15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

BiH - Argentina

Pobjeda
90
40%
Neriješeno
78
35%
Poraz
58
26%
 
Ukupno glasova: 226

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61306
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Virtu4l » 16 jun 2014, 20:55

DonCorleone je napisao/la:To sa Kamerunom ti je zaista smijesno, toliko Hrvata navijalo za BiH, bili rame uz rame na tribinama, da bi ti izvukao sada nesto sto ti ne odgovara i navijao protiv susjeda.
Svako ko omalovaži BiH mi ne odgovara.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la rob do bagro » 16 jun 2014, 20:55

Vi se fakat opterecujete sta drugi govore i misle o nama, **** ih sve odreda.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
OnlyUnited
Postovi: 6018
Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la OnlyUnited » 16 jun 2014, 20:56

rob do bagro je napisao/la:Vi se fakat opterecujete sta drugi govore i misle o nama, **** ih sve odreda.
+1
- Ed Woodward for Prime Minister !

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Amar Dzeko » 16 jun 2014, 20:57

Morate biti svjesni da su Hrvati ponosan narod, i da im je naša sinoćnja igra sigurno probudila taj ponos. Kad to kažem, naravno da mislim u smislu toga da su oni nezvanično najbolja reprezentacija na Balkanu.

A o tome se nakon sinoć može diskutovati i oni to znaju i otud sad ovakve spike da je Hrvatska igrala sinoć dobila bi itd.

Realno gledano, po jačini smo imali iste protivnike. Oni su Brazilu skinuli gaće i branili se, još su dali sretan gol, tj. nisu ga ni dali.
S druge strane, kod nas baš suprotno, mi nismo imali sreće, ali baš nikakve.
Međutim, opet smo pokazali da znamo igrati, i da igramo moderan i savremen nogomet, sa zavidnom tehnikom, kontrolom lopte, i stalnim pokušajima na gol protivnika. Ja iskreno od Hrvatske kao tima (ne pojedinaca) takvu igru nisam vidio.

Stoga, logično je da će oni sad pričati neke svoje priče, na kraju krajeva, to su Hrvati, prepotentni do neba. Tako da vam preporučujem da se ne zamarate s tim previše, jer mi dovoljno pokazujemo na terenu. ;)

A oko toga ko je bolji, poslije sinoć, više nemam baš nikakve sumnje. :kafa:
Zadnja izmjena: Amar Dzeko, dana/u 16 jun 2014, 20:58, ukupno mijenjano 1 put.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la NoName » 16 jun 2014, 20:57

O Hrvatskoj ćemo kada budemo igrali protiv njih u polufinalu. Naravno ako oni uspiju doći do te faze, mi smo sigurni :)
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la revan » 16 jun 2014, 20:57

FliX je napisao/la:Evo da se i ja javim nakon utakmice sa Argentinom. Mogu reci da sam zadovoljan i rezultatom i igrom i svime.. i rostiljem :D

Nadam se da cemo dobiti dalje sve tekme sto nas ocekuju
Al' roštiljem najviše. :D
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la SiamoNoi » 16 jun 2014, 21:06

Amar Dzeko je napisao/la:Realno gledano, po jačini smo imali iste protivnike. Oni su Brazilu skinuli gaće i branili se, još su dali sretan gol, tj. nisu ga ni dali.
Realno gledano bili BiH svim silama napala Argentinu da nije tako rano primila gol?
A i ne znam otkad braniti se znaci "skinuti gace".Pogotovo protiv Brazila u Brazilu.

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Krokodil » 16 jun 2014, 21:07

rob do bagro je napisao/la:Vi se fakat opterecujete sta drugi govore i misle o nama, **** ih sve odreda.
To je to. :salut: :bih:

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la terabajt » 16 jun 2014, 21:09

sedra je napisao/la:Sad uvod na HRT2 i Stimac u uvodu utakmice u nasoj grupi sumnja da li smo mi ba kvalitetniji od Nigerije i Irana, a Iran posebno nesto hvali. :(
Pokazat cemo mi njima ko smo ha ya.

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Amar Dzeko » 16 jun 2014, 21:16

SiamoNoi je napisao/la:
Amar Dzeko je napisao/la:Realno gledano, po jačini smo imali iste protivnike. Oni su Brazilu skinuli gaće i branili se, još su dali sretan gol, tj. nisu ga ni dali.
Realno gledano bili BiH svim silama napala Argentinu da nije tako rano primila gol?
A i ne znam otkad braniti se znaci "skinuti gace".Pogotovo protiv Brazila u Brazilu.
BiH nije svim silama napala Argenitnu nego je igrala svoju igru, koju jedino i zna i može da igra. Primljeni pogodak na to nije imao velikog uticaja.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la dubrava » 16 jun 2014, 21:27

Virtu4l je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:To sa Kamerunom ti je zaista smijesno, toliko Hrvata navijalo za BiH, bili rame uz rame na tribinama, da bi ti izvukao sada nesto sto ti ne odgovara i navijao protiv susjeda.
Svako ko omalovaži BiH mi ne odgovara.
Među pripadnicima tvog, vlastitog naroda imaš one koji ju vrijeđaju. Nije ti baš neka konkluzija...

Nego, što se tiče sinoćnje utakmice, što reći osim :clap: :clap:
Bravo, bravo, tri puta bravo!!!
Mene je oduševio Hajrović i Spahić. Koja mirnoća i staloženost u obrani, kao da iza sebe ima već 10 svjetskih prvenstava..
Misimović jest igrač poteza, zna podvaliti i odlično dodati loptu, ali jednostavno nema snage i ne može trčati. Teško da može koji duel dobiti. Njemu je 30 minuta uvrh glave. Medunjanin ga je odlično zamijenio, šteta što nije ranije ušao. Ima onaj vic u igri. I onaj mali sitni dečko, Bešić mislim da se zove, jako jako dobro je odigrao..

Vjerujem da BiH može proći grupu, mislim da kad su se ujutro probudili shvatili koliko su bili blizu. Samo da je bilo malo više hrabrosti na početku.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Principatus » 16 jun 2014, 23:33

Ma ta diskusija ko za koga navija je dosadna. Vidi se jednostavno da sve vise ljudi i iz jedne i druge, a bogami i iz trece zemlje (pa i cetvrte sa Crnogorcima) sve vise jedni za druge navijaju i raduju se. Neki ne, i imaju isto tako pravo na to, svako kako zeli. Sto se tice prepucavanja, to je normalno. Jednostavno rivalitet medju susjedima i svako zeli biti najbolji, uostalom i to je jedna draz fudbala, da se malo prepucavamo.

A sad se svadjati o tome ko je bolje ili ljepse izgubio... :mrgreen: Da se mi Ex-Yu manje svadjamo, prosli bi zajedno kroz Brazil i Argentinu kao kroz plitak potok. Ali takvi smo kakvi smo. :mrgreen:

Inace sam jos zelio pohvaliti i Argentinu na fer i cistoj igri. Jucer smo lijepo i jedni i drugi gospodski opusteno odigrali jedni protiv drugih, na dobrom nivou. Bez rizicnih startova (osim Kolasinca :mrgreen: ), kartona, svadje, simuliranja ili icega negativnog. :thumbup:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la BABADZO » 16 jun 2014, 23:42

Nmg da vjerujem ljudi objaljuju sta je STIMAC reko o o nama.Halooo, PA TAJ ISTI STIMAC NEBI OTISO NA SVJETSKO DA JE OSTAO SELEKTOR.

I realno mi smo odigrali protiv Argentine kako Hrvati mogu samo sanjati,pa Hrvatska nema onoliko sutea u okvir protiv slabijih reprezentacija a kamoli velesile i repke koja ce po mom skromnom misljenju cak mozda i uzeti ovo svjetsko.Mi nismo i dalje svjesni da smo trenutno u top 5 evropskih reprezentacija ljudi.

Avatar
Dennis
Postovi: 297
Pridružen/a: 09 jun 2014, 20:08
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Dennis » 16 jun 2014, 23:58

BABADZO je napisao/la:Nmg da vjerujem ljudi objaljuju sta je STIMAC reko o o nama.Halooo, PA TAJ ISTI STIMAC NEBI OTISO NA SVJETSKO DA JE OSTAO SELEKTOR.

I realno mi smo odigrali protiv Argentine kako Hrvati mogu samo sanjati,pa Hrvatska nema onoliko sutea u okvir protiv slabijih reprezentacija a kamoli velesile i repke koja ce po mom skromnom misljenju cak mozda i uzeti ovo svjetsko.Mi nismo i dalje svjesni da smo trenutno u top 5 evropskih reprezentacija ljudi.
Ti nisi svjestan nazalost koliko ces se razocarat.

odjava
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 jun 2014, 09:31
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la odjava » 16 jun 2014, 23:59

dubrava je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:To sa Kamerunom ti je zaista smijesno, toliko Hrvata navijalo za BiH, bili rame uz rame na tribinama, da bi ti izvukao sada nesto sto ti ne odgovara i navijao protiv susjeda.
Svako ko omalovaži BiH mi ne odgovara.
Među pripadnicima tvog, vlastitog naroda imaš one koji ju vrijeđaju. Nije ti baš neka konkluzija...

Nego, što se tiče sinoćnje utakmice, što reći osim :clap: :clap:
Bravo, bravo, tri puta bravo!!!
Mene je oduševio Hajrović i Spahić. Koja mirnoća i staloženost u obrani, kao da iza sebe ima već 10 svjetskih prvenstava..
Misimović jest igrač poteza, zna podvaliti i odlično dodati loptu, ali jednostavno nema snage i ne može trčati. Teško da može koji duel dobiti. Njemu je 30 minuta uvrh glave. Medunjanin ga je odlično zamijenio, šteta što nije ranije ušao. Ima onaj vic u igri. I onaj mali sitni dečko, Bešić mislim da se zove, jako jako dobro je odigrao..

Vjerujem da BiH može proći grupu, mislim da kad su se ujutro probudili shvatili koliko su bili blizu. Samo da je bilo malo više hrabrosti na početku.
slazem se da misimovic ne moze igrati nikako u prvih 11,posebno u duelima s ekipom kakva je argentina.samo se ne slazem da ga je medunjanin nesto posebno zamjenio.dosta supljine u sredini od kad je usao,nije pratio nikako igru a o sutevima na gol da ne pisem.misimovic mora igrati od pocetka,samo sam misljenja da oko 50 minute umjesto njega treba uci visca,a nikako medunjanin.

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la johnnyyK » 17 jun 2014, 00:01

BABADZO je napisao/la:Nmg da vjerujem ljudi objaljuju sta je STIMAC reko o o nama.Halooo, PA TAJ ISTI STIMAC NEBI OTISO NA SVJETSKO DA JE OSTAO SELEKTOR.

I realno mi smo odigrali protiv Argentine kako Hrvati mogu samo sanjati,pa Hrvatska nema onoliko sutea u okvir protiv slabijih reprezentacija a kamoli velesile i repke koja ce po mom skromnom misljenju cak mozda i uzeti ovo svjetsko.Mi nismo i dalje svjesni da smo trenutno u top 5 evropskih reprezentacija ljudi.
:lol: :lol: :stop:

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la BABADZO » 17 jun 2014, 00:01

Dennis je napisao/la:
BABADZO je napisao/la:Nmg da vjerujem ljudi objaljuju sta je STIMAC reko o o nama.Halooo, PA TAJ ISTI STIMAC NEBI OTISO NA SVJETSKO DA JE OSTAO SELEKTOR.

I realno mi smo odigrali protiv Argentine kako Hrvati mogu samo sanjati,pa Hrvatska nema onoliko sutea u okvir protiv slabijih reprezentacija a kamoli velesile i repke koja ce po mom skromnom misljenju cak mozda i uzeti ovo svjetsko.Mi nismo i dalje svjesni da smo trenutno u top 5 evropskih reprezentacija ljudi.
Ti nisi svjestan nazalost koliko ces se razocarat.
Ja nemam razloga da budem razocaran,moja reprezentacija je sinoc citavom svijetu pokazala da i mi znamo lopte ;)

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la plavipatriota » 17 jun 2014, 00:04

realno, boli me qrac i za štimca i za njegove izjave..
klasični nesposobnjaković

Avatar
Dennis
Postovi: 297
Pridružen/a: 09 jun 2014, 20:08
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la Dennis » 17 jun 2014, 00:07

BABADZO je napisao/la:
Dennis je napisao/la:
BABADZO je napisao/la:Nmg da vjerujem ljudi objaljuju sta je STIMAC reko o o nama.Halooo, PA TAJ ISTI STIMAC NEBI OTISO NA SVJETSKO DA JE OSTAO SELEKTOR.

I realno mi smo odigrali protiv Argentine kako Hrvati mogu samo sanjati,pa Hrvatska nema onoliko sutea u okvir protiv slabijih reprezentacija a kamoli velesile i repke koja ce po mom skromnom misljenju cak mozda i uzeti ovo svjetsko.Mi nismo i dalje svjesni da smo trenutno u top 5 evropskih reprezentacija ljudi.
Ti nisi svjestan nazalost koliko ces se razocarat.
Ja nemam razloga da budem razocaran,moja reprezentacija je sinoc citavom svijetu pokazala da i mi znamo lopte ;)
Da. Sad "samo" jos treba pokazat da zna pobjeđivat ;)

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: 15.06.2014. BIH - ARGENTINA

Post Postao/la nedim93 » 17 jun 2014, 00:12

denise zašto će se razočarat ?
A vi to kao pobijedili ? :eh:
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Zaključano

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.