15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

BiH - Argentina

Pobjeda
90
40%
Neriješeno
78
35%
Poraz
58
26%
 
Ukupno glasova: 226

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 1245
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la R.J.W.G. » 13 maj 2014, 10:57

Samo se bojim nekog deklasmana Argentine, pa da se sva ova negativna energija ne ispolji, što bi značilo pozdrav od SP odmah nakon prve utakmice. Evidentno je da su poljuljani odnosi, a samo ih dobri rezultati mogu popraviti ili ostaviti po strani.
Ne bi me čudilo kad bi počeo s Pjanićem na krilu i Misketom u sredini, i naravno Vedom u napadu. Koji mag.
LUHG!

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la amko27 » 13 maj 2014, 11:06

Po meni gora stvar od debakla, sto se motiva tice, je da npr. za malo uzmemo bod. Jer ako budemo deklasirani opet se nadam nekom inatu, a ako nam Argentina zabije go, dva pred kraj utakmice pa okrene e to je opasno. Po meni nema tog trenera koji bi psihicki digao igrace nakon toga.

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la krmpotich » 13 maj 2014, 11:13

Jedino rjesenje u ovom mecu a da se ne izblamiramo jeste formacija 5-5-0. Protiv njih ako se otvoris, sto se najbolje vidjelo u prijateljskom mecu znaci trpanje. Bojim se da ce Pape da se izblamira odmah na otvaranju i ocekujem tricu vec na poluvremenu. Aj sto covjek nema plan A protiv iole jacih repki, on nema ni plan B. Ono sto je lose da ce protiv super brzog veznog reda, nasi defanzivni vezni(ako ih uopste bude bilo) popusiti 2,3 zuta. Ako ih uopste uspijemo i stici :zzz: Druga bitna stvar je nas bijedni rooster, jedan neka otpadne mi nemamo zamjene. I da se ne lazemo, neko kaze mi smo pritajeno iznadjenje SP :urnebes: Budimo realni, gledam jednu Nigeriju u prijateljskom mecu pa ljudi trce 96 minuta ko osoljeni. Jedno je nasa grupa u kvalifikacijama, jedno je SP. I ovo je uspjeh...

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la KEC » 13 maj 2014, 11:18

Sinoc sanjam povedosmo 1:0 nezz koji dade gol i onda nam Ibisevic dobi crveni i hobbit (Lessy) nam do 30min zavuce 2 gola
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Bayern@heart » 13 maj 2014, 11:19

Vidim većinom vlada pesimizam pred SP za našu reprezentaciju :?

Prvi put učestujem ljudi i vi bi odmah da budemo prvaci. Ma dajte pružite im podršku kakvu zaslužuju PRVI PUT IMAM ZA NEKOG ZA KOGA ĆU NAVIJATI NA SP. Kako god da završi ova utakmica i sljedeće dvije momci zaslužuju podršku nije mala stvar biti na SP. Već sam počeo odbrojavati sate do ove utakmice

Volim te Bosno i Hercegovino :bih:

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la KEC » 13 maj 2014, 11:22

Bayern@heart je napisao/la:Vidim većinom vlada pesimizam pred SP za našu reprezentaciju :?

Prvi put učestujem ljudi i vi bi odmah da budemo prvaci. Ma dajte pružite im podršku kakvu zaslužuju PRVI PUT IMAM ZA NEKOG ZA KOGA ĆU NAVIJATI NA SP. Kako god da završi ova utakmica i sljedeće dvije momci zaslužuju podršku nije mala stvar biti na SP. Već sam počeo odbrojavati sate do ove utakmice

Volim te Bosno i Hercegovino :bih:
Ah to ti je Bošnjo sve mu je malo i da smo prvaci svijeta nacemo nesh sto nevalja
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Unofficialpage » 13 maj 2014, 12:20

Postavio sam na onoj drugoj temi koju bih formaciju volio vidjeti protiv Argentine. Svakako da je formacija sa jednim napadačem bolja, jer se ne smijemo zatvorit jer ćemo 100% primit gol, mi ne znamo defanzivno igrat to nije naša igra. Mora se naći balans, ovu formaciju od @JackTheStrippera je baš to. Možda bih ja jedino Misketa ubacio ali 4-2-3-1 mora izaći protiv Argentine.

Može se bod uzeti Argentini, niko nije nepobjediv, disciplinovano i ostavit srce na teren i rezultat mora doći.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la OnlyUnited » 13 maj 2014, 12:55

Protiv Argentine bi se moglo igrati na kontre, a jedan od nacina je preko bokova. Sa jedne strane da kombinuju Kolosinac-Lulic, sa druge Mujdza-Hajrovic, u spicu Dzeko da kupi centarsuteve..
- Ed Woodward for Prime Minister !

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la bordobijeli » 13 maj 2014, 13:25

evo moje varijante za argentinu begovic ,bocni salihovic i mujdza -stoperi spaha i bicakcic- dva zadnja vezna medunjanin i koasinac -centralni vezni pjanic -dva krila lulic i visca i centarfor dzeko .znam vecini ce biti smjesno sto je visca tu al proslu protiv argentine je uz kolasinca bio najbolji i mislim da moze puno pomoci u defanzivi mujdzi puno vise nego recimo da tu igraju hajrovic ,misimovic ili ibisevic a i prema naprijed mislim da moze odigrati korektno .a i sacuvali bi misketu svjezinu za iran i nigeriju .

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la FliX » 13 maj 2014, 18:36

KEC je napisao/la:Sinoc sanjam povedosmo 1:0 nezz koji dade gol i onda nam Ibisevic dobi crveni i hobbit (Lessy) nam do 30min zavuce 2 gola
Nesto gledam tvoj avatar i ovo boldovano, pa kontam jel ti taj lik stvara toliku fobiju, pa ti se prenijela i na repku :problem:
Adnan89 je napisao/la:...Neznam sto ali jako sam uvjeren ako bude igrao sa jednim napadacem i Besicem da ih mozemo dobit.
Ja jedini scenario da ih mozemo dobit vidim ako kojim slucajem u prvom poluvremenu Dzeko krene gotovo sam prema golu i neki argentinski defanzivac ga skrsi i dobije crveni karton, a onda ga Pjana zavuce iz slobodnjaka. U toj situaciji 1-0 za nas i igrac viska da bi se doslo do pobijede mora jos proradit onaj bosanski inat "hajmo ih sad je'bat, sad il nikad" :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 1245
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la R.J.W.G. » 13 maj 2014, 20:17

KEC je napisao/la:
Bayern@heart je napisao/la:Vidim većinom vlada pesimizam pred SP za našu reprezentaciju :?

Prvi put učestujem ljudi i vi bi odmah da budemo prvaci. Ma dajte pružite im podršku kakvu zaslužuju PRVI PUT IMAM ZA NEKOG ZA KOGA ĆU NAVIJATI NA SP. Kako god da završi ova utakmica i sljedeće dvije momci zaslužuju podršku nije mala stvar biti na SP. Već sam počeo odbrojavati sate do ove utakmice

Volim te Bosno i Hercegovino :bih:
Ah to ti je Bošnjo sve mu je malo i da smo prvaci svijeta nacemo nesh sto nevalja
To si ti zadovoljan ovim, ne znam ni kako bi ih nazvao, ali sigurno nisu smišljene izjave. Zadovoljan pozivanjem igrača upitnog kvaliteta? Pa nije narod glup i slijep. Većina dovoljno dugo prati fudbal da razumije mnoge stvari. Niko ne očekuje da mi razvalimo Argentinu, ali narod nakon ovih ispada, zategnutih odnosa u reprezentaciji i naravno Papetovog taktičkog (ne)znanja je s pravom zabrinut. Najlakše biti slijep pored vlastitih očiju.
LUHG!

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la OnlyUnited » 13 maj 2014, 20:23

Kada pogledam sastave Portugala, Belgije, Holandije, Francuske, onda je jasno da je prolazak grupne faze ogroman uspjeh. Da ne spominjem Brazil, Spaniju, Njemacku pa i Argentinu... Dobru repku imaju cak i Svicarci... Treba biti zadovoljan malim stvarima a nadati se velikim.. :zviz:
- Ed Woodward for Prime Minister !

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Pirke » 13 maj 2014, 20:39

Samo znam da cu ovu utakmicu gledati sam sa dva litra gemista u vikendici na moru.

Nema sanse da budem sa rajom u gradu.

Rezultat mi nije vazan, ali cu biti nervozan kao da je finale.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Lampard8 » 13 maj 2014, 23:27

[youtube][/youtube] :mrgreen: :cool:
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Goalgetter » 13 maj 2014, 23:56

Lampard8 je napisao/la:[youtube][/youtube] :mrgreen: :cool:
Oppp :opaopa: :bih:

Avatar
Guarin14
Postovi: 3344
Pridružen/a: 30 jun 2013, 23:05
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Guarin14 » 14 maj 2014, 00:02

Uz Safeta strucnjaka sve ispod 3 primljena gola je uspjeh.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la zizu1991 » 14 maj 2014, 00:47

Ima da nas qaraju u svaku rupu.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

AlQammar
Postovi: 97
Pridružen/a: 01 jan 2014, 00:48
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la AlQammar » 14 maj 2014, 01:03

I kad je hrvatska bila treca 98' imali su ostali pravo dobre repke!Ali je hrvatska i ako debitant bila treca na svijetu i teze su francuzi njih pobjedili u polufinalu nego brazil sa ronaldom,bebetom,romariom itd... Ama dokle vise taj komplex manje vrijednosti,to je nasa prilika pogotovo sto smo prvi put na svjetskom i sto ce nas mnogi potcjenit. ;-) Samo me susic brine,steko sam dojam da igraci kad ga pogledaju na njegovoj faci vide da ne vjeruje da oni mogu nesto protiv argentine,umjesto da bude suprotno.Nikad nismo imali bolje igrace ni reprezentaciju, o motivu i da ne govorim.Bez obzira ja vjerujem da mozemo daleko dogurat aBd i
hocemo, Argentinu cak uzet,sto da ne.Na njima je pritisak,imamo motiv dovoljan bez imperativa pobjede, igramo u riju pa cijeli stadion ce navijat za nas,kad smo mogli spancima,portugalu itd parirat mozemo i argentini uz Boziju pomoc i do pozitivnog rezultata!Ubjedzen sam da zmajevi to mogu aBd! :nene: :-D :bih:
Sad cu da razbijem ovo staklo . :-D

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la leorey » 14 maj 2014, 01:47

AlQammar je napisao/la:I kad je hrvatska bila treca 98' imali su ostali pravo dobre repke!Ali je hrvatska i ako debitant bila treca na svijetu i teze su francuzi njih pobjedili u polufinalu nego brazil sa ronaldom,bebetom,romariom itd... Ama dokle vise taj komplex manje vrijednosti,to je nasa prilika pogotovo sto smo prvi put na svjetskom i sto ce nas mnogi potcjenit. ;-) Samo me susic brine,steko sam dojam da igraci kad ga pogledaju na njegovoj faci vide da ne vjeruje da oni mogu nesto protiv argentine,umjesto da bude suprotno.Nikad nismo imali bolje igrace ni reprezentaciju, o motivu i da ne govorim.Bez obzira ja vjerujem da mozemo daleko dogurat aBd i
hocemo, Argentinu cak uzet,sto da ne.Na njima je pritisak,imamo motiv dovoljan bez imperativa pobjede, igramo u riju pa cijeli stadion ce navijat za nas,kad smo mogli spancima,portugalu itd parirat mozemo i argentini uz Boziju pomoc i do pozitivnog rezultata!Ubjedzen sam da zmajevi to mogu aBd! :nene: :-D :bih:
Ja bi volio da sam optimistican kao ti, sve u svemu i ovo je uspjeh za nas, ali porediti njihovu repku iz 98e i nasu je smijesno ne u jednu ruku nego u obe.Pa pola klasnih igraca koji su nastupali prije za Jugoslaviju su tada igrali za njih.Dovoljno je spomenut samo Sukera i Prosineckog.Pametnom dosta.

PS: Cuj cijeli stadion navijat protiv njih :lol: :lol: pa 70 % ce ti biti argentinci na stadionu a ostalih 20 % brazilci, daj boze da nasih bude 10 % :lol:
27.10.2020

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la FliX » 14 maj 2014, 01:52

AlQammar je napisao/la:I kad je hrvatska bila treca 98' imali su ostali pravo dobre repke!Ali je hrvatska i ako debitant bila treca na svijetu i teze su francuzi njih pobjedili u polufinalu nego brazil sa ronaldom,bebetom,romariom itd... Ama dokle vise taj komplex manje vrijednosti,to je nasa prilika pogotovo sto smo prvi put na svjetskom i sto ce nas mnogi potcjenit. ;-) Samo me susic brine,steko sam dojam da igraci kad ga pogledaju na njegovoj faci vide da ne vjeruje da oni mogu nesto protiv argentine,umjesto da bude suprotno.Nikad nismo imali bolje igrace ni reprezentaciju, o motivu i da ne govorim.Bez obzira ja vjerujem da mozemo daleko dogurat aBd i
hocemo, Argentinu cak uzet,sto da ne.Na njima je pritisak,imamo motiv dovoljan bez imperativa pobjede, igramo u riju pa cijeli stadion ce navijat za nas,kad smo mogli spancima,portugalu itd parirat mozemo i argentini uz Boziju pomoc i do pozitivnog rezultata!Ubjedzen sam da zmajevi to mogu aBd! :nene: :-D :bih:
Koje osvojio trece mjesto? Zvonimir Boban, Davor Šuker, Igor Štimac, Robert Prosinečki, Robert Jarni? Oni jesu osvojili trece mjesto na SP1998, ali nemoj zaboravit da su ti isti igraci osvojili svjetsko prvenstvo 1987 u selekciji U20 sa repkom Jugoslavije. Okosnica tadasnje U20 Yu.. se prikljucila Hrvatskoj i napravili su ono sto su napravili.

Zaključano

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.