Odlazak u brazil... (navijači)

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 17 okt 2013, 14:14

alemsa je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:
Aleme, ne vjerujem da će iko (barem ne zvanično) smjeti prodavati aranžmane sa uključenim kartama. FIFA je već nekoliko puta objavila da će za ovo svjetsko karte ići samo preko FIFE. Čak će i prodaja za kvalifikovane zemlje ići preko fifine stranice (naravno sa kriterijima koje odredjuje savez kvalifikovane zemlje)

Ja sam siguran da neće biti problem dobit karte za naše tekme, ali ne vjerujem da će agencije dobiti išta od toga
Pa imas na fifi sve, sve sam I gledao na fifi.
Tacno ima ovaj deal od 4 ulaznice (450$ 4 ulaznice), to je sa fife brate.

I ako uzimas karte pojedinacno, mos naci I 0d 50$ do 100$ za grupnu fazu

OK, nisam skonto onda šta si mislio reći

Avatar
alemsa
Postovi: 23911
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la alemsa » 17 okt 2013, 14:25

jestamaji je napisao/la:

OK, nisam skonto onda šta si mislio reći
?
Sve ce izaci 2650$, avio karta 1200, hotel 1000, ovaj deal od 4 ulaznice 450.
Cisto sumnjam da je duplo skuplje iz Bosne, a ovo je osnovni I neophodni kriteriji, onda naravno putovanje kroz Brazil, zavisno gdje cemo igrati je dodatno must, trenutno su im letovi oko 80$ po gradovima Brazila, pa eto I nek uduplaju za vrijeme prvenstva, opet cisto sumnjam da ce se to sve nabrat na preko 15 milja, kao sto ovdje bubaju ciframa, ali eto vidjet cemo.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 17 okt 2013, 14:37, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la PerryFred » 17 okt 2013, 14:31

.
Zadnja izmjena: PerryFred, dana/u 13 mar 2020, 19:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ArthurBishop
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 jun 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la ArthurBishop » 17 okt 2013, 14:33

Preko 10 milja ne vjerujem da bi trebalo biti, ako ne želiš da se preseravaš, pa da živiš k'o beg tamo.. Al' jedno je sigurno, bez sigurnih bar 7-8 milja ne smije se ići. Vjerujem čvrsto da će to otprilike biti između 7 i 10 milja, sa nekim umjerenim životom. Ako neko želi da bude na hljebu i vodi, da spava u favelama, onda sumnjam da će mu trebati više od milje. Samo ima jedan problem tu, glava u torbi iz sata u sat. :roll:

Velika stopa kriminala, veliki problemi sa narodom, narod se žali, nemaju uslova za život.. Jedan dio Ria živi na zlatnim kašikama, jedan od danas do sutra. Ko bude išao pamet u glavu, striktno se držat' vodića i ne pomišljati na svoju ruku išta da radi, osim ako ne želi da malo razradi shupak.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
alemsa
Postovi: 23911
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la alemsa » 17 okt 2013, 14:41

Pa normalno da niko ne govori o hljebu I vodi, govorio sam za osnovno sto ti treba, a onda dodatno hrana, alkohol, koke I rekviziti, sumnjam da ce normalnim tempom iko potrosit vise od 4-5 milja za 12 dana. I opet to sve izadje manje od 10 milja.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la terabajt » 17 okt 2013, 15:04

Ovo je zlatni rudnik za agencije pa ce one pokusat izmust svaku marku od navijaca. Po osobi ce one biti dobre 1000 km sigurno. Valjda ce biti neka razumna cijena aranzmana.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 okt 2013, 15:05

Eto jedna putnička agencija je najavila da će njihov aranžman koštati oko 6.500 KM. Kod jedne agencije (da ne reklamiramo sad ovdje :D ) će aranžman koštat okruglo 8.000 KM s mogućnošću kreditiranja i plaćanja na rate. :)

Jbt kako su neki ovdje nalupali tačno sam konto da se neće moć otić ispod 10 milja (al EURA!).
075

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la bacelonafan » 17 okt 2013, 15:10

ma pustite i vi vjerujete svakome ko pise ovdje,kakvih ba crnih 10 milja? Skocice cijene tamo to je sigurno,al necete vi biti smjesteni u vecim gradovima,jer vidim ova dva grada se spominju u prasumama i bit ce jeftinije tu nego u Riju,cuj 10 milja eura pa nije Oslo! Napravice agencije aranzmane i po 5 milja to je sigurno,plus kad se ukljuci tu i Turkis airlines! I da ko ide privatno moze otic sa par havera i rentat u normalnom djelu Rija jeftino stan,nikakve favele i bakraci vec normalno mjesto,samo je problem sto mi tu necemo igrat vjerovatno!

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la ahmic » 17 okt 2013, 15:14

Zivim vani,radimo i ja i zena mi,solidno zaradjujemo,zivi se fino...
Ali,hocu reci ,nije to malo para ,jbg...
Za nas obicne smrtnike ma gdje radili,4-5000 eurica i nije malo.
Opet cemo vidjet cemo,mora covjek mislit i na sebe,pitanja su i god.odmori i sl....
Da je bar do 3000 pa ne bi bilo lose,jbg..

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la Unofficialpage » 17 okt 2013, 15:16

Ode naci kontakt Ronaldinha, neka me neđe smjesti, plati karte i tako to. :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ArthurBishop
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 jun 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la ArthurBishop » 17 okt 2013, 15:17

alemsa je napisao/la:Pa normalno da niko ne govori o hljebu I vodi, govorio sam za osnovno sto ti treba, a onda dodatno hrana, alkohol, koke I rekviziti, sumnjam da ce normalnim tempom iko potrosit vise od 4-5 milja za 12 dana. I opet to sve izadje manje od 10 milja.
Loša ti računica. Ne znam šta drugo da ti kažem.
Ja bih volio da bude milju maraka kompletno prvenstvo. Da bude naših 30 milja svaku tekmu..
Jednostavno, preveliki je rizik ići tamo, a da nemaš bar 7-8 milja maraka kod sebe. Samoubistvo.
Evo i agencije izdale aranžmane, od 6-8 milja maraka. To ti sve govori..
Mimo agencija, na svoju ruku da se ide je ravno ludari.
Željezničar za život cijeli!

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la bacelonafan » 17 okt 2013, 15:23

ArthurBishop je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Pa normalno da niko ne govori o hljebu I vodi, govorio sam za osnovno sto ti treba, a onda dodatno hrana, alkohol, koke I rekviziti, sumnjam da ce normalnim tempom iko potrosit vise od 4-5 milja za 12 dana. I opet to sve izadje manje od 10 milja.
Loša ti računica. Ne znam šta drugo da ti kažem.
Ja bih volio da bude milju maraka kompletno prvenstvo. Da bude naših 30 milja svaku tekmu..
Jednostavno, preveliki je rizik ići tamo, a da nemaš bar 7-8 milja maraka kod sebe. Samoubistvo.
Evo i agencije izdale aranžmane, od 6-8 milja maraka. To ti sve govori..
Mimo agencija, na svoju ruku da se ide je ravno ludari.
bice preko agencija i manje od 6 milja polako samo dok pocnu agencije da se utrkuju

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la bacelonafan » 17 okt 2013, 15:32

"Planirali smo 15 noćenja i cijena sa avionskim prijevozom do Brazila, smještajem, ulaznicama i letovima unutar te zemlje iznosi 4.199 eura", kazao nam je Adnan Terzić iz VTA agencije. Kako citam ukljucene su karte 15 nocenja i jos letovi unutar zemlje,al bice ovo jos jeftinije,a ne kao sto ovaj prica 12 milja

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 okt 2013, 15:56

bacelonafan je napisao/la:"Planirali smo 15 noćenja i cijena sa avionskim prijevozom do Brazila, smještajem, ulaznicama i letovima unutar te zemlje iznosi 4.199 eura", kazao nam je Adnan Terzić iz VTA agencije. Kako citam ukljucene su karte 15 nocenja i jos letovi unutar zemlje,al bice ovo jos jeftinije,a ne kao sto ovaj prica 12 milja
To je ko hoće da bude 15 dana, imaju aranžmani koji će koštat oko 6.500 KM - 12 noćenja i sve moguće aviokarte + karte za utakmicu, pročitaj malo.
075

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la bacelonafan » 17 okt 2013, 16:31

TzBulevar87 je napisao/la:
bacelonafan je napisao/la:"Planirali smo 15 noćenja i cijena sa avionskim prijevozom do Brazila, smještajem, ulaznicama i letovima unutar te zemlje iznosi 4.199 eura", kazao nam je Adnan Terzić iz VTA agencije. Kako citam ukljucene su karte 15 nocenja i jos letovi unutar zemlje,al bice ovo jos jeftinije,a ne kao sto ovaj prica 12 milja
To je ko hoće da bude 15 dana, imaju aranžmani koji će koštat oko 6.500 KM - 12 noćenja i sve moguće aviokarte + karte za utakmicu, pročitaj malo.
znam ta druga varijanta je **** al nije mi jasno sta me ispravljas,kad sam namjerno mislio da stavim ovu soluciju od 4100 eura? Najgore je to sto su glupi prazilci i Fifa napravili da se igra u 2-3 razlicita grada,neznam otkud debilima ta ideja i logika,barem da su stavili neke gradove koji su blozu,a ne ovako do nekih gradova treba ti i 3000 kilometara :lol:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la DukeOfWellington » 17 okt 2013, 17:05

Ni Brazil ne igra u istom gradu.

Znači koju god grupu da izvučemo jedna utakmica nam je ili u Manausu ili u Cuiabi, gdje se mora ići avionom obzirom da su udaljenosti od gradova na istoku u hiljadama kilometara.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 okt 2013, 17:43

DukeOfWellington je napisao/la:Ni Brazil ne igra u istom gradu.

Znači koju god grupu da izvučemo jedna utakmica nam je ili u Manausu ili u Cuiabi, gdje se mora ići avionom obzirom da su udaljenosti od gradova na istoku u hiljadama kilometara.
Svejedno, poslije leta BiH- Brazil, te 3-4 hiljade km. se neće ni osjetit. :D :mrgreen:
075

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la DukeOfWellington » 17 okt 2013, 17:46

TzBulevar87 je napisao/la: Svejedno, poslije leta BiH- Brazil, te 3-4 hiljade km. se neće ni osjetit. :D :mrgreen:
Ma nije problem u kilometraži nego u cijeni, nema nikakve sumnje da će ti letovi biti nekoliko puta skuplji nego inače.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 okt 2013, 17:49

DukeOfWellington je napisao/la:
TzBulevar87 je napisao/la: Svejedno, poslije leta BiH- Brazil, te 3-4 hiljade km. se neće ni osjetit. :D :mrgreen:
Ma nije problem u kilometraži nego u cijeni, nema nikakve sumnje da će ti letovi biti nekoliko puta skuplji nego inače.
U cijenu aranžmana uračunati letovi unutar Brazila. :)
075

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la FaraonTM » 17 okt 2013, 17:52

Da je kako Brazil dostupan čisto kopnenim putem sve bi bilo drugačije, i bilo bi lakše otići. Sa par prijatelja autom bi izašlo duplo jeftinije nego ovako avionom. Ali šta je tu je. Jedino ako ko nema privatni avion pa da se utalimo za kerozin? :mrgreen:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.