1/2 EP: Italija - Njemačka

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u finale?

1. Njemačka
42
39%
2. Italija
65
61%
 
Ukupno glasova: 107

juveboy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 dec 2009, 13:54
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la juveboy » 29 jun 2012, 10:30

juveboy je napisao/la:
Hare_BvB je napisao/la:
juveboy je napisao/la:Njemacka nije Individualno jaca od Italije u to se ne zavaravaj. U italiji imas 3 igraca koji jednim potezom mogu rijesiti utakmicu, igraci koji umiju napraviti visak : Pirlo, Cassano, Balonja, dok je kod Njemacke samo jedan Ozil... Dajte malo realnosti i objektivnosti...
Cek, tebi je realno napisati da su Balo i Cassano klasa za jednog Klosea koji je vec 10+ godina medje najboljim svjetskim napadacima! :( Besmisleno je uopce ulaziti u ovakav vid rasprave, dalje ne idem- sve se na kraju svede na velicanje svoje belegije, tako da...

I ne znam sta pojednicima smeta sto je Njemacka favorit pred ovaj mec, kao da ce od tog iskljucivo zavisiti ishod ovog okrsaja. :lol: "Struka" daje blagu prednost Nijemcima, ali jedno je palamudjenje iz fotelje, a drugo je teren. Milion malih faktora moze odluciti, kao sto to i obicno i biva u velikim duelima.
Molim te lijepo procitaj moj prethodni post do kraja pa onda komentarisi, rekao sam da su Italijani individualno jaci, a pod tim smatram da imaju vise igraca koji potezom mogu rijesiti utakmicu, a dok je kod Njemaca to samo Ozil, bojim se da Klose ne moze uzeti lopti, izbaciti 2-3 igraca i zabiti gol, ipak Klose zivi od Ozila i ostalih Njemackih asistenata, dok Balonja i Casano htio ti to priznati ili ne imaju tu genijalnost i odlike velikih igraca, koji potezom mogu rijesiti, prelomiti utakmicu.
Morao sam ovaj dijalog opet quote, samo iz razloga kako neki ljudi nece da prihvate cinjenice, u ovom dijalogu lezi sustina pobjede Italije, da Njemacka ima vise igraca koji umije predriblati, izbaciti igraca, stvari bi se drukcije odvijale, nazalost po njih imaju samo jednog genijalca, Ozila!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Admir_Sa » 29 jun 2012, 11:28

da nije mozda pogrijesio?
u nj. reprezentaciji igraju igraci iz klubova koji su u e-takmicenjima bitni koliko i ceski klubovi.
neuvjerljivi u kvalifikacijama, vile ih pronosale protiv spanije, losi protiv hrvata(ili cemo reci da su hrvati bili ravnopravan protivnik u svakom pogledu) kojima je trebao jedan golcic da te iste zabare posalju kuci, osrednja tekma protiv losih engleza i onda dodje monika i cudi se onima koji ponekad hraknu na zabare.

o sinosnjoj utakmici necu, nema potrebe.
jedino me zanima koliko losih utakmica mora odigrati svajnic pa da ovi moji bavarci shvate da se ne radi o top klasi

šeceru izgleda još treba šecera i vode, pa možda napiše šta normalnije :roll:
nema potpisa

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Oxygen » 29 jun 2012, 11:30

A šta očekivati od forumaša koji kaže da je Ribery približno dobar igrač, u nekim segmentima i bolji, od Cristiana Ronalda. :lol:
Usput, jedan :lol: za sexy postove od Antona.
Zaobići ih sve u širokom luku.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 11:36

u nj. reprezentaciji igraju igraci iz klubova koji su u e-takmicenjima bitni koliko i ceski klubovi.
neuvjerljivi u kvalifikacijama, vile ih pronosale protiv spanije, losi protiv hrvata(ili cemo reci da su hrvati bili ravnopravan protivnik u svakom pogledu) kojima je trebao jedan golcic da te iste zabare posalju kuci, osrednja tekma protiv losih engleza i onda dodje monika i cudi se onima koji ponekad hraknu na zabare.

o sinosnjoj utakmici necu, nema potrebe.
jedino me zanima koliko losih utakmica mora odigrati svajnic pa da ovi moji bavarci shvate da se ne radi o top klasi

slika
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la zizu1991 » 29 jun 2012, 11:43

Titova-Juga je napisao/la: slika
Nemoj Titova, ima još nade, to je zadnje riješenje... :lol:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la bambina » 29 jun 2012, 12:20

Na kraju sinoćnje utakmice Mario Balotelli otišao je do tribina te zagrlio i poljubio svoju pomajku Silviju, koja ga je sa suzama u očima primila za glavu. Kasnije, na tiskovnoj konferenciji, rekao je: 'To je slika koju ću pamtiti s ove utakmice. Otišao sam do nje i rekao: Ovi golovi su za tebe. Dugo sam čekao na ovaj trenutak, ova noć bila je najljepša u mom životu'.

Na samom početku turnira, kad je izbornik Prandelli odveo momčad u posjet Auschwitzu, senzacionalistički talijanski mediji prenijeli su idiotske napise na opskurnoj internetskoj stranici: 'On je i crnac i Židov, kao takav nema mjesta u talijanskoj reprezentaciji, trebao bi igrati za Izrael.' Naime, Balotellijevi posvojitelji su Talijani židovskog porijekla. Španjolski i hrvatski navijači vrijeđali su igrača na rasnoj osnovi, a neposredno prije utakmice s Njemačkom pojavila se karikatura u visokotiražnim talijanskim novinama koja je Maria prikazala kao King Konga.

No Super Mario ostao je hladan na sva ta poniženja. Kad je zabio onaj drugi, fenomenalni gol Nijemcima, skinuo je dres i stao u 'Hulk' pozu, izbacivši svoje snažne, crne mišiće. Kod nekog drugog igrača golman bi mogao zatvoriti kut, Philipp Lahm bi možda stigao startati i izbiti loptu. Ne i kod njega. Mnogi su se tada sjetili one njegove mantre, koju je još kao junior u Interu stalno ponavljao: 'Bit ću prvi crni Talijan u reprezentaciji i donosit ću svojoj zemlji pobjede'.

'Ušli smo u malu, vlažnu sobu u kojoj je bio televizor, 20 odraslih Afrikanaca i dječačić koji nije mogao stajati na miru. Već na prvi pogled vidjelo se da je hiperaktivan', sjeća se Silvia Balotelli dana kad je u Bresciji prvi put vidjela svog sina. 'Moj muž Franco donio mu je neki autić kao igračku, a on mu ga je oteo iz ruku i počeo se igrati njime. Zatim je primio Franca za ruku i rekao: 'Amigo, let's go...'







Događaj koji gospođa Balotelli spominje zbio se 1993., kad su Mariovi biološki roditelji, sluškinja Rose Barwuah i njezin muž, zidar Thomas, već neko vrijeme živjeli u Bresciji nakon preseljenja iz Palerma. Mario je rođen na Siciliji, kamo su njegovi roditelji stigli kao imigranti iz Gane. Po čitav su dan rintali za minimalac, stan dijelili s još jednom afričkom obitelji, a Mario je još kao dvogodišnjak imao ozbiljan zdravstveni problem, crijevnu bolest zbog koje je nekoliko puta operiran. Rose i Thomas potražili su savjet od socijalne službe, koja im je preporučila da dijete privremeno udome u obitelj koja živi u boljim uvjetima.



Mario je s Balotellijevima ostao zauvijek. Prava priroda njegove veze s biološkim roditeljima nije sasvim jasna. Jednom je na talijanskoj televiziji izjavio: 'Gdje su bili 16 godina? Nisu me zvali čak ni za rođendan. Da nisam postao slavan, nikad me se ne bi ni sjetili'. No postoje dokazi da je ipak održavao vezu s obitelji, posebno sa sestrama Angel i Abigail te bratom Enochom.

Mario Balotelli (21) je s dva pogotka Njemačkoj došao na vrh ljestvice strijelaca Europskog prvenstva, zajedno s još nekolicinom igrača koji također imaju po tri zgoditka.

'Najbolji strijelac turnira? Vidjet ćemo. Volio bih zabiti u finalu. No nije me briga koliko ću dobro odigrati u finalu ako Italija osvoji naslov. Ne moramo se bojati Španjolaca. Znamo kako treba s njima i znamo kako ih možemo pobijediti. Morat ćemo biti strpljivi jer oni vole odigravati jako puno dodavanja. No, znamo da ih možemo pobijediti'.
U djetinjstvu je, razumljivo, imao dvojbe oko toga kamo pripada. 'Znao me pitati: Je li moja duša crna? Hoće li me poslati u Afriku', govori Silvia Balotelli, koja ga je poticala da svoju ogromnu energiju usmjeri u bavljenje sportom. 'Još kao dijete stalno se ponašao kao klaun, jer shvatio je da je drugačiji i tražio je način da ga prihvate.'

Kad je ljeta 2010., još s nepunih 20 godina, otišao iz Italije u Manchester City, njegovi posvojitelji napisali su otvoreno pismo talijanskim medijima na temu rasizma koji je Maria 'otjerao' u Englesku.

'Nogomet je njegova jedina strast, ali nije naišao na podršku koja mu je potrebna', pisalo je u njemu. 'Pritisak na njega bio je prevelik. Previše članaka u novinama, previše preispitivanja, previše laži. Ne možemo ni izbrojati utakmice koje su bile uništene uvredljivim i bezobraznim riječima upućenima njemu. Nikad nećemo zaboraviti koliko su ga izviždali kad je prvi put ušao na teren kao profesionalac. Bio je samo dijete i kod kuće nam je rekao da sve to nije ni čuo, jer ga je preplavila radost zbog prvog nastupa, ali kako je vrijeme prolazilo, rasistički povici i pjesmice na talijanskim stadionima postali su mu opsesija.'

Sinoć je Mario bio izuzetno smiren, čak i nakon što je glavom smjestio prvi gol u Neuerovu mrežu. Šesnaest minuta kasnije, Italija je uspjela obraniti korner, Montolivo je uputio dugo dodavanje prema naprijed, Balotelli je izbjegao zaleđe. A onda je ukrotio loptu na rubu njemačkog šesnaesterca i zamahnuo.

Koji tekst ;) hr portal

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Bulkin » 29 jun 2012, 12:53

muXmania je napisao/la:
anton 1983 je napisao/la:Kada je Lahm u 49 minuti promašio u tom trenutku ja prestajem gledat tekmu i dižem se od TV-a. Kad to nismo zabili više se nije imalo što tražiti. nešto tipa Bayern - Inter i promašaj Mullera...

iskreno, Njemačka na ovom prvenstvu nije bila prava. odigrala je na 70% svojih mogučnosti. a kako bi i bila prava kad je kičma momčadi Bayern, kada ti u vezi igra sjebani Schweini koji stvarno nije trebao igrati i to se u sve 4 tekme prije ove vidjelo i kada Low dobije neke fix ideje koje su potaknute pitaj Boga čime. Low kao da nije bio svjestan sa kakvim strojem on u pravlja i da se svaka momčad usere u gaće kada pred njih izađe elf. Umjesto toga on se išo svakoj ekipi prilagođavati i guziti. Previše je toga bilo da bi Njemačka ovo uzela. Znao sam da će tako biti no kaj nam to vrijedi...

Već ak se išo glupirati onda je trebao cjelo vrijeme igrati dosadan nogomet u kojem on ćeka protivnika, te je pogotovo tako trebao igrati protiv Italije. meni je **** žao što gotze uopće nije dobio pravu priliku :(

Vrijeme je za novog izbornika - NAŽALOST. A i nebi bilo loše da se i malo Bayerna izbaci van.

PS

Samo kreten kada gubi 2:0 more onakve zamjene napraviti i izvaditi Gomeza za Klosea umjesto promjeniti oba krila da satiru!
Lako je sad protiv Švajna, a prije tekme su mu davani mitski opisi, te oakav te onakav. Al nebitno. Italija ni na dva komada razlike se nije ni jedne sekunde povukla, znači objesiš i tu priču da je bio nekakav bunker...

Na kraju je jedina istina da je ova Njemačka napuhana do maksimuma, da je samo solidna ekipa, ništa više, kad ih "nikad lošiji" Italijani naruže, budimo realni utakmica se trebala završiti 4-0.
Pa poslije bitke lahko je biti general :lol:
FORZA NAPOLI

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Dylan Dog » 29 jun 2012, 13:11

Monolog je napisao/la:
Juvelandia je napisao/la::lol: e na ovo gore od @dylan dog-a da su Njemci puno talentovanija nacija od Italijana moram da se grohotom nasmijem.Vece neistine odavno nisam cuo, zapravo je obrnuto.
Vi kao da niste pročitali koje je igrače @Dylan izdvojio. Dakle, riječ je o Kloseu, Podolskom, Khediri, Oezilu i Boatengu. Tu biste trebali tražiti razloge onog posta (u prezimenima i porijeklu ovih igrača), jer je poznata njegova "ljubav" prema svemu što su Nijemci "prisvojili". ;)
Kazi im Monoloze,ironija,sarkazam,sta god da je rijetko ko me shvatio izgleda :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Mulder
Postovi: 708
Pridružen/a: 12 mar 2011, 01:04
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Mulder » 29 jun 2012, 13:28

Scary shit :D

slika
''I fell in love with football as I would later fall in love with women: suddenly, uncritically, giving no thought to the pain it would bring.''
- Nick Hornby

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Admir_Sa » 29 jun 2012, 13:49

njemci da uzmu italijane??

slika

boze petra

:roll:
nema potpisa

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 29 jun 2012, 14:17

GaziHusrevbeg je napisao/la:@Komšija

Ne leti pred rudu i mnogi su to radili prije tebe na ovom forumu, pa vidiš gdje su završili. :D
Ako vi osvojite euro ja vise nikad necu uci na ovaj forum...

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Titova-Juga » 29 jun 2012, 14:27

HZ_ilidzaa je napisao/la:
GaziHusrevbeg je napisao/la:@Komšija

Ne leti pred rudu i mnogi su to radili prije tebe na ovom forumu, pa vidiš gdje su završili. :D
Ako vi osvojite euro ja vise nikad necu uci na ovaj forum...

Arrivederci
:!:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
GaziHusrevbeg
Postovi: 2933
Pridružen/a: 30 maj 2012, 19:06
Lokacija: Saraybosna
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la GaziHusrevbeg » 29 jun 2012, 14:48

@Komšija

Tvoj izbor. :D

[youtube][/youtube]

Neke ptice nikad ne polete, cio život čekaju na to... :lol: :lol: :lol:

Rekoh ja neki dan. :lol: :lol:
Željezničar ale!

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pričaj Bosno kud god budeš tekla o ljepoti šeher Sarajeva...

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la L'Avvocato » 29 jun 2012, 14:55

MaGiCa je napisao/la:Tun at his best :lol: :lol: :lol:
Covece, skapiraj da vas je la squadra razvalila. Kakva Svinja, kakvi bakraci :?: Pirlo je za njega izmislio tehniku. Ima vise tehnike u jednom stopalu no Schweini u citavom telu.
Marchisio i Montolivo (mama mu je Njemica :mrgreen: ) vas ubili i ustopali.
Da je kojim slucajem bio tu Rossi, a ne Di Natale, pukla bi petarda.
Kazes: Italija bila defanzivna?
Sta je trebala da radi :?: Da ide va banque u situaciji kad ima 2-0 u dzepu. Sa 0-2 se niko ne vraca protiv Italijana, a to de facto nije zato sto su nerazumni, vec takticki najobuceniji igraci na svetu. Fudbalska taktika je rodjena u Italiji i to je ono sto Nemci ne mogu da razumeju. Ferrari je Ferrari i najbolji je auto na svetu, ma koliko se Porsche trudio - ne moze ga nadmasiti.
Amin!


Sve rečeno. Ne treba dalje da se ide od ovoga.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 29 jun 2012, 14:57

Titova-Juga je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:
GaziHusrevbeg je napisao/la:@Komšija

Ne leti pred rudu i mnogi su to radili prije tebe na ovom forumu, pa vidiš gdje su završili. :D
Ako vi osvojite euro ja vise nikad necu uci na ovaj forum...

Arrivederci
:!:
Ko je tebe sta pitao :mrgreen: :P Komšiji se obracam :D

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la effe_sa » 29 jun 2012, 15:21

O utakmici sinoć sam detaljno napisao a da se samo malo osvrnem na ove najrealnije forumaše . U pravu ste s ovim što kažete da je Njemačka izvikana i samo solidna. Ma ne, nije ona solidna, ona je prosječna reprezentacija. Kako da ne? A tome u prilog govori par narednih argumenata.

8 igrača Bayernovih u ovoj reprezentaciji su igrali finale Lige prvaka ove sezone i u velikom , fantastičnom duelu izbacili su Real Madrid.

Ta dvojica igrača Reala, Ozil i Khedira, su znači bili polufinalisti, što znači da je 10 fudbalera Elf-a igralo polufinale najelitnijeg evropskog takmičenja.

Ozil i Khedira su među važnijim igračima Reala, Ozil jedan od najbitniji uz Ronalda, naravno i uz ostale poput Casillasa.

Elf je do ove utakmice imao 15 uzastopnih pobjeda, samo u utakmicama takmičarskog karaktera, te još par fantastičnih prijateljski utakmica , poput rasturanja Holandije i Brazila.

Ova ekipa je igrala četvrto uzastopno finale na velikim takmičenjima, a ova ekipa nije ispala od Slovačke na prošlom takmičenju u grupi.

Znači iz ovog se vidi da je Elf čisti prosjek. Samo ne daj Bože da neko iskupi kakvu komisiju od 3-4 člana iz različitih evropski država , ljude npr. koji se razumiju u fudbal i da ovako neku izjavu ponovi, pa odmah bi ga poslali psihijatru. Prema tome trebate neki prestat lupat. A upravo uvijek isti lupaju , koji su tražili izgovore i za poraze Juventusa od 1-4 , ili Intera od 2-5, te da ne nabrajam druge nebuloze. Da li takvi sebe opšte ovako shvataju ozbiljno?

A ja za sinoćnji poraz ne tražim izgovore, samo u pojedinim momentima Elf nije ličio na ono što smo svi navikli od njih. Loew zakazao, a Prandelli odradio sjajan taktički posao i pokazao se kao sjajan stručnjak. Italija iskoristila iskustvo i pokazala stratešku i taktičku zrelost, a gol je zabila, u momentima kad je Elf imao incijativu. Prema tome, treba uvijek sve relatizovat, jer ja ne znam šta ima ko od toga što valja neke nebuloze. Neku pamet time neće dokazat. Svako ko je toliko uvjeren, uvijek može stavit pare na te što voli. Kad se priča o njemačkim uspjesima, onda se ovde ljudi nazivaju nazivima, koje ja ne želim da ponovim. Kada se priča o Nijemcima, spominju se ratovi. Toliko o argumentaciji pojedinaca.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la muXmania » 29 jun 2012, 15:29

slažemo se svi s tobom, Njemačka je realno 3x bolja od Italije :lol: :lol: :lol:
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la Puma » 29 jun 2012, 15:30

Nije od Slovacke, vec od Novog Zelanda ;) :mrgreen:

A nisu mi jasni ovi sto pljuju po igracima Njemacke i po Loewu. Pokazali su puno na turniru, dobili sve utakmice, samo njihova steta je sto su se morali sresti sa italijanima, kojih se, pokazalo se po ko zna koji put, boje.

I onaj Schweinsteiger je lud. Zadnje stotinke utakmice, svi krenuli u sesnaesterac, i frajer umjesto da ubaci loptu u 16m, on odigra kratki pas :lol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la effe_sa » 29 jun 2012, 15:34

Puma je napisao/la:
I onaj Schweinsteiger je lud. Zadnje stotinke utakmice, svi krenuli u sesnaesterac, i frajer umjesto da ubaci loptu u 16m, on odigra kratki pas :lol:
Ono mi je čudno bilo, a da je ubacio odmah, mogla se šansa stvorit, a sudija je trebao pustit bar još pola minute, zbog penala i izgubljenog vremena. Ali to je slobodno sudijsko uvjerenje. Samo kasno su Nijemci zabili, zato bi baš čudo bilo da su još izjednačili.

edit: S Novim Zelandom je bio remi (koliko se sjećam), a na kraju je bio poraz od Slovačke. :)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
GaziHusrevbeg
Postovi: 2933
Pridružen/a: 30 maj 2012, 19:06
Lokacija: Saraybosna
Kontakt:

Re: 1/2 EP: Italija - Njemačka

Post Postao/la GaziHusrevbeg » 29 jun 2012, 15:38

slika

A meraka...Ovo sam čekao. :mrgreen:
Željezničar ale!

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Pričaj Bosno kud god budeš tekla o ljepoti šeher Sarajeva...

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.