FK Modriča

cassanova
Postovi: 386
Pridružen/a: 19 jun 2009, 13:02
Lokacija: 8064
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la cassanova » 25 maj 2010, 22:06

:cry: :mrgreen:
1996

Avatar
Vlak
Postovi: 230
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:36
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Vlak » 26 maj 2010, 22:24

Ljudi moji je li to moguce?
Slijedece sezone nema premijerligaskih utakmica na stadionu Dr. Milan Jelic?!

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la sony_91 » 29 maj 2010, 09:48


Avatar
Blagoje Bratić
Postovi: 454
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:48
Lokacija: Tamo gdje nema fašista.

Re: FK Modriča

Post Postao/la Blagoje Bratić » 29 maj 2010, 10:08

nema više slađana jeremića da nam prenosi događanja sa fudbalskog terena modriče,a kako je on fino prenosio,pa sve ustim mljac,e to je kad je klub iz male sredine vještački,jedne godine šampion druge,ajmo u drugu ligu a štaš :mrgreen:

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la AulleTa » 29 maj 2010, 12:19

Prenijeli su vam temu .
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la sony_91 » 07 jul 2010, 22:27

FK Modriča Maxima 1-2 NK Zvijezda Gradačac
više na: http://www.fkmodricamaxima.com/vijesti. ... m=&ucat=7&

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la sony_91 » 08 jul 2010, 08:31

"Elita" po svaku cijenu

MODRIČA, 08. JUL - Modričа Mаksimа se ozbiljno, strpljivo i kvаlitetno pripremа zа novа vremenа, druge ljude, velike izаzove... Konsolidovаn je igrаčki kаdаr, pripreme uveliko trаju, listа pojаčаnjа još nije zаključenа, kuju se plаnovi i trаže odgovori nа pitаnje - štа će biti sutrа?

više na: http://www.fkmodricamaxima.com/vijesti. ... m=&ucat=8&

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la sony_91 » 24 jul 2011, 09:21

Iz Riječana prema tituli

slika
Pojačanja u modričkom prvoligašu

Prvih deset dana fudbaleri Modriča Maxime radili su na stadionu „Doktor Milan Jelić“, a od utorka nalaze se na pripremama u Sportsko-rekreativnom centru Riječani. Kako tvrdi šef stručnog štaba Mitar Lukić, atmosfera u ekipi je odlična, radi se pakleno i svi se nadaju da će modrički prvoligaš ostvariti daleko bolji plasman nego prethodne sezone.

- Pokušali smo da izolujemo momke ovdje u Riječane, gdje imamo mir i tišinu i dobre uslove. Zbog izuzetno visokih temperatura, bilo nam je potrebno da sklonimo ekipu i da ih poštedimo žestokih vrućina. Pripreme teku po planu, treniramo dva puta dnevno, a svakih tri-četiri dana igramo i test utakmice, tako da se nadamo da ćemo do kraja pripremnog perioda uspjeti da ispunimo sve zacrtane ciljeve. Evidentni su pomaci u igri, ali i u ponašanju igrača. Trener Milkanović i ja pokušavamo kroz razgovor da ih motivišemo, jer to je većina igrača iz našeg omladinskog pogona, koji znaju igrati, ali iz raznoraznih razloga nisu se snašli i mi pokušavamo da ih vratimo. Većina njih igrala je u mlađim reprezentativnim selekcijama, dakle posjeduju kvalitet i znanje, samo je bitno promijeniti njihov odnos prema igri - kaže Lukić.

O prikazanom u pobjedama protiv Sloge (2:1) i Kozare (2:0), Lukić kaže:

- Ove dvije utakmice pokazale su da napredujemo. Veliki je broj mladih igrača koji nisu imali odgovornosti u igri, međutim stanje se popravlja kroz test mečeve. Ne može se ništa preko noći promijeniti. Protiv Sloge odigrali smo veoma dobro, a već na utakmici sa Kozarom, pogotovo u drugom poluvremenu kada su igrali mlađi igrači, pokazali su da se ne boje protivnika, da vjeruju u sebe i nadam se da će u narednom periodu igrati još bolje. Tu prije svega mislim na Stojana Tomića, Dragana Radića, Miloša Ilića i Đorđa Miličevića. Ta djeca posjeduju kvalitet, a sa adekvatnim pojačanjima, kao što su Predrag Alić i Vladanko Komlenović, pa i Siniša Žerić, polako kompletiramo ekipu i uz još jednog iskusnog veznog i špic igrača možemo daleko dogurati - ističe Lukić.

Šef stručnog štaba Modričana ne krije ambicije kada je u pitanju borba za titulu.

- Naše ambicije uvijek su vrh tabele i prvo mjesto. Uvijek kažem, ako se ne boriš za prvo mjesto, onda takmičenje nema svrhu. Obzirom da imamo izuzetne uslove u Modriči, tu mislim na stadion, reflektore i sve ostale prateće objekte, koji odgovaraju jednom premijerligašu, još samo treba da formiramo ekipu koja će nas adekvatno predstavljati u najvišem rangu takmičenja.

Najiskusniji u redovima „žuto-plavih“, kapiten Dragan Jolović o dosadašnjem toku priprema ima samo riječi hvale.

- U Riječanima mamo solidne uslove, dobro se radi i ove dvije utakmice pokazale su da smo na pravom putu da napravimo dobar rezultat ove godine. Kao što je Šef rekao, sam onaj objekat u Modriči uvijek te tjera na najviši mogući cilj, znači prvo mjesto. Uz par pojačanja, mislim da je realno da jurimo titulu - optimista je Jolović.

Najzvučnije pojačanje u ovom prelaznom roku, Predrag Alić otkrio je razloga zbog kojih se vratio u Modriču.

- Ideja o povratku kluba u Premijer ligu, gdje mu je i mjesto, je glavni motiv zbog kojeg sam se vratio u Modriču. Kvalitetno radimo, imamo dobre trenere i uz još jednog napadača i igrača sredine terena, mislim da bi to bila ekipa koja može da se bori za prvo mjesto u Republici Srpskoj i povratak u Premijer ligu - rekao je Alić.

Nekadašnjeg šampiona BiH već danas očekuje nova provjera, i to u Laktašima protiv istoimenog domaćina.

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la neutralan__ » 24 jul 2011, 19:22

sony_91 je napisao/la:Iz Riječana prema tituli

slika
Pojačanja u modričkom prvoligašu

Prvih deset dana fudbaleri Modriča Maxime radili su na stadionu „Doktor Milan Jelić“, a od utorka nalaze se na pripremama u Sportsko-rekreativnom centru Riječani. Kako tvrdi šef stručnog štaba Mitar Lukić, atmosfera u ekipi je odlična, radi se pakleno i svi se nadaju da će modrički prvoligaš ostvariti daleko bolji plasman nego prethodne sezone.

- Pokušali smo da izolujemo momke ovdje u Riječane, gdje imamo mir i tišinu i dobre uslove. Zbog izuzetno visokih temperatura, bilo nam je potrebno da sklonimo ekipu i da ih poštedimo žestokih vrućina. Pripreme teku po planu, treniramo dva puta dnevno, a svakih tri-četiri dana igramo i test utakmice, tako da se nadamo da ćemo do kraja pripremnog perioda uspjeti da ispunimo sve zacrtane ciljeve. Evidentni su pomaci u igri, ali i u ponašanju igrača. Trener Milkanović i ja pokušavamo kroz razgovor da ih motivišemo, jer to je većina igrača iz našeg omladinskog pogona, koji znaju igrati, ali iz raznoraznih razloga nisu se snašli i mi pokušavamo da ih vratimo. Većina njih igrala je u mlađim reprezentativnim selekcijama, dakle posjeduju kvalitet i znanje, samo je bitno promijeniti njihov odnos prema igri - kaže Lukić.

O prikazanom u pobjedama protiv Sloge (2:1) i Kozare (2:0), Lukić kaže:

- Ove dvije utakmice pokazale su da napredujemo. Veliki je broj mladih igrača koji nisu imali odgovornosti u igri, međutim stanje se popravlja kroz test mečeve. Ne može se ništa preko noći promijeniti. Protiv Sloge odigrali smo veoma dobro, a već na utakmici sa Kozarom, pogotovo u drugom poluvremenu kada su igrali mlađi igrači, pokazali su da se ne boje protivnika, da vjeruju u sebe i nadam se da će u narednom periodu igrati još bolje. Tu prije svega mislim na Stojana Tomića, Dragana Radića, Miloša Ilića i Đorđa Miličevića. Ta djeca posjeduju kvalitet, a sa adekvatnim pojačanjima, kao što su Predrag Alić i Vladanko Komlenović, pa i Siniša Žerić, polako kompletiramo ekipu i uz još jednog iskusnog veznog i špic igrača možemo daleko dogurati - ističe Lukić.

Šef stručnog štaba Modričana ne krije ambicije kada je u pitanju borba za titulu.

- Naše ambicije uvijek su vrh tabele i prvo mjesto. Uvijek kažem, ako se ne boriš za prvo mjesto, onda takmičenje nema svrhu. Obzirom da imamo izuzetne uslove u Modriči, tu mislim na stadion, reflektore i sve ostale prateće objekte, koji odgovaraju jednom premijerligašu, još samo treba da formiramo ekipu koja će nas adekvatno predstavljati u najvišem rangu takmičenja.

Najiskusniji u redovima „žuto-plavih“, kapiten Dragan Jolović o dosadašnjem toku priprema ima samo riječi hvale.

- U Riječanima mamo solidne uslove, dobro se radi i ove dvije utakmice pokazale su da smo na pravom putu da napravimo dobar rezultat ove godine. Kao što je Šef rekao, sam onaj objekat u Modriči uvijek te tjera na najviši mogući cilj, znači prvo mjesto. Uz par pojačanja, mislim da je realno da jurimo titulu - optimista je Jolović.

Najzvučnije pojačanje u ovom prelaznom roku, Predrag Alić otkrio je razloga zbog kojih se vratio u Modriču.

- Ideja o povratku kluba u Premijer ligu, gdje mu je i mjesto, je glavni motiv zbog kojeg sam se vratio u Modriču. Kvalitetno radimo, imamo dobre trenere i uz još jednog napadača i igrača sredine terena, mislim da bi to bila ekipa koja može da se bori za prvo mjesto u Republici Srpskoj i povratak u Premijer ligu - rekao je Alić.

Nekadašnjeg šampiona BiH već danas očekuje nova provjera, i to u Laktašima protiv istoimenog domaćina.
Vidi ih ko šerpe se poredali. :mrgreen:
Mogla bi Modriča ponovo ući u Premier ligu,sa obzirom da im sada nije toliko ni jaka konkurencija,uz malo volje i truda mogu do elite.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la Devil » 24 jul 2011, 19:23

Kako citam po dnevnoj stampi,Modrica je sve ozbiljnija da udje ponovo u PL,vraceno je samopouzdanje,finansije su se koliko toliko poboljsale,usminkan je i stadion i oni zele da se vec ove sezone ozbiljnije ukljuce u trku za prvaka lige RS.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la neutralan__ » 24 jul 2011, 20:00

Devil je napisao/la:Kako citam po dnevnoj stampi,Modrica je sve ozbiljnija da udje ponovo u PL,vraceno je samopouzdanje,finansije su se koliko toliko poboljsale,usminkan je i stadion i oni zele da se vec ove sezone ozbiljnije ukljuce u trku za prvaka lige RS.
Po meni su jedan od najozbiljnijih kandidata za ulazak,ako ne i najozbiljniji.Jedino ko bi im mogao pomrsiti račune jeste Radnik,Sutjeska ili eventualno Sloga,mada teško će iko to učiniti.Još je tu možda Drina,ali kakvo je stanje sada,zlatna sredina je za njih odlična i Laktaši od ovih ozbiljnijih ekipa.
Ne vidim nikog drugog tu pri vrhu osim ovih ekipa.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la Devil » 24 jul 2011, 20:05

neutralan__ je napisao/la:
Devil je napisao/la:Kako citam po dnevnoj stampi,Modrica je sve ozbiljnija da udje ponovo u PL,vraceno je samopouzdanje,finansije su se koliko toliko poboljsale,usminkan je i stadion i oni zele da se vec ove sezone ozbiljnije ukljuce u trku za prvaka lige RS.
Po meni su jedan od najozbiljnijih kandidata za ulazak,ako ne i najozbiljniji.Jedino ko bi im mogao pomrsiti račune jeste Radnik,Sutjeska ili eventualno Sloga,mada teško će iko to učiniti.Još je tu možda Drina,ali kakvo je stanje sada,zlatna sredina je za njih odlična i Laktaši od ovih ozbiljnijih ekipa.
Ne vidim nikog drugog tu pri vrhu osim ovih ekipa.
Podrinje sasvim sigurno u vrhu,ne znam kakva je Sloboda,Drina nece u vrh. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la neutralan__ » 24 jul 2011, 20:26

Doduše tu je i Podrinje.Ma za Drinu sam mislio ukoliko se nešto ne desi u nastavku,ali sa ovom ekipom im je sredina tabele odlična.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la sony_91 » 24 jul 2011, 20:29

neutralan__ je napisao/la:Doduše tu je i Podrinje.Ma za Drinu sam mislio ukoliko se nešto ne desi u nastavku,ali sa ovom ekipom im je sredina tabele odlična.
Modriča je dovela kvalitetnog trenera, vraćaju stare igrače i ukoliko se sve posloži PL je tu, sretno komšijama i nadam se povratku Modriča Maxime u PL

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la sony_91 » 01 okt 2011, 18:42


Novica
Postovi: 7
Pridružen/a: 23 mar 2013, 18:30
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la Novica » 30 mar 2013, 14:21

Ja dolazim iz grada Modrice......Gdje ste vi bili kad je Modrica bila prvak lige.....Ko je najdalje dogurao u Ligi Prvaka cak do 3 kola .....Koji je to klub uradio????Recite???

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la delko » 30 mar 2013, 15:37

Novica je napisao/la:Ja dolazim iz grada Modrice......Gdje ste vi bili kad je Modrica bila prvak lige.....Ko je najdalje dogurao u Ligi Prvaka cak do 3 kola .....Koji je to klub uradio????Recite???
svi znamo da je za to "kriva" politicka situacija u BiH :) pa zbog smrti Jelica vi dobijete titulu :) ko i sad sto Igokea razbija redom :D al opet, svaka cast Modrici na svemu :) valjda se nekad opet vrate u PL BiH :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

bos
Postovi: 16
Pridružen/a: 08 okt 2009, 13:34
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la bos » 14 apr 2013, 13:40

Ako ima neko iz Modrice za posao prenosa utakmica(statistika, rezultati) iz te regije, neka mi se javi na pp. Potrebno neko minimalno/osnovno znanje engleskog.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la NeRi_K » 19 jul 2013, 20:40

Moze li mi neko nesto vise reci o Nemanji Asanovici, koliko dugo je igrao kod vas, ima li kvalitete i koliko je golova dao?
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: FK Modriča Maxima

Post Postao/la moranjak » 21 feb 2014, 16:10

Jel ima sutra utakmica sa Zvijezdom i ukoliko je sati ako neko zna ...

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.