FK Drina Zvornik

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 19 okt 2010, 17:24

robijas_Ri je napisao/la:Znali iko kako su vam juniori odigrali juce u Banjaluci??
Kadeti: Borac - Drina 4:0
Juniori: Borac - Drina 2:1

*sledeća utakmica u Zvorniku sa Travnikom
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la benajon » 19 okt 2010, 17:27

Dotakli ste dno zivota jeli vas sramota ? :D

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 19 okt 2010, 17:29

benajon je napisao/la:Dotakli ste dno zivota jeli vas sramota ? :D
Zašto da nas bude sramota, sramota je kad si poslednji u "beton" ligi, uspjeh kluba je što se uopšte plasirao ovde i nema šta da nas bude sramota...
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la benajon » 19 okt 2010, 17:33

Imate jednu pobjedu a imate finu ekipu mislim da je to sramota

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ŠB.TRN » 19 okt 2010, 17:35

Želim vam da ostvarite pobjedu u idućem susretu.Nista za Drinu jos nije gotovo.Dvije uvezane pobjede i tu ste.Samo ne znam koliko mozete financijski izdrzati??? ;) ;)

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 19 okt 2010, 17:43

benajon je napisao/la:Imate jednu pobjedu a imate finu ekipu mislim da je to sramota
Pa dobro sad kako za koga, nama je najbitnije da nabavimo dobrog napadača u zimskom prelaznom roku, ali do tada, da bi održali priključak za opstanak u ligi, moramo pod hitno da pobjedimo sve tri ekipe na domaćem terenu do kraja jesenjeg dijela a to su Velež, najveće rival Drine Slavija i Zrinjski, ipak kad vidim utakmicu sa Slobodom može se steći utisak da smo imali tog prokletog napadača koji zna da da gol rezultat bi sigurno bio drugačiji.
ŠB.TRN je napisao/la:Želim vam da ostvarite pobjedu u idućem susretu.Nista za Drinu jos nije gotovo.Dvije uvezane pobjede i tu ste.Samo ne znam koliko mozete financijski izdrzati??? ;) ;)
hvala na podršci, naravno da nije gotovo, kao što gore napisah trebaju na pod hitno te tri pobjede pa onda da nabavimo nekog napadača, pare za sada nisu problem, bar za jednog igrača, mada da se ja pitam ja bih još jednog nabavio odbrambenog igrača, ipak to toliko za sada ne škripi kao napad, mislili smo da smo nabavili dva napadača super klase ali eto kako igraju ispostavilo se da je to bio čist promašaj.
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 21 okt 2010, 17:27

Teodosic Milos je napisao/la:
KB-TM87 je napisao/la:Svi putevi vode u Prvu Ligu RS-a :D
I opet ce da se igra derbi Drina-Famos Vojkovici :D.....blizi se 6.Novembar i nase gostovanje vama ...:)
Pa brate vjerovatno bi i mi bili tu gdje ste vi da nas gura Vlada RS, od vas i Borca čovjek pošteno ne može da dobije ni marke, al nema veze, igrači će dovoljno biti motivisani bar vas da pobjede a za publiku da ne govorim.
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
Daj gol Picula
Postovi: 26
Pridružen/a: 16 okt 2010, 17:00
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Daj gol Picula » 22 okt 2010, 02:24

B o X je napisao/la:
Teodosic Milos je napisao/la:
KB-TM87 je napisao/la:Svi putevi vode u Prvu Ligu RS-a :D
I opet ce da se igra derbi Drina-Famos Vojkovici :D.....blizi se 6.Novembar i nase gostovanje vama ...:)
Pa brate vjerovatno bi i mi bili tu gdje ste vi da nas gura Vlada RS, od vas i Borca čovjek pošteno ne može da dobije ni marke, al nema veze, igrači će dovoljno biti motivisani bar vas da pobjede a za publiku da ne govorim.
Mi stižemo :D

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 22 okt 2010, 12:59

Daj gol Picula je napisao/la: Mi stižemo :D
Bilo bi to lijepo od vas da dođete, nije nam više zanimljivo da navijamo sami na utakmici :D
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
Neprilagodjen
Postovi: 618
Pridružen/a: 08 apr 2010, 19:54
Lokacija: Vrbanja
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Neprilagodjen » 22 okt 2010, 18:51

Jeste li dobili odobrenje i izganjali dozvole bar na domacu utakmicu da dodjete?
Hajduk zivi vjecno!!

Volim te mama,ali ne više od Dinama!

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 22 okt 2010, 19:56

Neprilagodjen je napisao/la:Jeste li dobili odobrenje i izganjali dozvole bar na domacu utakmicu da dodjete?
E tu nas ne može spriječiti ni sam ministar Čađo :D

Inače, sutra ne očekujem veliku posjetu zbog vječitog derbija Zvezde i Partizana al se nadam pobjedi...
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 23 okt 2010, 13:18

Biti ili ne biti

Današnja utakmica sa Veležom, kao i svaka sledeća u prvenstvu, biće kvalifikaciona za fudbalere Drine. Ogroman bodovni zaostatak može se nadoknaditi, samo u slučaju da se isključe kiksevi na domaćem terenu, i ako se sa strane donese koji bod.

- Mirni smo pred susret sa Veležom, atmosfera je dobra, a zadovoljan sam i zalaganjem svojih igrača na treninzima u sklopu priprema za ovaj meč. Dakle, imamo sve preduslove da pobjedimo Velež. Mi i nemamo neki drugi izbor već da trijumfujemo. Sa tri boda protiv Veleža uhvatili bi priključak sa ostalim ekipama koje se bore za opstanak. U slučaju nekog drugog rezultata bili bi korak dalja od sigurne zone ili bili bi korak bliže povratku u entitetsku ligu - kaže trener Drine, Darko Vojvodić.

Zvorničani znaju šta od njih očekuju njihovi navijači.

- Nema tu mnogo šta da se priča. Moramo na bilo koji način da savladamo ekipu Veleža ili nam nema spasa. Mislim da su Mostarci protivnik po mjeri. Ekipa je spremna, nema kažnjenih ili povrijeđenih, pa ćemo svim silama od prvog minuta krenuti u napad. Mogu reči da smo zaista do sada imali podršku navijača, koji su nas bodrili i pored loših rezultata. Više ne smijemo da trošimo kredite i igramo se njihovim strpljenjem, već da igrom i zalaganjem, popravimo utisak, a posebno bodovni saldo - jasan je bek Drine, Dušan Sredojević.
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
Милош Обилић
Postovi: 65
Pridružen/a: 30 nov 2009, 12:33
Lokacija: " $ на "
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Милош Обилић » 23 okt 2010, 16:04

" на $ $ $! ? ' & у овој " ?! Поззз ;)
? & ?, & $ " ње...

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 23 okt 2010, 16:41

Potpuno zasluzena pobjeda,cista ko sunce.
E da je Drina ovako igrala kuci do sada,sada bi bila u prvom dijelu tabele,al jbg ko zna za sto je ovo dobro,definitivno svaka utakmica je presudna msm da je ovo put onako kako se treba ici,cestitke fudbalerima i Vojvodicu,sledeca domaca je derbi sa Slavijom,koji Vukovi jedva cekaju.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Neprilagodjen
Postovi: 618
Pridružen/a: 08 apr 2010, 19:54
Lokacija: Vrbanja
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Neprilagodjen » 23 okt 2010, 16:47

Ako jedva cekate,pocnite vec sad sa ganjanjem odobrenja i dozvola,jer administracija zna biti spora. Dok izganjate sve te dozvole,proce utakmica bez vas.
Hajduk zivi vjecno!!

Volim te mama,ali ne više od Dinama!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 23 okt 2010, 16:51

Neprilagodjen je napisao/la:Ako jedva cekate,pocnite vec sad sa ganjanjem odobrenja i dozvola,jer administracija zna biti spora. Dok izganjate sve te dozvole,proce utakmica bez vas.
Sta je s' mozgom? :twisted:
Slavija dolazi u Zvornik,a nadamo se svi iskreno da ce i Sokolovi doci.....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Ultra_Lukavica
Postovi: 21
Pridružen/a: 19 sep 2010, 19:45
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Ultra_Lukavica » 23 okt 2010, 17:04

drinin vuk je napisao/la:Potpuno zasluzena pobjeda,cista ko sunce.
E da je Drina ovako igrala kuci do sada,sada bi bila u prvom dijelu tabele,al jbg ko zna za sto je ovo dobro,definitivno svaka utakmica je presudna msm da je ovo put onako kako se treba ici,cestitke fudbalerima i Vojvodicu,sledeca domaca je derbi sa Slavijom,koji Vukovi jedva cekaju.
Jel čekate aa :D :D :D Ne čekate vi tekmu već nas :D :D :D
? нас је - ? ' говна !!!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 23 okt 2010, 17:12

Cekamo mi i tekmu,tj.3 boda.Al svakako ce nam drago biti vidjeti i vas Sokolove,jer jbg mi pamtimo vase divno ponasanje prije 7 godina,kada je nasem igracu poklonjen kamen da se poceslja,pamtimo i ono vrijedjanje u Zvorniku,pamtimo i ono gadjanje na putu prema Vojkovicima i one poklone i ukrasavanja naseg autobusa,pamtimo i kako ste trcali kros preko livada pokazujuci svoju fizicku spremnost.Stoga,zasto ne bi i mi vas docekali tako lijepo kao vi nas?!

Samo tebi verni samo tebi odani,volimo te nismo prodani!
& $ - & " - & - &
ФСРС

Ultra_Lukavica
Postovi: 21
Pridružen/a: 19 sep 2010, 19:45
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Ultra_Lukavica » 23 okt 2010, 17:25

drinin vuk je napisao/la:Cekamo mi i tekmu,tj.3 boda.Al svakako ce nam drago biti vidjeti i vas Sokolove,jer jbg mi pamtimo vase divno ponasanje prije 7 godina,kada je nasem igracu poklonjen kamen da se poceslja,pamtimo i ono vrijedjanje u Zvorniku,pamtimo i ono gadjanje na putu prema Vojkovicima i one poklone i ukrasavanja naseg autobusa,pamtimo i kako ste trcali kros preko livada pokazujuci svoju fizicku spremnost.Stoga,zasto ne bi i mi vas docekali tako lijepo kao vi nas?!

Samo tebi verni samo tebi odani,volimo te nismo prodani!
Fino je ne zaboravljati, da smo bjezali od vas nije tacno od murije da al od vas ne, al vi kao navijacka grupa niste se pokusali ni oduprijeti da izadjete da vam stane autobus iako vas je pratilo jedno patrolno auto i dva policajca u njemu a specijala krenula prema nama ..... ko cega taj i doceka al i dobije :D
? нас је - ? ' говна !!!

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la B o X » 23 okt 2010, 18:39

Pamtim i ja onu klupu što sam dobio preko leđa, u dvorani, u Zvorniku, kad se igrala prva finalna utakmica, gdje to da zaboravim, a pamtim kad je kamen pogodio i prozor do mene, kad smo se vraćali sa utakmice protiv FAMOS-a, i to ne zaboravljam :twisted: ali u oba slučaja meni nije ni palo na pamet da uzvratim niti da napadnem a ni mojim prijateljima, nek se zna koja stoka sve živi u I. Sarajevu, čast poštenim Srbima Sarajlijama koji su otišli u druge gradove pa i u Zvorniku ih dosta ima među kojima sam i ja al zna se ko živi sada u Istočnom Sarajevu, ali eto dođe vrijeme da ljudi sa iz Kasindola, Trebevića, čečenskih Vojkovića, Prljavog brda, Petrovića, Tilave... i još kojekakvih brda sebe smatraju građanima nekog grada, ljudi koji sebe nazivaju "braniocima Srbstva", koji su kao na braniku otadžbine dođu i napadnu druge Srbe u njihovom gradu pa i u svom samo zato što ne navijaju za Slaviju i samo zato što bodre svoj klub. Ali ja tim istim navijačima poručujem da dođu kod nas al im garantujem da im se neće ništa desiti jer mi smo ljudi, ali ovo ne znači samo za Srbe već za sve ljude koji su došli da bodre svoj klub a ne da napadaju druge samo iz razloga što njihov tim gubi. Primjer pravog gostovanja su Lešinari koji su još sa aplauzom ispraćeni sa stadiona u Zvorniku i od njih možemo dosta toga da naučimo. Ne bi više da duljim jer i ovo je puno. Ja uvijek od tih famoznih košarkaških utakmica imam naviku da kažem "Nisu to moje Sarajlije jer oni nisu na tom nivou tolerancije", ko razumije shvatiće! Nadam se da će utakmica da protekne bez problema a da ćemo pobjedu odnjeti mi.
Zadnja izmjena: B o X, dana/u 23 okt 2010, 19:01, ukupno mijenjano 1 put.
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.