OI London 2012 - Tenis

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la raul-zakon » 05 avg 2012, 19:30

Citizen-X je napisao/la:ovo plakanje za rodzerom mi je smijesno al' bas :lol:
Baš !

On je već to zaboravio, ja mislim, a ovi naši se uskukali k'o da je smak svijeta, jbt... :roll: :mrgreen:

Kaže jedan:"Ovo boli k'o da mi je član porodice umro !" :lol: :lol: :lol:

Msm, lijepo je imati zlato sa OI, ali očigledno je da je Roger kroz cijelu godinu tempirao formu za W, i sad kad je to uspio, OI mu apsolutno nisu bile pitanje života i smrti, kako to neki ovdje pokušavaju prikazati.

On je ove sezone uradio šta je htio, osvojio je WB, a OI su bile u drugom planu. ;)

Budite siguurni da je tako, jer da nije tako, da je Roger želio iz sve snage to zlato i da je se skroz fokusirao na to, sigurno bi ga i osvojio, jer fokusiranog i motivisanog Rogera NIKO ne može pobijediti ! 8-)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la formance » 05 avg 2012, 19:33

raul-zakon je napisao/la:jer fokusiranog i motivisanog Rogera NIKO ne može pobijediti !
Nadal se ne slaže sa ovim. :mrgreen:
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la VolimLiverpool » 05 avg 2012, 19:35

VolimLiverpool je napisao/la: Međutim,i ako ne pobijedi u finalu,neće me to baš previše zaboljeti.I srebro je odlično,i za njega se nije lako izboriti.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la raul-zakon » 05 avg 2012, 19:35

formance je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:jer fokusiranog i motivisanog Rogera NIKO ne može pobijediti !
Nadal se ne slaže sa ovim. :mrgreen:
Fokusiranom i do kraja/do jaja motivisanom Rogeru, osim ako ne igraju na šljaci, Rafa ne može ni pertle svezati. :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
amarosim
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 jun 2012, 10:45
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la amarosim » 05 avg 2012, 19:37

raul-zakon je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:ovo plakanje za rodzerom mi je smijesno al' bas :lol:
Baš !

On je već to zaboravio, ja mislim, a ovi naši se uskukali k'o da je smak svijeta, jbt... :roll: :mrgreen:

Kaže jedan:"Ovo boli k'o da mi je član porodice umro !" :lol: :lol: :lol:

Msm, lijepo je imati zlato sa OI, ali očigledno je da je Roger kroz cijelu godinu tempirao formu za W, i sad kad je to uspio, OI mu apsolutno nisu bile pitanje života i smrti, kako to neki ovdje pokušavaju prikazati.

On je ove sezone uradio šta je htio, osvojio je WB, a OI su bile u drugom planu. ;)

Budite siguurni da je tako, jer da nije tako, da je Roger želio iz sve snage to zlato i da je se skroz fokusirao na to, sigurno bi ga i osvojio, jer fokusiranog i motivisanog Rogera NIKO ne može pobijediti ! 8-)
Fokusiranog i motivisanog Federera niko ne moze pobijediti????????pa onda on pola svoje karijere nije bio fokusiran i motivisan,kakva ti je to konstatcija kad ga Rafa dere kad se sjeti a i s Djokovicem je zadnjih godina na pola-pola...................

Avatar
amarosim
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 jun 2012, 10:45
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la amarosim » 05 avg 2012, 19:40

raul-zakon je napisao/la:
formance je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:jer fokusiranog i motivisanog Rogera NIKO ne može pobijediti !
Nadal se ne slaže sa ovim. :mrgreen:
Fokusiranom i do kraja/do jaja motivisanom Rogeru, osim ako ne igraju na šljaci, Rafa ne može ni pertle svezati. :mrgreen:
imaju medjusobni omjer bez zemljanih terena 8-8,znaci da bi mu mogao pertle zavezat..........

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la formance » 05 avg 2012, 19:41

@ raul-zakon

Situacija je malo specifična. Spin više ne radi samo na šljaci. :mrgreen: Wimbledon 2008 i AO 2009.
Ne pamtim da je Roger bio tako motivisan u nekom meču protiv Nadala, naročito na AO-u, pa je dobio po ušima. :mrgreen:
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la raul-zakon » 05 avg 2012, 19:42

amarosim je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:
Citizen-X je napisao/la:ovo plakanje za rodzerom mi je smijesno al' bas :lol:
Baš !

On je već to zaboravio, ja mislim, a ovi naši se uskukali k'o da je smak svijeta, jbt... :roll: :mrgreen:

Kaže jedan:"Ovo boli k'o da mi je član porodice umro !" :lol: :lol: :lol:

Msm, lijepo je imati zlato sa OI, ali očigledno je da je Roger kroz cijelu godinu tempirao formu za W, i sad kad je to uspio, OI mu apsolutno nisu bile pitanje života i smrti, kako to neki ovdje pokušavaju prikazati.

On je ove sezone uradio šta je htio, osvojio je WB, a OI su bile u drugom planu. ;)

Budite siguurni da je tako, jer da nije tako, da je Roger želio iz sve snage to zlato i da je se skroz fokusirao na to, sigurno bi ga i osvojio, jer fokusiranog i motivisanog Rogera NIKO ne može pobijediti ! 8-)
Fokusiranog i motivisanog Federera niko ne moze pobijediti????????pa onda on pola svoje karijere nije bio fokusiran i motivisan,kakva ti je to konstatcija kad ga Rafa dere kad se sjeti a i s Djokovicem je zadnjih godina na pola-pola...................
Pola svoje karijere nije bio fokusiran i motivisan i opet se izborio za titulu najvećeg svih vremena, osvojio 17 GS-ova, preko 70 Mastersa, najviše nedjelja na 1. mjestu...

Pitam se onda, šta bi bilo da je svaki put na teren izašao motivisan? :mrgreen:

@amerosm

Možda samo pertle zavezati, ali lotice hvatati i peškir dodavati ne bi mogao garant ! :lol: :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la VolimLiverpool » 05 avg 2012, 19:44

raul-zakon je napisao/la: Pola svoje karijere nije bio fokusiran i motivisan i opet se izborio za titulu najvećeg svih vremena, osvojio 17 GS-ova, preko 70 Mastersa, najviše nedjelja na 1. mjestu...

Pitam se onda, šta bi bilo da je svaki put na teren izašao motivisan? :mrgreen:
Hahahaha :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Citizen-X » 05 avg 2012, 19:46

VolimLiverpool je napisao/la:Drži se kladionice Bogati..
alo bre teniserski ekspertu :)
zao mi je sto ti ugrozavam pravo na samostalno vlasnistvo ovog pdf-a ali sigurno imam znanja i o kladionici i o tenisu ;)

evo ti i dokaz ;) od juce cakani
Citizen-X je napisao/la:kako marej igra u mixu entuzijasticki baca se ko tigar na svaku odbijenu....

imace problema feđa u finalu.

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... 3#p1878883" onclick="window.open(this.href);return false;

mog'o si i poslušat i uplatit' dobra kvota bila 2.5 :) ;) 8-)

i shodno tome - pokazi malo postovanja :) nisam ja s tobom ovce cuv'o da samnom razgovaras ko dziber.
Zadnja izmjena: Citizen-X, dana/u 05 avg 2012, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la formance » 05 avg 2012, 19:47

Zašto imam osjećaj da će tema otići u potpuno pogrešnom pravcu i doći do prepucavanja ko je bolji Roger ili Rafa ?! :mrgreen:

Gledate li finale mještovitih parova? 1-1 u setovima i igra se Champions tiebreak.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Kuko » 05 avg 2012, 19:48

Cuj Federer nije bio motivisan. :lol: I on i Djokovic bi dali po 2 GS za zlatnu medalju, ali u ovom trenutku ima neko bolji od obojice, to treba prihvatiti i raditi dalje. Koliko mu nije stalo pokazao je i u mecu sa Del Potrom gdje je 4,5 sata radio za pobjedu.

Nije isto karijeru zavrsiti sa zlatnim slamom i bez njega, ovom titulom bi bio najbolji svih vremena bez premca, i ovako je vjerovatno, ali postoji ta mrlja da nema zlatni slam.

Za mene ce Nadal biti najbolji igrac svih vremena ukoliko osvoji i 1-2 GS manje od Rogera.

public enemy no1.
Postovi: 218
Pridružen/a: 04 feb 2009, 18:34
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la public enemy no1. » 05 avg 2012, 19:50

Kuko je napisao/la:Cuj Federer nije bio motivisan. :lol: I on i Djokovic bi dali po 2 GS za zlatnu medalju, ali u ovom trenutku ima neko bolji od obojice, to treba prihvatiti i raditi dalje. Koliko mu nije stalo pokazao je i u mecu sa Del Potrom gdje je 4,5 sata radio za pobjedu.

Nije isto karijeru zavrsiti sa zlatnim slamom i bez njega, ovom titulom bi bio najbolji svih vremena bez premca, i ovako je vjerovatno, ali postoji ta mrlja da nema zlatni slam.

Za mene ce Nadal biti najbolji igrac svih vremena ukoliko osvoji i 1-2 GS manje od Rogera.
po tebi je i agassi koji imam career golden slam bolji teniser od samprasa koji nema zlato s OI ?
Maria Kirilenko fan !

SAMO JEDAN KLUB !
SAMO JEDAN GRAD !

peRFection... love 18

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la underPFC » 05 avg 2012, 19:52

Federeru ostaje mrlja u karijeri jer nije uspio osvojiti pored Davis cupa ni olimpijsku zlatnu u singlu.
Djoković nastavlja sa slabom formom,nakon što je izgubio prvo mesto,izgubio je i medalju na OI.
Delpooo bez obzira na ovu medalju je ogromnim koracima daleko od četvorke.
Nadal osim povećanog zaostatka nije izgubio ništa.
Murray je najveći dobitnik,večiti 4ti će sigurno pun samopouzdanja igrat nastavak sezone.....


Skidam Andy kapu,jer pred domaćom publikom i ogromnim pritiskom osvojiti zlato na tako dominantan način - respect!
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la raul-zakon » 05 avg 2012, 19:52

Kuko je napisao/la:Cuj Federer nije bio motivisan. :lol: I on i Djokovic bi dali po 2 GS za zlatnu medalju, ali u ovom trenutku ima neko bolji od obojice, to treba prihvatiti i raditi dalje. Koliko mu nije stalo pokazao je i u mecu sa Del Potrom gdje je 4,5 sata radio za pobjedu.

Nije isto karijeru zavrsiti sa zlatnim slamom i bez njega, ovom titulom bi bio najbolji svih vremena bez premca, i ovako je vjerovatno, ali postoji ta mrlja da nema zlatni slam.

Za mene ce Nadal biti najbolji igrac svih vremena ukoliko osvoji i 1-2 GS manje od Rogera.
Dobro kaže ona poslovica:"Najgori su oni ljudi koji znaju da znaju i oni koji ne znaju da ne znaju". :roll:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la formance » 05 avg 2012, 19:54

Kuko je napisao/la:Za mene ce Nadal biti najbolji igrac svih vremena ukoliko osvoji i 1-2 GS manje od Rogera.
Teniska historija je previše duga da bi se na taj način dijelili epiteti "najbolji svih vremena". ;)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la Kuko » 05 avg 2012, 19:54

public enemy no1. je napisao/la: po tebi je i agassi koji imam career golden slam bolji teniser od samprasa koji nema zlato s OI ?
Jesam lijepo napisao ako se Rafa priblizi na 1-2 GS?? Koliko ima Sampras GS, a koliko Agassi? Ajde guglaj malo.

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la retro » 05 avg 2012, 19:57

Bravo Max!

Veliki Max Mirnyi donosi Bjelorusima zlato(i Azarenka :mrgreen: ).

Nije izdrzala mala Robson, vecina gresaka je isla na njen racun u champions tie breaku, ali srebro je ogroman uspjeh za nju.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la messilla » 05 avg 2012, 19:57

Azarenka i Mirnyi završili posao sa 10:8 u trećem setu. :D
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Tenis

Post Postao/la formance » 05 avg 2012, 19:58

Kuko je napisao/la:I on i Djokovic bi dali po 2 GS za zlatnu medalju
Nikad.

Bravo za Azarenku i Mirnya. Britanci su spasili 2 meč lopte, ali treću nisu mogli. Čestitke.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.