Prvih 11 protiv Argentine

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la PerryFred » 13 maj 2014, 20:39

slika


Lulić ( L.W.B.), Bešić (D.M.),Mujdža ( R.W.B.)

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la PerryFred » 13 maj 2014, 20:41

slika

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la BelminM23 » 13 maj 2014, 20:48

Kad vidim neko postavi ovdje odbranbenu postavu i konta se izvući neki bod protiv Argentine. Pa kakav ljudi napad imaju naši nema šanse da izdrže 45 minuta da ne prime gola, a kamoli 90. Ja bi protiv njih kreno Ofanzivno, ne mislim sad skroz Ofanzivno da svi gone u napad, nego bi volio prvih 5-10 minuta da im Pape kaže napadajte Momci, pa da Argentinci vide da nismo došli da se branimo, poslije bi i oni malo više razmisljali o tome koliko bi igrača poslali u napad. Kad bi se mi protiv njih branili pa od 10 igraca 8 bi ih bilo u napadu a 2 bi dole čekala...

Ja se nadam pobjedi protiv Argentine.

:bih:

karajlo
Postovi: 196
Pridružen/a: 22 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la karajlo » 13 maj 2014, 21:36

sarajevski šmeker mora igrati kakav bešić....hare je jedan od kvalitetnijih fudbalera u nas

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21793
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la Unofficialpage » 13 maj 2014, 21:47

BelminM23 je napisao/la:Kad vidim neko postavi ovdje odbranbenu postavu i konta se izvući neki bod protiv Argentine. Pa kakav ljudi napad imaju naši nema šanse da izdrže 45 minuta da ne prime gola, a kamoli 90. Ja bi protiv njih kreno Ofanzivno, ne mislim sad skroz Ofanzivno da svi gone u napad, nego bi volio prvih 5-10 minuta da im Pape kaže napadajte Momci, pa da Argentinci vide da nismo došli da se branimo, poslije bi i oni malo više razmisljali o tome koliko bi igrača poslali u napad. Kad bi se mi protiv njih branili pa od 10 igraca 8 bi ih bilo u napadu a 2 bi dole čekala...

Ja se nadam pobjedi protiv Argentine.

:bih:
U potpunosti se slažem. Nismo mi Chelsea pa da se možemo branit, nemamo mi igrače za to. Na sve ili ništa ići, nemaš šta izgubit. Napast ih pa šta bude i mišljenja sam da tako možemo najviše pokazat.

A ko se to ne nada pobjedi? :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la BelminM23 » 13 maj 2014, 22:15

Unofficialpage je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:Kad vidim neko postavi ovdje odbranbenu postavu i konta se izvući neki bod protiv Argentine. Pa kakav ljudi napad imaju naši nema šanse da izdrže 45 minuta da ne prime gola, a kamoli 90. Ja bi protiv njih kreno Ofanzivno, ne mislim sad skroz Ofanzivno da svi gone u napad, nego bi volio prvih 5-10 minuta da im Pape kaže napadajte Momci, pa da Argentinci vide da nismo došli da se branimo, poslije bi i oni malo više razmisljali o tome koliko bi igrača poslali u napad. Kad bi se mi protiv njih branili pa od 10 igraca 8 bi ih bilo u napadu a 2 bi dole čekala...

Ja se nadam pobjedi protiv Argentine.

:bih:
U potpunosti se slažem. Nismo mi Chelsea pa da se možemo branit, nemamo mi igrače za to. Na sve ili ništa ići, nemaš šta izgubit. Napast ih pa šta bude i mišljenja sam da tako možemo najviše pokazat.

A ko se to ne nada pobjedi? :mrgreen:
Ovi što pišu da ćemo u ove 3 utakmice uzet 1 bod :D

A nisam se ja dobro gore izrazio, Ja se nadam i vjerujem da možemo dobiti Argentinu. Ovako bolje izgleda :D

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la pinoglavi » 13 maj 2014, 22:40

BelminM23 je napisao/la:Kad vidim neko postavi ovdje odbranbenu postavu i konta se izvući neki bod protiv Argentine. Pa kakav ljudi napad imaju naši nema šanse da izdrže 45 minuta da ne prime gola, a kamoli 90. Ja bi protiv njih kreno Ofanzivno, ne mislim sad skroz Ofanzivno da svi gone u napad, nego bi volio prvih 5-10 minuta da im Pape kaže napadajte Momci, pa da Argentinci vide da nismo došli da se branimo, poslije bi i oni malo više razmisljali o tome koliko bi igrača poslali u napad. Kad bi se mi protiv njih branili pa od 10 igraca 8 bi ih bilo u napadu a 2 bi dole čekala...

Ja se nadam pobjedi protiv Argentine.

:bih:
Sve je super to,al zamisli primimo go u tih 5-10min,našim padne sigurnost,argentinci kad vide da protiv nekog ide onda ne vade,i sve što su i bili nesigurni padne u vodu poslije prvog gola i tek onda kreću u napad.
Ne možeš bit pametan za ovu utakmicu :D
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la Slobodas » 13 maj 2014, 23:13

PerryFred je napisao/la:slika
+1

Po meni najbolja formacija braniti se pa onda preko brzih krila napadati :bih:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la leorey » 14 maj 2014, 02:00

Ovaj @stokton bi presingovo juznoamerikance :lol: Pa bolan valjda si gledo prijateljsku tekmu protiv njih, eto ti razlog sto ne smijemo sa 2 napadaca poceti, unakazit ce nas.Trkacki su za 3 klase jaci, pa nama se niko oznojio nije :lol: Pa kad sam gledao kako mi petljamo na sredini a oni iz 2-3 pasa pred nasim golom, doslo mi da placem, ali to je realnost :mrgreen:

PS: Zanimljiv podatak, Argentinci imaju vise registrovanih igraca nego mi stanovnika opcenito :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la Goodison » 14 maj 2014, 02:22

slika
Od ovoga ne može bolje protiv Argentinaca. Uzmemo li ih na sredini možemo se nadati, od Seje i Muhe sve zavisi. U napad ne sumnjam, Pjanić s kojom finom loptom sa očima i jedna oštra lopta ka šesnaestercu ili golu od Izeta može da nam donese pobjedu. Moramo ih pojesti na sredini ako mislimo išta uraditi.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Tulln1
Postovi: 187
Pridružen/a: 07 dec 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la Tulln1 » 14 maj 2014, 07:05

Begovic
Bicakcic Spahic Zukanovic Kolasinac Mujdza Besic Salihovic Lulic Pjanic Dzeko sve imamo u ovoj ekipi borce igrace i trkace pozadi cvrsti spremni za odbranu u sredini i trkace i igrace Sa strana brzinu u oba pravca u sredini isturenog princa u napadu dijamanta

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la esprit24 » 14 maj 2014, 08:27

Begovic,Vranjes, Spahic, Bicakcic,Kolasinac,Salihovic,Besic,Pjanic,Lulic,Hajrovic i Dzeko,ovu jedanestoricu bih ja izveo,odlucio sam se za vranjesa na desnom beku iz razloga sto mujdza nije jos fit i ima malo utakmica,dok sam Izeta stavio na jedno od krila mada nisam zadovoljan njegovom formom ali realno nema igraca koji su spremni trcati,mozda Visca ali neozbiljno bi bilo poceti snjim utakmicu. Tri zamjene bi bile Vedo,Miske i Medunjanin

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Prvih 11 protiv Argentine

Post Postao/la admin » 14 maj 2014, 08:54

dupla tema.

Zaključano

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.