Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Ostavite pitanje ovdje, a Hasan Salihamidžić će odgovoriti na odabrano pitanje na press konferenciji.

Moderator/ica: insider

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 07 okt 2013, 22:23

calcio je napisao/la:Strasno kako je debeli Baho nahuskao raju protiv Hasana, slicno kao sto je nedavno poslije poraza od Slovacke pokusao huskati protiv Dzeke i Spahica. U cemu je problem, sigurno ih molio za karte za utakmicu i VIP tretman a oni ga odbili?
Od Salihamidžića je tražio puno više od karata za utakmicu i VIP tretmana. Najveći pokazatelj toga koliko su ga mrzili jeste kada je Hasan dobio žuti karton protiv San Marina i čovjek u živom prenosu govori da Braco zbog tog kartona neće igrati narednu tekmu protiv Srbije, nakon toga ga je čitavo Bilino Polje vrijeđalo i nazivalo svakakvim imenima, što je bila sramota. Najjadnije je bilo to što je spiker na stadionu u poluvremenu demantovao tu laž i onda ga je ta ista publika bodrila do kraja utakmice, to je dokaz koliko smo jadni.

Pa kada ga Slišković nije zvao protiv Japana, da bi to pravdao riječima da Braco 'nije psihički i fizički spreman za utakmicu', a on u tih par dana odigrao dvije fantastične utakmice. Međutim prava istina je bila da je FC Bayern poslao molbu da NSBIH poštedi Salihamidžića protiv Japana jer su tada igrali osminu finala LP protiv Milana. Tako da je Slišković još jednom kreirao lošu sliku o Braci iz samo njemu poznatih razloga.

Glvni krivci za lošu sliku o Salihamidžiću su likovi kao Topalbećirević, Slišković i kompanija, tj. društvo kockara. Hasan se nije štedio, nekad je igrao lošije, nekad bolje, kao i svi. Sam je uvijek plaćao sve putne troškove, lobirao da pojedini igrači obuku dres našeg tima (Misimović), lobirao je i za Kolašinca.

O tome koliko je doprinio van terena je suvišno pričati, silne donacije u saradnji sa Jeremisom, mislim da su imali neku fondaciju i da su sva sredstva išla za pomoć djeci u BiH. O tome bi više trebali znati ovi koji su u Njemačkoj. Međutim, Hasan je imao jednu manu, nikada sa tim stvarima nije išao u medije i nije se hvalisao, izgleda da mu je to bio najveći kiks...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la kokuz » 07 okt 2013, 22:38

jel mi isteklo vrijeme?

za Hasana:

bumbar jeste, pčela nije...?

:lol: :lol: sve što me zanima ranije postavljeno
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
samocelik
Postovi: 5930
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la samocelik » 07 okt 2013, 22:53

Ako nije kasno i nadam se da nije bilo al evo ga Hasane koja je ti je utakmica osatla kao najpozitivnija a koja kao najnegativnija? :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la CashMan » 07 okt 2013, 23:29

kokuz je napisao/la:jel mi isteklo vrijeme?

za Hasana:

bumbar jeste, pčela nije...?

:lol: :lol: sve što me zanima ranije postavljeno
Odgovor: Sedam dana u Banovićima...
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Greivis » 07 okt 2013, 23:40

Virtu4l je napisao/la:
calcio je napisao/la:Strasno kako je debeli Baho nahuskao raju protiv Hasana, slicno kao sto je nedavno poslije poraza od Slovacke pokusao huskati protiv Dzeke i Spahica. U cemu je problem, sigurno ih molio za karte za utakmicu i VIP tretman a oni ga odbili?
Od Salihamidžića je tražio puno više od karata za utakmicu i VIP tretmana. Najveći pokazatelj toga koliko su ga mrzili jeste kada je Hasan dobio žuti karton protiv San Marina i čovjek u živom prenosu govori da Braco zbog tog kartona neće igrati narednu tekmu protiv Srbije, nakon toga ga je čitavo Bilino Polje vrijeđalo i nazivalo svakakvim imenima, što je bila sramota. Najjadnije je bilo to što je spiker na stadionu u poluvremenu demantovao tu laž i onda ga je ta ista publika bodrila do kraja utakmice, to je dokaz koliko smo jadni.

Pa kada ga Slišković nije zvao protiv Japana, da bi to pravdao riječima da Braco 'nije psihički i fizički spreman za utakmicu', a on u tih par dana odigrao dvije fantastične utakmice. Međutim prava istina je bila da je FC Bayern poslao molbu da NSBIH poštedi Salihamidžića protiv Japana jer su tada igrali osminu finala LP protiv Milana. Tako da je Slišković još jednom kreirao lošu sliku o Braci iz samo njemu poznatih razloga.

Glvni krivci za lošu sliku o Salihamidžiću su likovi kao Topalbećirević, Slišković i kompanija, tj. društvo kockara. Hasan se nije štedio, nekad je igrao lošije, nekad bolje, kao i svi. Sam je uvijek plaćao sve putne troškove, lobirao da pojedini igrači obuku dres našeg tima (Misimović), lobirao je i za Kolašinca.

O tome koliko je doprinio van terena je suvišno pričati, silne donacije u saradnji sa Jeremisom, mislim da su imali neku fondaciju i da su sva sredstva išla za pomoć djeci u BiH. O tome bi više trebali znati ovi koji su u Njemačkoj. Međutim, Hasan je imao jednu manu, nikada sa tim stvarima nije išao u medije i nije se hvalisao, izgleda da mu je to bio najveći kiks...
Moguce da ti je neki rod ili da ga poznajes, al stvarno djaba pises te gluposti. Gledali su ljudi Hasana, ne radi se o nekom mitskom liku iz prahistorije.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 07 okt 2013, 23:51

Obožavam kad me demantuju činjenicama i argumentima, a još više volim duhovite doskočice u nedostatku istih.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la calcio » 08 okt 2013, 00:42

Svaka cast za post Virtu4l. Sjecam se te utakmice u Zenici, velika sramota. Jos je Hasanov otac bio na tribinama i docekao da mu sina sopstveni navijaci, skoro cijeli stadion, psuje bez ikakvog razloga. Jadno.
A ti Greivis, navedi neke od utakmica gdje je Hasan bio slab. Stvarno bih volio znati kada je to bilo.
Tesko je shvatiti zasto je bas Hasan na udaru dok svi ostali iz te generacije rijetko ili nikad da dobiju neku kritiku. A nisu to bas bezvezni igraci, Barbarez najbolji strijelac Bundeslige, Bolic Turske, Baljic najveci transfer u ono vrijeme kada je otisao u Real, Hibic dugo vremena u Spaniji u Sevilli i Atleticu, Konjic u Engleskoj... I hocete da kazete da su svi oni uvijek igrali na vrhuncu i davali 100% a Hasan samo 50%? Koliko se ja sjecam on je bio mozda nas najkonstantniji igrac, da smo imali vise takvih vjerovatno bi vec davno debitovali na nekom prvenstvu.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la CashMan » 08 okt 2013, 00:45

Hajde smirite malo... Svaki naredni post van teme sedmica pa bujrum
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Rios » 08 okt 2013, 01:01

Sto se tice zutog kartona problem je bio sto se ranije u medijima navodilo da je Hasan jedan od igraca kojem prijeti suspenzija..I onda je on dobio jedan nevidjeno glup zuti karton..Nevidjeno..Nije raja na BP mogla cuti Bahu sta prica..Psovali i zvizdali jesu iz razloga kojeg sam naveo gore-receno je da Hasanu prijeti suspenzija..
Inace,sto se njega tice i ja sam se naslusao svakakvih prica..Ne znam sta je tacno od njih a sta ne..Za repku nije igrao uvijek na nivou koji moze,daleko od toga..Utakmice koje bih ja naveo kao jedine u kojima je pruzio svoj maximum jesu-Danska na Kosevu,Spanija na Kosevu ( kad je dobio ovacije sa tribina mislim jedini put ),prijateljska protiv Jugoslavije na Kosevu..I to je to po meni..Na poceteku reprezentativne karijere je sve to bilo puno drugacije,ali je tad Hasan bio mnogo manja zvijezda u BL..U ostalim utakmicama koje je igrao Braco je pruzao skromne partije,uglavnom ispod svog prosjeka i to je iritiralo navijace..Od njega se kao od najvece zvijezde u tom trenutku ocekivalo da bude lider,da izgara na terenu ali on to nikad nije pruzio..Mozda nije bio takav lik,mozda nije znao,mozda nije htio..Hajd ga znaj..
Ima istine i kad se kaze da je nekad bio i nepravedno napadan,kritikovan..Da nije dobio tretman kakav je zasluzivao od strane selektora,saigraca,medija..Ali je ipak najvise do njega..
O patriotizmu ne bi trebalo pricati,sam sam gledao intervju za magazin LP kad je rekao da mu je zelja da ode na neko takmicenje sa repkom,kad je njegov otac izjavio da nikad ne bi pristao da on zaigra za Njemce,itd...Cuo sam i za taj humanitarni rad sa Jeremisom..
O karijeri je takodjer suvisno pricati,nas najtrofejni igrac svih vremena ako se ne varam..
E sad,zasto nije ostavio dublji trag u repki sami Bog i Hasan znaju..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la CashMan » 08 okt 2013, 01:04

Naredni...
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la admin » 08 okt 2013, 10:07

Hvala vam na učešću i pitanjima.

Tema je zaključana za dalja pitanja, a odgovor možete očekivati na press konferenciji povodom Turneje trofeja, koja će se održati u Petak, 11.10.2013. godine.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la admin » 11 okt 2013, 17:41

Kao što je najavljeno, Hasan Salihamidžić odgovorio je na pitanje forumaša.

Pitanje koje je ovaj put birala UEFA i UniCredit banka postavio je Saurman.
Hvala svima na učešću.

Odogovor pogledajte ovdje:
http://sportsport.ba/ino_fudbal/saliham ... nja/115562" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Saurman » 11 okt 2013, 17:49

Hvala na odgovoru Hasane. :D

I naravno zahvalnica ide i portalu SS.BA. ;)
Zadnja izmjena: Saurman, dana/u 12 okt 2013, 01:36, ukupno mijenjano 1 put.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
RtoX
Postovi: 1245
Pridružen/a: 25 jan 2011, 18:51
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la RtoX » 11 okt 2013, 17:51

Ja pitanja Boze ojjj? Pisa mi se od ovog pitanja
"You'll Never Walk Alone"

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Eborg » 11 okt 2013, 19:10

Niđe veze. :mrgreen:

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la moustapha » 11 okt 2013, 21:47

Ovo pitanje sa facebooka je genijalno. :lol: :lol: :lol:
#divovi

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Greivis » 12 okt 2013, 00:17

Od toliko zanimljivih pitanja u vezi reprezentacije vi odaberete ovo.
Sve pohvale za onoga ko je bio zaduzen za izbor. :mrgreen:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Tuti
Postovi: 138
Pridružen/a: 09 okt 2013, 00:36
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Tuti » 12 okt 2013, 01:16

moustapha je napisao/la:Ovo pitanje sa facebooka je genijalno. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la mandraX » 12 okt 2013, 04:43

Greivis je napisao/la:Od toliko zanimljivih pitanja u vezi reprezentacije vi odaberete ovo.
Upravo hoću nešto slično da napišem, nevjerovatno Bgm.

Evo samo danas uzmite za primjer, čitav dan/noć cijeloj državi je samo tekma u glavi, kako ova tako i ona u utorak, samo se o tome piše, gdje god se okreneš vidiš naslove o reprezentaciji, izjave bla bla (kako i treba da bude, naravno), i vi opet za pitanje uzimate ovo vezano za Bayern, nikakve veze sa repkom...strašno jbt.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 12 okt 2013, 08:40

Postavljeno mu je pitanje za koje se znalo de će dobiti odgovor. Da su postavil neko škakljivo pitanje, samo bi ih iskulirao.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.