OI London 2012 - općenito

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la DANTES » 12 avg 2012, 00:35

Pucanje i tuča?! Što li ne to ne iznenađuje?!?! :mrgreen:
Ma bravo!!!! Sada će da te grli svaki jbn političar, da te svojata, slika se sa tobom i u sebi kune što nisu OI bile prije izbora.... Ali sve to nije važno... Pokazala si kako se nastupa na OI, i kakav pristup treba imati.... A sada za kraj
MICO MI TE VOLIMOOOOOOOOO!!!!!!!
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la don_burza » 12 avg 2012, 00:37

DANTES je napisao/la:Pucanje i tuča?! Što li ne to ne iznenađuje?!?! :mrgreen:
Ma bravo!!!! Sada će da te grli svaki jbn političar, da te svojata, slika se sa tobom i u sebi kune što nisu OI bile prije izbora.... Ali sve to nije važno... Pokazala si kako se nastupa na OI, i kakav pristup treba imati.... A sada za kraj
MICO MI TE VOLIMOOOOOOOOO!!!!!!!

Pucanje , tuca i reket ;) :lol:
Thomas Müller - Fußballgott

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la Juvelandia » 12 avg 2012, 00:39

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
@Juvelandia To se odnosi samo na fudbal i to naravno prema dogovoru naprednih ljudi koji znaju razgovarati za razliku od ovdašnjih primata. Osim toga, ko je pitao Srbe i Hrvate iz BiH hoće li ovdje živjeti ili Bošnjake iz Sandžaka jesu li za život u Srbiji. Oni kao nisu silom prilika tu gdje jesu. Džaba ti priča, ti iz ovakve države kakva je ne bi trebao ni riječi reći uređenoj zajednici UK, koja je država u svakom smislu te riječi.
Meni je samo smijesno kod Engleza kako prisvajaju Murraya u "obliku" Velike Britanije kad postigne uspjeh, a kad neki Skot napravi neko sranje, ne mora bit u sportu,ti isti Englezi ce reci, ma glupi neki Skot uradi to i to, to vazi i obratno.Malo mi to licemjerno, kao i ova reprezentacija VB koja se pojavi po potrebi pa makar to samo bio fudbal.Brate dragi ako se tako volite u svakom sportu nastupite kao VB, kad ste vec tako slozni narodi koju se dice sto su dio VB a ono bas je suprotno al ne bitno ja nako samo izrazi svoj stav.

p.s. sto se tice tog 19 vijeka, sto doticnom gore spomenu, to je zajebalo BIH kao drzavu staru 1000 godina, tad je vec pocelo ispiranje mozga i dovelo do ove smijesne nam, nazalost, BIH.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 avg 2012, 00:42

NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Iako još nije gotovo već sad se može reći da će Velika Britanija završiti ispred Rusije što samo po sebi dovoljno govori. Nema se tu šta puno pričati, u Atini 9 zlata (28 ukupno), u Pekingu 19 (47), sad 28 (62) dan prije zatvaranja, napredak je drakonski, a ono što mene još više raduje jeste birana selekcija u plivanju i atletici. Iako se tu još uvijek ne može parirati SAD-u i Australiji, odnosno SAD-u i Rusiji, očigledno je bilo takmičenje u većini finalnih disciplina, što je znak da se radi sistematski i očekujem za četiri ili osam godina da se Britanci ozbiljno ponosaju sa favoritima u ovim sportovima.
U plivanju i nogometu su, po njihovoj ocjeni, podbacili, kao i Australci (1 zlato), jer nisu uzeli nijedno zlato ;)

Na BBC One, bude rezime svakog dana, na kraju i bude neko do gostiju u studiju, a što se tiče plivanja, stručni saradnik im je bio Thorpe, i on se složio sa njihovom konstatacijom da su, što se tiče plivanja podbacili, iako ne u mjeri kao Australci, koji su imali katastrofalne OI što se tiče plivanja, po njihovim kriterijima.

U atletici su imali odlične Igre, a ona noć sa 3 zlata za Britaniju će ući u legendu sigurno, a i Coe je prezadovoljan sa rezultatima atletičara/ki ;)

Ostatak sportista je odradio izuzetne Igre, pogotovo veslači i biciklisti 8-)

Večeras je Daley u skokovima u vodu sa 10m, uzeo broncu, iako je do zadnje serije skokova bio vodeći, a bilo je izuzetno zanimljivo i dramatično na kraju, jer su prva trojica prije zadnje serije, bili u okviru 0.15 bod razlike, a na kraju je Amer Boudia uzeo zlato ispred Kineza i Daleya, čak je u publici bio i Becks sa svojim sinovima ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 12 avg 2012, 00:47

Juvelandia je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
@Juvelandia To se odnosi samo na fudbal i to naravno prema dogovoru naprednih ljudi koji znaju razgovarati za razliku od ovdašnjih primata. Osim toga, ko je pitao Srbe i Hrvate iz BiH hoće li ovdje živjeti ili Bošnjake iz Sandžaka jesu li za život u Srbiji. Oni kao nisu silom prilika tu gdje jesu. Džaba ti priča, ti iz ovakve države kakva je ne bi trebao ni riječi reći uređenoj zajednici UK, koja je država u svakom smislu te riječi.
Meni je samo smijesno kod Engleza kako prisvajaju Murraya u "obliku" Velike Britanije kad postigne uspjeh, a kad neki Skot napravi neko sranje, ne mora bit u sportu,ti isti Englezi ce reci, ma glupi neki Skot uradi to i to, to vazi i obratno.Malo mi to licemjerno, kao i ova reprezentacija VB koja se pojavi po potrebi pa makar to samo bio fudbal.Brate dragi ako se tako volite u svakom sportu nastupite kao VB, kad ste vec tako slozni narodi koju se dice sto su dio VB a ono bas je suprotno al ne bitno ja nako samo izrazi svoj stav.

p.s. sto se tice tog 19 vijeka, sto doticnom gore spomenu, to je zajebalo BIH kao drzavu staru 1000 godina, tad je vec pocelo ispiranje mozga i dovelo do ove smijesne nam, nazalost, BIH.
I kod nas recimo sve Bošnjaci, a kad neki Tuzlak napravi njesra Sarajlija će reći ma glupi Tuzlak i obrnuto, niko se ne diči time. Tradicija je u pitanju kada govorimo o fudbalskoj ili ragbi reprezentaciji, savezi članica unije osnovani su davno prije nekih međunarodnih organizacija i to je tako ostalo. Za razliku od ovih sportova, savezi Velike Britanije egzistiraju u skoro svim ostalim sportovima. I tu nema ništa čudno osim ako ti hoćeš da nađeš neki problem.

A što se tiče 19. vijeka i te priče, svi mi ovdje smo narodi kojim je lako ispirati mozak, koje je lako pokoriti i koji se diče svime čega se napredniji narodi u sociološkom smislu stide. Onda dočekamo da neka budala u SAD-u narpavi masakr pa da kažemo eno vidi i u njih nešto, a iz teških vanago pričamo. Zašto su svi inteligentni ljudi počevši od Nikole Tesle zbrisali odavde? Zato što je nepodnošljivo glupa atmosfera, pametan čovjek na ovim prostorima nema šta da radi. A ako neko i nije zbris'o onda ima konjske živce. Mi imamo problem nacionalne identifikacije upravo zato što smo nesposobni da razlučimo šta je nacionalnost, šta religijska, šta državna, a šta regionalna pripadnost. Glupi smo ko toz i nema nam pomoći.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la messilla » 12 avg 2012, 00:52

Evo tabele medalja pred posljednji dan OI u Londonu.
slika
USA prešla magičnu brojku od 100 medalja 8-) , Kinezi nemaju šanse da dođu do prve pozicije.
Španija uspjela nekako da dođe do 20-te pozicije. :D

Sutrašnja finala (12-08-2012, nedjelja):
(288/302) 12:00 Atletika, maraton (M)
(289/302) 14:00 Odbojka (M) /RUSIJA - BRAZIL/
(290/302) 14:30 Boks, 52 kg (M) /T. Nyambayar (MGL) - R. Ramirez Carrazana (CUB)/
(291/302) 14:30 Brdski biciklizam (M)
(292/302) 14:45 Boks, 60 kg (M) /V. Lomachenko (UKR) - S. Han (KOR)/
(293/302) 15:03 Hrvanje, 66 kg slobodni (M)
(294/302) 15:15 Boks, 69 kg (M) /F. Evans (GBR) - S. Sapiyev (KAZ)/
(295/302) 15:16 Ritmička gimnastika, ekipno (Ž)
(296/302) 15:45 Boks, 81 kg (M) /E. Mekhontcev (RUS) - A. Niyazymbetov (KAZ)/
(297/302) 15:48 Hrvanje, 96 kg slobodni (M)
(298/302) 16:00 Rukomet (M) /FRANCUSKA - ŠVEDSKA/
(299/302) 16:00 Košarka (M) /SAD - ŠPANJOLSKA/
(300/302) 16:15 Boks, +91 kg (M) /R. Cammarelle (ITA) - A. Joshua (GBR)/
(301/302) 16:50 Vaterpolo (M) /HRVATSKA - ITALIJA/
(302/302) 19:00 Moderni petoboj (Ž)
Zadnja izmjena: messilla, dana/u 12 avg 2012, 01:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
ASUS
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2012, 10:52
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la ASUS » 12 avg 2012, 00:53

slika
Hvala ti ljepotice!
Zadnja izmjena: ASUS, dana/u 12 avg 2012, 00:56, ukupno mijenjano 1 put.
Banjaluka - Novi Sad, jedna dusa - jedan grad!

http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 12 avg 2012, 00:56

rio_Ferdy88 je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Iako još nije gotovo već sad se može reći da će Velika Britanija završiti ispred Rusije što samo po sebi dovoljno govori. Nema se tu šta puno pričati, u Atini 9 zlata (28 ukupno), u Pekingu 19 (47), sad 28 (62) dan prije zatvaranja, napredak je drakonski, a ono što mene još više raduje jeste birana selekcija u plivanju i atletici. Iako se tu još uvijek ne može parirati SAD-u i Australiji, odnosno SAD-u i Rusiji, očigledno je bilo takmičenje u većini finalnih disciplina, što je znak da se radi sistematski i očekujem za četiri ili osam godina da se Britanci ozbiljno ponosaju sa favoritima u ovim sportovima.
U plivanju i nogometu su, po njihovoj ocjeni, podbacili, kao i Australci (1 zlato), jer nisu uzeli nijedno zlato ;)

Na BBC One, bude rezime svakog dana, na kraju i bude neko do gostiju u studiju, a što se tiče plivanja, stručni saradnik im je bio Thorpe, i on se složio sa njihovom konstatacijom da su, što se tiče plivanja podbacili, iako ne u mjeri kao Australci, koji su imali katastrofalne OI što se tiče plivanja, po njihovim kriterijima.

U atletici su imali odlične Igre, a ona noć sa 3 zlata za Britaniju će ući u legendu sigurno, a i Coe je prezadovoljan sa rezultatima atletičara/ki ;)

Ostatak sportista je odradio izuzetne Igre, pogotovo veslači i biciklisti 8-)

Večeras je Daley u skokovima u vodu sa 10m, uzeo broncu, iako je do zadnje serije skokova bio vodeći, a bilo je izuzetno zanimljivo i dramatično na kraju, jer su prva trojica prije zadnje serije, bili u okviru 0.15 bod razlike, a na kraju je Amer Boudia uzeo zlato ispred Kineza i Daleya, čak je u publici bio i Becks sa svojim sinovima ;)
Ma Daley je uzeo lagan skok i pogodio jer da je pogriješio mogao je ostat bez medalje, a da je skakao idealno teško bi imao preko 100 kao Amerikanac i Kinez.
Kad sam spomenuo Australiju mislio sam inače, naravno da je Australija podbacila na ovoj Olimpijadi, a da nije Alicie Coutts ne bi vidjeli ni jednog zlata, u svakom slučaju nastup u Londonu je poptpuni podbačaj za njih. Što se tiče VB, zeznuli su na 200 prsno za muškarce i Adlington na 400 i 800 slobodno, tu su mogli do zlata. Ali kažem puno je bilo finalista i to je dobro, ide se široko i jedino tako se može parirati najjačim u godinama koje dolaze.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la messilla » 12 avg 2012, 01:01

Live prenosi za nedelju, 12.08.2012.

BHT
11:55 Rukomet, za 3. mjesto (M): Mađarska - Hrvatska
- Kombinovani prenos:
13:55 Odbojka, finale (M): Rusija - Brazil
15:30 Vaterpolo, za 3. mjesto (M): Crna Gora - Srbija
15:55 Košarka, finale (M): SAD - Španija
22:00 Ceremonija zatvaranja

FTV/RTRS
10:25 Odbojka, za 3. mjesto (M): Bugarska - Italija
12:00 (RTRS) / 12:10 (FTV-uključenje) Košarka, za 3. mjesto (M): Rusija - Argentina
14:30 Boks, finale (FTV-uključenje)
15:55 Rukomet, finale (M): Švedska - Francuska (FTV)
16:45 Vaterpolo, finale (M): Hrvatska - Italija (RTRS)
22:00 Ceremonija zatvaranja

Eurosport
10:07 Odbojka, za 3. mjesto (M): Bugarska - Italija
12:00 Atletika, maraton
14:15 Odbojka, finale (M): Rusija - Brazil (uključenje)
16:00 Rukomet, finale (M): Švedska - Francuska
17:30 Košarka, finale (M): SAD - Španija (uključenje)
19:00 Moderni petoboj
21:51 Ceremonija zatvaranja

HRT 2
11:51 Rukomet, za 3. mjesto (M): Hrvatska - Mađarska (1. poluvrijeme)
12:37 Atletika, maraton
12:46 Rukomet, za 3. mjesto (M): Hrvatska - Mađarska (2. pol.)
13:43 Atletika, maraton
15:55 Rukomet, finale (M): Francuska - Švedska (1. pol.)
16:44 Vaterpolo, finale (M): Hrvatska - Italija
21:20 Ceremonija zatvaranja

RTS

RTS1
15:25 Vaterpolo, za 3. mjesto (M): Srbija - Crna Gora
22:00 Ceremonija zatvaranja

RTS2
10:30 Odbojka, za treće mjesto (M): Bugarska - Italija
12:00 Rukomet, za treće mjesto (M): Mađarska - Hrvatska
14:00 Odbojka, finale (M): Brazil - Rusija
15:30 Vaterpolo, za treće mesto (M): Srbija - Crna Gora
16:00 Košarka, finale (M): SAD - Španija
16:50 Vaterpolo, finale (M): Hrvatska - Mađarska
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Zenichanin
Postovi: 1583
Pridružen/a: 06 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la Zenichanin » 12 avg 2012, 01:04

15:55 finale rukomet i kosarka

sjetim se najmilijih onim koji su ovo ovako planirali :twisted:
WELCOME TO CHELSEA FC
FIRST LONDON CLUB TO WIN THE CHAMPIONS LEAGUE


1905 - 19.05.


Champions of Europe - that's who we are

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la SirAlexFerguson » 12 avg 2012, 08:36

Pink Panter- jedina srpska ekipa koja može donijeti zlato iz Londona!
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la SirAlexFerguson » 12 avg 2012, 08:49

naišao sam na zanimljiv podatak kad se već priča o medaljama...

kalifornijsko USC sveučilište (hipotetski da se samostalno natječe) na all-time ljestivici zauzimalo bi 17. mjesto..a samo po zlatima čak 12.

mislim da u londonu, nakon melloulija, imaju samo u plivanju 12-9-4 skor, a i trostruka zlatna alison felix je USC-ovka...

bit će tamo najviše kemijaju u podrumima ha?
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la soba 39 » 12 avg 2012, 09:22

don_burza je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Pucanje i tuča?! Što li ne to ne iznenađuje?!?! :mrgreen:
Ma bravo!!!! Sada će da te grli svaki jbn političar, da te svojata, slika se sa tobom i u sebi kune što nisu OI bile prije izbora.... Ali sve to nije važno... Pokazala si kako se nastupa na OI, i kakav pristup treba imati.... A sada za kraj
MICO MI TE VOLIMOOOOOOOOO!!!!!!!

Pucanje , tuca i reket ;) :lol:
reket je zakazao
"Indija,Pakistan..."

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la dubrava » 12 avg 2012, 10:38

+ dodaj još Slovence (džudo i zračna puška) i ove moje (taekwando i trap) = uvijek ratoborni Balkanci spremni za akciju :D
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2580
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la djoleprijedor » 12 avg 2012, 13:02

dubrava je napisao/la:+ dodaj još Slovence (džudo i zračna puška) i ove moje (taekwando i trap) = uvijek ratoborni Balkanci spremni za akciju :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Mens sana in corpore sano.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la Puma » 12 avg 2012, 13:17

Finale kosarke i rukometa u isto vrijeme :evil:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la BigBigBang » 12 avg 2012, 13:18

Juvelandia je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
Juvelandia je napisao/la: Kad tad zrtva zavoli dzelata, pogotovo nakon dugo dugo godina podanickog statusa.Skot sa Engleskom ima veze u onoj mjeri u kojoj su mu Englezi to nametnuli davnim pohodima.Samo sam htio reci da mi je reprezentacija VB smijesna, cuj repka VB.
Tvoj problem je taj što misliš da države trebaju biti samo nacionalne, a da su nadnacionalne države smiješne.

Prema tome, ti misliš da je smiješna i Bosna i Hercegovina. Bravo.
Smatram da je BIH smijesna drzava i to bas ovakva kakva sad jeste, ne lici na drzavu upravo iz razloga sto dva naroda usljed ispiranja mozga tu istu ne smatraju svojom.Isto tako ta VB mi je smijesna jer dvije njene clanice su davno silom utjerane u istu.Naravno da je to odmah neprirodno al s vremenom narodi se pomire.
VB da je prirodna i realna drzava ne bi svakih "20" godina pojavljivala se na Olimpijadi, nego bi nastupala na svakoj.Nego kad im se cefne formiraju tu reprezentaciju koja je bas smijesna jer je neprirodna.
1. Haj molim te objasni ovo?

2. Ti iz BiH se usudjujes pricati da Britanija nije realna drzava, jedna od najvecih svjetskih sila u svim segmentima od sporta pa nadalje.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la limenka » 12 avg 2012, 13:19

Puma je napisao/la:Finale kosarke i rukometa u isto vrijeme :evil:
Ne znaš koje će finale biti manje zanimljivo. Ameri će narokati Španjolce kao i u Pekingu, a Francuzi ako barem budu na 50% onoga protiv Hrvatske nabiti Šveđane 10 razlike.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la underPFC » 12 avg 2012, 13:45

Devil je napisao/la:Ideee zlatooo.

Bravo Mico oko moje. 8-) 8-) 8-)
Au koliko sam srećan zbog te devojke.Sam sam tvrdio da mala može dosta,iako su to neki osporavali,mislio sam i da će Maksimović uraditi nešto više.... Svaka čast,inače prenos sam pratio mrtav pijan na jednom ledu u Guči,gde je sinoć bilo 150 000 ljudi..... Veselje i slavlje..... :)
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
mehmedovic
Postovi: 114
Pridružen/a: 05 avg 2012, 15:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - općenito

Post Postao/la mehmedovic » 12 avg 2012, 15:20

" & ¥!

Zaključano

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.