Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la PapeSusic » 04 maj 2014, 15:37

Kakav Hodzic i kakav Zec. Idu oni sigurni + Ibricic + poluigraci iz Seadove agencije.

Begovic
Avdukic
Fejzic

Spahic
Mujdza
Vrso Seadov
Vranjes
Bicakcic
Zukanovic
Sunjic
Kolasinac

Misimovic
Pjanic
Ibricic
Salihovic
Medunjanin
Lulic
VIsca
Hajrovic
Svino Susic

Dzeko
Ibisevic

22 igraca. 23. igrac ce biti ili Hadzic ili Besic. Svi zele Besica ali vidicemo sta ce braca Susic odluciti.

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: AW: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selek

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 04 maj 2014, 22:14

Golmani: Begovic, Fejzic, Sehic

Odbrana: Spahic, Bicakcic, Pandza, Kolasinac, Mujdza, Vranjes, Zukanovic

Vezni red: Salihovic, Rahimic/Zahirovic, Medunjanin, Pjanic, Misimovic, Prcic, Lulic, Visca, Hajrovic, Stevanovic

Napad: Dzeko, Ibisevic, Zec
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la wobly92 » 05 maj 2014, 12:00

Čudi me da i ovdje nema već ovih što pljuju po Safetu...
BiH - Zemlja od 4 miliona stanovnika i 2 miliona selektora. Nekome ne godi što nema Rahimića, nekome Zahirovića, tu je Stevanović, sad Zec, Štilić, ćak i Stanić...Pa ljudi dragi, selektor valjda zna bolje od nas sviju, možemo diskutovat koliko hoćemo, neće se ništa promijenit. Meni je lično žao što nema Muslimovića (mada je povrijeđen bio duži period) i Prcića, ovo ostalo je OK. Pljuje se po Tinu malom, pa de malo realnosti, ako su mu otac i amidža bili takve igračine, zar nije realno za očekivat da će se taj gen proslijedit dalje na potomke? I Cico Kranjčar je trpio iste kritike za poziv Niki Kranjčaru, pa se dokazao kao odličan igrač, eto i još uvijek je standardan član reprezentacije...Pustimo se priče i unošenja nemira, sjetite se ko vas je doveo do toga da izađete na trgove u svojim gradovima i da slavite, nemojte postat miševi, oni sad trebaju našu podršku, nemojte bit mrtvi Balkanci. :)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la thulkazal » 05 maj 2014, 12:27

Zašto ide Sušić "Jer ima lijepo prezime. Imao je blažu alergiju i zato nije igrao u zadnjim utakmicama". Bitno da je on informisan za svog sestrića a da ga ko pita šta je sa Zahirovićem odgovorio bi pa nije na spisku jer ne igra u klubu a jesi ga pitao šta je problem? Možda i on ima neke alergijske probleme ... Lagano se informisati za bratica a za ovog teško?

Molim Boga da nam prvih 12-13 igrača bude zdravo i da ovi TinkiVinki, Vršajević, Šunić i ostala prodajno-cijenodizačka kompanija ne bude u ni u najgorem slučaju u opticaju za prvu postavu ... Jadna nam majka ako oni uđu u utakmicu ...

Moglo je i gore, zamisli da je pozvao i Kvržića -.-

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la FliX » 05 maj 2014, 12:50

Joj stvarno mi nije jasno, lik nije zvao Zahirovica koji mu je vecim dijelom prenio breme kvalfikacija. Kolko se sjecam lik je igrao osam od deset kvalfikacioni utakmica..

A za ovog Tinu, pozvo ga amidza da mu guzica vidi Brazila, a ne sumnjam da ce ga u nekoj utakmici ubacit barem u 85.minuti, da mu djeca mogu pricat, da im je babo igro na SP :clap:

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la JackTheStripper » 05 maj 2014, 12:55

wobly92 je napisao/la:Čudi me da i ovdje nema već ovih što pljuju po Safetu...
BiH - Zemlja od 4 miliona stanovnika i 2 miliona selektora. Nekome ne godi što nema Rahimića, nekome Zahirovića, tu je Stevanović, sad Zec, Štilić, ćak i Stanić...Pa ljudi dragi, selektor valjda zna bolje od nas sviju, možemo diskutovat koliko hoćemo, neće se ništa promijenit. Meni je lično žao što nema Muslimovića (mada je povrijeđen bio duži period) i Prcića, ovo ostalo je OK. Pljuje se po Tinu malom, pa de malo realnosti, ako su mu otac i amidža bili takve igračine, zar nije realno za očekivat da će se taj gen proslijedit dalje na potomke? I Cico Kranjčar je trpio iste kritike za poziv Niki Kranjčaru, pa se dokazao kao odličan igrač, eto i još uvijek je standardan član reprezentacije...Pustimo se priče i unošenja nemira, sjetite se ko vas je doveo do toga da izađete na trgove u svojim gradovima i da slavite, nemojte postat miševi, oni sad trebaju našu podršku, nemojte bit mrtvi Balkanci. :)


U Tinovom slučaju talenat je preskočio jednu generaciju. Lik je antitalenat teški. I nemoj džabe braniti neodbranjivo. Misliti će ljudi da si u srodstvu s Safetom.


Safet je od onih koji su bili dobri igrači, a kao treneri su teški odron. Sušić nema pojma o taktici.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la EroHercEro » 05 maj 2014, 13:33

Kakva je to reprezentacija koja ide sa samo jednim klasičnim napadačom, pa i da Tahiti nastupa imao bi barem 4 napadača?! Ovo je za knjigu o svjetskim čudesima.
Pa šta misli izbornik ako ostane bez Džeke u slučaju, nedaj Bože, ozljede ili viroze neke koju će pokupiti barem svako deseti igrač.
Jel mu plan igrati formaciju 6-4-0 ili 5-5-0???
NEVJEROVATNO.
:nene: :nene: :nene: :nene: :nene: :nene:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la wobly92 » 05 maj 2014, 14:31

JackTheStripper je napisao/la: U Tinovom slučaju talenat je preskočio jednu generaciju. Lik je antitalenat teški. I nemoj džabe braniti neodbranjivo. Misliti će ljudi da si u srodstvu s Safetom.

Safet je od onih koji su bili dobri igrači, a kao treneri su teški odron. Sušić nema pojma o taktici.

Gled'o si Tina jelde svaku redovno utakmicu, znaš ti ba, ne znam šta će nam selektor kad vas imamo na svakom koraku.
Ma ja, čovjek koji nas je odveo na SP prvi put nema pojma, vama Bog dragi ne ugodi, al ajde, akobogda samo uspjeha pa ćete opet trčat napolje i slavit, a što se tiče pljuvanja vratit se u rupe i to je to.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la jestamaji » 05 maj 2014, 14:51

Maestralno!!! Pape vodi sva 24 igrača u Brazil. Mi ostajemo unikatni, jedini smo bili bez selektora na izvlačenju grupa, jedni nismo dostavili FIFI dresove na vrijeme, i bićemo biti jedini tamo sa 24 igrača :mrgreen:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la wobly92 » 05 maj 2014, 15:22

jestamaji je napisao/la:Maestralno!!! Pape vodi sva 24 igrača u Brazil. Mi ostajemo unikatni, jedini smo bili bez selektora na izvlačenju grupa, jedni nismo dostavili FIFI dresove na vrijeme, i bićemo biti jedini tamo sa 24 igrača :mrgreen:
Nije jedini Pape zakasnio, dresove nisu dostavili zato sto se potpisivao novi ugovor s Adidasom, a ne idu 24, već 23, jedan će otpast, Hadžić najverovatnije. Malo se informisat pa pisat, nije na odmet sigurno...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la JackTheStripper » 05 maj 2014, 15:38

wobly92 je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la: U Tinovom slučaju talenat je preskočio jednu generaciju. Lik je antitalenat teški. I nemoj džabe braniti neodbranjivo. Misliti će ljudi da si u srodstvu s Safetom.

Safet je od onih koji su bili dobri igrači, a kao treneri su teški odron. Sušić nema pojma o taktici.

Gled'o si Tina jelde svaku redovno utakmicu, znaš ti ba, ne znam šta će nam selektor kad vas imamo na svakom koraku.
Ma ja, čovjek koji nas je odveo na SP prvi put nema pojma, vama Bog dragi ne ugodi, al ajde, akobogda samo uspjeha pa ćete opet trčat napolje i slavit, a što se tiče pljuvanja vratit se u rupe i to je to.

Kako cu Tina gledati redovno svaku utakmicu kada lik nije standardan u jednom raspalom Hajduku?! Mojne srathi. Nas odlazak je splet sretnih okolnosti, dobar kadar i nikad laksa grupa. Susic je tu samo bio da pokupi vrhnje. Nikakvog taktickog znanja on nema.


Moras razlikovati pljuvanje od opravdane kritike.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 05 maj 2014, 18:39

PapeSusic je napisao/la:Kakav Hodzic i kakav Zec. Idu oni sigurni + Ibricic + poluigraci iz Seadove agencije.

Begovic
Avdukic
Fejzic

Spahic
Mujdza
Vrso Seadov
Vranjes
Bicakcic
Zukanovic
Sunjic
Kolasinac

Misimovic
Pjanic
Ibricic
Salihovic
Medunjanin
Lulic
VIsca
Hajrovic
Svino Susic

Dzeko
Ibisevic

22 igraca. 23. igrac ce biti ili Hadzic ili Besic. Svi zele Besica ali vidicemo sta ce braca Susic odluciti.
Svaka cast. Ovaj pogodi cijeli spisak, cak i nije so mogao odlucit na ona zadnja dva pa pozvao obojicu. Da ti nisi stvarno Pape?

PapeSusic
Postovi: 624
Pridružen/a: 08 jan 2014, 19:06
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la PapeSusic » 05 maj 2014, 18:57

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Kakav Hodzic i kakav Zec. Idu oni sigurni + Ibricic + poluigraci iz Seadove agencije.

Begovic
Avdukic
Fejzic

Spahic
Mujdza
Vrso Seadov
Vranjes
Bicakcic
Zukanovic
Sunjic
Kolasinac

Misimovic
Pjanic
Ibricic
Salihovic
Medunjanin
Lulic
VIsca
Hajrovic
Svino Susic

Dzeko
Ibisevic

22 igraca. 23. igrac ce biti ili Hadzic ili Besic. Svi zele Besica ali vidicemo sta ce braca Susic odluciti.
Svaka cast. Ovaj pogodi cijeli spisak, cak i nije so mogao odlucit na ona zadnja dva pa pozvao obojicu. Da ti nisi stvarno Pape?
Identican spisak sam postavio prije mjesec dana (jos je Svino bio na klupi hajduka) pa su me one neznalice @Emir69 i @Calcio napadali. Nisam mogao objaviti izvor ali je to nebitno, bitno je da je davno odluceno sve.

Prvo je Seadov Hadzic trebao ici 100% ali su se u decembru/januaru odlucili za Tina (ipak je krv krv). Poslije toga se opet pocelo stimati mjesto Hadzicu (bolje prodati 3 nego dva igraca) i zbog toga je i Rahimic otpisan. Besic je tu zbog hampe koju je digao Prcic (hvala mu za ovo, inace nebi ni Besic isao).

Eh da znate sta se sve radi... Seferovic, Arslanagic, Prcic, M. Vrancic, Salatic se ili tjeraju ili ignorisu totalno. Spisak sam dobio poslije Egipta, jedino eto sto je Besic (uz pomoc Prcica) zabrljo stvar Seadu.

EDIT:
Ah da, sigurno se pitate zasto je Avdija siguran kao Edin Dzeko? Nije kvalitetan a nije ni Seadov, sto igra? I ovo sam objasnjavao. Svino Susic je bio na probi kod Hajduka u januaru 2012 ali ga nisu htjeli, 6 mjeseci je drko po Belgiji. Medjutim su u junu 2012 veze proradile i Vrso postade 12. igrac reprezentacije BiH a Tino dobi ugovor. :kafa:
Zadnja izmjena: PapeSusic, dana/u 05 maj 2014, 19:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la badblueboylivno » 05 maj 2014, 19:00

Mogao je papak zovnuti jednog od dva mlada napadača iz vrha Premijerlige, Aru ili Marića. Ionako će teret iznijeti 12-13 igrača, ovi ostali neće ni igrati.

Čuj dva napadača. :rol: Čuj Tino Sven. :rol:
Hayley <3

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la samoposmatram » 05 maj 2014, 21:32

Malo mi je zao Susica, ne kao Susica, vec samo kao trenera mi ga je zao. Jer nema nista gore kad si trener koji je izgubio svlacionicu i nema sanse da je dobije nazad. Svlacionicu ce voditi klanovi igraca, koji ce dati sve od sebe, ali ce to vise dijelovati kao rastiman orkestar. Za primjer se moze uzeti Srbija i Crna Gora 2006 i Srbija 2010. Nije mi zao navijaca, jer oni ce i dalje bodriti reprezentaciju. Pravi navijaci znaju da pobjede i porazi su sastavni dio ove predivne igre.

Zao mi je jednog covjeka posebno. On je posten, stamen i pravedan covjek. Nesvidja se svakom i to mu nesmeta. Nikad se nije dao pokolebati i niko ga do sad nije porazio. Zato mi ga je danas zao, jer danas je porazen.
Zadnja izmjena: samoposmatram, dana/u 06 maj 2014, 10:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la nedim93 » 05 maj 2014, 21:34

badblueboylivno je napisao/la:Mogao je papak zovnuti jednog od dva mlada napadača iz vrha Premijerlige, Aru ili Marića. Ionako će teret iznijeti 12-13 igrača, ovi ostali neće ni igrati.

Čuj dva napadača. :rol: Čuj Tino Sven. :rol:
nemojte se nervirat ba :rol: , vidi se u kojem pravcu pape vodi repku, a to je sigurno nizbrdo :(

Ubleha jedna najobičnija. Otjerat i njega i firgosa Spahića, misimovići dat kapitensku, džeki zamjensku i svi sretni i zadovoljni
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Sapuiza
Postovi: 377
Pridružen/a: 07 apr 2014, 11:06
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Sapuiza » 06 maj 2014, 08:31

kaj serete? dobar je mali tino. em je u top formi, em ima zasluge za plasman. :lol:
Hans J. Watzke - jamac jakog BVB-a

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Muumii » 06 maj 2014, 09:15

Ja ne mogu da vjerujem koliko smo mi glup narod,znaci Hrvati,Srbi svi objavljuju vijest o tome kako je Tino pozvan u reprezentaciju samo zato jer je bratic Susicu,znaci svjesno pokusavaju unijeti nemir medju nase reprezentativce,a mi jos gori glupani nasijedamo na to i podrzavamo sve to,nema veze mozda jeste los igrac,mozda nije zasluzio poziv u repku,ali ne treba ovo raditi pred Svjetsko Prvenstvo ljudi dragi,sta mislite kako ovo sve utice na igrace ? Treba se jednostavno pomiriti sa tim da je Tino u repci,cekati kraj Svjestkog Prvenstva i onda tek dati neki sud o svemu tome,ne zaboravite da ste isto ovako poljuvali Hajrovica,prvo kad je otisao igrat za Svicu bilo je izdajnike mater mu,pa onda kad se vratio igrat za BiH bilo je vidio nema mjesta u Svicarskoj pa hoce kod nas da igra,a kad je dao gol zahvaljujuci kojem smo se plasirali na SP svi su ga dizali u zvijezde...cudan smo mi narod,nemojte toliko razmisljat o tim teorijama zavjere j****o vas to,pustite momka jednostavno nek pokaze sta zna,a nije moguce da je obicni panj bas kako se prica,koliko znam zvali su ga i u mladu repku Hrvatske,ali momak htio u BiH,a zapamtite da ce momak bit pozvan ponovo u repku i kad Susic ne bude selektor. Pozdrav !

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la intercontinental » 06 maj 2014, 10:37

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:Kakav Hodzic i kakav Zec. Idu oni sigurni + Ibricic + poluigraci iz Seadove agencije.

Begovic
Avdukic
Fejzic

Spahic
Mujdza
Vrso Seadov
Vranjes
Bicakcic
Zukanovic
Sunjic
Kolasinac

Misimovic
Pjanic
Ibricic
Salihovic
Medunjanin
Lulic
VIsca
Hajrovic
Svino Susic

Dzeko
Ibisevic

22 igraca. 23. igrac ce biti ili Hadzic ili Besic. Svi zele Besica ali vidicemo sta ce braca Susic odluciti.
Svaka cast. Ovaj pogodi cijeli spisak, cak i nije so mogao odlucit na ona zadnja dva pa pozvao obojicu. Da ti nisi stvarno Pape?
Šunjić apsolutno nepotreban.Pandža je za njega izmislio fudbal.Mislim da ćemo na mundijalu biti jedina reprezentaciaj koja igra 4-4-2 formaciju a na spisku su samo 2 klasična napadača a uz to imamo 3 zadnja vezna...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Sapuiza
Postovi: 377
Pridružen/a: 07 apr 2014, 11:06
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Sapuiza » 06 maj 2014, 11:31

logično je da raji smeta poziv sušiću pošto ni formom ni zaslugama ni potrebnošću nije zaslužio put u brazil. dobio je mjesto na isti način kako se to dobiva i u masi drugih životnih područja u bih, znači jer je nečiji rođak, a takav nepotizam iritira. pritom je sporedno što bi umjesto njega upao netko iste ili slične (ne)kvalitete i jednako (ne)bitan za momčad. slično je u hrvatskoj bilo sa sammirom.
Hans J. Watzke - jamac jakog BVB-a

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.