Odlazak u brazil... (navijači)

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 19 feb 2014, 15:40

@alevkov kakva ba sad viza, zar nam nije brazil ukino vize?
ali ako razumijem pošto sam ja već dobio karte preko fifa-e
imam već vizu.?
p.s. imam za svaku tekmu bosne po jednu kartu viška pa ako ima mušterija nek se jave na pp

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 19 feb 2014, 16:20

koliko ja znam nama više ne treba viza za Brazil , osim ako ostajemo preko 90 dana

alevkov
Postovi: 520
Pridružen/a: 29 maj 2012, 00:10
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la alevkov » 19 feb 2014, 18:37

sniper je napisao/la:@alevkov kakva ba sad viza, zar nam nije brazil ukino vize?
ali ako razumijem pošto sam ja već dobio karte preko fifa-e
imam već vizu.?

p.s. imam za svaku tekmu bosne po jednu kartu viška pa ako ima mušterija nek se jave na pp
Da, da putujes sa Greenlanda imas dozvolu kako sam napisao cost-free visa.

Ne znam zasto brazilski konzulat nije updejtovo stranicu jer ovo jos stoji:
General requirements for all temporary special visas


Note: For information about the Arrival/Departure form, available online to be filled out and printed at home, please click here.


Temporary special visa applications must be accompanied by the following documents at the time the visa application is submitted at this Consulate:

Applicant's Passport: original, valid for at least another 6 months on submission date, with at least two blank visa pages. The Consulate reserves the right not to accept soiled, damaged or defaced passports. Amendments and Endorsements pages are for the sole use of issuing country authorities and visas will not be placed on those pages;
Visa Application Form: printed receipt page of the visa application form filled out and successfully submitted online duly signed by the passport holder (or parents/legal guardian of a minor) and with the photo attached on the appropriate boxes;

Appointments are not necessary for this type of VISA request. Application hours are from 9:00am to 12:00pm, weekdays (except holidays);
Photograph: one professional 2" x 2" passport photo of the applicant in color. Snapshots, photocopies and computer pictures are not accepted. Photos must be:
Recent: taken within the last 6 months to reflect your current appearance;
Front view: taken in full-face view directly facing the camera. Your full face must be visible. Your head must be centered and not tilted. There cannot be any apparel casting shadows on your face or glare on your glasses;
Clear: blurry, underexposed, overexposed and low quality photos are not accepted;
With a plain white or off-white background;
With a neutral facial expression and both eyes open.
Click here for sample pictures.

Please glue the photo onto the visa application receipt page;

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 19 feb 2014, 23:49

http://www.****/sport/fudbal/drzavlj ... -za-brazil" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 20 feb 2014, 15:58

FIFA je danas skinula pare svima koji su predali za karte za naš sektor. Kako izgleda većina je dobila, ako ne svi. Moja tri jarana koji su predali za naše tekme su dobili sve tri bez problema, ako je sudeći po upitu na karticama (jedna BH ,jedna Njemačka i jedna UK kartica)

AdisGazija
Postovi: 24
Pridružen/a: 18 maj 2010, 20:12
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la AdisGazija » 23 feb 2014, 00:32

Mi smo aplicirali za 4 karte na 3 utakmice grupne faze. Jos nema nikakve aktivnosti na racunu niti obavjestena. Izgleda da nismo dobili :(

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 23 feb 2014, 02:50

@adis-gazija
za 2+3 utakmicu je prosto nemoguće ostat bez karte jer ima manje prijava nego karti u našem sektoru, zato negubite još nadu!
bila bi šteta da 4 osobe ne odu na sp, sretno nebil još šta bilo!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 23 feb 2014, 10:17

ja znam sedmoricu koji su predali zahtjev i svi su sve dobili, bilo je definitivno manje zahtjeva nego karata.
adisgazija, nazovi u ponedjeljak banku i pitaj da nije slučajno odbijen upit na kartici. ponekad se to desi iz sigurnosnih razloga.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 24 feb 2014, 12:18

login je otvoren
https://pmatickets.fifa.com/web/https/login.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
ko je predao zahtjev može se ulogovati i pogledati da li je i šta je dobio

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 24 feb 2014, 18:13

@jestamaji
vidim ti si dobro upućen, znaćil to da ti ideš u brazil?
ako da, u kojem aranzmanu?
ja idem sigurno i imam i kartu viška samo još nisam odlućio kako itd.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 24 feb 2014, 20:50

nas je ukupno četvorica, idemo u privatnom aranžmanu, za sada imamo let za rio sa KLM-om a nazad idemo u dvije ture, dvojica 28-og a dvojica ostaju optimistički još dva dana na osmini finala, sve KLM/AF. karte imamo, ostalo je još u fazi organizacije, prije svega transfer u brazilu.
ma vidjećemo, ima još vremena, sve lakapo bez pritiska, idemo da uživamo :mrgreen:

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 24 feb 2014, 21:48

pošto zivim blizu štuttgarta i ja ću najvjerovatnije sa klm/af
a sve ostalo takodje opušteno, let u brazilu je povoljniji nego što sam očekivao, nezelim sam boravit u brazilu (ako ima bujruma reci :-) ), mislim da će bit pravi dozivljaj

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la FliX » 25 feb 2014, 01:44

sniper je napisao/la:pošto zivim blizu štuttgarta i ja ću najvjerovatnije sa klm/af
a sve ostalo takodje opušteno, let u brazilu je povoljniji nego što sam očekivao, nezelim sam boravit u brazilu (ako ima bujruma reci :-) ), mislim da će bit pravi dozivljaj
Kolko kosta let preko klm i to sta sve ide?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 25 feb 2014, 08:12

sve je još u ranoj fazi planiranja. cijene leta se mijenjaju iz dana u dan, kada smo mi rezervisali bile su ispod 1300 eura, kada sam zadnji puta gledao bile su nešto više. mislim da je TAP trenutno najpovoljniji (preko lisabona) ili sa italijanima ko se usudi.

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 25 feb 2014, 11:52

jeste tap je trenutno najpovoljniji a kako vidim letovi rio-cuiaba-salvador su 400€ u vrh glave!
neznam za hotele, dali hostel riskirat? mislim hotel je ipak puno bolji!

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la geoxx » 05 mar 2014, 00:00

http://brzevijesti" onclick="window.open(this.href);return false;. ba/clanak/7323/moj-put-u-brazil-i-argentinu

ukloniti razmak izmedju .ba

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 09 mar 2014, 20:18

ja ću izgleda u brazil sa centrotoursom iako mi to nije bio prvi izbor ali pošto nisam nikog našao da idemo zajedno mislim da je to jedino riješenje!
idel još neko sa foruma sa centrotoursom?

Adiadi
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 mar 2014, 11:22
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la Adiadi » 31 mar 2014, 13:10

Ima li nasih iz Svedske da ce ici za Brazil? Vi koji idete, idete li samo na Arg-Bih ili i na ostale?

Jednom momku iz nase ekipe treba karta za Arg-Bih pa ako ko ima kartu viska (nije bitno koja kategorija) molim vas javite :)

sniper
Postovi: 19
Pridružen/a: 06 nov 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la sniper » 31 mar 2014, 13:29

@adiadi
jbg čitaj malo ja dva puta pišem da imam kartu viška za svaku tekmu (zena zatrudnila u medjuvremenu pa idem sad sam), b kategorija, putujem sa airfrancom 11.06. u rio!
smještaj još nisam sredio, teško kad idem sam!

Adiadi
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 mar 2014, 11:22
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la Adiadi » 31 mar 2014, 13:37

@sniper

Imas pp.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.