FK Sutjeska Foča

Avatar
Hemuli
Postovi: 179
Pridružen/a: 13 mar 2011, 14:58
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Hemuli » 02 jul 2011, 19:43

Da li je Muminović i dalje u Sutjeci, pošto je trebao preći u Rudar? I kakav je Šuka? Gledao sam ga par puta na pripremama kod nas, nema kondicije, umori se brzo... I je li Radović više ofanzivni ili defanzivni trener?

Pozdrav iz Prijedora!
Samo njega volem, jer sam seljak golem! FKRP 1928

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 03 jul 2011, 22:50

Hemuli je napisao/la:Da li je Muminović i dalje u Sutjeci, pošto je trebao preći u Rudar? I kakav je Šuka? Gledao sam ga par puta na pripremama kod nas, nema kondicije, umori se brzo... I je li Radović više ofanzivni ili defanzivni trener?

Pozdrav iz Prijedora!
Prema mojim informacijama Muminovic nece u Rudar 90%.Ili ce u Slaviju ili ostaje u Foci.
Suka je dobar igrac, nije klasicni napadac iako je za polusezonu dao 10 golova.Meni se cinilo kada je dosao kod nas da nije neki igrac,ali na srecu me je razuvjerio.Mislim da ce vam biti koristan u paru sa nekim klasicnim centarforom.
Rada je ofanzivan trener koji insistira na disciplini, pogotovo u odbrani. Doduse znao se nekoliko puta i zatvoriti,ali drugacije je igrati u ligi RS-a.Kvalitet je slabiji nego u premijer,a i znas da nema ekipe koja je toliko bolja od Sutjeske i koja te moze u potpunosti nadigrati i poniziti.
Veliki pozdrav iz Foce i puno srece u narednoj sezoni!


Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 14 jul 2011, 11:44

U Sutjesku na probu su stigla tri fudbalera. Iz Famosa su došli napadač Srđan Vitković i golman Nebojša Maslovarić, a iz višegradske Drine bek Dejan Tasić.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Bistrik » 14 jul 2011, 12:42

bilo bi lijepo kada bi se Sutjeska borila za 1 poziciju. šta bi od one ekipe koja se prije dvije tri sezone borila za 1 poziciju? nešto je sutjeska pala prošle godine.

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 14 jul 2011, 14:19

Bistrik je napisao/la:bilo bi lijepo kada bi se Sutjeska borila za 1 poziciju. šta bi od one ekipe koja se prije dvije tri sezone borila za 1 poziciju? nešto je sutjeska pala prošle godine.
Ma nedovoljno para bilo za premijer lige,a imali smo najbolji tim i dobrog trenera. Po kvalitetu mislim da sa par kvalitetnih pojacanja mozeemo biti prvi,ali je pitanje sta posle???!!! Mislim da je bolje da ne ulazimo ako cemo proci kao Drina.

Zgembo Adislić
Postovi: 180
Pridružen/a: 07 jul 2011, 16:56
Lokacija: Ilidža
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Zgembo Adislić » 14 jul 2011, 16:54

Starac Fočo je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:bilo bi lijepo kada bi se Sutjeska borila za 1 poziciju. šta bi od one ekipe koja se prije dvije tri sezone borila za 1 poziciju? nešto je sutjeska pala prošle godine.
Ma nedovoljno para bilo za premijer lige,a imali smo najbolji tim i dobrog trenera. Po kvalitetu mislim da sa par kvalitetnih pojacanja mozeemo biti prvi,ali je pitanje sta posle???!!! Mislim da je bolje da ne ulazimo ako cemo proci kao Drina.
sutjeska mora ući u ligu :D (imali biste i navijace u Sarajevu :D evo ja prvi, odmah bi mi bili iza Želje :D ) Njeguš moj čo'ek... :D fin stadion taman za PL... dakle Fo Fo Fo... starac Fočo od stotinu ljeta :D Tito pa Čkalja D
je li ravno ovo? je li ravno?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 17 jul 2011, 00:06

Starac Fočo je napisao/la:U Sutjesku na probu su stigla tri fudbalera. Iz Famosa su došli napadač Srđan Vitković i golman Nebojša Maslovarić, a iz višegradske Drine bek Dejan Tasić.
Za Vitkovica sam vec pisao da bi vam bio dobro pojacanje,ali vec Maslovaric ne znam,je li vam on sada prvi izbor za golmana,po meni nije za prvog golmana nema neki odredjeni kvalitet,npr.mnogo bolji je bar za mene Divcic sto je sada u Famosu a bio nekada u Sutjesci.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 18 jul 2011, 14:07

Devil je napisao/la:
Starac Fočo je napisao/la:U Sutjesku na probu su stigla tri fudbalera. Iz Famosa su došli napadač Srđan Vitković i golman Nebojša Maslovarić, a iz višegradske Drine bek Dejan Tasić.
Za Vitkovica sam vec pisao da bi vam bio dobro pojacanje,ali vec Maslovaric ne znam,je li vam on sada prvi izbor za golmana,po meni nije za prvog golmana nema neki odredjeni kvalitet,npr.mnogo bolji je bar za mene Divcic sto je sada u Famosu a bio nekada u Sutjesci.
Nije Maslovaric prvi izbor,proslogodisnji golman Matovic je ostao u timu,ali po meni ni on nema kvalitet za prvog golmana.Ako si u pravu za kvalitete Maslovarica vjerovatno ce Darijan ponovo medju stative.
P.S. Sutjeska odigrala dvije pripremne utakmice do sada:
Azot(Vitkovici)-Sutjeska 1:2
Sutjeska-Crvena Zemlja (novi prvoligas RS) 2:3

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 19 jul 2011, 15:49

Srdjan Vitkovic potpisao ugovor sa Sutjeskom!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 27 jul 2011, 13:20

@Foco evo sada citam da vam je taj golman koga ti spominjes Matovic otisao u Gorazde,dakle Maslovaric ipak prvi golman. :)
Takodje vidim da vam je dosta igraca otislo,ali je i doslo dosta izmedju ostalog Vitkovic,R.Muminovic i Drakul,mislim da bi mogli vi ganjati nesta vise ove sezone.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 27 jul 2011, 15:10

Devil je napisao/la:@Foco evo sada citam da vam je taj golman koga ti spominjes Matovic otisao u Gorazde,dakle Maslovaric ipak prvi golman. :)
Takodje vidim da vam je dosta igraca otislo,ali je i doslo dosta izmedju ostalog Vitkovic,R.Muminovic i Drakul,mislim da bi mogli vi ganjati nesta vise ove sezone.
Jeste, Darijan je otisao,a od igraca koji su otisli samo su standardni bili Suka,Nikolic i povremeno Srndovic. Mislim da Rade Krunic nece u Zagreb i da ce ostati u Foci!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 30 jul 2011, 12:37

Dali se tekma Sutjeska-Olimpic igra danas u Foči,i u koliko sati?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re:

Post Postao/la Starac Fočo » 30 jul 2011, 15:37

Mancini je napisao/la:Dali se tekma Sutjeska-Olimpic igra danas u Foči,i u koliko sati?
Mislim da je veceras u 20h, ali nisam siguran!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la don_burza » 30 jul 2011, 15:44

sta bi za onog vaseg igraca sto su se skupljale pare za lijecenje?
Thomas Müller - Fußballgott

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 30 jul 2011, 16:09

don_burza je napisao/la:sta bi za onog vaseg igraca sto su se skupljale pare za lijecenje?
Na zalost,Rade je preminuo mjesec dana posle pocetka prikupljanja pomoci!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la don_burza » 30 jul 2011, 16:23

jbg

znam da kad smo igrali protiv vas da su nasi iskupljali priloge prije nego sto su krenuli za focu
Thomas Müller - Fußballgott

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 30 jul 2011, 22:20

Sutjeska - Olimpik 5:0 (4:0) :D :D :D
Blagojevic,Muminovic,Muminovic,Blagojevic,Blagojevic

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 30 jul 2011, 22:51

Ako je ovo istina,kakva je ovo bruka Olimpica?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 30 jul 2011, 22:54

Bilo je dosta ljudi iz SA, nadam se da ce oni malo prokomentarisati utakmicu. Uskoro ce biti i video izvjestaj
http://www.fksutjeskafoca.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.