 jun 2012, 18:08

Toxicity je napisao/la:
Juvelandia je napisao/la:Cuj Khedira vazan igrac u Realu :lol: to ti je kao da kazes Giaccherini je vazan za Juventus :?
Kakve ti nebuloze izjavi u ovo malo vremena. Uspoređuješ tog Giaccherinija koji je odigrao tek jednu sezonu u vrhunskom klubu i Khediru koji je po meni bio najbolji igrač Njemačke, koji se najviše borio, povlačio kad nitko drugi nije, borio se, uzimao lopte.. Uz sve to standardan igrač kod Josea uz sve te igrače u Reala u veznom redu.
Sta je on radio u Njemackoj reprezentaciji nema veze sa njegovim doprinosom i statusom u Realu pored svih zvijezda koje su tu.Da ste barem spomenuli Ozila kao vaznog igraca Reala bez kojeg Real gubi na kvaliteti al Khedira :?
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Toxicity » 29 jun 2012, 18:22

Juvelandia je napisao/la:Sta je on radio u Njemackoj reprezentaciji nema veze sa njegovim doprinosom i statusom u Realu pored svih zvijezda koje su tu.Da ste barem spomenuli Ozila kao vaznog igraca Reala bez kojeg Real gubi na kvaliteti al Khedira :?
Pa hebote ti znači samo gledaš fudbal kroz asistencije i golove? Kakva je to statistika u jednog DDR - a pa je opet nezamjenjiv u reprezentaciji Italije? Khedira ima svoju prvobitnu zadaću u Realu a to je destrukcija protivničkih napada :)
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la effe_sa » 29 jun 2012, 18:28

Juvelandia je napisao/la: Sta je on radio u Njemackoj reprezentaciji nema veze sa njegovim doprinosom i statusom u Realu pored svih zvijezda koje su tu.Da ste barem spomenuli Ozila kao vaznog igraca Reala bez kojeg Real gubi na kvaliteti al Khedira :?
Mourinho izuzetno, izuzetno cijeni Khediru. I pogledaj malo bolje utakmice Reala.
A u Njemačkoj je i sinoć bio najbolji i na cijelom EURO-u. ;)
A ja sam prvi spomenuo Ozila, kao jednog od najbitniji u Realu i Khediru kao jednog važnog igrača. Važan je čim je odigrao veliki broj igrača. I cijela diskusija je ovde krenula, jer se neko od mog dužeg posta uhvatio za dio vezan za Khediru, ko biva da mene potuče. :) Par drugih činjenica se nisu mogle nikako potuči. A evo Boga mi i po pitanju Khedire udariše te osobe glavom o zid. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Juvelandia » 29 jun 2012, 18:43

effe_sa je napisao/la:
Juvelandia je napisao/la: Sta je on radio u Njemackoj reprezentaciji nema veze sa njegovim doprinosom i statusom u Realu pored svih zvijezda koje su tu.Da ste barem spomenuli Ozila kao vaznog igraca Reala bez kojeg Real gubi na kvaliteti al Khedira :?
Mourinho izuzetno, izuzetno cijeni Khediru. I pogledaj malo bolje utakmice Reala.
A u Njemačkoj je i sinoć bio najbolji i na cijelom EURO-u. ;)
A ja sam prvi spomenuo Ozila, kao jednog od najbitniji u Realu i Khediru kao jednog važnog igrača. Važan je čim je odigrao veliki broj igrača. I cijela diskusija je ovde krenula, jer se neko od mog dužeg posta uhvatio za dio vezan za Khediru, ko biva da mene potuče. :) Par drugih činjenica se nisu mogle nikako potuči. A evo Boga mi i po pitanju Khedire udariše te osobe glavom o zid. ;)
Ja tebi i dalje tvrdim da je bitnost Khedire u Realu do ovog trentka zanemariva, kako ce biti ubuduce, nisam vidovit.To sto on radi za repku je ne bitno.Niko se nije pred vazne utakmice Real M. pitao hocel Khedira nastupit, jel spreman, jel ima zuti kakva mu je forma, naprotiv mnogi drugi igracu su dolazili u prvi plan i oko njih se vodila briga i diskusija sto govori o "vaznosti" Khedire za uspjehe ili ne uspjehe Real M.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la effe_sa » 29 jun 2012, 18:50

Juvelandia je napisao/la:Niko se nije pred vazne utakmice Real M. pitao hocel Khedira nastupit, jel spreman, jel ima zuti kakva mu je forma, naprotiv mnogi drugi igracu su dolazili u prvi plan i oko njih se vodila briga i diskusija sto govori o "vaznosti" Khedire za uspjehe ili ne uspjehe Real M.
Eh s tim se ne bi složio. Nije njegova bitnost na prvi pogled tolika, naravno da se na prvu ističu Ronaldo i Ozil, pa i Benzema kao napadački igrači, jer oni proizvode show. Casillas je na primjer tu dugo godina, proglašavan je najboljim golmanom opšte i naravno isto da je jedna od zvijezda. Ali mnoge prljave i bitne poslove obavi Khedira. Pa što je čovjek stalno u prvih 11? Mogao bi stalno onda igrat Diarra ili neko drugi....Ne moramo se mi složit, ali ima dosta tekstova koji mogu potvrdit ono što tvrdim. A ako si bitan treneru i polaže nade u tebe da ćeš obavit određene zadatke, onda kao nisi bitan jel? Xabi Alonso i Khedira obave dosta bitnih zadataka....
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la DANTES » 29 jun 2012, 19:24

ramiral je napisao/la:Ekstra tekma sinoć... uff kako je Cassano onu loptu podvalio, okrenuo dvojicu i centrirao... mati mila :o :shock: :o :shock: a Balonja otrese štrudlu i tap-tup.

Druga asistencija Montoliva i zakucavanje pored nemoćnog Neuera za svaku pohvalu :shock: :o

Treba biti realan, meni se učinilo i sad sam ubijeđen da je refferee mogao dosuditi penal za Njemačku na početku tekme, mislim da je tu pogriješio iako Pirlo ono nije učinio namjerno...

Kasnije su Italijani uspostavili kontrolu i to je bilo to.

Igra romba 4-4-2 se Cesareu isplatila, potpuno je neutralisao sredinu Njemačke koja je bila goropadna samo prvih 10-ak minuta, sve ostalo je bilo talašika.
FORZA AZZURRI idemo dalj
Make him an offer he can't refuse. 8-)
Nije pogriješio, jer pravila jasno kažu da nije penal ako je ruka uz tijelo... Onde he lopta pogodila Pirla u kuk i prešla preko ruke koja je bila pripijena uz tijelo...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Nail for Real » 29 jun 2012, 19:26

Khedira je armirani beton. Granero i Diarra njemu ne mogu da budu konkurencija, pogotovo Sahin. So, there.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Johny » 29 jun 2012, 21:56

Ocito poejedinci ne svataju bit fudbala.Ko moze reci da je Khedira prosjek ?

igra jako nezahvalnu , manje atraktivnu poziciju.Medjutim to ne znaci da nije odlican igrac.
Khedira je najbolji Švabo uz Ozila na prvenstvu.Sve sto je sredina uradila uradili su njih dvoica.U svjetu se inace flopovima smatraju Khedira,Busquets,Carrick etc.Igraci koji rade nevjerovatan posao.Nisu atraktivni ali su zato maximalno produktivni.

Sto se tice statistike i diskusije , ko je najbolji stoper prvenstva.Mislim da je to bez imalo dvojbe Sergio Ramos.Iako ga prezirem , doktorski je odigrao apsolutno svaku utakmicu.On i Pique igraju fenomenalno u tandemu.Za svaku pohvalu.Hummels nista posebno.Iskreno Njemic nisu imali jakog protivnika.Portugal ih je nadigrao u prvom kolu, na kraju izgubio a bio je bolji.To je jedina jaka utakmica Njemaca.Holandija , Danska i Grcka su odron ekipe.
Ekipa kojoj ultra defanzivna Grcka zabije 2 gola ne moze imati ozbiljnu zadnju liniju.Protiv ekipe koja igra fudbal kao sto je Italija se vidjela njihova snaga.Cudo je da 5 komada nisu primili,njihova obrana je djelovala anti-talentovano.Hummels jeste najbolji stoper Njemacke ali na Euru je cca. 5 stoepra bolje od nejga odigralo.Komplet zadnja linija Spanije djeluje močno kao i Italije.Igrac dosadasnjeg prvenstva je svakako doktro Pirlo iako je i Iniesta bio genijalan.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Principatus
Postovi: 9441
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Principatus » 29 jun 2012, 23:58

Covjece na dan utakmice krecem u jutro prema BiH, put se produzio neocekivano na 18 sati voznje autom, propustam utakmicu, mrtav umoran ulazimo u kucu, palim tv odmah prvo sto cujem onako jos uvjek sam pored sebe: Njemacka Italija 2:0. Skacem, radujem se, mislim hajde bar to. Kad minutu kasnije kontam sta se desilo...
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la anton 1983 » 30 jun 2012, 10:09

E sada da nešto kažem o talijanskoj tekmi i talijasnkoj repki za koju svi tvrde da igraju atomski i napadački nogomet! :lol: :lol: :lol: A jesu ti novinari ludi, svaka im čast...

Čim sam vidio da igra Kroos, mam sam reko wtf. Low je poludio! Kompanjon doro će mi biti svjedok! :mrgreen:

Naime on je stavio Kroosa u tu igru baš iz razloga što Schweini nemrem - dete kreten. Talijani imaju gustu sredinu, a ti na krila staviš, Poldija i Kroosa - pa di ćeš gore. I onda što je najsmješnije to uopće nije bio razlog poraza, jer čak i u takvoj formaciji Njemačka je igrala dobro, stisla Italiju, nije dobila penal, te je naravno Buffon tako napucao barzaglia u noge da lopta prođe tik uz vratnicu a ne u sami gol - ko bi reko da se Talijani negnoje! :mrgreen: Onda naravno dolazi do glupih grešaka BaddGnjilog i najprije Hummelsa - ko bi reko da će se to baš protiv Italije dogoditi? :mrgreen: I sada u tom trenutku Chellini je ŠPEK štoper, a ova dvojica nisu iako Chiellini protiv Hrvatske radi istu grešku kao i Badstbuer protiv Italije...

Počinje drugo poluvrijeme i Low opet po nekim ludim idejama - zaš je mjenjao Klosea za Gomeza to nigdar neću saznat, umjesto da je odma vadio Schweinija i stavio Mullera, Schurrlea ili Gotza - tak svjeneo. Kad je Lahm fulo, to je bilo to, bar što se mene tiće.

A sad malo o tom napadačkom nogometu. meni **** nije jasTno, ako Italija igra napadačko nogomet, što to onda je. Ja sam mislio da je napadački nogomet, kada se tvoj protivnik brani. a ti kada imaš loptu si na njegovoj polovici i na postavljenu obranu pokušavaš zabiti gol. Očito da to niej tako. Danas je po novinarima, napadački nogomet, kada igraš na kontre, te iz kontri zabijaš golove...To je nešto novo što ću tek morat naučiti. AJde da je Italija bar 5 minuta držala loptu na švapskoj polovici, stiskala Elf i na taj način došla do prilike, mogao bi se složiti sa tim da igraju napadački nogomet. No kada ti cjelo vrijeme čućiš u svojoj polovici i čekaš i čekaš i čekaš, e onda to za mene nemre niti da oće bit napadački nogomet.

Tu onda dolazimo do novinara i predstavljanu neistine javnosti. Ova tekma bila je označena kao David protiv Golijata. Toliko je u nekim drugim okolnostima njemačka jača od Italije. Koeficijenti iz kladionice su to potvrdili. No to su u biti bili koeficijenti, ko će bolje odigrati, što znači napadati i ko će koga nadigrati u smislu napadačkog razbijanja, a ne davanju golova iz kontre. Znači Italija nemože, držati loptu u nogamana švapskoj polovici, stvarati prilike jednu za drugom na posavljenu obranu, ne može pobjediti Njemačku na način da bi ljudi mogli reći razbila ju je uz TOTALNU DOMINACIJU. I sada ti novinari pošto je to bila borba između davida i golijata, talijansku pobjedu rade većom nego što ona je - To je normalno da je tako. To se isto radilo kad je Chelsea izbacio barcu i kada je Chelsea "pobjedio" Bayern. No ti novinari nisu vidli da je Njemačka bila na 70% snage i da to nije bila ona prava Njemačka koja je harala europom do 19.5...Na to se nadovezao Low, nesreća i promašaji Njemačkih igrača kada se igra protiv italije...

kao što rekoh igra na kontre je odsadanapadački i atraktivan nogomet i to je budučnost nogometa. baš bi volio da ljudi koji to podupiru gledaju jako puno tekmi sa dvije ekipe koje će tako igrati, bez da ijedna od njih nepokuša preuzeti inicijativu na protivničkoj polovici - bit će to SEXUALAN nogomet...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Johny » 30 jun 2012, 10:17

:lol: :lol: :lol:

Kaj bum ne odes pod hladan tuš , bum se istuširat , nebil doš'a sebiiii ?
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Oxygen » 30 jun 2012, 10:18

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pazite, on pokušava objasniti zašto Italija nije dominirala, jer nije provodila svo vrijeme na polovici Njemačke, a ne pokušava nam objasniti gdje je nestao taj sexy atomski fudbal Njemačke.
Treba biti presretan što nisu primili 4-5 golova da su Marchisio, Di Natale i Balzaretti bili prisebni pred golmanom.
Za sve ostalo, tu je http://translate.google.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la MaGiCa » 30 jun 2012, 10:27

:roll:

Dobro, jel nas ti to zezas malo :?:

Italija igra napadacki u odnosu na to kako je pre igrala. Italija ti je idominirala posedom Engleze, Irce i tvoje Hrvate. Igrala barabar sa Spancima i kontrama unistila kobasicare. Pretpostavljam da je to malo?
Citavu utakmicu Panzeri su izgledali ko pijani - bez cilja i ideje. Citavu utakmicu Italijani su znali sta zele i kako to da ostvare. Da nije Marchisio 1 egomanijak i da su Di Nataleu dve godine manje u krstenici, mogla je i petarda da pukne. Toliko o napadanju Nemaca.
Ti pravis pocetnicki fail. Nije poenta nekog samo napadati. Napala je i Srbija Argentinu pa dobila sesticu, napala je Argentina Nemacku pa dobila 4... poenta je napasti tako da se sto manje otvoris za kontranapad - kao u boksu. Sve velike ekipe napadackog potencijala su zijanile, ukoliko nisu imale adekvatnu obranu. Brazil iz 1982. je najocigledniji primer. Nemacka odbrana prekjuce nije postojala. Sa tom osnovom napadati=samoubistvo. Capisci :?:

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Juvelandia » 30 jun 2012, 10:35

anton 1983 je napisao/la:


A sad malo o tom napadačkom nogometu. meni **** nije jasTno, ako Italija igra napadačko nogomet, što to onda je.
:D pa dovoljno im bilo 36 minuta postenog napadanja da srede Njemce a kasnije cekali na kontru i samo je sreca spasila Njemacku da ne ode sa peticom u mrezi.Zamisli da su svih 90 napadali :mrgreen: nije im bilo potrebno toliko.

Samo mi jedna stvar nikad nece bit jasna kod ove utakmice, gdje nestade njemacki uber alles napadacki fudbal, gdje odose ti silni sutevi, organizovani presinzi na zadnju liniju, atomski fudbal neporazene Njemacke?? nestade kao da ga i nije bilo?Kako objasnit tu anomaliju u svemiru, kojim zakonom fizike ili nekim nadrealnim stvarnima, mozda je do neke Balotellieve prabake vracare? :geek:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la anton 1983 » 30 jun 2012, 10:48

Jedinu stvar kaj neću raditi je odgovarati na postove koje se tići mojih postova po ovoj temi, nego samo šturo izraziti svoje mišljenje, pa kome se sviđa super, a kome ne, ko ga ****. Neću to raditi iz razloga koji je slijedeći.

Ja napišem kako je pirlo bolji igrač od Schweinija, i to ne danas, nego opčenito što je puno veća stvar, da bi na tu svoju konstataciju ja dobio odgovore protivljenja, kao da sam napisao da je Schweini bolji igrač od Pirla.

Nadam se da razumijete.

PS:

Znam zaš se Buffom uzjebo nakon poraza - brijem da je u 70-toj stavio nekim migom koju milju na to da Njemačka neće zabiti gol i onda je to popušio! :lol:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Johny » 30 jun 2012, 11:18

Kakva je klasa Italija za Njmeacku govori ta tvoja iluziona recenica.
Stavio milion da nece primiti go.Pa svakako da to moze uraditi samo covjek i ekipa koja je za 2x kvalitetnija od protivnika.

Post ti je presmjesan.Reci da su Talijani bili bolji u prvom poluvremenu a Njemci u drugom je nevjerovatna glupost.Pa Njemci nisu stvorili priliku kako treba u drugih 45 minuta , bolji su bili u 1 halfu.
Talijani iako nisu dali gola u drugom djelu napravili su cca. pet 100%-nih sansi.
Sutevi sa 20+ metara se broje u statistiu i uvjek ce se brojati ali takvi sutevi za Giggija su apsolutno bezopasni.
Italija je u svakom segmentu igre bila bolja ekipa i kao takva sasvim zasluzeno je u finalu ;)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 jul 2012, 00:58

Izvjestaj sa 1/2 finalnog okrsaja :mrgreen:

[youtube][/youtube] :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.