OI London 2012 - Vaterpolo

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Zlato osvaja:

Hrvatska
20
30%
Srbija
25
37%
Mađarska
7
10%
Italija
2
3%
Crna Gora
7
10%
Španjolska
1
1%
SAD
3
4%
netko od ostalih
2
3%
 
Ukupno glasova: 67

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 10 avg 2012, 12:19

soba 39 je napisao/la:Po meni su hrvati zicer,jači su od CG
Sa srbima se nikad ne zna.Nakon Australije više nisam optimista,more biD biDne a more biD i nebiDne :?
ja bas suprotno mislim, srbi igraju odlicno na ovom turniru, izuzimajuci utakmicu sa australijom i drugo poluvrijeme protiv crne gore, mislim da ce oni lako u finale, dok ce se prava borba voditi u 2, to jest prvom polufinalu:D al ipak ocekujem pobjedu hrvata, jer su po meni kvalitetniji od crnogoraca, mozda susret i ode u produzetke, vidjet cemo:)
Za zivot cijeli!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Nail for Real » 10 avg 2012, 17:07

Pavic vanzemaljac. Gotovo je ovo, ovi nemaju ideju u napadu a Hrvati igraju odlicnu odbranu. Borba za bronzu it is.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Toxicity » 10 avg 2012, 17:18

Kakva igra Hrvatske, obrana maestralna na čelu sa Pavićem 8-)
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Nail for Real » 10 avg 2012, 17:21

Toxicity je napisao/la:Kakva igra Hrvatske, obrana maestralna na čelu sa Pavićem 8-)
I stativama. Pa je li moguce da od silnih sutera Ivovica, Janovica i Radovica nijedan ne moze da potegne kako treba, mislim da smo dosad jedno 7 x gadjali okvir :lol: . Nije ni toliko hrvatska odbrana jaka, nista jaca od nase, samo bolje koriste igraca vise. Mi imali 4x u 2. cetvrtini cini mi se i 0 realizaciju.
Cestitke boljem, mislim da je realno da uzmemo bronzu protiv Italijana, sto ce reci uspjeh :) . Odavno je bila Malaga.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2580
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la djoleprijedor » 10 avg 2012, 17:23

Nail for Real je napisao/la:
Toxicity je napisao/la:Kakva igra Hrvatske, obrana maestralna na čelu sa Pavićem 8-)
I stativama. Pa je li moguce da od silnih sutera Ivovica, Janovica i Radovica nijedan ne moze da potegne kako treba, mislim da smo dosad jedno 7 x gadjali okvir :lol: . Nije ni toliko hrvatska odbrana jaka, nista jaca od nase, samo bolje koriste igraca vise. Mi imali 4x u 2. cetvrtini cini mi se i 0 realizaciju.
Cestitke boljem, mislim da je realno da uzmemo bronzu protiv Italijana, sto ce reci uspjeh :) . Odavno je bila Malaga.
Hrvatska igra dobro ,bolji su trenutno..ali i CG ne igra toliko loše,samo danas nemaju sreće ama baš nikako...Al tako je to..nekoga krene sve,a nekoga neće ništa...PObjeđuju Hrvati ovo..ali spustiće CG na 2 razlike možda..
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Nail for Real » 10 avg 2012, 17:25

Ma sve ti je jasno kada Perovic povlaci Zlokovica sa centra jer izgleda samo on smije da sutira sa 8 metara :) .
Ne stimaju odavno stvari, malo su zamazali oci javnosti sa pobjedama protiv Spanije i Madjarske ali je cinjenica da smo iza i Srbije i Hrvatske u ovom trenutku.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la MaGiCa » 10 avg 2012, 17:42

Hrvatska razbija Crnogorce.
Pavic spustio roletnu, a svaki drugi sut pogadja okvir gola. Opasna je ova Hrvatska. Najimpresivnije deluju, pa su prvi favoriti za zlato.



@Nail per Real

Nijesam znao da si iz Montenegra. :mrgreen:

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Toxicity » 10 avg 2012, 17:42

Ma Pavić nevjerovatan ovaj turnir, šta je sve obranio u zadnjem napadu kad su Crnogorci imali igrača više.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Nail for Real » 10 avg 2012, 17:52

I bas me zanima sta ce sada pricati crnogorska javnost, ne umijem da shvatim da niko ne moze realno da pogleda stanje stvari nego se pumpaju price o najboljoj ekipi i stvaraju pritisak na vaterpoliste :roll: .
Hocu Italiju za 3.mjesto :) .
@MaGiCa, pa pise fino, ko ti je kriv sto ne znas geografiju :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la MaGiCa » 10 avg 2012, 17:55

Nail for Real je napisao/la:I bas me zanima sta ce sada pricati crnogorska javnost, ne umijem da shvatim da niko ne moze realno da pogleda stanje stvari nego se pumpaju price o najboljoj ekipi i stvaraju pritisak na vaterpoliste :roll: .
Hocu Italiju za 3.mjesto :) .
@MaGiCa, pa pise fino, ko ti je kriv sto ne znas geografiju :mrgreen: .

Nisam uopste obracao paznju. :lol: :mrgreen:
Realno ste treci ovde i po kvalitetu.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Tritolone » 10 avg 2012, 17:57

Pavic je vec dugi niz godina vrhunski vratar samo mjesto mu je zauzima jednako dobar Vican :D

Odlicna utakmica, malo smo se prepali na kraju i nismo znali iskoristit igraca vise ali nema veze nova medalja je sigurna. Ocekuje nas jos jedno fenomenalno finale (ocekujem Srbiju sa druge strane) i jos jedna fantasticna utakmica. Can't wait 8-)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 avg 2012, 18:04

Pavić maetralan na golu, Neptun zaključao svoju mrežu 8-)

Crnogorci su na kraju pružili dobar otpor, ali ipak zadnjih 7 min nije bilo dovoljno za pobijediti ovakve Barakude :D

Finale bi trebalo da bude pravi komšijski obračun, ako Italijani ne pomrse račune Srbiji koja opravdano ima status favorita u ovom duelu ;)

Na kraju bi sve 3 medalje mogle otići u komšiluk :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la soba 39 » 10 avg 2012, 18:10

Sreća je da hrvati od ovog ne mogu bolje ,jer je nemoguće odigrati bolje.Vrhunski,nema šta.
Jedino se nadam u njihov kompleks koji smo im nabili vremenom :mrgreen:
"Indija,Pakistan..."

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la limenka » 10 avg 2012, 18:27

Svaka čast, odlična igra, uostalom kao i tokom cijelog turnira.
Mi smo svoj cilj ispunili, a taj cilj je bio medalja. Još kada će ona biti najmanje srebrna onda tim bolje.
No, sigurno ne treba stati na ovome nego dati 110% za zlato i petu hrvatsku medalju na ovim OI. 8-)
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2580
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la djoleprijedor » 10 avg 2012, 18:28

E da mi večeras arhiviramo Žabare i onda finale sa Hrvatima...poslastica za kraj 8-)
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Nail for Real » 10 avg 2012, 19:08

soba 39 je napisao/la:Sreća je da hrvati od ovog ne mogu bolje ,jer je nemoguće odigrati bolje.Vrhunski,nema šta.
Jedino se nadam u njihov kompleks koji smo im nabili vremenom :mrgreen:
E vidis ja sam Hrvate uvijek smatrao kao psihicki jaku reprezentaciju i uz ovu formu bice vrhunska utakmica sa Srbijom. Pola pola svakako sanse. Bilo bi fino jos kad bi CG uzela bronzu pa da Balkan potvrdi dominaciju u ovom sportu, ipak neka Spanija ili Amerika ne treba da budu na podijumu :twisted: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Livnjak » 10 avg 2012, 19:09

soba 39 je napisao/la:Sreća je da hrvati od ovog ne mogu bolje ,jer je nemoguće odigrati bolje.Vrhunski,nema šta.
bez gola iz igre u cijelom drugom poluvrijemenu, ma moze bolje od ovoga! :D

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la underPFC » 10 avg 2012, 20:50

Fantastična partija Hrvatske.....
U svim segmentima vaterpolo igre nadigrali su crnogorce i sasvim zasluženo prošli u finale,gde čekaju boljeg iz tekme SRB-ITA.
Mnogi potenciraju Pavića,ja bih rekao da je ovu tekmu dobila odlična bekovska linija,sjajni centri u defanzivi,Rudić na klupi.... Ukoliko Srbija prođe šanse su 50-50,ukoliko (ne daj Bože) prođe Italija, Hrvatska je favorit....
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Devil » 10 avg 2012, 22:03

Kada promasis zicere koje bi i mrtav dao moras da izgubis.Sasvim zasluzeno Italija prolazi ocajnu Srbiju veceras.Sto je najgore i Italijani su odigrali kurcev vaterpolo.Hrvati jednostavno ne bi smeli da imaju problema,ako izgube od Italijane neka idu zajedno pod ruku sa komsijama i nek se kolektivno ubiju. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la DANTES » 10 avg 2012, 22:09

Devil je napisao/la:Kada promasis zicere koje bi i mrtav dao moras da izgubis.Sasvim zasluzeno Italija prolazi ocajnu Srbiju veceras.Sto je najgore i Italijani su odigrali kurcev vaterpolo.Hrvati jednostavno ne bi smeli da imaju problema,ako izgube od Italijane neka idu zajedno pod ruku sa komsijama i nek se kolektivno ubiju. :roll:
Koje razočarenje.... Odlično znaju ko su šta su i koliko su limitirani žabati i dopuste im da pobjedu.... Jako sam ljut.... Ji suđenje nije bilo neko, ali to se zna, i nikad nije niti smije da predstavlja problem....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.