FK Kozara Gradiška

legenda 74
Postovi: 47
Pridružen/a: 11 jul 2010, 16:36
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la legenda 74 » 06 jun 2011, 16:06

Rajko Mitić nije više član Kozare,naš klub je napustio u zimskom prelaznom roku
http://www.fkkozara.net

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 06 jun 2011, 16:51

Welcome to the premiership. 8-)

Ocekujemo novog Zakarica. :)
...Život za Široki...

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la FK Sarajevo » 06 jun 2011, 16:59

Nemojte zuriti,polahko sa cestitkama i zeljama,mozda se zanesemo kao i sa Drinom.Sve smo mislili da su fin klub i da imaju fine navijace kad ono...
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
B o X
Postovi: 828
Pridružen/a: 26 jun 2010, 15:20
Lokacija: "/Zvornik
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la B o X » 06 jun 2011, 19:08

Kozara je zasluženo ušla u PL, čestitke na tome, samo ne znam zašto su ljudi iz Gradiške nezainteresovani za Kozaru jer kad god sam gledao pregled iz Gradiške na tribini je bilo oko 250-300 ljudi a nedavno sam našao i zvaničnu posjetu na domaćim utakmicama gdje je Kozaru gledalo u prosjeku 280 ljudi. Drinu je u Prvoj ligi RS do sada u prosjeku uvijek gledalo oko 700 ljudi s tim da je taj prosjek u zadnjoj sezoni bio povećan na 900 jer je tim ulazio u PL, mada je i to za mene jako malo...
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 06 jun 2011, 22:04

B o X je napisao/la:Kozara je zasluženo ušla u PL, čestitke na tome, samo ne znam zašto su ljudi iz Gradiške nezainteresovani za Kozaru jer kad god sam gledao pregled iz Gradiške na tribini je bilo oko 250-300 ljudi a nedavno sam našao i zvaničnu posjetu na domaćim utakmicama gdje je Kozaru gledalo u prosjeku 280 ljudi. Drinu je u Prvoj ligi RS do sada u prosjeku uvijek gledalo oko 700 ljudi s tim da je taj prosjek u zadnjoj sezoni bio povećan na 900 jer je tim ulazio u PL, mada je i to za mene jako malo...
A brate pogledaj velicine gradova,Gradiska je populaciono duplo ako ne i troduplo manja od Zvornika,ako ne lazu podaci Gradiska ima tek nesta preko 16000 stanovnika sto je u obzir na Zvornik ipak "selo".
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la po'marke » 06 jun 2011, 22:24

Devil je napisao/la:
B o X je napisao/la:Kozara je zasluženo ušla u PL, čestitke na tome, samo ne znam zašto su ljudi iz Gradiške nezainteresovani za Kozaru jer kad god sam gledao pregled iz Gradiške na tribini je bilo oko 250-300 ljudi a nedavno sam našao i zvaničnu posjetu na domaćim utakmicama gdje je Kozaru gledalo u prosjeku 280 ljudi. Drinu je u Prvoj ligi RS do sada u prosjeku uvijek gledalo oko 700 ljudi s tim da je taj prosjek u zadnjoj sezoni bio povećan na 900 jer je tim ulazio u PL, mada je i to za mene jako malo...
A brate pogledaj velicine gradova,Gradiska je populaciono duplo ako ne i troduplo manja od Zvornika,ako ne lazu podaci Gradiska ima tek nesta preko 16000 stanovnika sto je u obzir na Zvornik ipak "selo".
Ne znam je li ti ovo bio sarkazam(Gradiska selo), pa zato necu ulazit u neku raspravu! :mrgreen: Al' grad Zvornik je 1991. imao 14 000 a Gradiska 16 000 stan. A sada mislim da se Gradiska duplo vise izgaradila nego Zvornik.

Stanovništvo Republike Srpske (gradovi i sela)
Gradiška (gradski timovi) 25 987 lica (lokalni timovi) 42 438 lica
Zvornik (gradski timovi) 23 222 lica (lokalni timovi) 35 479 lica,
A evo kakvo je stanje sada u navedenim gradovima, izvor Ministarstvo zdravlja Republike Srpske! :mrgreen:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 06 jun 2011, 22:31

Ma to selo je bilo figurativno po velicini jer su mene ipak ubedjivali da Zvornik ima 50000 stanovnika,nisam ni proveravao koliko ima,ali za Gradisku sam gledao pa sam video tih 16+ hiljada. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la po'marke » 06 jun 2011, 22:35

Devil je napisao/la:Ma to selo je bilo figurativno po velicini jer su mene ipak ubedjivali da Zvornik ima 50000 stanovnika,nisam ni proveravao koliko ima,ali za Gradisku sam gledao pa sam video tih 16+ hiljada. ;)
Tako sam i pretpostavljao, al' ajd da izbacim ove podatke da ne bude dalje rasprave! :D

Avatar
nostradamus
Postovi: 347
Pridružen/a: 03 mar 2011, 21:05
Lokacija: PIROTA vas najveći kompleks

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la nostradamus » 06 jun 2011, 22:42

Cestitke Kozari na ulasku u ligu.Nadam se dobrim tekmama protiv vas u kojima ce biti puno golova.Kao i protiv Drine prosle sezone :D :D :D .Mislim ako budete igrali sa nama ,mozda budu oni iz Banovica umjesto nas sta ja znam ,sve je moguce :D :D :D
Zadnja izmjena: nostradamus, dana/u 06 jun 2011, 23:18, ukupno mijenjano 1 put.
Otkako je stari Travnik nastao ovakav svjet jos nije rastao ,a mene dugo bilo nije.....

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 06 jun 2011, 22:56

Evo koliko sam ja upucen u Gradisci ima i dosta muslimana,ali nisu nesto previse zainteresovani za klub.Mislimda 90 % srba navija za CZ i Par.Dok muslimani vecinom navijaju za lokalne timove i Bosnjacke ekipe (Željo,Sa...).A svi su oni prije za Borac Bl navijali al zbog srpski uticaja inacionalizma ...
svoj ti pos'o !

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la neutralan__ » 06 jun 2011, 23:13

Evo vam da ne lupate dzaba,dosta stvari mozete saznati o Gradisci koje prije nista znali.
Prema popisu iz 1991. Bosanska Gradiska je imala 62 000 stanovnika.
http://bs.wikipedia.org/wiki/Bosanska_Gradi%C5%A1ka

Ovo me zaista iznenadilo:Sportski život u općini Bosanska Gradiška ima bogatu tradiciju. Među najstarijim i najmasovnijim sportovima treba pomenuti fudbal. Najznačajniji je Fudbalski klub "Kozara", koji se takmičio u Premijer ligi BiH. Pored ovog kluba postoji još 25 registrovanih fudbalskih klubova koji se takmiče u nižim rangovima. Pored fudbalskih u gradu postoje dva rukometna kluba, dva košarkaška, dva odbojkaška, kuglaški, šahovski i četiri karate kluba.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la po'marke » 06 jun 2011, 23:19

Grbavica moj zivot je napisao/la:Evo koliko sam ja upucen u Gradisci ima i dosta muslimana,ali nisu nesto previse zainteresovani za klub.Mislimda 90 % srba navija za CZ i Par.Dok muslimani vecinom navijaju za lokalne timove i Bosnjacke ekipe (Željo,Sa...).A svi su oni prije za Borac Bl navijali al zbog srpski uticaja inacionalizma ...
Hahha, kakav lik. :D Pises o nekom srpskom nacionalizmu i njegovom uticaju, ubacis tu negdje CZ i Partizan, naravno i Borac BL i onda kazes da su Zeljo i Sarajevo bosnjacke ekipe!!! :mrgreen: Moze li i jedna tema da prodje bez brojanja krvnih zrnaca sa bilo koje strane???

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 06 jun 2011, 23:22

po'marke je napisao/la:
Grbavica moj zivot je napisao/la:Evo koliko sam ja upucen u Gradisci ima i dosta muslimana,ali nisu nesto previse zainteresovani za klub.Mislimda 90 % srba navija za CZ i Par.Dok muslimani vecinom navijaju za lokalne timove i Bosnjacke ekipe (Željo,Sa...).A svi su oni prije za Borac Bl navijali al zbog srpski uticaja inacionalizma ...
Hahha, kakav lik. :D Pises o nekom srpskom nacionalizmu i njegovom uticaju, ubacis tu negdje CZ i Partizan, naravno i Borac BL i onda kazes da su Zeljo i Sarajevo bosnjacke ekipe!!! :mrgreen: Moze li i jedna tema da prodje bez brojanja krvnih zrnaca sa bilo koje strane???
To je povezano sa svim i to nemozes izbaciti,moras to razumijeti takva je drzava.
svoj ti pos'o !

Avatar
banovan
Postovi: 227
Pridružen/a: 21 feb 2011, 01:29
Lokacija: tamo gdje se ne izvinjavaju
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la banovan » 07 jun 2011, 01:07

Grbavica moj zivot je napisao/la:
po'marke je napisao/la:
Grbavica moj zivot je napisao/la:Evo koliko sam ja upucen u Gradisci ima i dosta muslimana,ali nisu nesto previse zainteresovani za klub.Mislimda 90 % srba navija za CZ i Par.Dok muslimani vecinom navijaju za lokalne timove i Bosnjacke ekipe (Željo,Sa...).A svi su oni prije za Borac Bl navijali al zbog srpski uticaja inacionalizma ...
Hahha, kakav lik. :D Pises o nekom srpskom nacionalizmu i njegovom uticaju, ubacis tu negdje CZ i Partizan, naravno i Borac BL i onda kazes da su Zeljo i Sarajevo bosnjacke ekipe!!! :mrgreen: Moze li i jedna tema da prodje bez brojanja krvnih zrnaca sa bilo koje strane???
To je povezano sa svim i to nemozes izbaciti,moras to razumijeti takva je drzava.
Znači, tvoj mozak je skontao da je Željo Bošnjačka ekipa i to predstavljaš kao istinu koja veze nema sa životom.

Nemoj nas ti živ bio braniti i nekome nešto objašnjavati. U svoje ime govori, u ime Želje, ne trabunjaj.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la bistrikboy » 07 jun 2011, 01:14

Milan Culum redovan na dzumama,bosnjak i po :lol:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

TM87visnjik
Postovi: 231
Pridružen/a: 06 maj 2011, 02:00
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la TM87visnjik » 07 jun 2011, 01:23

Lazo svake godine kolje kurban :lol:

Amadeus
Postovi: 57
Pridružen/a: 10 dec 2009, 19:00
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Amadeus » 07 jun 2011, 03:33

Bilo je dobrih igraca iz Kozare.Ako se neko sjeca Amira Teljigovica(Vojvodina),Raos,Gajic/malo starija generacija.Uvijek su imali dobru ekipu u malom nogometu(BORIK) :)))))

Avatar
Budi sam na ulici
Postovi: 116
Pridružen/a: 01 mar 2011, 23:08

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Budi sam na ulici » 07 jun 2011, 10:55

Takodje poznati igraci iz Gradiske su Vinko Marinovic i Zvjezdan Misimovic.
KONTRA MRAKU,KONTRA SILI!!

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la gollum » 07 jun 2011, 11:01

Ako već spominjemo i igrače koji nisu nikad igrali za Kozaru, onda ne smijemo zaboraviti Marka Marina koji je sa dvije godine otišao iz Gradiške.

Nego, gdje je ovaj @legenda74 da nam kaže ko su nosioci igre u Kozari, najbolji strijelac, na kojim pozicijama se traže pojačanja, je l' istina da vam dolaze Raca i Gavarić (možda) iz Slobode?
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Blagoje Bratić
Postovi: 454
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:48
Lokacija: Tamo gdje nema fašista.

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Blagoje Bratić » 07 jun 2011, 11:08

Samo mi nije jasno zašto se ne zove više Bosanska Gradiška,čiji je taj um koji j bio da to promjeni ime koje vječito stoji,jel to nekom smeta Bosanski. :evil:

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.