OI London 2012 - Fudbal

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Avatar
Fanta
Postovi: 58
Pridružen/a: 05 avg 2012, 11:05
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Fudbal

Post Postao/la Fanta » 12 avg 2012, 11:55

Bravo Mexico. Ova generacija Brazila mi je jednostavno odvratna, pocevsi naravno od Neymara. Sve su to kao neke zvijezde, a ustvari kada dodje ovako neka iole vaznija tekma, na zemlju ih spusti neki igrac koji ima 3 puta nizu cijenu od njih.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Fudbal

Post Postao/la zizu1991 » 12 avg 2012, 12:31

Ja jedno ne shvatam, ko njima diže onoliko cijenu ?
Gledao sam jučer Oscara što je u Chelsea prešao, pa lik se nije sastavio s loptom 5 puta u 90 minuta kako treba.
Golemo majke mi. Svi njihovi igrači su " prenapuhani " u smislu vrijednosti, i mogu da zaključim da je dosta ne objektivno iznošenje njihove prave vrijednosti.
Meksikanci su pokazali kako se igra i bori za svoju državu, s " anonimusima " ( zato što ovi koji su dobili nisu Brazilci ) su očitali nogometnu lekciju Brazilcima.
Svaka im čast. Igra mladog Neymara mi se ne sviđa uopšte, kao i većini njih, i s njim je isti slučaj, njegova vrijednost je " prenapuhana " i u svemu tome, iako posjeduje talent, na površinu ispred svega isplivava njegova sebičnost, koja je Brazil uz lošu predstavu koštala zlatne medalje.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Fudbal

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 12 avg 2012, 12:35

zizu1991 je napisao/la:Ja jedno ne shvatam, ko njima diže onoliko cijenu ?
Gledao sam jučer Oscara što je u Chelsea prešao, pa lik se nije sastavio s loptom 5 puta u 90 minuta kako treba.
Golemo majke mi. Svi njihovi igrači su " prenapuhani " u smislu vrijednosti, i mogu da zaključim da je dosta ne objektivno iznošenje njihove prave vrijednosti.
Meksikanci su pokazali kako se igra i bori za svoju državu, s " anonimusima " ( zato što ovi koji su dobili nisu Brazilci ) su očitali nogometnu lekciju Brazilcima.
Svaka im čast. Igra mladog Neymara mi se ne sviđa uopšte, kao i većini njih, i s njim je isti slučaj, njegova vrijednost je " prenapuhana " i u svemu tome, iako posjeduje talent, na površinu ispred svega isplivava njegova sebičnost, koja je Brazil uz lošu predstavu koštala zlatne medalje.
Digli su im lovu brazilski mediji i njihovi menadžeri, a samo budala može platiti ono što oni traže. I kad vidim na temi Uniteda kako neki oplakuju nedolazak nekakvog Moure dođe mi zlo. Ja ga ne bih uzeo džaba.

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.