OI London 2012 - Atletika

Inspire a generation.

Moderatori/ce: Monolog,Pasha,VanBasten

Avatar
Balon
Postovi: 3006
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Balon » 07 avg 2012, 05:22

skyisthelimit je napisao/la:
Balon je napisao/la: Da vjerujem jer drugacije nemozes biti broj 1. Na kraju krajeva su svi, Bolt, Powell, Gatlin itd. vrhunski sprinteri ali pobjednika na kraju odlucuju nijanse a ta ze nijanse ti je potreban doping. Znas li ti da su svi osvajaci 100 m utrke od 1984 uhvaceni izuzev Donovana Bailey-a?
Nemoj me shvatiti pogresno, ja sam fan Bolta i on je vanserijski talenat i da je sve cisto opet bi sigurno bio najbolji kao i Phelps u plivanju.

I cuj zasto vjerovati nekom dileru? Pa eto vjerovali su mu Maurice Greene, Marion Jones i mnogobrojni ostali vrhunski sportasi pa ti vidi. I da, koga je to on "predozirao" svega ti?

Sumnja u nesto ne znaci i automatski da si lopov da se tako izrazim. Jer ni 1984 ni 1988 kad je C. Lewis uzeo zlato nije nikad nista dokazano niti utvrdjeno. S druge strane lopov si kad sud utvrdi i sam priznas kao slucaj Jones kojoj su sve medalje nakon toga oduzete.

Meni zanima zasto pojedinci misle da je nemoguce istrcati 9.6 danas. Ako je Carl Lewis bio sumnjicav ( po nekima i nabudzen ) kako nikad nije bio ni blizu tog rezultata. Jesu li to danas jaca sredstava nego nekada ?
A sto je zanimljivo na kraju od svih dopingovanih uvijek Bolt pobijedi ( valjda ima najjace stimulanse ). :roll:

Pa jel onaj frajer umro zabaravio sam mu ime zahvaljujuci tom Heroini. I normalno da cu vise vjerovati jednom Greenu koji kaze da je cist ( a i nije nikad uhvacen ) nego nekom proizvodjacu nedozvoljenih sredstava

btw jesil ti citao ovaj tekst http://sportsport.ba/ostalo/bolt-plasim ... inga/85463" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako vjerujes toj heroini zasto njemu ne vjerujes
Normalno da neznaci ali citav sport, pogotovo atletika je dozivila toliko skandala da jednostavno sam moras biti nadrogiran :lol: da bi vjerovao u cistog sportasa. C. Lewis je 1988 uhvacen kao i preko 100 drugih atleticara u toj godini a kasnije je i sam priznao da je uzeo nedozvoljena sredstva ali se izvuko tvrdnjom da nije bilo namjerno :lol: .

I kao sto rekoh, Bolt pobjedjuje zato sto je najbolji a ne zato sto je dopingovan.
I ko kaze da je nemoguce istrcati 9,6? Sigurno da je moguce, mozda ce se pojaviti jos jaci sprinter od Bolta, ko to zna.
A sto se tice Green-a pa care za njega se zna da je platio nekoliko hiljada Herediji sto je kasnije i sam priznao ali kako kaze nije placao za sebe nego za kolege :lol: :lol: i sad bi mi trebali povjerovati u takve gluposti. Isto kao onaj njemac Baumann kojeg su uhvatili a on kasnije razvuko pricu po medijima kako mu je neko podvalio doping u pasti za zube :lol:

Velike su pare u pitanju, citaj intervjue raznih eksperta za doping, previse tu stvari nestima da bi covjek povjerovao u bilo sta "cisto"

I nije niko umro zbog Heredie,Antonio Pettigrew je bio jedan od klijenta Heredie i to je to a kasnije je izvrsio samoubistvo, valjda si na njega mislio.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 avg 2012, 08:05

Ja stvarno ne znam kako neko može nazvati nekoga naivnim (i vrijeđati pritom) zato što vjeruje rezultatima i kompetentnosti WADE kad je doping u pitanju na ovim OI.

Stvarno bi ovdje treblao poslati neke ljude na kurs opće kulture, gdje bi naučili kako voditi konverzaciju a da pritom ne uvrijede sugovornike ;)

Shvatite da dok ne budu izbacili rezultat testa u kojem stoji da je neko ostvario neki rezultat po utjecajem nedozvoljenih sredstava da se ne može bez tih dokaza nekoga od sportaša optužiti za uzimanje tih sredstava ;)

Najlakše je iznijeti tvrdnju, a to ne poduprijeti dokazima, jer ne vidim logiku da takve osobe budu fanovi sporta i još budu registrovane na sportski forum, ako su uvjerene da su svi vrhunski sportaši pod utjecajem nedozvoljenih sredstava, i još pritom nositi na avataru slike takvih sportaša iili klubova za koje oni nastupaju ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la underPFC » 07 avg 2012, 12:02

Tatjana Jelača nije uspela u disciplina bacanje koplja da se plasira u finale, za jedno mesto je bila iza.... Na kraju 13esta,12 ide dalje....
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la MElloo » 07 avg 2012, 12:05

Pao Xiu Liang :roll: Izgleda da ne moze proc' takmicenje da mu se nesto ne desi :x

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la MaGiCa » 07 avg 2012, 12:54

Bolt je cudo od trkaca. Njegova fizionomija je cudesna i to je glavni razlog njegove dominacije. Svet nije video sprintera visokog skoro 200 cm, a opet tako gradjenog. To majka radja jednom u 100 godina. E sad, da li se puca necim ili ne - ne mozemo reci sa preciznoscu, ali mozemo da sumnjamo. Iz onoga sto ja znam o ovom sportu, deluje mi prilicno humanoidan, a to nije odlika "napucanih" likova. Videcemo: nije kriv, jer nije ni osudjen, a ni osumnjicen.
Sto se tice Carla Lewisa i sprinterskog tima USA iz Seula, to je tako ocigledno da se tu koristila hemija. No, tada su je svi koristili, pogotovo DDR, SSSR, Cehoslovacka, Rumunija i Bugarska. Niti jedna od ovih zemalja naslednica, ne moze da primirise rezultatima od pre 20ak godina. Valjda je jasno zasto je to tako.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la legenda reala » 07 avg 2012, 12:58

Ja sam siguran da Bolt ne koristi ništa. ;)
Pa ljudi shvatite da ima nešto, koda Ameri ne bi jedva dočekali da mu uzmu te medalje, vidite kako ih gazi godinama u njihovim disciplinama i oni bi to sve mirno gledali da je dopingovan, nemojmo biti djeca ;) :P


100 prepone
Pa ko je ostao jesu Robles i Oliver prošli :?:
Šteta za Kineza :x
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la madridist » 07 avg 2012, 13:59

industrija koja proizvodi doping je uvijek par godina u prednosti nad trenutnom tehnologijom koja otkriva doping tako da ako je Bolt i korisnik nekog zabranjenog preparata to će se saznati tek za 5 ili 6 godina, najbliži atleta koji je ovako dominirao je bila Marion Jones na olimpijadi u Australiji a znamo kako je to završilo,mada skepticizam ne mora značiti i automatski da je Bolt dopingovan.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la LBJ MVP » 07 avg 2012, 17:55

Zanimljivo za pogledati
http://www.nytimes.com/interactive/2012 ... html?hp&hp" onclick="window.open(this.href);return false;
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la M4kaveli » 07 avg 2012, 18:40

Ono sto je Phelps u plivanju, to je Bolt u trcanju.
Znaci da je savrseno gradnjen za sport koji trenira.
Pravi puno vece korake, kao i Phelps zamahe od ostalih i tu je njegova prednost.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Vandelanoitte
Postovi: 457
Pridružen/a: 26 jul 2012, 23:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Vandelanoitte » 07 avg 2012, 19:13

Jel večeras utrka na 200m?
Wayne Rooney: "Barcelona nas je pobjedila nogometom, Real Madrid jadnom krađom!"
Pedro - najgori igrač svih vremena.

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Bertrand » 07 avg 2012, 19:19

Vandelanoitte je napisao/la:Jel večeras utrka na 200m?
Nije. Finale je prekosutra.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la DANTES » 07 avg 2012, 19:24

Da postoji ikakva sumnja u čistoću Bolta, Ameri bi je objavili na sva zvona.... Bog ga ne bi zaštitio i zataškao.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
effe_sa
Postovi: 7488
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la effe_sa » 07 avg 2012, 23:03

Nakon što je već osvojio titulu evropskog i svjetskog prvaka Robert Harting je osvojio i zlatnu medalju večeras na OI u disciplini bacanja diska. Iranac Ehsan Hadadi je osvojio srebro i to je prva medalja za Iran u atletici uopšte, a treći je bio Gerd Kanter iz Estonije.
Nijemac je prebacio udaljenost 68,27 m, Hadadi: 68,18; a Estonac: 68,03 m.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la underPFC » 08 avg 2012, 00:20

Pao amer zbog marihuane ;)


Inače dočekasmo da i Ivanica Španović se plasira u finale sa 6,41... Za nešto više u finalu,a tu mislim neku 6,7 poziciju trebaće joj barem još 30-ak cm....

Sutra nastupa Dudaš jedva čekam da vidim koliko taj momak može.....


Sve u svemu,ako je za srpski sport neka uteha,ove OI pokazaše da u budućnosti,već u Riu se mogu očekivat i daleko bolji rezultati,jer retko je ko podbacio,tu ne računam bračni par penzionera Topić i Tomaševićku.
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la messilla » 08 avg 2012, 01:31

slika
Ameri 13 medalja, ali samo 2 zlata. :? :roll:

Današnja finala :
21:05 Skok u dalj (Ž)
21:45 400 m prepone (Ž)
22:00 200 m (Ž)
22:15 110 m prepone (M)
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Alucard
Postovi: 1620
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Alucard » 08 avg 2012, 18:29

Kada su polufinala na 200m za muškarce? Ako već nisu održana danas :/ Znam da je finale sutra navečer. I još jedno pitanje, kada počinju štafete za muškarce? :oops: :mrgreen: :D

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la don_burza » 08 avg 2012, 21:27

evo Huso trci :D
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Bertrand » 08 avg 2012, 21:43

Sve ocekivano u polufinalu.

1. Bolt, 2. Blake, 3. Lemaitre, barem navijam za Francuza. Spearmon i Martina bi mu mogli pomrsiti racune. Ovaj prvi najvise.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
Vandelanoitte
Postovi: 457
Pridružen/a: 26 jul 2012, 23:21
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Vandelanoitte » 08 avg 2012, 22:40

U koliko je sutra finale i kad počinje štafeta ?
Wayne Rooney: "Barcelona nas je pobjedila nogometom, Real Madrid jadnom krađom!"
Pedro - najgori igrač svih vremena.

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: OI London 2012 - Atletika

Post Postao/la Bertrand » 08 avg 2012, 23:02

Vandelanoitte je napisao/la:U koliko je sutra finale i kad počinje štafeta ?
Za promjenu...

http://www.london2012.com/schedule-and- ... /list.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kada vam treba drugi dan, samo gore pritisnite na dan koji zelite. Koliko pise sati + 1 sat radi vremenske zone i to je to.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Odgovori

Natrag na “Olimpijske igre: London 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.