FK Sloga Doboj

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 17 jan 2013, 14:11

Pripreme pocinju u subotu, prvo ce se raditi u Teslicu pa onda se ide u Hrvatsku ili CG. Moguce pojacanje je A. Kikic iz Drine Z.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 23 jan 2013, 15:34

Start Dobojlija sa dvije prinove

Neizvjesnost oko početka priprema dobojskog prvoligaša više ne postoji. Zoran Ćurguz, šef stručnog štaba, zakazao je za srijedu u 15 sati prvi trening.

- Pošto su otklonjeni problemi finansijske prirode koji su odgodili nakratko početak priprema, zakazao sam za srijedu prvi trening. Računam da će se na stadionu Luke pojaviti svi fudbaleri koji su branili boje kluba u jesenjem dijelu prvenstva a tu su i dva pojačanja. Radi se o igračima sredine terena Erminu Vehaboviću koji je došao iz premijerligaša Zvijezde (Gradačac) i Esmiru Spreči iz Čelika (Zenica). Da li će se pojaviti još koji novajlija vidjećemo u narednih desetak dana, kaže Ćurguz.

Fudbaleri Sloge obaviće pripreme na stadionu Luke u Doboju, a jedan dio u Tesliću na terenu sa vještačkom travom. gdje će igrati i kontrolne utakmice.

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 885
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la SultanSulejman » 29 jan 2013, 10:47

Rosas7 je napisao/la:ima li ovaj tim aktivnu navijacku grupu,posto doboj niej mali grad
Vidio sam po nekim forumima da imaju Vojvode,mada u Doboju su ti grobari ili cigani ;)

Avatar
nazrnusoli
Postovi: 37
Pridružen/a: 28 jan 2013, 17:44
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la nazrnusoli » 29 jan 2013, 10:55

U starom gradu ili čaršiji pretežno su Manijaci ili Hordaši

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 885
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la SultanSulejman » 29 jan 2013, 10:59

nazrnusoli je napisao/la:U starom gradu ili čaršiji pretežno su Manijaci ili Hordaši
Doboj Istok ima i Fukara,momci su bili na tribini.

Da ne skrećemo sa teme koga i gdje ima,neka neko postavi makar neku sliku Vojvoda ako ima ;)

ministar
Postovi: 18
Pridružen/a: 26 jan 2013, 00:05
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la ministar » 29 jan 2013, 11:50

kakva su ta nova pojacanja,jel se vraca bogdanovic

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la NeRi_K » 29 jan 2013, 14:04

Kakav je u prvom dijelu sezone bio Dino Dizdarević, da li je bio standardan? Ako se ne varam on je trenutno kod vas.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la BelminM23 » 29 jan 2013, 19:27

Ma u Doboju se za Sarajevo navija :D

i naravno Slogu

Avatar
katalinski
Postovi: 749
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la katalinski » 30 jan 2013, 12:17

Kako sta poceli navija se za slogu ,zvezdu ,partizan,sarajevo ,celik,slobodu,proleter,tosk,borac jelah,barselonu,real ,klubove iz mancestera,borusiju,psg...ko ne zna da postoji navijacka grupa u doboju,uopste ne prati bh navijacku scenu.
Ajvatar

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 30 jan 2013, 12:28

Dječija posla Katalinski prijatelju moj... :roll:

Vi stvarno nemate dodira sa stvarnošću ako misliite da se u Doboju navija za Sarajevu, Želju ili Slobodu... To sto ovi povratnici furaju ove klubove iz Sarajeva njihova stvar, i to nisu svi. Cuj u Starom gradu pretezno Hordasi i Manijaci, kako me lik nasmija, pa cijeli SG kao i Doboj je u grafitima Sloge! :mrgreen: Bezveze ulazite u raspravu, ovde pisite o klubu a ne navijacima.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 30 jan 2013, 12:33

NeRi_K je napisao/la:Kakav je u prvom dijelu sezone bio Dino Dizdarević, da li je bio standardan? Ako se ne varam on je trenutno kod vas.
Jest kod nas je. Mislio da nije bio bas standardan.

Bijeljina055
Postovi: 430
Pridružen/a: 10 jan 2013, 17:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la Bijeljina055 » 30 jan 2013, 14:17

po'marke je napisao/la:Dječija posla Katalinski prijatelju moj... :roll:

Vi stvarno nemate dodira sa stvarnošću ako misliite da se u Doboju navija za Sarajevu, Želju ili Slobodu... To sto ovi povratnici furaju ove klubove iz Sarajeva njihova stvar, i to nisu svi. Cuj u Starom gradu pretezno Hordasi i Manijaci, kako me lik nasmija, pa cijeli SG kao i Doboj je u grafitima Sloge! :mrgreen: Bezveze ulazite u raspravu, ovde pisite o klubu a ne navijacima.
Cak sto vise Vojvode su dobro organizovana navijacka grupa,barem po onome sto sam video prosle sezone u Bijeljini.Pa valjda su i navijaci deo kluba,zbog njih se igra fudbal zar ne? ;)

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la HzSM » 30 jan 2013, 14:38

po'marke je napisao/la:Dječija posla Katalinski prijatelju moj... :roll:

Vi stvarno nemate dodira sa stvarnošću ako misliite da se u Doboju navija za Sarajevu, Želju ili Slobodu... To sto ovi povratnici furaju ove klubove iz Sarajeva njihova stvar, i to nisu svi. Cuj u Starom gradu pretezno Hordasi i Manijaci, kako me lik nasmija, pa cijeli SG kao i Doboj je u grafitima Sloge! :mrgreen: Bezveze ulazite u raspravu, ovde pisite o klubu a ne navijacima.
Ja znam dva Pitara iz Doboja i jednog Robijasa.Ne mozes reci da nema kad ima.Sloga ima svoje navijace,ali ako si iz Doboja ne moras odmah biti i navijac Sloge. :roll:

bb05
Postovi: 6
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:46
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la bb05 » 30 jan 2013, 17:41

po'marke je napisao/la:Dječija posla Katalinski prijatelju moj... :roll:

Vi stvarno nemate dodira sa stvarnošću ako misliite da se u Doboju navija za Sarajevu, Želju ili Slobodu... To sto ovi povratnici furaju ove klubove iz Sarajeva njihova stvar, i to nisu svi. Cuj u Starom gradu pretezno Hordasi i Manijaci, kako me lik nasmija, pa cijeli SG kao i Doboj je u grafitima Sloge! :mrgreen: Bezveze ulazite u raspravu, ovde pisite o klubu a ne navijacima.
SG jest u grafitima, al' dobro znas da taj dio grada su 98% Delije, i par Grobara.S tim da mladji momci 95g i ispod forsiraju Slogu, al' ovo iznad Delije prijatelju.A ovaj gore sto kaze da su SG, Manijaci i Horde samo bulazni bezveze ;)

Avatar
nazrnusoli
Postovi: 37
Pridružen/a: 28 jan 2013, 17:44
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la nazrnusoli » 30 jan 2013, 19:11

Pa hajdi onda budi iskren do kraja pa kaži : u Starom gradu Srbi navijaju za Zvezdu i Partizan a Bošnjaci za Želju i Sarajevo. Popisom u oktobru ove godine znaćemo ko ima kolko tu navijača. Grafiti ništa ne znače, sjećam se dobro kad sam bio na Marakani velikim slovima na zidu tribine ispisano Hajduk. Jel to sad znači da pola Beograda su Torcidaši ?

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la BelminM23 » 30 jan 2013, 19:28

Pa svi u Doboju navijaju za Zvezdu ili Partizan (mislim na grad doboj)
a okolo sve je zeljo celik sarajevo

Ja navijam za Sarajevo al volim i slogu

samo je problem sto nijednog bosnjaka nema na utakmicama Sloge
tj sa tim Vojvodama
a kada bi klub usao u Premijer ligu 100% sam siguran da bi Sloga daleko vise imala navijaca
nebi samo Srbi bili za njih...

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 30 jan 2013, 19:42

HzSM je napisao/la:
po'marke je napisao/la:Dječija posla Katalinski prijatelju moj... :roll:

Vi stvarno nemate dodira sa stvarnošću ako misliite da se u Doboju navija za Sarajevu, Želju ili Slobodu... To sto ovi povratnici furaju ove klubove iz Sarajeva njihova stvar, i to nisu svi. Cuj u Starom gradu pretezno Hordasi i Manijaci, kako me lik nasmija, pa cijeli SG kao i Doboj je u grafitima Sloge! :mrgreen: Bezveze ulazite u raspravu, ovde pisite o klubu a ne navijacima.
Ja znam dva Pitara iz Doboja i jednog Robijasa.Ne mozes reci da nema kad ima.Sloga ima svoje navijace,ali ako si iz Doboja ne moras odmah biti i navijac Sloge. :roll:
Znam ja 2 navijača Borusije Dortmund u Doboju. :roll:

Zna se da u gradu postoji samo Vojvode kao organizovana navijačka grupa, ostalo su sve pojedinci, ili loši pokušaji.

Nemojte skretati sa teme, nije ovo navijačka tema.

sodagrad
Postovi: 753
Pridružen/a: 09 sep 2012, 23:23
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la sodagrad » 30 jan 2013, 19:54

06.02.2013 dakle sledeća srijeda u Tesliću, Sloga Doboj - Radnički Lukavac.....:)

bb05
Postovi: 6
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:46
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la bb05 » 31 jan 2013, 04:30

nazrnusoli je napisao/la:Pa hajdi onda budi iskren do kraja pa kaži : u Starom gradu Srbi navijaju za Zvezdu i Partizan a Bošnjaci za Želju i Sarajevo. Popisom u oktobru ove godine znaćemo ko ima kolko tu navijača. Grafiti ništa ne znače, sjećam se dobro kad sam bio na Marakani velikim slovima na zidu tribine ispisano Hajduk. Jel to sad znači da pola Beograda su Torcidaši ?
Ne znam samo kako ce ti popis pomoci oko toga al ajde :lol:
Ja ne znam ljude iz SG koji navijaju za Želju i Sarajevo, ako mislis na Carsiju to je onda druga prica ;)

@po'marke Vjerujem da si dobro upucen da u gradu imaju organizovani i Grobari Doboj kao i Delije Doboj

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Doboj

Post Postao/la po'marke » 31 jan 2013, 11:34

Premijer liga nije daleko


Doboj - Fudbaleri dobojske Sloge vrijedno rade već sedam dana kako bi što spremniji dočekali proljećne izazove i pokušali da ostvare plasman u Premijer ligu BiH.

Trenutno četvrtoplasirana ekipa Prve lige Republike Srpske sa samo dva boda manje od lidera Slobode iz Novog Grada u proljećni dio sezone ulazi jača, jer nijedan standardni prvotimac nije napustio ekipu, a došla su i pojačanja.

- Potpisali smo ugovore sa dvojicom veznih igrača Erminom Vehabovićem, koji je stigao iz Zvijezde i Esmirom Sprečom iz Čelika. Iz Njemačke nam se vratio nekadašnji igrač Đorđe Marić, a vrlo blizu smo dogovora i sa Eldinom Mašićem iz Zvijezde. Mali problem je što je on nastupao za bivši klub u Kupu BiH, tako da ne bi imao pravo nastupa u polufinalu ovog takmičenja za našu ekipu. Još smo u pregovorima sa dvojicom igrača, a jedan od njih će sigurno doći u naše redove, dok su na probi još četvorica fudbalera, koji će se kroz pripremne utakmice pokušati izboriti za ugovor - rekao je trener Zoran Đurguz.

Dobojlije će prvu pripremnu utakmicu odigrati u subotu u Banji Vrućici, a protivnik će biti premijerligaš Rudar Prijedor.

- Dosadašnje pripreme teku po planu. U četiri dana odradimo šest treninga, a peti dan je slobodan. Momci su ozbiljno shvatili pripreme i već protiv Rudara ćemo vidjeti gdje smo. Zakazali smo ukupno devet pripremnih mečeva, a cilj je da se što bolje uigramo za nastavak borbi u prvenstvu i Kupu BiH - zaključio je Ćurguz.

Uslovi

U slučaju eventualnog plasmana u Premijer ligu BiH stadion “Luke” ne ispunjava uslove za ovaj nivo takmičenja.

- Svjesni smo infrastrukturnih problema, ali ćemo nastojati da ih u hodu rješavamo. Naše je de na terenu damo sve od sebe kako bismo izborili plasman u viši rang, a onda je na Upravi kluba i lokalnoj zajednici da riješe probleme - rekao je Ćurguz.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 12345678922, minimalist, upohaluhizugnimda i 33 gosta.