FK Kozara Gradiška

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la astra1922 » 23 nov 2011, 08:57

pozdrav raji iz gradiske,da vam pozelim dobrodoslicu u gradacac posto vjerovatno imate losa iskustva sa zadnje utakmice nasa dva kluba.nadam se da ce se ponoviti...ali mislim da ste sada puno bolji i ozbiljniji,cijenim vaseg trenera jagodica i smatram da je medu pet u bosni,u svakom slucaju sretno :)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 23 nov 2011, 20:31

astra1922 je napisao/la:pozdrav raji iz gradiske,da vam pozelim dobrodoslicu u gradacac posto vjerovatno imate losa iskustva sa zadnje utakmice nasa dva kluba.nadam se da ce se ponoviti...ali mislim da ste sada puno bolji i ozbiljniji,cijenim vaseg trenera jagodica i smatram da je medu pet u bosni,u svakom slucaju sretno :)
Ne medju PET------ON je prvi ali po n....nju-----BOLAN OSVESTI SE,,,,,lobira sam za sebe da se vrati u Borac,,,,

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la astra1922 » 23 nov 2011, 21:41

pabizo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:pozdrav raji iz gradiske,da vam pozelim dobrodoslicu u gradacac posto vjerovatno imate losa iskustva sa zadnje utakmice nasa dva kluba.nadam se da ce se ponoviti...ali mislim da ste sada puno bolji i ozbiljniji,cijenim vaseg trenera jagodica i smatram da je medu pet u bosni,u svakom slucaju sretno :)
Ne medju PET------ON je prvi ali po n....nju-----BOLAN OSVESTI SE,,,,,lobira sam za sebe da se vrati u Borac,,,,
pabizo magare bre pomiri se vlado nece nikad doci u olimpic vi ste mali klub bez tradicije kontas :mrgreen:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 24 nov 2011, 10:56

astra1922 je napisao/la:pozdrav raji iz gradiske,da vam pozelim dobrodoslicu u gradacac posto vjerovatno imate losa iskustva sa zadnje utakmice nasa dva kluba.nadam se da ce se ponoviti...ali mislim da ste sada puno bolji i ozbiljniji,cijenim vaseg trenera jagodica i smatram da je medu pet u bosni,u svakom slucaju sretno :)
Hvala druze, ja se uvijek nadam pa barem bodu ali vjerovatno bi bio zadovoljan i sa minimalnim porazom jer mi se cini da nije bas najsretnija situacija u klubu ali vidicemo. Vjerujem da ce to Vlado sredit po svom na proljece ako bude jos tu do tada :D

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 24 nov 2011, 17:48

astra1922 je napisao/la:
pabizo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:pozdrav raji iz gradiske,da vam pozelim dobrodoslicu u gradacac posto vjerovatno imate losa iskustva sa zadnje utakmice nasa dva kluba.nadam se da ce se ponoviti...ali mislim da ste sada puno bolji i ozbiljniji,cijenim vaseg trenera jagodica i smatram da je medu pet u bosni,u svakom slucaju sretno :)
Ne medju PET------ON je prvi ali po n....nju-----BOLAN OSVESTI SE,,,,,lobira sam za sebe da se vrati u Borac,,,,
pabizo magare bre pomiri se vlado nece nikad doci u olimpic vi ste mali klub bez tradicije kontas :mrgreen:
KONJINO **** te taj narcis -------

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la astra1922 » 24 nov 2011, 17:53

koji si ti blento pabizo hos da te podojim :mrgreen:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
_Bad_boy
Postovi: 526
Pridružen/a: 06 feb 2010, 19:59
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la _Bad_boy » 26 nov 2011, 02:40

pabizo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:koji si ti blento pabizo hos da te podojim :mrgreen:
Podoj svoju mater blento BLENTAVI,,,,,,
pabizo,vjeruj lave da me cesto ostavis bez teksta svojim nekim komentarima.prateci tvoje komentare na temi olimpik covjek stekne utisak da si jedna sasvim ok osoba i jako rijetko padas na provokacije i spustas se na neke niske grane u diskusijama s drugim navijacima,prije svega pojedinim navijacima zelje i sarajeva..i zaista ti na jedan jako zdrav i kulturan nacin podrzavas svoj klub olimpik i nikada na racun istog omalozavas druge klubove koji su u nezavidnoj situaciji.Ali me stvarno pomalo i razocarava druga strana tog istog pabiza,postenog taksiste sa otoke,koji na svaki moguci nacin ispoljava svoju netrpeljivost prema gospodinu vladi jagodicu.Ja stvarno ne znam sta se desilo izmedju tebe i doticnog gospodina al iskreno nemoj kvarit utisak o sebi kao jednom normalnom forumasu i navijacu koji nam donese mnogo kvalitetnih informacija o svom klubu,radi svakodnevnog omalozavanja gore pomenutog gospodina..ja bi licno volio da kazes zasto ti je taj covjek toliko mrzak i nek ide u qrac vise i on i pricanje o njemu..na osnovu toga sto ti kazes vecina forumasa ce steci ovo ili ono stajaliste prema doticnom i to je to..reci istinu neka se zna ako vec nesto ima,ako nema pusti covjeka na miru neka radi svoj posao..mislim ne izgledas mi taj neki poremeceni tip osobe al stvarno kolicina energije koju ti potrosis na pljuvanje jednog covjeka je previse za razumjeti..ja ti iskreno zelim da se posvetis temi olimpica i jednom za svagda da zavrsis sa tim toliko opjevanim i popljuvanim vladom jagodicem..o njegovom radu cemo cijeniti zajedno nakon sto nam mlada repka zavrsi kvalifikacije i to je najbolje mjerilo da li je doticni strucnjak il neki opancar..do tada u zdravlje :D

p.s.kozari puno srece na iducem gostovanju i izvinjavam se za off :D
-PAJA Fan Club!!

Dzin
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 mar 2010, 12:51
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Dzin » 26 nov 2011, 09:10

NO SIKIRIKI BOD KO KUCA

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 26 nov 2011, 11:11

_Bad_boy je napisao/la:
pabizo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:koji si ti blento pabizo hos da te podojim :mrgreen:
Podoj svoju mater blento BLENTAVI,,,,,,
pabizo,vjeruj lave da me cesto ostavis bez teksta svojim nekim komentarima.prateci tvoje komentare na temi olimpik covjek stekne utisak da si jedna sasvim ok osoba i jako rijetko padas na provokacije i spustas se na neke niske grane u diskusijama s drugim navijacima,prije svega pojedinim navijacima zelje i sarajeva..i zaista ti na jedan jako zdrav i kulturan nacin podrzavas svoj klub olimpik i nikada na racun istog omalozavas druge klubove koji su u nezavidnoj situaciji.Ali me stvarno pomalo i razocarava druga strana tog istog pabiza,postenog taksiste sa otoke,koji na svaki moguci nacin ispoljava svoju netrpeljivost prema gospodinu vladi jagodicu.Ja stvarno ne znam sta se desilo izmedju tebe i doticnog gospodina al iskreno nemoj kvarit utisak o sebi kao jednom normalnom forumasu i navijacu koji nam donese mnogo kvalitetnih informacija o svom klubu,radi svakodnevnog omalozavanja gore pomenutog gospodina..ja bi licno volio da kazes zasto ti je taj covjek toliko mrzak i nek ide u qrac vise i on i pricanje o njemu..na osnovu toga sto ti kazes vecina forumasa ce steci ovo ili ono stajaliste prema doticnom i to je to..reci istinu neka se zna ako vec nesto ima,ako nema pusti covjeka na miru neka radi svoj posao..mislim ne izgledas mi taj neki poremeceni tip osobe al stvarno kolicina energije koju ti potrosis na pljuvanje jednog covjeka je previse za razumjeti..ja ti iskreno zelim da se posvetis temi olimpica i jednom za svagda da zavrsis sa tim toliko opjevanim i popljuvanim vladom jagodicem..o njegovom radu cemo cijeniti zajedno nakon sto nam mlada repka zavrsi kvalifikacije i to je najbolje mjerilo da li je doticni strucnjak il neki opancar..do tada u zdravlje :D

p.s.kozari puno srece na iducem gostovanju i izvinjavam se za off :D
Možda i jesam preterao sa narcisom malenim jagodicem ali moj jarane to je tako podmukao i prljavko da ti ne povjerujes---no,ti si u pravu i zaboravicu ga jer meni je OLIMPIC na prvom mjestu a licno mislim da sa navijacima dva velika kluba ŽELJE i SARAJEVA imam fer i korektan odnos na ovom forumu VOZDRA

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 12 dec 2011, 11:26

Avalanche je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:pozdrav raji iz gradiske,da vam pozelim dobrodoslicu u gradacac posto vjerovatno imate losa iskustva sa zadnje utakmice nasa dva kluba.nadam se da ce se ponoviti...ali mislim da ste sada puno bolji i ozbiljniji,cijenim vaseg trenera jagodica i smatram da je medu pet u bosni,u svakom slucaju sretno :)
Hvala druze, ja se uvijek nadam pa barem bodu ali vjerovatno bi bio zadovoljan i sa minimalnim porazom jer mi se cini da nije bas najsretnija situacija u klubu ali vidicemo. Vjerujem da ce to Vlado sredit po svom na proljece ako bude jos tu do tada :D
Ovaj mangup od trenera složio pricu upravi Kozare i oni ga ostavljaju za trenera----kakva greška,,,,

Avatar
KreKre
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:24
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la KreKre » 16 dec 2011, 23:59

poslije Zakarica u Dinamu, jos jedno Kozarino dijete potpisuje za veliki klub. Ozegovic '93, potpisao za C.Zvezdu (iako je on vec u njihovim omladincima). samo cekam da neki potpise za PFC odmah mu uzimam autogram :-D
www.fkkozara.net

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 18 dec 2011, 00:39

KreKre je napisao/la:poslije Zakarica u Dinamu, jos jedno Kozarino dijete potpisuje za veliki klub. Ozegovic '93, potpisao za C.Zvezdu (iako je on vec u njihovim omladincima). samo cekam da neki potpise za PFC odmah mu uzimam autogram :-D
Cekaj koliko je Ogi igrao za Kozaru ?
Nisam znao da je igrao za Kozaru,znam da je igrao za Borac,gledao sam ga jednu utakmicu za njih,kada su na Grbavici uzeli Zelju u finalu kadetske lige pre par godina.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

TheDinoRules
Postovi: 320
Pridružen/a: 06 jul 2010, 22:08
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la TheDinoRules » 18 dec 2011, 01:00

Devil je napisao/la:
KreKre je napisao/la:poslije Zakarica u Dinamu, jos jedno Kozarino dijete potpisuje za veliki klub. Ozegovic '93, potpisao za C.Zvezdu (iako je on vec u njihovim omladincima). samo cekam da neki potpise za PFC odmah mu uzimam autogram :-D
Cekaj koliko je Ogi igrao za Kozaru ?
Nisam znao da je igrao za Kozaru,znam da je igrao za Borac,gledao sam ga jednu utakmicu za njih,kada su na Grbavici uzeli Zelju u finalu kadetske lige pre par godina.
Koliko ja znam iz Kozare je došao u Borac i odatle u Crvenu Zvezdu. I koliko ja znam, rođen je 1994.
U mom svijetu važe moja pravila

Avatar
KreKre
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:24
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la KreKre » 18 dec 2011, 13:46

iz kozare je, ne znam tacno kad je presao u borac. sinoc u gradu on i zakaric malo proslavljali, dobri su, nisu se olesili :-D
www.fkkozara.net

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 20 dec 2011, 19:22

Dragan Džajić u Gradišci

Proslavljeni fudbaler Crvene Zvezde Dragan Džajić posjetio je danas Gradišku i FK Kozaru. Prijem fudbalskoj legendi upriličen je kod načelnika opštine Gradiška Nikole Kragulja koji je dragog gosta upoznao sa stanjem sporta, a naročito fudbala u Gradišci i svojom i podrškom opštine FK Kozari. Predsjednik FK Kozara Mirko Petrović i novi sportski direktor FK Kozara Vinko Marinović upoznali su ga sa stanjem u klubu i ambicijama kluba u narednom periodu, te mu uručili prigodan poklon, dres FK Kozara sa Džajićevim imenom.

Nakon toga, Dragan Džajić je posjetu Gradišci završio druženjem sa navijačima Crvene Zvezde u Kulturnom centru u Gradišci.

http://fkkozara.net/novosti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakle posto nam je Coric otisao u Borac ocekujem da Dzaja momentalno prosljedi Vilotica da ojacamo odbranu :)

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 20 dec 2011, 22:46

Avalanche je napisao/la:Dragan Džajić u Gradišci

Proslavljeni fudbaler Crvene Zvezde Dragan Džajić posjetio je danas Gradišku i FK Kozaru. Prijem fudbalskoj legendi upriličen je kod načelnika opštine Gradiška Nikole Kragulja koji je dragog gosta upoznao sa stanjem sporta, a naročito fudbala u Gradišci i svojom i podrškom opštine FK Kozari. Predsjednik FK Kozara Mirko Petrović i novi sportski direktor FK Kozara Vinko Marinović upoznali su ga sa stanjem u klubu i ambicijama kluba u narednom periodu, te mu uručili prigodan poklon, dres FK Kozara sa Džajićevim imenom.

Nakon toga, Dragan Džajić je posjetu Gradišci završio druženjem sa navijačima Crvene Zvezde u Kulturnom centru u Gradišci.

http://fkkozara.net/novosti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakle posto nam je Coric otisao u Borac ocekujem da Dzaja momentalno prosljedi Vilotica da ojacamo odbranu :)
Najbolje bi bilo da vam g.Dragan Dzajic pošalje nekog trenera iz Srbije,,,,,,

borac_sampion
Postovi: 507
Pridružen/a: 20 avg 2009, 14:32
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la borac_sampion » 20 dec 2011, 23:11

pabizo je napisao/la:
Avalanche je napisao/la:Dragan Džajić u Gradišci

Proslavljeni fudbaler Crvene Zvezde Dragan Džajić posjetio je danas Gradišku i FK Kozaru. Prijem fudbalskoj legendi upriličen je kod načelnika opštine Gradiška Nikole Kragulja koji je dragog gosta upoznao sa stanjem sporta, a naročito fudbala u Gradišci i svojom i podrškom opštine FK Kozari. Predsjednik FK Kozara Mirko Petrović i novi sportski direktor FK Kozara Vinko Marinović upoznali su ga sa stanjem u klubu i ambicijama kluba u narednom periodu, te mu uručili prigodan poklon, dres FK Kozara sa Džajićevim imenom.

Nakon toga, Dragan Džajić je posjetu Gradišci završio druženjem sa navijačima Crvene Zvezde u Kulturnom centru u Gradišci.

http://fkkozara.net/novosti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakle posto nam je Coric otisao u Borac ocekujem da Dzaja momentalno prosljedi Vilotica da ojacamo odbranu :)
Najbolje bi bilo da vam g.Dragan Dzajic pošalje nekog trenera iz Srbije,,,,,,
Vlado Jagodic je najbolji trener,,,, zove ga Barselona kad ode Gvardiola,,,,,,,,,,,,,,,,
TREĆI PUT ČASTIMO

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 21 dec 2011, 11:44

borac_sampion je napisao/la:
pabizo je napisao/la:
Avalanche je napisao/la:Dragan Džajić u Gradišci

Proslavljeni fudbaler Crvene Zvezde Dragan Džajić posjetio je danas Gradišku i FK Kozaru. Prijem fudbalskoj legendi upriličen je kod načelnika opštine Gradiška Nikole Kragulja koji je dragog gosta upoznao sa stanjem sporta, a naročito fudbala u Gradišci i svojom i podrškom opštine FK Kozari. Predsjednik FK Kozara Mirko Petrović i novi sportski direktor FK Kozara Vinko Marinović upoznali su ga sa stanjem u klubu i ambicijama kluba u narednom periodu, te mu uručili prigodan poklon, dres FK Kozara sa Džajićevim imenom.

Nakon toga, Dragan Džajić je posjetu Gradišci završio druženjem sa navijačima Crvene Zvezde u Kulturnom centru u Gradišci.

http://fkkozara.net/novosti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakle posto nam je Coric otisao u Borac ocekujem da Dzaja momentalno prosljedi Vilotica da ojacamo odbranu :)
Najbolje bi bilo da vam g.Dragan Dzajic pošalje nekog trenera iz Srbije,,,,,,
Vlado Jagodic je najbolji trener,,,, zove ga Barselona kad ode Gvardiola,,,,,,,,,,,,,,,,
Da.najbolji je u trošenju prijatelja i poznanika i najbolji je u raznim igrama na srecu i jako je obrazovan---ima DVA FAKULTETA I GOVORI PAR STRANIH JEZIKA---ODLICAN JE ZA EKONOMA U LIJEVCE,,,,,,

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 13 jan 2012, 18:02

Je li vam stigao i Pejic iz Sloge,Beogradjanin,igrao za U21 BIH reprezentaciju ? :?
Zadnjih dana sam cuo da treba preci.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la po'marke » 13 jan 2012, 19:09

Devil je napisao/la:Je li vam stigao i Pejic iz Sloge,Beogradjanin,igrao za U21 BIH reprezentaciju ? :?
Zadnjih dana sam cuo da treba preci.
Momak je iz Doboja, kakav Beograd! :mrgreen: Jos kao djecak presao iz Sloge u OFK Beograd...

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.