FK Drina Zvornik

Avatar
trnovica
Postovi: 101
Pridružen/a: 28 nov 2013, 20:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la trnovica » 25 feb 2016, 23:25

Videcemo :mrgreen:

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 25 feb 2016, 23:37

Pappy je napisao/la:
hayden je napisao/la:Neće biti to to bez navijača. ;)
Nadam se da idući vikend neće biti kiše, šteta što se igra na zadušnice, veliki broj ljudi iz tog razloga neće doći.

Koliko me pamćenje služi jedan ste od rijetkih timova koji nas nikada nije dobio u Zvorniku. msm na takmičarske u PL.
U PL nismo. Jesmo u Prvoj RS 2001/2002. :mrgreen: Ako se ne varam Milanko Đerić ga beknuo za 1:0. To nam je jedina pobjeda u Zvorniku.
Doduše nanijeli ste nam jedan od najgorih poraza. Ali isto tako i gubili ste dosta puta.
Vama bi utakmica u Zvorniku, ako u prvom kolu slavite, mogla biti prva meč lopta praktično.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 25 feb 2016, 23:49

Jeste li bliski sa upravom, da šta nabrzaka dogovorimo ? :urnebes:

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 26 feb 2016, 17:06

Kakvo crno bliski. Doduše protiv ovog novog predsjednika nemam ništa, ali protiv starih sam na ratnoj nozi.

Inače jedan sam od rijetkih navijača Drine koji nema ništa protiv Slavije. :)


Evo kako mi dočekujemo sezonu, jutros trener Cvijetin Blagojević gostovao na RTRS-u.

[youtube][/youtube]

Avatar
trnovica
Postovi: 101
Pridružen/a: 28 nov 2013, 20:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la trnovica » 27 feb 2016, 19:01

Svaka čast momcima na pobjedi i čestitke treneru Blagojeviću na uspješnom debiju.

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Prijedor » 27 feb 2016, 19:08

Svaka cast Drino. Lijep pozdrav
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 27 feb 2016, 19:24

Hvala na čestitkama. ;)

Drina puno bolja danas. Čestitke momcima na pobjedi i na odnosu prema igri. Nema predaje, pošteno do kraja.
Nadam se da ćemo kompletni protiv Slavije odigrati još bolje i ostvarit još jednu pobjedu, ako ispadamo, da ispadamo čista obraza.

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 28 feb 2016, 13:14

Najzanimljiviji detalji sa utakmice


hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 28 feb 2016, 20:39

Drina ponovo potopila Rudare

http://www.fkdrinazvornik.com/2016/02/2 ... la-rudare/

Nadam se da će momci još bolju partiju pružiti u narednom kolu.

Avatar
trnovica
Postovi: 101
Pridružen/a: 28 nov 2013, 20:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la trnovica » 01 mar 2016, 18:59

@hayden
Sta bi za onog napadaca sto si govorio da se pregovara s njim? Jel to jos aktuelno?

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 04 mar 2016, 22:26

Propalo.

Sutra od 15h protiv Slavije koja nas nikada nije pobjedila na našem terenu u PL.
Nažalost na našem forumu neki pominju da je dogovorena, ja se nadam da nije.

Ne bi trebalo biti kiše, što je dobro, jer teško da će biti i prekida utakmice. :)

Avatar
trnovica
Postovi: 101
Pridružen/a: 28 nov 2013, 20:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la trnovica » 04 mar 2016, 23:40

hayden je napisao/la:Propalo.

Sutra od 15h protiv Slavije koja nas nikada nije pobjedila na našem terenu u PL.
Nažalost na našem forumu neki pominju da je dogovorena, ja se nadam da nije.

Ne bi trebalo biti kiše, što je dobro, jer teško da će biti i prekida utakmice. :)
Mozes li sad reci o kome se radilo

Sutra nas ocekuje teska utakmica ipak je Slavija favorit. Samo nek svi daju sve od sebe i rezultat ce doci.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 04 mar 2016, 23:53

hayden je napisao/la:Propalo.

Sutra od 15h protiv Slavije koja nas nikada nije pobjedila na našem terenu u PL.
Nažalost na našem forumu neki pominju da je dogovorena, ja se nadam da nije.

Ne bi trebalo biti kiše, što je dobro, jer teško da će biti i prekida utakmice. :)
Au kolika mržnja prema Slaviji na forumu. :tokralju: Sad kad pomenu to, otišao da vidim šta se piše pred tekmu. Nevjerica. Podsjećate me na banjalučane, a to svakako nije nimalo lako. :mrgreen:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54001
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la MortemHz » 05 mar 2016, 00:36

Pappy je napisao/la:
hayden je napisao/la:Propalo.

Sutra od 15h protiv Slavije koja nas nikada nije pobjedila na našem terenu u PL.
Nažalost na našem forumu neki pominju da je dogovorena, ja se nadam da nije.

Ne bi trebalo biti kiše, što je dobro, jer teško da će biti i prekida utakmice. :)
Au kolika mržnja prema Slaviji na forumu. :tokralju: Sad kad pomenu to, otišao da vidim šta se piše pred tekmu. Nevjerica. Podsjećate me na banjalučane, a to svakako nije nimalo lako. :mrgreen:
Ne treba pustiti Slaviju i dva sarajevska. To nipošto. Tu je u pitanju obraz, čast, pa i poštovanje svih nas koji volimo Drinu. Sve ostale što da ne, ako dovoljno plate. A plaćaće ako otresemo u narednom kolu Slaviju i steknemo respekt.

:lol: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 05 mar 2016, 20:31

Moram priznati da su me momci danas pozitivno iznenadili.
Ovaj bod je malo kolika je razlika izmedju dva tima bila.
Biću iskren, ja sam mislio da će Slavija sigurno slaviti. Iako nisam mislio da je dogovoreno.

Drina danas baš dobra, fizički spremna. Odbrana bedem. Vasiljević izdominirao, Ćulibrk takodje. Sve što je Slavija imala u prvom jedan šut. Mi jedno 3-4 dobre akcije i šuta do gola. Korner izveo ILić, Ćulibrk glavom pogodio. Posle toga u drugom 3 sjajne šanse nismo iskoristili. Stefanović prečku sa peterca pogodio. Imali smo i kontru 4 na 2, sebičnost Ivanovića. I onda iz ničega hladan tuš. Pušara volejom za 1:1.

Drago mi je što nije bila 2 kao što su neki pričali, čak i na našem forumu. Vidio sam i lice našeg predsjednika, razočaran je bodom danas, očekivao je više. Ako Slavija bude igrala kao danas, mislim da su joj šanse za opstanak baš male.


@pappy

Tek sad vidjeh poruku. ;) Mislim da je regularno danas bilo.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pappy » 05 mar 2016, 20:57

Nama bod dobar. Jbg još bolja trica bi bila. Ali i šef je svjesno išao na bod jer je igrao sa tri potpuna destruktivca u veznom redu, Grujičićem, Vejnovićem i Čomorom, tek kada smo ga primili uveo je malo ofanzivniju i to je dalo rezultat na kraju.

Mi ukoliko dobijemo Travnika uradili smo 90% posla za opstanak, jer smo računali na 7 ili 9 bodova iz prva tri kola.

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 05 mar 2016, 21:06

Vjerujem :)

I vaš trener je rekao na kraju utakmice da vas je sreća pogledala i da će protiv Drine mnogi zube slomit u Zvorniku.

Bilo je nekog koškanja pred kraj ali je brzo prošlo. Drinin najveći problem u ovom momentu je što nema klasičnog centarfora. Danas je tu poziciju igrao štoper Ivanović.

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la hayden » 06 mar 2016, 14:56

[youtube][/youtube]

Avatar
trnovica
Postovi: 101
Pridružen/a: 28 nov 2013, 20:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la trnovica » 18 mar 2016, 09:28

U SUBOTU SVI NA STADION DA PODRŽIMO DRINU I POMOGNEMO MILOŠU


slika

ULAZ 3 KM, DIO PRIHODA OD NAPLATE ULAZNICA BIĆE UPLAĆEN KAO POMOĆ U LIJEČENJU MLADOG GOLMANA SLAVIJE MILOŠA BOŽOVIĆA

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la flagrantus » 19 mar 2016, 17:49

Bravo momci,tako se igra za svoj klub i grad!Nema veze ispali smo ,ali casno i posteno do kraja!
Drago mi je da je danas bila i dobra posjeta,pa se nadam da je prikupljena solidna suma za pomoc malom Milosu.Vaznije od bilo koje utakmice je da on ozdravi i vjerujem da ce sve biti u redu!Nedaj se Milose,dobij i ovu najvazniju utakmicu u svom zivotu!

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.