FK Sloga Doboj

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 16 mar 2013, 17:53

U pobjedi Sloge nad Zvorničkom Drinom blistao je Mladen Veselinović koji je sa svoja dva gola ponio epitet najboljeg igrača utakmica, a u strijelce su se jos upisali :
- Milos Dujović (54')
- Ermin Vehabović (69')
- Mladen Veselinović 2x (48' )

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 21 mar 2013, 19:16

teren vam je katastrofalan, nece se popraviti za mjesec..popravit ce se ako se ne bude nista radilo na njemu ;)
1947!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la BelminM23 » 21 mar 2013, 20:12

Ljumani_Banovici je napisao/la:teren vam je katastrofalan, nece se popraviti za mjesec..popravit ce se ako se ne bude nista radilo na njemu ;)
to ti danas igrao na stadionu pa vidio :D

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 21 mar 2013, 20:47

BelminM23 je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la:teren vam je katastrofalan, nece se popraviti za mjesec..popravit ce se ako se ne bude nista radilo na njemu ;)
to ti danas igrao na stadionu pa vidio :D
pokaja se sto sam igro :mrgreen:
1947!

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 22 mar 2013, 13:37

KADETI : Sloga Doboj 1:1 Budućnost Banovići - (Jovičić)
JUNIORI: Sloga Doboj 4:2 Budućnost Banovići - (Mišuric 2x, Sprečo, Petrović)

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la katalinski » 22 mar 2013, 15:17

ima li gdje kakava slika tribine sa sirokog
Ajvatar

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la astra1922 » 02 apr 2013, 10:07

mogul bar strijelci iz ovih zadnjih ligaskih utakmica.vidim na -1 ste imate velike sanse da udete.imali ambicija.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 15 apr 2013, 20:07

Nakon debakla kuci od Sutjske oglasili se predsjednik i trener kluba:

Sloga neočekivano doživjela debakl u Doboju

Fudbaleri Sloge u Doboju na svojim ’’Lukama’’ neočekivano ubjedljivo poraženi su od Sutjeske iz Foče rezultatom 0:3, i porazom izgubili su lidersku poziciju na tabeli Prve lige Republike Srpske.

- Ovo što smo u subotu vidjeli sigurno nam je teško palo. Mi nismo predvidjeli da gubimo bodove na svom terenu, ali je očito da u posljednje vrijeme da mi nismo ekipa koja je pokazala više htijenja i želje da dođe do bodova. Prošli put u Modriči promašili smo penal, takođe sad i protiv Sutjeske. Primamo golove u ovoj utakmici bez obzira koliko su službena lica doprinjela i šta su uradila. To će reći određeni organi. Ali naša nedisciplina u ekipi, više su vodili računa o suđenju nego o igri, što je vrlo negativno. U narednom periodu moraćemo s pojedincima rasčistiti. Ugled ovog kluba nema pravo niko da narušava. Bilo koji pojedinac ja kao predsjednik ili neko od igrača. Ovo mi je najteži trenutak u ovom klubu. Treba ovo sve prevazići i pokušati ove bodove vratiti negdje na strani. Očito su se desili mnogi iznenađujući rezultati. Da li je to tako ili su određeni kulinari proradili to ćemo vidjeti do kraja prvenstva. Sigurno ćemo najaviti žalbu na suđenje. Postoje indicije i priče da je sudija slavio. Nažalost naš savez nije predvidio za službena lica da se može izvršiti alko test. Na osnovu koga bi mogli pričati o istini ili ne istini. Ovako samo možemo sumnjati ne možemo dokazati. Nažalost mislim da je krenulo se onim putem kojim ne bi trebalo ići – rekao je predsjednik Sloge Branko Joksimović.

Uprava Sloge imaće pune ruke posla, igrači su nezadovoljni šef struke Zoran Ćurguz je nezvanično podnjeo ostavku. Predstoji mnogo posla do narednog kola i gostovanja u Višegradu.

- Već sutra mi ćemo reagovati i održati sastanak užeg rukovodstva i povući određene poteze. Ja mislim da još ništa nije izgubljeno i da se sve može nadoknaditi. Bez obzira što naredna dva kola gostujemo. Nije to toliko mučno ići u goste koliko je mučno raspoloženje naše ekipe. Pojedinci pokušavaju optužiti nas iz uprave. Ja sam u prethodna dva dana imao smrtni slučaj u familiji nisam mogao doći igračima – dodao je Branko Joksimović.

Trener gostiju Darko Nestorović je izuzetno bio zadovoljan igrom i rezultatom. Činjenica je da Sutjeska ovog proljeća pruža dosta dobre partije i igra čvrsto u odbrani što govori samo jedan primljen gol.

- Kad pobijedite lidera na tabeli znači da ste odigrali dobro. Nemam zamjerke na našu igru, prvotimci su odradili sve ono što smo se dogovorili. Iskoristili smo da tako kažem postavku dobojske Sloge, koja je išla više na tuču nego na igru i to nam je olakšalo posao. Drugo poluvrijeme kad je Sloga krenula da igra već je sve drugačije bilo. Moram da kažem što se tiče Sloge da ovo nije gotovo. Ja smatram da oni mogu dalje i da su i dalje prva ekipa koja treba da uđe u Premijer ligu – rekao je Nestorović trener Sutjeske.

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la katalinski » 13 maj 2013, 11:01

Da lî je doslo do nekog sukoba fukara i vojvoda,u povratku sa tekme u ugljeviku
Ajvatar

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 14 maj 2013, 16:57

Zadovoljio ukuse stručnog štaba

Veselinović od danas novi član Viktorie Plzen

Dojučerašnji igrač Sloge iz Doboja Mladen Veselinović od jutros je i zvanično član FC Viktorie iz Plzena, trenutno prvoplasirane ekipe Gambrinus lige.


Nakon jučerašnje pobjede Viktorie U-21 nad ekipom Slovana iz Libereca u kojoj je Mladen odigrao 90 minuta i ukazao se u veoma dobrom svjetlu, čelnici kluba su već danas sa menadžerom igrača našli zajednički jezik oko angažmana ovog talentovanog 20-godišnjeg Dobojlije.

Naime u tri prvenstvene utakmice za U-21 tim Plzena, Mladen je jednom pogodio i dva puta asistirao dok je Viktoria sa tih mečeva upisala 7 bodova.

"Boravio sam na probi u Plzenu tri sedmice i odigrao isto toliko utakmica. Od samog početka sam imao prekorektan odnos trenera i uprave kluba i saigrača prema meni i nije mi biilo nimalo teško da se uklopim u moj budući klub. Cijelu prošlu sedmicu sam trenirao sa prvim timom i dobio sam sve pohvale od trenera Vrbe. Prezadovoljan sam uslovima i nadam se da će moj klub do kraja uspjeti sačuvati prvo mjesto, a ja se priključujem prvom timu na pripremama koje počinju 12. juna" izjavio je za naš portal ovaj talentovani ofanzivni veznjak na kojeg u budućnosti treba obratiti pažnju.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 24 maj 2013, 19:47

KADETI : Sloga Doboj 5:2 Radnički Lukavac (Šućur, Đedović, Vasiljević, Jovičić 2x)

JUNIORI : Sloga Doboj 4:0 Radnički Lukavac (Vasić, Petrović 2x, Miljić)

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la astra1922 » 24 maj 2013, 21:38

ko vam je stoper mlad visok a nije mujcic
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 13 jun 2013, 20:17

jos jedan slogin igrac u ceskoj! sloga bi sa svojom djecom mogla da igra ovu raspalu PL, samo da je pameti...

slika

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la badblueboylivno » 14 jun 2013, 18:08

Sloga dobila licencu (tražili je pored Mladosti i Viteza), ali dobila ju je i Mladost tako da Sloga ostaje u Prvoj ligi.
Hayley <3

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 15 jun 2013, 10:11

Uz rame sa Barselonom
Ovih dana glavna tema među ljubiteljima fudbala dobojske regije je izvanredan nastup i veliki uspjeh mladih fudbalera generacija 2002. godište. Naime, pod zastavu FK Modriča svrstani su najbolji mladi fudbaleri iz Banjaluke, Laktaša, Modriče, Brčkog i Doboja koji su nastupili na međunarodnom fudbalskom turniru u mjestu Loret de Mar, nadomak Barselone u Kataloniji. Na ovom turniru učestvovale su i selekcije Barselone, Logronjesa, Espanjola, Mursije, Saragose kao i nekoliko italijanskih klubova. U veoma jakoj konkurenciji selekcija FK Modriče, koja je dostojno prezentovala Republiku Srpsku, zauzela je drugo mjesto a dječacima su uručene srebrne medalje. Oni su od šest susreta, pet riješili u svoju korist a doživjeli samo jedan poraz.

Međutim, treba istaći da su pored uspjeha selekcije kao cjeline, koja je zadivila sve stručnjake na turniru, posebnu pažnju privukla dva mlada izdanka dobojske Sloge Nemanja Stupar i Aleksandar Cetić. Stupar se istakao kao vrstan golgeter a Cetić je igrao na poziciji štopera i pokazao izuzetan kvalitet. Za sve mališane poseban događaj je bio kada im je srebrne medalje uručio bivši kapiten Espanjola i reprezentativac Španije Kiki Alvarez.

Ipak, za odlazak i izvrsnu prezentaciju fudbala u jednoj od najjačih fudbalskih nacija u Evropi i svetu, najzaslužniji je Nikola Nikić, legenda bosanskohercegovačkog i jugoslovenskog fudbala. On je bio glavni organizator odlaska mladim fudbalerima a uz njega su bili i predstavnici banjalučkog Borca i Laktaša.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 13 jul 2013, 13:04

Sloga dobila novu upravu, kako kazu klub ce sada biti bolje organizovan. Ove sezone se ide (opet) na prvo mjesto tj PL. Stigla su neka pojacanja, Koreanac i Azavedo Kruz iz prijedorskog Rudara. Spominje se i izgradnja trbine(a). Kazu vrijeme je da Doboj dobije fudbalskog premijerligasa. Pred nama je, vrijeme ce pokazati hoce li biti bolji od prosle uprave!

Avatar
RedBlue
Postovi: 1151
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: $: FK Sloga Doboj

Post Postao/la RedBlue » 14 jul 2013, 12:27

E hvala bogu, pa red je bio da i vi zaigrate PL. Ako se dobro pojačate, ne bi trebali imati ozbiljnije konkurente. Mladost i Kozara su u problemima, pa ne vjerujem da će biti u trci za promociju. Samo da je se rješiti ovih sela.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 27 jul 2013, 09:05

Jedan od najboljih igraca Sloge, Milos Dujkovic potpisao za crnogorsku Zetu. Inace pocela je rekonstrukcija zapadne tribine sloginog stadiona.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3500
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 jul 2013, 20:15

Gradina 1-0 Sloga Doboj

Pojačanje pravo vam je onaj iz Prijedora stranac, nije loš ni onaj špic sa dugom kosom.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
modecom
Postovi: 215
Pridružen/a: 18 jul 2013, 10:50
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la modecom » 28 jul 2013, 20:18

Benjo_AFC86 je napisao/la:Gradina 1-0 Sloga Doboj

Pojačanje pravo vam je onaj iz Prijedora stranac, nije loš ni onaj špic sa dugom kosom.
to je KRUZ iz Dominikanske republike zapravo je i reprezentativac igra lijevog beka i pratio sam ga u rudaru prosle godine .za nasih liga on je Filip Lam
srcu draga boja plava

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”