Zdrijeb Grupne Faze

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Koga zelite iz prve jakosne grupe?

Brazil
23
9%
Spaniju
9
4%
Njemacku
11
4%
Argentinu
22
9%
Kolumbiju
12
5%
Belgiju
22
9%
Urugvaj
13
5%
Svicarsku
138
55%
 
Ukupno glasova: 250

Avatar
TonnyMontana
Postovi: 358
Pridružen/a: 27 jul 2013, 19:16
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la TonnyMontana » 06 dec 2013, 19:08

DukeOfWellington je napisao/la:Razlika između Brazilije i nas je 4 sata, mi smo UTC+1, a oni UTC-3.
mi jesno UTC +1 a Brazil je UTC -3 I UTC -4 u zavisnosti od grada
Interista al 100 %

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la DukeOfWellington » 06 dec 2013, 19:09

TonnyMontana je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:Razlika između Brazilije i nas je 4 sata, mi smo UTC+1, a oni UTC-3.
mi jesno UTC +1 a Brazil je UTC -3 I UTC -4 u zavisnosti od grada
Jest, ali u ova dva grada koja su UTC -4 utakmice će početi sat ranije, tako da su termini ujednačeni.

Avatar
TonnyMontana
Postovi: 358
Pridružen/a: 27 jul 2013, 19:16
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la TonnyMontana » 06 dec 2013, 19:11

DukeOfWellington je napisao/la:
TonnyMontana je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:Razlika između Brazilije i nas je 4 sata, mi smo UTC+1, a oni UTC-3.
mi jesno UTC +1 a Brazil je UTC -3 I UTC -4 u zavisnosti od grada
Jest, ali u ova dva grada koja su UTC -4 utakmice će početi sat ranije, tako da su termini ujednačeni.
Super onda :)
Interista al 100 %

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Unknown3 » 06 dec 2013, 19:15

facebook: Grupa E: Francuska, Leotar, Rudar Prijedor i Zanatlija
:lol: :lol:
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la QUARTERBACK » 06 dec 2013, 19:19

Ma grupa nam je mjera baš, možemo proći ako Bog da, ali samo ako Pape ne zakasni na utakmicu :lol: :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
beka23
Postovi: 1643
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la beka23 » 06 dec 2013, 19:21

Claus je napisao/la:Dobra stvar je što smo se sastali s Argentinom i znamo na čemu trebamo poraditi. Kad bi bunker upalio na otvaranju, siguran sam da bismo 99% išli dalje čak i da remiziramo s Nigerijcima.

Afrički fudbal je u banani, Nigerija uopće nije bauk. Ne treba ih otpisati, naprotiv, ali ne treba im previše dati na značaju i prepustiti im čak ni ravnopravnosti. Ulazimo kao favoriti u taj sraz i taj epitet moramo opravdati na terenu.
Mi favoriti protiv Nigerije? Nema šanse, da je ne znam ti koliko njihov fudbal u banani.
Zadnja izmjena: beka23, dana/u 06 dec 2013, 19:33, ukupno mijenjano 1 put.

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Fordinjo » 06 dec 2013, 19:23

dobro smo prosli ufff sto bi volio da prodzemo pa da nam francuzi dodzu da Spaha onom supcicu nasriju nogu u supak uvali i da ih razvalimo pa makar 2:0 :mrgreen:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Elegant » 06 dec 2013, 19:26

AlanSmith14 je napisao/la:facebook: Grupa E: Francuska, Leotar, Rudar Prijedor i Zanatlija
:lol: :lol:
Tako ti ga dođe, a opet ce se muciti pa ce sudije priskociti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la damirdamic72 » 06 dec 2013, 19:27

dobro smo prosli

gledano onako objektivno jedino je laksa grupa ona gdje su otisli Francuzi naravno :)

ako se uozbiljimo (izgubljeni Pape skonta da treba staviti defanzivnog veznog) i sa Argentinom nije nemoguce odigrati nerjeseno ili cak pobijediti sa nekom realnom formacijom 4-5-1 i sl

sa Nigerijom smo bara-bara ipak mislim 51-49 za NAS.oni su bolji kondicijski,najmlađa selekcija.ali mi smo jači u napadu,imamo jačeg golmana i bolji smo tehnički.znaci poraditi na kondiciji i to je to

sa bracom Irancima treba igrati oprezno ali smo bolji i izrazit smo favorit u odnosu na njih.Ne ocekujem nista vise od Litvanije.Mislim da ce se oni braniti protiv nas

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la BigBigBang » 06 dec 2013, 19:30

Afrikance i Irance moramo rutinski pregaziti pa Nigerija je jad od reprezentacije glavni igrac im Victor Moses :lol: JAci smo na skoro svakoj poziciji.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la DukeOfWellington » 06 dec 2013, 19:31

damirdamic72 je napisao/la:dobro smo prosli

gledano onako objektivno jedino je laksa grupa ona gdje su otisli Francuzi naravno :)

ako se uozbiljimo (izgubljeni Pape skonta da treba staviti defanzivnog veznog) i sa Argentinom nije nemoguce odigrati nerjeseno ili cak pobijediti sa nekom realnom formacijom 4-5-1 i sl

sa Nigerijom smo bara-bara ipak mislim 51-49 za NAS.oni su bolji kondicijski,najmlađa selekcija.ali mi smo jači u napadu,imamo jačeg golmana i bolji smo tehnički.znaci poraditi na kondiciji i to je to

sa bracom Irancima treba igrati oprezno ali smo bolji i izrazit smo favorit u odnosu na njih.Ne ocekujem nista vise od Litvanije.Mislim da ce se oni braniti protiv nas
I ova sa Belgijom.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Cautinho » 06 dec 2013, 19:32

Bukvalno sam trčao iz škole do najbližeg kafića da se spojim na wifi.
Dobra grupa,žao mi je što sam ovo prepustio,dosta ste i pisali.
Ima dobrih grupa,Italija se zalevatila.
Super,bar nismo mi.
Nigeriju i Iran možemo dobiti,Argentina je definitivno najjača,ali mislim da se možemo nositi sa svima i imamo velike šanse za drugi krug.
Keep walking.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Claus » 06 dec 2013, 19:32

beka23 je napisao/la:
Claus je napisao/la:Dobra stvar je što smo se sastali s Argentinom i znamo na čemu trebamo poraditi. Kad bi bunker upalio na otvaranju, siguran sam da bismo 99% išli dalje čak i da remiziramo s Nigerijcima.

Afrički fudbal je u banani, Nigerija uopće nije bauk. Ne treba ih otpisati, naprotiv, ali ne treba im previše dati na značaju i prepustiti im čak ni ravnopravnosti. Ulazimo kao favoriti u taj sraz i taj epitet moramo opravdati na terenu.
Mi favoriti protiv Nigerije? Nema šanse, da je ne znam koliko njihov fudbal u banani.
Zašto ne :?:

Zar 21. reprezentacija ne može ući kao favorit u duel protiv 36. Pritom ta 21. dolazi iz Evrope, a ta 36. iz Afrike (ne trebam valjda navoditi razlike :?: ).

Nigerija, bez obzira što je aktuelni osvajač AKN, nije neko koga bismo se trebali bojati. U par linija smo dosta jači od njih. Konkretno, čini mi se da smo defanzivno bolja ekipa, bolja nam je kreacija (zar je teško biti tu jači od Afrikanaca :!: :?: ), a ofanzivno smo tu negdje. Da nisu trkački jaki, ne bi ni tu bili u egalu s nama.

Avatar
hurem
Postovi: 8595
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la hurem » 06 dec 2013, 19:37

bosnas_ je napisao/la:
BegAx je napisao/la:
NoName je napisao/la:U kojim gradovima igramo protiv Irana i Nigerije?

Sent from my HTC One using Tapatalk
Cuaiaba(Nigerija) i Salvador(Iran).
ima li neko slike stadiona gdje cemo igrati!? kakva je klima u tim gradovima,kapacitet,itd...?
tu ti je sve:
http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup" onclick="window.open(this.href);return false;

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la damirdamic72 » 06 dec 2013, 19:38

DukeOfWellington je napisao/la:
damirdamic72 je napisao/la:dobro smo prosli

gledano onako objektivno jedino je laksa grupa ona gdje su otisli Francuzi naravno :)

ako se uozbiljimo (izgubljeni Pape skonta da treba staviti defanzivnog veznog) i sa Argentinom nije nemoguce odigrati nerjeseno ili cak pobijediti sa nekom realnom formacijom 4-5-1 i sl

sa Nigerijom smo bara-bara ipak mislim 51-49 za NAS.oni su bolji kondicijski,najmlađa selekcija.ali mi smo jači u napadu,imamo jačeg golmana i bolji smo tehnički.znaci poraditi na kondiciji i to je to

sa bracom Irancima treba igrati oprezno ali smo bolji i izrazit smo favorit u odnosu na njih.Ne ocekujem nista vise od Litvanije.Mislim da ce se oni braniti protiv nas
I ova sa Belgijom.
pa eto i ona je pristojna

Avatar
beka23
Postovi: 1643
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la beka23 » 06 dec 2013, 19:43

Claus je napisao/la:
beka23 je napisao/la:
Claus je napisao/la:Dobra stvar je što smo se sastali s Argentinom i znamo na čemu trebamo poraditi. Kad bi bunker upalio na otvaranju, siguran sam da bismo 99% išli dalje čak i da remiziramo s Nigerijcima.

Afrički fudbal je u banani, Nigerija uopće nije bauk. Ne treba ih otpisati, naprotiv, ali ne treba im previše dati na značaju i prepustiti im čak ni ravnopravnosti. Ulazimo kao favoriti u taj sraz i taj epitet moramo opravdati na terenu.
Mi favoriti protiv Nigerije? Nema šanse, da je ne znam koliko njihov fudbal u banani.
Zašto ne :?:

Zar 21. reprezentacija ne može ući kao favorit u duel protiv 36. Pritom ta 21. dolazi iz Evrope, a ta 36. iz Afrike (ne trebam valjda navoditi razlike :?: ).

Nigerija, bez obzira što je aktuelni osvajač AKN, nije neko koga bismo se trebali bojati. U par linija smo dosta jači od njih. Konkretno, čini mi se da smo defanzivno bolja ekipa, bolja nam je kreacija (zar je teško biti tu jači od Afrikanaca :!: :?: ), a ofanzivno smo tu negdje. Da nisu trkački jaki, ne bi ni tu bili u egalu s nama.
Ne može, po meni. Zašto uopšte pominješ rang listu? Ona tu ne igra nikakvu ulogu. Da smo tu negdje igrački s njima, sigurno jesmo, ali favoriti, stvarno teško. Iskusniji su, igrali su SP 4x prije ovoga, znaju kako igrati ovakve mečeve + upoznati su sa stadionima, atmosferom i ostalim vezanim stvarima sa Brazilom (Kup Konfederacija).

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 06 dec 2013, 19:47

Solidna grupa,bas da vidimo ko smo i sta smo,idemo kao drugoplasirani dalje aBda :D

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la VanBasten » 06 dec 2013, 20:13

The numbers that show the inequity of Fifa 2014 draw

http://www.forbes.com/sites/bobbymcmaho ... up-draw-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

zanimljivo, faktor koji može imati itekako uticaj na rezultate.. I ovdje smo solidno prošli :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61307
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Virtu4l » 06 dec 2013, 21:44

Lepota izazvala haos na internetu: brazilska voditeljka žreba za Mundijal zaludela svet
Na žrebu za naredno Svetsko prvenstvo u fudbalu u centru pažnje bila je voditeljka programa Fernanda Lima, koja je samom pojavom zaludela svet: nakon njene pojave, samo na "Tviteru" je u proseku 10 članova u sekundi pisalo o njoj.

Kako prenose strani mediji, brazilska manekenka, glumica i voditeljka je najčešće spominjana na društvenim mrežama tokom žreba za Mundijal, pa su u njenoj senci bile i reakcije na "ostrvu" da će Engleska biti u grupi sa Urugvajcima i Italijanima, ili da će se drugog dana prvenstva igrati repriza prethodnog Mundijala, između Španije i Holandije.
Eto, nismo samo mi zabalili :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la jestamaji » 06 dec 2013, 22:07

ovo je više nego OK! sad imamo čemu da se nadamo :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.