Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Ostavite pitanje ovdje, a Hasan Salihamidžić će odgovoriti na odabrano pitanje na press konferenciji.

Moderator/ica: insider

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Unofficialpage » 03 okt 2013, 16:34

Da li mislis da je ovo najbolja reprezentativna selekcija koju smo ikad imali? Koliko mozemo na SP u Brazilu, ako se plasiramo? :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la ribery » 03 okt 2013, 16:44

Da mozes vratiti vrijeme unazad, da li bi mijenjao trofej Lige prvaka sa Bayernom, za plasman na neko veliko takmicenje sa reprezentacijom Bosne i Hercegovine?
Da li se vidis u buducnosti u bh. reprezentaciji, kao selektor, ili na nekoj funkciji u savezu?

goonmo
Postovi: 21
Pridružen/a: 11 sep 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la goonmo » 03 okt 2013, 16:50

Kakve smo srece postavice mu neko pitanje tipa "sta bi bilo kad bi bilo,sta bi bilo da ovo nije bilo nego ono"

Daj Boze da mu postave ovo pitanje koje zanima vecinu nas

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Claus » 03 okt 2013, 16:57

Da li se kaješ zbog neke životne odluke? Kada bi mogao, šta bi promijenio u svom životu?

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 okt 2013, 17:18

Greivis je napisao/la:Jel te stid sto si vise volio klub od reprezentacije?
Dobro pitanje. Ovaj greivis mi je konkurencija
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Probisvjet » 03 okt 2013, 18:55

Jesi li se Tite ti pokajao sto si otisao iz Turbine Jablanica?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

cizjef
Postovi: 1
Pridružen/a: 10 jun 2010, 11:48
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la cizjef » 03 okt 2013, 19:03

1.Sta misli bi pokazao više u ovoj sadašnjoj reprezentaciji nego u onoj kada je on igrao
2.Sa kojim igračem iz reprezenacije se najviše družio u svoje vrijeme

Chapman
Postovi: 1013
Pridružen/a: 02 jul 2013, 15:17
Lokacija: Luizijana, Amerika
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Chapman » 03 okt 2013, 19:10

Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
+1

A Boga mi i ovo je na mjestu.
Greivis je napisao/la:Jel te stid sto si vise volio klub od reprezentacije?

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la BadrHari » 03 okt 2013, 19:26

Kao da mora biti iskren, normalno da ce sad sve reci da udovolji svom narodu.
Pitanje je bil' tada postupio kako treba za drzavu.
Monolog je napisao/la:Sve vrijeme si slušao/čitao prozivke od strane pojedinih ljudi koji i dan danas smatraju da nikad nisi dao svoj maksimum u državnom dresu, te kako su Braco iz Bayerna i Braco iz Bosne i Hercegovine dva različita igrača. Kakav je osjećaj čitati to? Ili još bolje, zašto do dana današnjeg nisi začepio usta nevjernim tomama i progovorio o svim problemima koji su uništavali naš fudbal? Zašto nisi svoje ime i prezime (ugled) iskoristio (i) u tu svrhu?
+1
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

AlemC85
Postovi: 7386
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la AlemC85 » 03 okt 2013, 19:29

imam jedno konkretno pitanje za Hasana Salihamidžića a ono glasi: Da li je dotični spreman na bilo koji način pomoći Veležu, jer je Velež od njega napravio igrača (ne zaboravljajući Turbinu)?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 03 okt 2013, 19:35

AlemC85 je napisao/la:imam jedno konkretno pitanje za Hasana Salihamidžića a ono glasi: Da li je dotični spreman na bilo koji način pomoći Veležu, jer je Velež od njega napravio igrača (ne zaboravljajući Turbinu)?
Kad se to desilo? (da je Velež od njega napravio igrača)... mora da sam prespavao taj period...
Evribadi sej Željo
Željoooo

AlemC85
Postovi: 7386
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la AlemC85 » 03 okt 2013, 19:42

Virtu4l je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:imam jedno konkretno pitanje za Hasana Salihamidžića a ono glasi: Da li je dotični spreman na bilo koji način pomoći Veležu, jer je Velež od njega napravio igrača (ne zaboravljajući Turbinu)?
Kad se to desilo? (da je Velež od njega napravio igrača)... mora da sam prespavao taj period...
pa do rata je igrao lopte u njemu, sam je jednom izjavio da je njegov fudbalski razvoj počeo dolaskom u redove veleža tj. igrao je u kadetima i bio je vrlo talentovan, dok je npr. barbarez, da nije bilo rata 1992. debitovao bi za prvi tim. toliko.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la jasmin10 » 03 okt 2013, 20:00

AlemC85 je napisao/la:imam jedno konkretno pitanje za Hasana Salihamidžića a ono glasi: Da li je dotični spreman na bilo koji način pomoći Veležu, jer je Velež od njega napravio igrača (ne zaboravljajući Turbinu)?
valjda je logicnije da pomogne turbini, tu je napravio prve nogomotne korake. za velez je igrao samo jednu godinu :roll:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Virtu4l » 03 okt 2013, 20:17

To je već druga priča. Ipak, mislim da je besmisleno reći da je Velež od Brace napravio igrača.

Felix Magath je najbitnija osoba u karijeri Hasana Salihamidžića. On je najzaslužniji što je Braco postao ono što jeste... možda je to moglo puno bolje da je Hasan umjesto Bayerna odabrao Barcelonu, ali u svakom slučaju je napravio impresivnu karijeru...

Braco je bukvalno 'izmislio' poziciju ofanzivni bek, jer je godinama bio najbolji na istoj, neumorno je špartao u defanzivi i ofanzivi (Cafu (AC Milan) mu je tada bio najveća konkurencija).

U sezoni 2001. kada je Bayern osvojio LP, Braco je igrao svaku utakmicu i sigurno je najzaslužniji za osvajanje tog trofeja.

Šta reći na kraju? Otišao je tiho, na isti način na koji je i došao. Najveći igrač koji je ikada obukao dres sa najdražim nam grbom. Hvala mu za sve. Hvala mu za onaj gol u Bologni, za onaj gol na Nou Campu, Old Traffordu... hvala mu za onaj gol iz penala u finalu LP protiv Valencie...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Deniss
Postovi: 172
Pridružen/a: 19 okt 2009, 15:25
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Deniss » 03 okt 2013, 20:48

Da li si se ikad oznoio kad si igrao za BiH i sto si igrao za reprezentaciju protiv svoje volje

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la bhsport » 03 okt 2013, 21:26

Deniss je napisao/la:Da li si se ikad oznoio kad si igrao za BiH i sto si igrao za reprezentaciju protiv svoje volje
Pogledaj tekme protiv Hrvatske, Danske, Spanije, Malte pa sam prosudi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
emil02in
Postovi: 3623
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la emil02in » 03 okt 2013, 21:31

Greivis je napisao/la:Jel te stid sto si vise volio klub od reprezentacije?
Jel tebe stid to pitati?Pitaš čovjeka koji je mogao biti prvotimac ELFA ali nije htio,čovjeka koji je u Bajernu bio jedan od najstandardnijih igrača,koji je igrao sa majstorima poput Efenberga,Shola,Elbera i ostalih.A u reprezentaciji sa Mulinom,Jakirevićem i ostalim prolaznicima kroz našu reprezentaciju.Pitaš to čovjeka koji skupa sa Jeremisom drži fondaciju za pomoć djeci,čovjeka koji je strijelac prvog zvaničnog gola u istoriji za BiH!
Braco nije htio više igrati za reprezentaciju jer mu je lokalni sarajevski kriminalac tražio pare pred utakmicu sa selekcijom svijeta i to zna Baka Sličković al' pizda šuti.Šute i sarajevski "novinari" jer im je tako lakše,jer Braco nikada nije po novinama se nekom ulizivao,niti je vodio novinare po restoranima da nešto napišu o njemu.
Pitaš jel ga stid, sad upitaj sebe kada bi došao trofej LP u BiH da nije Brace????????????????????
Možda bi ga Baljić donio nekad i on je osvojio LP,al čisto sumnjam.Ćoravoj koki dav'o ili ne dav'o isto ti dođe kaže naš narod.Žalosno je kako ne cijenimo naše ama baš ništa,a tuđe nam sve valja.
BRACO HVALA TI ZA GODINE PONOSA KOJE SI NAM PODARIO DOK SI HARAO EVROPOM.
HVALI TI ZA SVE LEGENDO
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
sagitarius
Postovi: 2114
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la sagitarius » 03 okt 2013, 21:46

Goalgetter je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
Evo citiracu ovo pitanje, jer i mene ovo zanima.
+1
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Papastathopoulos » 03 okt 2013, 22:03

stos' svojoj celjadi dao vlaska imena, k'o da te je napravio neki thomas, a ne ahmed ?
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Pirke » 03 okt 2013, 22:41

Hasane, sta ti je draze, 5 sa lukom u pola ili 10 sa kajmakom u pola?
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Odgovori

Natrag na “Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.