OI London 2012 - Tenis

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Avatar
Fanta
Postovi: 58
Pridružen/a: 05 avg 2012, 11:05
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Fanta » 06 avg 2012, 02:06

Definitivno kao navijac Rogera nisam ocekivao da ce onako da izgubio. Murraya je sve islo kako treba, odlicno je i backhand radio. Svaka cast momku koji se godinama bori da nesto osvoji ispred ove prve trojke i evo napokon da nesto vece ugrabi. Isto tako svaka cast i Del Potru koji me odusevio protiv Federera i malo mi je i zao sto se on danas nije nasao u finalu. Momak je pokazao trud, volju i na kraju je nagradjen medaljom

Federer opet na tronu! RF!

public enemy no1.
Postovi: 218
Pridružen/a: 04 feb 2009, 18:34
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la public enemy no1. » 06 avg 2012, 02:20

bice zanimljiv US Open.. to je zasigurno.
Maria Kirilenko fan !

SAMO JEDAN KLUB !
SAMO JEDAN GRAD !

peRFection... love 18

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la legenda reala » 06 avg 2012, 03:11

DANTES je napisao/la:Lele Edine šta ovo urradiše naši favoriti???? Što je najgore sve mi se čini da se konačno desio klik u onom mentolu... Ko će sad gledati škotske zastave na forumu poslije svakog GS?! :cry:
Vrijeme je i bilo, šteta da onakav "potencijal" ostane bez GS-a
Ima vrhunsku defanzivu i servis, wineri maestralni.
Šta bi Rafa radio da ima njegov servis jelde :mrgreen: igrom su slični, samo što ovaj+ ima i servis
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la DANTES » 06 avg 2012, 12:36

legenda reala je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Lele Edine šta ovo urradiše naši favoriti???? Što je najgore sve mi se čini da se konačno desio klik u onom mentolu... Ko će sad gledati škotske zastave na forumu poslije svakog GS?! :cry:
Vrijeme je i bilo, šteta da onakav "potencijal" ostane bez GS-a
Ima vrhunsku defanzivu i servis, wineri maestralni.
Šta bi Rafa radio da ima njegov servis jelde :mrgreen: igrom su slični, samo što ovaj+ ima i servis
marej je najslicniji Đokoviću... Čak i ponašanje... Rafa je nešto drugo...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la VolimLiverpool » 06 avg 2012, 12:57

Kako će samo biti zanimljiv ovaj US open,jedva čekam.Stari Del Potro,novi Murray i vječita trojka.Auuu.
You'll never walk alone.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Blue_He4rt » 06 avg 2012, 13:01

VolimLiverpool je napisao/la:Kako će samo biti zanimljiv ovaj US open,jedva čekam.Stari Del Potro,novi Murray i vječita trojka.Auuu.
Moglo bi se i za Del Potro-a reci da je novi :)
Chelsea F.C.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9973
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Edin TM87 » 06 avg 2012, 14:56

DANTES je napisao/la:Lele Edine šta ovo urradiše naši favoriti???? Što je najgore sve mi se čini da se konačno desio klik u onom mentolu... Ko će sad gledati škotske zastave na forumu poslije svakog GS?! :cry:
Odavno nisam lakse podnio poraz Rogera ako mi vjerujes :mrgreen: Poslije onog finala Wimbledona, zao mi je bilo Murraya, momak place, uvjeren sam da ga je Roger pustio, da ga ne mora tjesit i poslije finala OI-a :lol: :lol: :lol:

A sjecas se onog mog posta prije pocetka sezone? Kad smo ja i Magica pisali, stranice na ATP tour temi 134 i 136 cini mi se... Tad sam prognozir'o da ove godine po jedan GS osvajaju Djokovic (AO), Nadal (RG), Federer (WB) i Murray (USO) :mrgreen: Ako Andy uradi sto sad svi ocekuju, onda cu se citirat :mrgreen:

@blue heart, mislio je na onog starog Del Potra sa US Opena od prije 3 sezone ;)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1342
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Neutralan88 » 06 avg 2012, 15:21

imam neki osjecaj da je Rafael Nadal namjerno propustio OI, da bi bio tip top spreman i odmoran za US open..
ako sam dobro pratio njegovu karijerio US open jos nije osvojio ni jednom fali mu taj turnir :)

velika je stvar da nastupis i da nosis zastavu svoje drzave na OI, al prije 4 godine je zlato osvojio tako da ;)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la LBJ MVP » 06 avg 2012, 15:27

ako sam dobro pratio njegovu karijerio US open jos nije osvojio ni jednom fali mu taj turnir
Nisi dobro upratio :mrgreen:
Odavno nisam lakse podnio poraz Rogera ako mi vjerujes Poslije onog finala Wimbledona, zao mi je bilo Murraya, momak place, uvjeren sam da ga je Roger pustio, da ga ne mora tjesit i poslije finala OI-a
Ista situacija i u mene :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1342
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Neutralan88 » 06 avg 2012, 15:35

LBJ MVP je napisao/la:
ako sam dobro pratio njegovu karijerio US open jos nije osvojio ni jednom fali mu taj turnir
Nisi dobro upratio :mrgreen:


US Open Pobjednik (2010.) ipak haman vremenska razlika je previlika da se uprati sve :lol:

Samo sto sad kad pocne US-open ova cetvroka i Nadal bit ce veselo pratit to, svima dajem dobre šanse jer je lutrija prava, Delpo igra pravo dobro, za Murreya ne treba trošit rijeci vise ;)

Avatar
likma23
Postovi: 1727
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la likma23 » 06 avg 2012, 15:38

Vjerovatnbo svi jedva cekaju US open, ja ga ne cekam :D . Zato kad pocne moram odmah za sedam dana u skolu i zato ga ne cekam :D
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la VolimLiverpool » 06 avg 2012, 20:36

Edin TM87 je napisao/la:

A sjecas se onog mog posta prije pocetka sezone? Kad smo ja i Magica pisali, stranice na ATP tour temi 134 i 136 cini mi se... Tad sam prognozir'o da ove godine po jedan GS osvajaju Djokovic (AO), Nadal (RG), Federer (WB) i Murray (USO) :mrgreen: Ako Andy uradi sto sad svi ocekuju, onda cu se citirat :mrgreen:
Kako si samo dobro zapamtio stranice :mrgreen:
Sjećaš li se da si rekao da Đoković neće izgubiti 1.mjesto jer je bodovna razlika prevelika u odnosu na druge tenisere,također si rekao da će Murray osvojit ogroman broj trofeja :mrgreen:

Izgleda da si mnogo lakše podnio ovaj poraz našeg ljubimca nego ja. :roll:
You'll never walk alone.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9973
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Edin TM87 » 07 avg 2012, 22:13

VolimLiverpool je napisao/la:Kako si samo dobro zapamtio stranice :mrgreen:
Sjećaš li se da si rekao da Đoković neće izgubiti 1.mjesto jer je bodovna razlika prevelika u odnosu na druge tenisere,također si rekao da će Murray osvojit ogroman broj trofeja :mrgreen:

Izgleda da si mnogo lakše podnio ovaj poraz našeg ljubimca nego ja. :roll:
To mi je drago sto sam fulio :D Murray ce osvojit, sve i svasta do kraja sezone ;)

Rano je za kukanje, ima jos Rio, pa cemo onda skupa plakat :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 avg 2012, 09:06

Serena kao Marilyn :mrgreen:

slika



slika 8-) :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.