FK Podrinje Janja

Odgovori
S21
Postovi: 5
Pridružen/a: 09 mar 2018, 18:46
Kontakt:

FK Podrinje Janja

Post Postao/la S21 » 23 mar 2018, 13:06

Zanimam se za ovu ekipu ali nemam neke informacije o njima trenutno... Da li mi neko moze reci kakvo je stanje u klubu? Igracki kadar? Imal kakav igrac da vam se bas dopada?
Pozz.
Ničim izazvan

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK PODRINJE JANJA

Post Postao/la nepostenaliga » 23 mar 2018, 13:15

Facebook stranica FK Podrinje Janja, mozes naci dosta.

PODACI ZA KONTAKT

Nazovi 055 424-260

@FKPodrinjeJanja
Pošalji poruku

[email protected]

http://www.fkpodrinje.com

Avatar
kupus army
Postovi: 1525
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK PODRINJE JANJA

Post Postao/la kupus army » 23 mar 2018, 13:23

S21 je napisao/la:Zanimam se za ovu ekipu ali nemam neke informacije o njima trenutno... Da li mi neko moze reci kakvo je stanje u klubu? Igracki kadar? Imal kakav igrac da vam se bas dopada?
Pozz.
Stanje u Podrinju je trenutno dosta dobro,prije par mjeseci dosla nova uprava,mladji momci koji imaju dobru viziju,koliko znam uclanili su vec preko 160 ljudi u klub za mjesec dana.Igracki kadar prilicno mlad,mislim da je najmladji u ligi,trenutno su 6-ti na tabeli sa dobrim sansama za ligu za prvaka.Sve informacije o klubu imate na fb stranici FK PODRINJE JANJA ili klupskoj web stranici fkpodrinje.com
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

S21
Postovi: 5
Pridružen/a: 09 mar 2018, 18:46
Kontakt:

Re: FK PODRINJE JANJA

Post Postao/la S21 » 23 mar 2018, 13:27

kupus army je napisao/la:
S21 je napisao/la:Zanimam se za ovu ekipu ali nemam neke informacije o njima trenutno... Da li mi neko moze reci kakvo je stanje u klubu? Igracki kadar? Imal kakav igrac da vam se bas dopada?
Pozz.
Stanje u Podrinju je trenutno dosta dobro,prije par mjeseci dosla nova uprava,mladji momci koji imaju dobru viziju,koliko znam uclanili su vec preko 160 ljudi u klub za mjesec dana.Igracki kadar prilicno mlad,mislim da je najmladji u ligi,trenutno su 6-ti na tabeli sa dobrim sansama za ligu za prvaka.Sve informacije o klubu imate na fb stranici FK PODRINJE JANJA ili klupskoj web stranici fkpodrinje.com
Dal imaju u skorijoj buducnosti ambicije kakve za ulazak u PL? Kako sam upratio prosle godine su bili u samom vrhu...
Ničim izazvan


Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.