OI London 2012 - Vaterpolo

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Zlato osvaja:

Hrvatska
20
30%
Srbija
25
37%
Mađarska
7
10%
Italija
2
3%
Crna Gora
7
10%
Španjolska
1
1%
SAD
3
4%
netko od ostalih
2
3%
 
Ukupno glasova: 67

Avatar
mehmedovic
Postovi: 114
Pridružen/a: 05 avg 2012, 15:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la mehmedovic » 08 avg 2012, 11:33

" осваја,? & се $ & - $ $.....

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la limenka » 08 avg 2012, 17:02

Crnogorci prvi polufinalisti nakon što su pobjedili Španjolce sa 11:9. U 1/4 se igralo gol za gol, no u sljedeće dvije Crnogorci rade razliku i u zadnju četvrtinu ulaze sa prednošću od 10:6. U 4/4 bolje ulaze Španjolci i sa 3:0 dolaze na samo gol zaostatka, no na kraju Crnogorci zabijaju taj 11. i odlaze u polufinale.
Šteta, nadao sam se Španjolcima sa kojima bi sigurno lakše izašli na kraj... naravno ako prođemo Amere.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2012, 17:32

:roll: ono naše LAKO ĆEMO!!!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la limenka » 08 avg 2012, 17:39

Ma dobiti će ovo Srbi, istina teže nego što smo mislili.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la stole8455 » 08 avg 2012, 18:09

Uh, uz porodjajne muke. Ne znam sta se desilo vaterpolistima, jeli u pitanju potcjenjivanje protivnika ili nesto drugo . :shock: Ali na kraju je bitna jedino pobjeda.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la MaGiCa » 08 avg 2012, 18:26

Ufff, bespotrebna drama. Neverovatna razlika u klasi, koju su nasi vaterpolisti uspeli da dovedu u pitanje.
Kad smo se dozvali pameti, Australci ga nisu zabili preko 13 minuta.
Treba reci da su Ozzyji bili rastereceni na pocetku, ali su se uplasili na kraju. Nasa realizacija igraca vise je bila kriminalna. Soro nije odbranio nista. Promenom golmana i sa nekoliko golova iz igre (Filipovicx2, Prlainovic, Aleksic...), te ozbiljnijom odbranom pre svega, na kraju dodjosmo do preokreta. Ovo je prvi put da se neka od nasih selekcija na ovim OI vraca iz mrtvih.
Sad ozbiljno do samog kraja, jer nam Madjari ili Italijani nece pustiti da se zezamo prvo poluvreme.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14557
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2012, 18:34

Ne sjećam se da je u skorijoj istoriji (recimo zadnjih 10 godina) neka repka zabila 5 vezanih golova Srbiji. :? Australci odlično krenuli, vrlo agresivno u odbrani, dobro su plivali, u kombinaciji sa time da Soro očigledno nije imao svoj dan, doveo je australce pred senzacionalnu pobjedu. ipak stisnuta odbrana u zadnjoj četvrtini i laganih 5:0.
Iskreno, u jednom momentu sam se bio baš zabrinuo kako će završiti.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la soba 39 » 08 avg 2012, 18:36

Ja ne znam koji im je bio qrc tri četvrtine ? :cry:
Sa onakvim pristupom nema nam medalje
Valjda su se dozvali pameti
"Indija,Pakistan..."

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la limenka » 08 avg 2012, 18:38

Australci u 4/4 nisu prešli centar terena, ali doslovno.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la DANTES » 08 avg 2012, 19:28

I na prošlim OI nam se desila ovakva tekma koja nas je tada koštala zlata... Soru tako na svakom takmičenju dođe meč gdje prima ko lud iz svih mogućih pozicija... U Partizanu mu se isto dešava....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la samoradnik » 08 avg 2012, 19:50

a joj vi bi da sve tučemo posle prve četvrtine :)
Loše smo igrali igrača više,igračima preko one stvari ova tekma bila i zato su nepotrebno veći dio susreta ganjali kengure.... U polufinalu vjerovatno na Hungare i ono staro pravilo jedino protivniku daje šansu,a to je da je teško dobit na velikom takmičenju dva puta jednog protivnika... al osvajamo!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la Admir_Sa » 08 avg 2012, 20:43

ja sekunde ne kontam na osnovu cega se dobije iskljucenje, kako sudac uopste vidi faul/kontrafaul :roll:

uz stoni tenis meni pravo negledljiv sport :roll:
nema potpisa

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la VolimLiverpool » 08 avg 2012, 21:21

Admir_Sa je napisao/la:ja sekunde ne kontam na osnovu cega se dobije iskljucenje, kako sudac uopste vidi faul/kontrafaul :roll:

uz stoni tenis meni pravo negledljiv sport :roll:
Stoni tenis je posebno s*anje. :lol:
Ono fakat nema smisla.Prvo je smiješno kako serviraju,drugo kako igraju. :lol: Nit kakve taktike,nit koji vrag,samo prebacuj,pa ako ti se ćefne malo jače,gađaj ugao i eto.Zanimljiviji mi je taekwondo. :)

Ja vaterpolo tek pomalo pratim,zato jer može ponuditi uzbuđenja kao fudbal,košarka ili rukomet.
Pravo sam se začudio kada sam vidio danas da Srbija gubi.Hajd rekoh možda ova Australija bolja,kad ja na teletekst kvota 8.0 na Australiju. :lol:
Želim Srbiji,Crnoj Gori i Hrvatskoj da podijele medalje,a nije nemoguće. :D
You'll never walk alone.

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la underPFC » 09 avg 2012, 10:48

Teška pobeda protiv Australije.Da ne bih davio nekom svojom analizom mislim da će najbolje reči Vanje Udovičića opisati o čemu je reč.

”Molim sve ljude i celokupnu javnost da skine opterećenje sa nas, jer niko ovde nije došao da se izležava, nego da na pravi način prezentuje Srbiju. Molim da prestanete da pričate o lakim mečevima na Olimpijadi, da prestanete da pričate kako su vaterpolisti jedini koji su ovde došli s razlogom. Verujte, i svi drugi došli su ovde sa velikim razlogom, svako daje svoj maksimum, a ja molim da nas pustite sve dok ne završimo takmičenje”, u dahu je posle meča ispričao Udovičić.
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la delpiero20 » 09 avg 2012, 12:02

Sretno vam svima...Hrvatska i Crna Gora igraju mnogo bolje nego sto sam ocekivao tako da od ove tri reprezentacije ce zlato da uzme onaj koji bude imao vecu zelju :)

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la samoradnik » 09 avg 2012, 13:09

underPFC je napisao/la:Teška pobeda protiv Australije.Da ne bih davio nekom svojom analizom mislim da će najbolje reči Vanje Udovičića opisati o čemu je reč.
”Molim sve ljude i celokupnu javnost da skine opterećenje sa nas, jer niko ovde nije došao da se izležava, nego da na pravi način prezentuje Srbiju. Molim da prestanete da pričate o lakim mečevima na Olimpijadi, da prestanete da pričate kako su vaterpolisti jedini koji su ovde došli s razlogom. Verujte, i svi drugi došli su ovde sa velikim razlogom, svako daje svoj maksimum, a ja molim da nas pustite sve dok ne završimo takmičenje”, u dahu je posle meča ispričao Udovičić.
I u pravu je Vanja,vječito će vaterpolisti nešto pravdat i vječito su oni dužni osvojit zlato..... Za mene su oni šampioni makar ne osvojili ni bronze.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la djoleprijedor » 09 avg 2012, 16:33

Hrvatska-Crna Gora
Srbija-Italija

Hrvatska dosada,uz Srbiju je pokazala i najviše i u 1/2f sa CG ulazi kao blagi favorit..u 1/4 su satrali SAD sa 8-2 i svakako da su nakon 6 uzastopnih pobjeda i 100% učinkom puni samopouzdanja i odlučni da nakon 1996 donesu medalju sa OI..a poste veoma dugo..16 godina je prošlo ;) ..Ipak treba uzeti u obzir da su imali uslovno rečeno malo lakšu grupu,ali to ne umanjuje dosad vrlo kvaitetnu igru Hrvata...Ipak CG nije ni SAD,ni Španija,ni Italija..CG je veoma jaka ekipa i sigurno kvaliltetom možda i za nijansu jača od Hrvatske,kad bi se gledealo pojedinačno..CG su dosad odigrali dobro,mada ima tu još prostora za napedak,naročito u odbrani..Ipak smatram da će Hrvati ovo dobiti i ući u finale..Šanse...55%-45% za Hrvatsku..

U drugom polufinalu,Srbija je favorit i mislim da prolazimo ovo..kvalitet je na našoj(Srbija) strani,momci će sigurno ozbiljnije ući u ovaj meč,i odigrazi bolje nego sa Kengurima..treba popraviti malo odbranu i igru sa igračem više..Motiv je veliki,a i prilika da se osvete Italijanima za onaj poraz u finalu SP prošle godine..Mislim da će Udovičić dobro spremiti ekipu i da ćemo u finalu gledati Srbiju i Hrvatsku,poslasticu za kraj 8-) :D
Mens sana in corpore sano.

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la limenka » 09 avg 2012, 16:37

Bude li Srbija igrala kao protiv Australije prve tri četvrtine Talijani prolaze. Budu li barem blizu onoga iz 4/4 onda Talijani nemaju prevelike šanse.
Što se Hrvatske tiče, mislim da je to 50:50 i da će nijanse odlučivati.
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la underPFC » 10 avg 2012, 11:31

Veliko polufinale je pred Srbijom....
Evidentan pritisak javnosti koji postoji od kada su srpski vaterpolisti kročili u VB bi mogao zapravo biti i veći protivnik od Italije. Italijani, jedan iskusan i skladan tim,koji kad ima dan može pobediti svakog,ali isto tako kada ga nema,totalni raspad sistema. Subjektivno mišljenje je da su italijani najmanje kvalitetan tim u ovim polufinalima i da protiv jedne stabilne i koncentrisane Srbije nemaju ama baš nikakve šanse.... Pod ovim koncentrisane mislim prevashodno na korištenje igrača više,ali i odbrane koja će primit mali broj golova sa igračem manje. Potreban je i koncentrisan Soro tokom celog meča,protiv Australije je mnogo podbacio.... Uveren sam u pobedu Srbije i plasman u novo finale.....
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Vaterpolo

Post Postao/la soba 39 » 10 avg 2012, 12:14

Po meni su hrvati zicer,jači su od CG
Sa srbima se nikad ne zna.Nakon Australije više nisam optimista,more biD biDne a more biD i nebiDne :?
"Indija,Pakistan..."

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.