FINALE EP: Italija - Španija

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko će osvojiti EURO ?

Italija
80
58%
Španija
59
42%
 
Ukupno glasova: 139

kinder_jaje
Postovi: 1743
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la kinder_jaje » 02 jul 2012, 13:54

kinder_jaje je napisao/la:po komentarima koje citam kao bit ce neizvjesno a po meni ce ovo spanija glat da dobije nesto slicno kao protiv francuske al et vidimo za dva dana :D
glat kao sto i rekoh :D

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 02 jul 2012, 13:54

Ovom Baloteliju fkt treba dooooooooobar psihijatar.

Avatar
RG11
Postovi: 10
Pridružen/a: 27 jun 2012, 15:28
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la RG11 » 02 jul 2012, 13:56

Balotelli da je malo zdraviji u mozgu, mogao bi lagano da bude u top 5 napadaca Evrope, ali da je pametan...

usput:
slika
:lol: :lol:

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la xavi26 » 02 jul 2012, 14:58

RG11 je napisao/la:Al najjaci mi je Torres sa onom svojom djecurlijom :lol: :lol:
Svi ljube djevojke ili imaju eventualnu jedno dijete, a Torres se sa troje djece tamo odvojio kod gola... mogao je komotno uzeti loptu i picigena raspaliti :lol:
njegovih je dvoje, trece je od s. cazorle.. ;)
Volim te Bosno!!!

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la samson » 02 jul 2012, 15:26

Koliko je inace prosjek prvih strijelaca na prvenstvima Europe? Ne pratim ali mi se 3 gola cini malo porazavajucim bez obzira na broj tekmi ..

Avatar
Federer
Postovi: 376
Pridružen/a: 31 maj 2012, 20:37
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Federer » 02 jul 2012, 15:34

Drago mi je zbog majstora Torresa, koji je pokazao klasu, ali meni kao fanu Azzurra, ostaje gorak ukus. Puno je 4:0, jednostavno previše nesretnih okolnosti, ništa sinoć nije išlo... bar da je ostalo 2:0, što je mnogo realnije, ali džaba....

Na kraju sam dobro prognozirao, da Španija nema konkurenciju, mada je Italija pokazala da može dobro odigrat. Sinoć nije ništa išlo, od ranog primljenog gola, dvije povrede, igrač manje, šansa Di Natalea kod 2:0...

Čestitke Španiji, FORZA AZZURRI!
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
ALESSANDRO DEL PIERO #10

Vivo Per Lei - Juventus
AHHHHHHHH come gioca DEL PIERO!!!

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la M4kaveli » 02 jul 2012, 15:35

Pa ja mislim da bi i Ibisevic sa ovakvom Spanijom mogao zabijati 2 gola po utakmici :D
Torres je trenutno dobar u otkrivanju i utrcavanju u prazan prostor.
Davno je on izgubio i dribling i golgeterske sposobnosti ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
orLL
Postovi: 46
Pridružen/a: 17 jun 2012, 02:14
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la orLL » 02 jul 2012, 15:43

M4kaveli je napisao/la:Pa ja mislim da bi i Ibisevic sa ovakvom Spanijom mogao zabijati 2 gola po utakmici :D
Torres je trenutno dobar u otkrivanju i utrcavanju u prazan prostor.
Davno je on izgubio i dribling i golgeterske sposobnosti ..
I to kažeš na osnovu jedne loše sezone ?

Šta ti očekuješ da će zabiti pogodak kada uđe u zadnjih 10 minuta utakmice, da će on učiniti čudo i zabijat golove u zadnjim minutama ? Čitavo prvenstvo nije igrao u prvoj, i bude protiv Irske i 2 gola dadne.

Nek pocne prve utakmice u prvoj postavi, pa ćeš viditi ti i golgeterske i dribling sposobnosti.
Volim Zrinjski Volim Mostar !

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la M4kaveli » 02 jul 2012, 15:53

Ma nea on vise veze sa driblingom.
Bilo da igra od prve il 80-te minute.

Torres mi je drag kao igrac al je jednostavno u zivotnoj NE formi.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
orLL
Postovi: 46
Pridružen/a: 17 jun 2012, 02:14
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la orLL » 02 jul 2012, 15:54

M4kaveli je napisao/la:Ma nea on vise veze sa driblingom.
Bilo da igra od prve il 80-te minute.

Torres mi je drag kao igrac al je jednostavno u zivotnoj NE formi.
Vidit ćeš, samo prati novu sezonu :D
Volim Zrinjski Volim Mostar !

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 02 jul 2012, 16:32

M4kaveli je napisao/la:Ma nea on vise veze sa driblingom.
Bilo da igra od prve il 80-te minute.

Torres mi je drag kao igrac al je jednostavno u zivotnoj NE formi.
Baš tako,mogu reći da je ove trofeje osvojio da ne zna ni on kako,ajde da kažem zahvaljujući drugima kako sa Čelzijem tako i sa Špancima,lako je loptu samo zabiti u gol ;)

Avatar
Tritolone
Postovi: 12314
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tritolone » 02 jul 2012, 16:42

Tuzla950 je napisao/la:
Baš tako,mogu reći da je ove trofeje osvojio da ne zna ni on kako,ajde da kažem zahvaljujući drugima kako sa Čelzijem tako i sa Špancima,lako je loptu samo zabiti u gol ;)
Da je loptu samo tako lako poslat u gol onda bi ti i ja igrali na visokom nivou.

Ne znam kako mozete takve nebuloze pricat, lik je diga trofej lige prvaka, osvojio Euro 2012, najbolji strijelac sa mizernom minutazom i opet nevalja. Lako ovo lako ono, samo se cudim kako nikad neki igrac sa balkana ne uziva takvo postovanje kao sta ga Torres ima kad je sve tako lagano.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la ramiral » 02 jul 2012, 16:47

Igra Španije je sinoć bila vanzemaljska a sa druge strane mnogo nesretnih okolnosti po azzurre i trener koji je usput bacio dvije zadnje lopate na mezar snova italijanske repke.
Di Natale se ne ubacuje kod onakve igre protivnika na teren, a pored Motte ostala su najmanje dvojica mnogo kvalitetnijih od njega da pokrpe što se pokrpiti da - Nocerino i Giovinco..

Šta je tu je : Čestitke Špancima i njihovim navijačima ovdje na forumu - potpuno zaslužen trijumf.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
RedDevilS
Postovi: 1014
Pridružen/a: 01 maj 2012, 09:35
Lokacija: FCMU
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la RedDevilS » 02 jul 2012, 17:00

Razbi ih Furija bas kako oni znaju..
"I never wanted Man.Utd to be second to anybody.Only the best would be good enough".-(SMB)! -19-
-Horde Zla-1987-!!-Zaboraviti necemo-Oprostiti ne mozemo-Srebrenica-11.07.1995-!!!

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 02 jul 2012, 17:09

:lol: :lol: :lol: :lol:

slika

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 jul 2012, 17:47

Dva carobnjaka 8-)

slika 8-)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 02 jul 2012, 19:39

Shakira izgleda poslušala Balotellija :mrgreen:

slika

Avatar
Viking
Postovi: 1202
Pridružen/a: 02 mar 2012, 21:38
Lokacija: Hercegovina-California
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Viking » 02 jul 2012, 19:56

Tuzla950 je napisao/la:Shakira izgleda poslušala Balotellija :mrgreen:

slika
they were happy :D


slika :roll:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
The Old Lady is back on TOP...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la harishp » 02 jul 2012, 20:23

Tritolone je napisao/la:
Tuzla950 je napisao/la:
Baš tako,mogu reći da je ove trofeje osvojio da ne zna ni on kako,ajde da kažem zahvaljujući drugima kako sa Čelzijem tako i sa Špancima,lako je loptu samo zabiti u gol ;)
Da je loptu samo tako lako poslat u gol onda bi ti i ja igrali na visokom nivou.

Ne znam kako mozete takve nebuloze pricat, lik je diga trofej lige prvaka, osvojio Euro 2012, najbolji strijelac sa mizernom minutazom i opet nevalja. Lako ovo lako ono, samo se cudim kako nikad neki igrac sa balkana ne uziva takvo postovanje kao sta ga Torres ima kad je sve tako lagano.
Da ima 'postovanje''nebi mu minutaza bila mizerna.
Racunica jasna u takvim ekipama ili repkama i Zigic ili Lazar bi se proslavili a kamoli Toronja.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la effe_sa » 02 jul 2012, 20:59

Španija zaslužuje čestitke i zasluženo je u potpunosti osvojila titulu evropskog prvaka. Impresivno je to, da su primili samo jedan gol. Ali ovo je sve plod sjajnog sistema Vicentea Del Bosquea. On je jednostavno sad čak i potvrdio da je najbolji trener. Često se posvečuje pažnja kvalitetu španskih igrača, ali one prelomne utakmice u njima se vidi potpis Del Bosquea, jer on je ovu ekipu učinio zrelom, psihološki totalno spremnom. Portugal je bio blizu da izbaci Španiju, ali jednostavno se vidjelo da su španski igrači sigurniji i puni samouvjerenosti, što je svakako djelo trenera t.j. selektora. U toj utakmici polufinala jedino možemo govoriti o sreći furije, iako je tu bilo više zrelosti jedne ekipe u odnosu na drugu ekipu. A zrelost ti je potrebna da bi došao do trofeja. Isto tako Vicente tako dobro drži sve konce, da je on svoje igrače tako pripremio, da nikad ne paniče , nego ostaju smireni i sigurni u svoje sposobnosti. Ni kritike po pitanju lažne devetke nakon prvog kola, ovog stručnjaka nisu poljuljale. Del Bosqueova je vrlina i ta što on radi smireno, ali nikad i ne potcjenjuje svoje protivnike, nego ih jako respektuje i detaljno im posvečuje pažnju. Kod njega nema nikad pretjerane euforije i čovjek je 100 % korektan i ponaša se na pravi fair i sportski način. Svakako onda kad imaš još takve individualce u timu poput Casillasa, Xavija, Iniestae, onda sve ode u pravom smjeru. I ovo je svakako jedna super talentovana i moćna generacija. A veliki respekt zaslužuju i Hrvati, koji su isto tako dobro protiv Španije odigrali kao Portugalci, a i Talijani su bili dobri u onom prvom susretu.

Italija je došla do titule vice prvaka i to je isto za respekt. Sad su Talijani razočarani, ali kada se pogleda kroz kakve su sve probleme prošli i to što ova ekipa nije bila tako bombastična ko one nekad od ranije, onda je ovo ogroman uspjeh. Prandelli je preporodio igru ove reprezentacije i velika je stvar za njih što će ih i dalje vodit, jer ovde se radi isto o jednom jako dobrom stručnjaku.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Odgovori

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.