Utakmice SP-a na TV kanalima

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la BaDa12 » 14 jul 2014, 08:13

Eto, završi se i ovo SP. Utiske o utakmicama i samom prvenstvu ću sumirati danima poslije, kad se sve slegne. Što se tiče praćenja prvenstva na TV kanalima, to je proteklo sasvim solidno.
Početak prvenstva (emisije, najave pa i neke utakmice) sam gledala na HTV2 dok mi nisu ugasili stream, pa sam se prešaltala na BHT. Naše utakmice sam naravno gledala na BHT. Emisije na BHT uglavnom nisam pratila sa velikom pažnjom, bio mi TV tu negdje uključen, tek tako.

Kad se sve sabere i oduzme, BHT je uradio vrlodobar posao. Imali su veliku ekipu u Sarajevu i u Brazilu, trudili su se napraviti interesantan program. Da li su u tome uspjeli, ostavljam onima koji su ih gledali s punom pažnjom. Ono što sam ja vidjela, nije mi se previše svidjelo. Što se prijenosa i komentatora tiče, njima čestitam na dobro obavljenom poslu. Naravno, bilo je grešaka, kao i svaki put, bude ih i kad vode jednu utakmicu svako sedam dana, da ne bude kad vode i dvije za noć. Preko tih grešaka se može proći, jer će mnoge postati antologijske, a mnoge su tako česte i normalne kod drugih, da se i njima može progledati kroz prste.

Uglavnom, mislim da za nekog ko nema iskustva, svi su uradili solidan posao i nadam se da će iz ovog izaći kao pobjednici i puni znanja za nova prvenstva. Ići će im u prilog to što će BiH učestvovati na prvenstvima, samim tim će imati više ideja za priloge. :bih:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Ponos Torina » 14 jul 2014, 08:16

Bht luzeri ;) ;) :bih: :bih:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Lampard8 » 15 jul 2014, 22:29

Ponos Torina je napisao/la:Bht luzeri ;) ;) :bih: :bih:
U kakvim uslovima rade oni su odlični ;)
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.