Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Ostavite pitanje ovdje, a Hasan Salihamidžić će odgovoriti na odabrano pitanje na press konferenciji.

Moderator/ica: insider

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la jasmin10 » 03 okt 2013, 13:34

trxel je napisao/la:Svrati li u restoran Zdrave vode u Jablanici nekad na pecenje :mrgreen:
evo ja cu ti na to odgovoriti :D nije :mrgreen:

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la tyler durden » 03 okt 2013, 13:39

BenjooJutub je napisao/la:
LenBias je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
+1
+1
:!:

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Sveti » 03 okt 2013, 13:48

BenjooJutub je napisao/la:
LenBias je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
+1
+1
+100
naprijed rejal

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Kobe Bryant » 03 okt 2013, 14:05

Ptanje:

Što se nije bunio pred naj važniju utakmicu njegove generacije (Danska na Kosevu) gdje su mogli direktno mogli obezbjediti plasman na jedno veliko takmicenje , da on kao najveća zvjezda reprezentacije igra krilo , a ne beka , jer je jednom otisao u napad i bio je gol za 1-1. Što nije zahtievao makar na poluvremenu da igra vise u napadu jer nismo imali nista izgubiti sa rezultatom 1-1 ?

bezze
Postovi: 614
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la bezze » 03 okt 2013, 14:10

Zasto nisi negdje zavrsio karijeru u BiH ? :D

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la AlenHalilovic » 03 okt 2013, 14:18

BenjooJutub je napisao/la:
LenBias je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
+1
+1
+2

Ovo vecinu intersuje, sta je se tacno tada desilo u sa njim u reprezentaciji.

I dala ima zelju nekad se vratiti i opet nekad saradjivati sa NSBIH-om. (Kao Trener, Selektor, delegat, skaut, koordinator ili slicno)

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la moustapha » 03 okt 2013, 14:40

bhsport je napisao/la:Za Hasana se moze naci milion pitanja, jer je vec 7 godina sve oko njega mrak, nikakve povratne info.

Ako ne gledamo proslost, logicno je gledati u buducnost, pa bi pitanje glasilo, vidi li se Hasan u nogomentom savezu kao saradnik, bilo bi ga dobro imati u bilo kom svojstvu jer je svjetski poznato ime. Sa svojim autoritetom bi mogao raditi velike stvari za nas fudbal.
+1
#divovi

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 okt 2013, 14:42

Hasane jeli istina da si od transfera iz HSV-a u Bayern protegao se tako mnogo i kupio svom adzi biciklo :lol: :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 03 okt 2013, 14:43

wedran82 je napisao/la:koji ce vam on!!!! nikad nije bio patriota,niti se kad trudio za reprezentaciju,uvijek se vuko po terenu i sl. sto niste barbareza doveli nego ovog uslju!!!!!!!!!!! nemojte mi gadit sportsport.ba
Baš suprotno jedan od najvećih patriota fudbalera što će ga BiH ikad imati jer će se teško ijaedan više nalaziti u situaciji u kojoj se on našao a ipak je igrao srcem za ovu zemlju. Pored njega najviše kapu skidam Vlatku Glavašu, a to što ti padaš na novinarske plaćene tekstove i sl to je druga stvar. Očekujem od tebe da isto tako kažeš kad se Džeko bude šetkao po terenu kao što je to radio protiv SLovaka u Zenici ili protiv RUmuna u RUmuniji kao i svim ostalim današnjim vedetama koji su većina igrali za neke druge repke mada ih ja ne krivim i razumijem ih u potpunosti. ZA ove što pitaju da li je tačno da je bio u sukobu. Tačno je naravno samo možda neki spominju pogrešne ljude. Tačno je i da Džeko nije htio doći protiv SLovaka. Ovo za Hasana je potvrdio u jednom intervjuu za Avazov sport i Baka Slišković samo što većina vas prati repku tj fudbal od DŽeke pa naovamo. Pisao sam o Hasanu na drugim temama pa se neću ponavljati i to mnogo šire i sa mnogo više činjnica. Naravno kao i ovaj momak što je napisao pa svi dodaju +1 i ja želim da čujem to iz njegovih usta. Zašto svi šute nikad mi neće biti jasno. REci i završi i upotpuni priču o sebi Hasane jer ti najviše ispaštaš a nisi to zaslužio.
I Seferović neki dan reče da će reći zašto ne igra za BiH kad za to dođe vrijeme. Uvijek je vrijeme da se kaže istina.

lucif3R666
Postovi: 1267
Pridružen/a: 22 jul 2013, 20:50
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la lucif3R666 » 03 okt 2013, 14:49

Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
100 puta ga to pitali i uvjek isto covjek odgovori radi silnih povreda , tako ce i sad da kaze eto zivi bili pa vidjeli ;)
Nema neprijatelja koji može biti toliko opasan kao bivši prijatelj,jer ovaj tačno zna gdje treba da udari!

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la moustapha » 03 okt 2013, 14:51

lucif3R666 je napisao/la: 100 puta ga to pitali i uvjek isto covjek odgovori radi silnih povreda , tako ce i sad da kaze eto zivi bili pa vidjeli ;)
Bojim se da ce ovo pitanje biti protraceno.
#divovi

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 okt 2013, 14:57

moustapha je napisao/la:
lucif3R666 je napisao/la: 100 puta ga to pitali i uvjek isto covjek odgovori radi silnih povreda , tako ce i sad da kaze eto zivi bili pa vidjeli ;)
Bojim se da ce ovo pitanje biti protraceno.
Tako je druze. Mislim da je moje pitanje orginalno a kopka me odavno kad mi je to prenio jedan njihov porodicni prijatelj iz Jablanice
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12649
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la nerkolfc » 03 okt 2013, 15:03

Koja je ekipa po njemu bolja , Bayo njegov kad su osvojili il' proslosezonski ?
Ako je vec neko pitao *bg nije mi se dalo gledati .
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Monolog » 03 okt 2013, 15:07

Sve vrijeme si slušao/čitao prozivke od strane pojedinih ljudi koji i dan danas smatraju da nikad nisi dao svoj maksimum u državnom dresu, te kako su Braco iz Bayerna i Braco iz Bosne i Hercegovine dva različita igrača. Kakav je osjećaj čitati to? Ili još bolje, zašto do dana današnjeg nisi začepio usta nevjernim tomama i progovorio o svim problemima koji su uništavali naš fudbal? Zašto nisi svoje ime i prezime (ugled) iskoristio (i) u tu svrhu?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la _dreamer_ » 03 okt 2013, 15:16

Ko ti je bio najdrazi saigrac/jaran u reprezentaciji i da li si ikada pozelio ponovo obuci dres reprezentacije nakon objave povlacenja?
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Greivis » 03 okt 2013, 15:37

Jel te stid sto si vise volio klub od reprezentacije?
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Metanor
Postovi: 355
Pridružen/a: 31 jan 2013, 16:36
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Metanor » 03 okt 2013, 15:40

Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.

+1

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 03 okt 2013, 15:48

Monolog je napisao/la:Sve vrijeme si slušao/čitao prozivke od strane pojedinih ljudi koji i dan danas smatraju da nikad nisi dao svoj maksimum u državnom dresu, te kako su Braco iz Bayerna i Braco iz Bosne i Hercegovine dva različita igrača. Kakav je osjećaj čitati to? Ili još bolje, zašto do dana današnjeg nisi začepio usta nevjernim tomama i progovorio o svim problemima koji su uništavali naš fudbal? Zašto nisi svoje ime i prezime (ugled) iskoristio (i) u tu svrhu?
Ovo je bolje formulisano pitanje od ovoga što je postavio @vIrtual a kroz koje možemo ipak nešto saznati jer ako nije do sada ne vjerujem ni da će odgovoriti konkretno na pitanje. Rođeni si novinar. :) Kombinacija tebe i @virtu4l idealna

Metanor
Postovi: 355
Pridružen/a: 31 jan 2013, 16:36
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Metanor » 03 okt 2013, 15:48

Hasane,ciji ti je dres svetiji,Bayerna ili Bosne i Hercegovine,i zbog cega se stvorila prica oko tvog' polovnog zalaganja za reprezentaciju(ja sam te gledao,djelovalo mi je to dobro,kada god si igrao)?Samo nemoj reci da su povrede krive,jer nisu...

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić

Post Postao/la Consigliere » 03 okt 2013, 15:48

BenjooJutub je napisao/la:
LenBias je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Da li će BH javnost ikada saznati prave razloge zbog kojih je Hasan Salihamidžić otišao iz reprezentacije? tj. jesu li istinite priče o sukobima sa saigračima, stručnim štabom, kao i sa osobama koji su u to vrijeme vodili savez (Pašalić, Pušina, Ušanović i ostali)?

Mislim da je to jedino što nas zanima i konkretan odgovor bi upotpunio sliku o Hasanu Salihamidžiću, najtrofejnijem igraču Bosne i Hercegovine svih vremena.
+1
+1

-1

:mrgreen:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Odgovori

Natrag na “Pitajte zvijezdu: Hasan Salihamidžić”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.