Champions League 2018/2019

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Drape » 20 avg 2018, 00:56

Young Boys i Dinamo bi stvarno trebalo biti ozbiljan duel. Boysi igraju ultra ofanzivan fudbal, dali za su prošlu sezonu i u 4 kola ove sezone švicarske lige oko 100 golova, a to je ozbiljna liga, jača od hrvatske. Znatno su jači prema naprijed nego u odbrani, oni će prije dobiti utakmicu 4 : 2 nego 1 : 0.

Ovosezonski Dinamo je čista suprotnost, jači prema nazad nego prema naprijed, znaju igrati na rezultat, ne "zalijeću se", sad je to u modi pa vidjet ćemo hoće li i ovaj put defanzivnija ekipa pokazati se superiornijom naspram ofanzivne.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Signore » 20 avg 2018, 02:06

Drape je napisao/la:Young Boys i Dinamo bi stvarno trebalo biti ozbiljan duel. Boysi igraju ultra ofanzivan fudbal, dali za su prošlu sezonu i u 4 kola ove sezone švicarske lige oko 100 golova, a to je ozbiljna liga, jača od hrvatske. Znatno su jači prema naprijed nego u odbrani, oni će prije dobiti utakmicu 4 : 2 nego 1 : 0.

Ovosezonski Dinamo je čista suprotnost, jači prema nazad nego prema naprijed, znaju igrati na rezultat, ne "zalijeću se", sad je to u modi pa vidjet ćemo hoće li i ovaj put defanzivnija ekipa pokazati se superiornijom naspram ofanzivne.
Slazem se s ovim boldanim, ali me malo natjera na razmisljanje i morao sam provjeriti jedan podatak :mrgreen: Tri puta se u pretkolima susreli klubovi iz HNL-a i Svicarske, svaki put prosli klubovi iz HNL-a. Dva puta se sastali u grupnoj fazi, jednom bilo nerijeseno i jednom pobjedio klub iz HNL-a (nije bilo uzvrata, jedan mec se igrao). Jaca liga jest, vidi se i po rezultatima u Europi, ali se mora reci da klubovi iz Svicarske itekako leze klubovima iz Hrvatske. Ovo me sad natjeralo da jos vise vjerujem da ce Dinamo proci :mrgreen:

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la LAZARUS2000 » 20 avg 2018, 10:47

Signore je napisao/la:
Drape je napisao/la:Young Boys i Dinamo bi stvarno trebalo biti ozbiljan duel. Boysi igraju ultra ofanzivan fudbal, dali za su prošlu sezonu i u 4 kola ove sezone švicarske lige oko 100 golova, a to je ozbiljna liga, jača od hrvatske. Znatno su jači prema naprijed nego u odbrani, oni će prije dobiti utakmicu 4 : 2 nego 1 : 0.

Ovosezonski Dinamo je čista suprotnost, jači prema nazad nego prema naprijed, znaju igrati na rezultat, ne "zalijeću se", sad je to u modi pa vidjet ćemo hoće li i ovaj put defanzivnija ekipa pokazati se superiornijom naspram ofanzivne.
Slazem se s ovim boldanim, ali me malo natjera na razmisljanje i morao sam provjeriti jedan podatak :mrgreen: Tri puta se u pretkolima susreli klubovi iz HNL-a i Svicarske, svaki put prosli klubovi iz HNL-a. Dva puta se sastali u grupnoj fazi, jednom bilo nerijeseno i jednom pobjedio klub iz HNL-a (nije bilo uzvrata, jedan mec se igrao). Jaca liga jest, vidi se i po rezultatima u Europi, ali se mora reci da klubovi iz Svicarske itekako leze klubovima iz Hrvatske. Ovo me sad natjeralo da jos vise vjerujem da ce Dinamo proci :mrgreen:
Što ne bi prošao? Pa partizan je taj YB prošle godine izbacio. 1-1 i 2-1. Bili su super mečevi ali nisu sad oni neki bauk ko npr što je znao biti bazel
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Drape » 20 avg 2018, 12:10

Young Boys je prodao stopera u Hoffenheim za između 8 i 10 miliona eura, a i desni bek je pred odlaskom i neće otići za išta manju odštetu. Lijevi bek im je povrijeđen pa im igra rezerva, a odbranu drži veteran stoper Von Bergen.

To pokazuje da i oni rade ozbiljne transfere, ne samo Dinamo, ali i da imaju ozbiljnih problema u zadnjoj liniji.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Signore » 20 avg 2018, 12:13

Ja sam i prije zdrijeba prizeljkivao taj YB, jer sigurno nisu bezveze ekipa i Dinamo s njima moze znati gdje je, ali su daleko od toga da su neprolazni. I ovako samo vjerovao u prolaz Dinama, ali kazem da sad vjerujem jos vise. Dinamo je i tog Basela imao u konopcima prije desetak godina. To je taj remi u grupnoj fazi, i taj remi mi je teze pao nego neki porazi. Mislim da oni ni danas ne znaju kako si izvukli nulu.

U srijedu ocekujem nekih 1-1 ili 0-0. Svicarci jesu ofanzivna ekipa, al mislim da Dinamu ne mogu dati puno golova.

Avatar
Mokes
Postovi: 14891
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Mokes » 20 avg 2018, 18:43

LAZARUS2000 je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Drape je napisao/la:Young Boys i Dinamo bi stvarno trebalo biti ozbiljan duel. Boysi igraju ultra ofanzivan fudbal, dali za su prošlu sezonu i u 4 kola ove sezone švicarske lige oko 100 golova, a to je ozbiljna liga, jača od hrvatske. Znatno su jači prema naprijed nego u odbrani, oni će prije dobiti utakmicu 4 : 2 nego 1 : 0.

Ovosezonski Dinamo je čista suprotnost, jači prema nazad nego prema naprijed, znaju igrati na rezultat, ne "zalijeću se", sad je to u modi pa vidjet ćemo hoće li i ovaj put defanzivnija ekipa pokazati se superiornijom naspram ofanzivne.
Slazem se s ovim boldanim, ali me malo natjera na razmisljanje i morao sam provjeriti jedan podatak :mrgreen: Tri puta se u pretkolima susreli klubovi iz HNL-a i Svicarske, svaki put prosli klubovi iz HNL-a. Dva puta se sastali u grupnoj fazi, jednom bilo nerijeseno i jednom pobjedio klub iz HNL-a (nije bilo uzvrata, jedan mec se igrao). Jaca liga jest, vidi se i po rezultatima u Europi, ali se mora reci da klubovi iz Svicarske itekako leze klubovima iz Hrvatske. Ovo me sad natjeralo da jos vise vjerujem da ce Dinamo proci :mrgreen:
Što ne bi prošao? Pa partizan je taj YB prošle godine izbacio. 1-1 i 2-1. Bili su super mečevi ali nisu sad oni neki bauk ko npr što je znao biti bazel
Upravo. Kad ih je smiješni Partizan ostavio iza sebe u grupi, onda sigurno nisu ozbiljan klub.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la alan_kardec » 20 avg 2018, 23:14

smiješni Partizan koji je prezimio u Evropi (što je za mnoge ex-yu klubove naučna fantastika) i neozbiljni YB koji ubjedljivo osvoje švajcarsku ligu ispred Bazela

:tokralju: :clap: :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la marconato » 20 avg 2018, 23:23

alan_kardec je napisao/la:smiješni Partizan koji je prezimio u Evropi (za mnoge ex-yu klubove naučna fantastika da dodju do play offa, a o grupnim fazama da ne pricamo) i neozbiljni YB koji ubjedljivo osvoje švajcarsku ligu ispred Bazela

:tokralju: :clap: :salut:
Ispravljeno... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la LAZARUS2000 » 21 avg 2018, 00:06

Mokes je napisao/la:
Upravo. Kad ih je smiješni Partizan ostavio iza sebe u grupi, onda sigurno nisu ozbiljan klub.
Jednog dana kad uđem na forum, ti nećeš napisati glupost. Believe
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la branimir85 » 21 avg 2018, 03:48

Signore je napisao/la:Ja sam i prije zdrijeba prizeljkivao taj YB, jer sigurno nisu bezveze ekipa i Dinamo s njima moze znati gdje je, ali su daleko od toga da su neprolazni. I ovako samo vjerovao u prolaz Dinama, ali kazem da sad vjerujem jos vise. Dinamo je i tog Basela imao u konopcima prije desetak godina. To je taj remi u grupnoj fazi, i taj remi mi je teze pao nego neki porazi. Mislim da oni ni danas ne znaju kako si izvukli nulu.

U srijedu ocekujem nekih 1-1 ili 0-0. Svicarci jesu ofanzivna ekipa, al mislim da Dinamu ne mogu dati puno golova.
nemoj podsjećati na tu tekmu protiv Basela :mrgreen:
bio sam na toj utakmici i ja ne znam kako su se provukli ,koliko se sjećam
još je vukojević u zadnjoj minuti pogodio gredu ili vratnicu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Signore » 21 avg 2018, 09:16

branimir85 je napisao/la:
Signore je napisao/la:Ja sam i prije zdrijeba prizeljkivao taj YB, jer sigurno nisu bezveze ekipa i Dinamo s njima moze znati gdje je, ali su daleko od toga da su neprolazni. I ovako samo vjerovao u prolaz Dinama, ali kazem da sad vjerujem jos vise. Dinamo je i tog Basela imao u konopcima prije desetak godina. To je taj remi u grupnoj fazi, i taj remi mi je teze pao nego neki porazi. Mislim da oni ni danas ne znaju kako si izvukli nulu.

U srijedu ocekujem nekih 1-1 ili 0-0. Svicarci jesu ofanzivna ekipa, al mislim da Dinamu ne mogu dati puno golova.
nemoj podsjećati na tu tekmu protiv Basela :mrgreen:
bio sam na toj utakmici i ja ne znam kako su se provukli ,koliko se sjećam
još je vukojević u zadnjoj minuti pogodio gredu ili vratnicu.
Carlos s lijevog krila centrirao, Vukojevic u poluklizecem startu postavio nogu i lopta ode u stativu. To je bio valjda jedini upotrebljiv centarsut Carlosa u cijeloj karijeri :lol: I dan danas to nisam prebolio, sanjao sam vise puta tu priliku. I to je bio dan kad sam zamrzio Mandzukica zbog silnih promasaja, do danas mi je ostao mrzak. To je bila utakmica za koju doslovno ni deset godina kasnije ne mozes ostati ravnodusan, moras se bar na sekund naljutiti :mrgreen: Trebalo bit 3-0 nakon 15. minuta i odigraju 0-0. I Sokota je neke zicere fulao.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la SiamoNoi » 21 avg 2018, 20:30

Sta me krivo informirate,RBS bi bio u trecem potu da uđe :tokralju:

Ajmo Salzburg :opaopa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Derdiyok » 21 avg 2018, 20:59

Grmi Marakana !
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Mokes
Postovi: 14891
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Mokes » 21 avg 2018, 21:02

Koliko god imali tupane od navijača, šteta ovih praznih tribina, a Zvezda igra vjerovatno i najvažniju utakmicu još od Barija.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17808
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 avg 2018, 21:03

nova zvanicna lopta Lige prvaka :lol: cak se i ne vidi toliko dobro na terenu

slika

nema navijaca Zvezde da zvizde i ovoj himni, kao u Euroligi, njima su svi krivi
Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 21 avg 2018, 21:05, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Ramiy » 21 avg 2018, 21:04

Mokes je napisao/la:Koliko god imali tupane od navijača, šteta ovih praznih tribina, a Zvezda igra vjerovatno i najvažniju utakmicu još od Barija.
Mislio sam gledati tekmu ali ne slusaju mi se treneri i njihova dobacivanja :urnebes:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Fikret1946 » 21 avg 2018, 21:08

najveci mitomani su te delije ljepota gledat bez tih seljacina jednu ovakvu utakmicu naprijed salzburg

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Derdiyok » 21 avg 2018, 21:09

Ramiy je napisao/la: Mislio sam gledati tekmu ali ne slusaju mi se treneri i njihova dobacivanja :urnebes:
Draganeee prođiiiiiiiiii ! Ne radiš ono što sam ti rekao joooooj !
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la marconato » 21 avg 2018, 21:11

Mokes je napisao/la:Koliko god imali tupane od navijača, šteta ovih praznih tribina, a Zvezda igra vjerovatno i najvažniju utakmicu još od Barija.
S finansijske strane da, s rezultatske ne...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Mokes
Postovi: 14891
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Champions League 2018/2019

Post Postao/la Mokes » 21 avg 2018, 22:57

marconato je napisao/la:
Mokes je napisao/la:Koliko god imali tupane od navijača, šteta ovih praznih tribina, a Zvezda igra vjerovatno i najvažniju utakmicu još od Barija.
S finansijske strane da, s rezultatske ne...
Koji su to bili značajniji nakon Barija :think:

I neloš rezultat večeras, koliko sam upratio imala je Zvezda neke šanse.

Drago mi je da je Paok ostvario odličan rezultat, kako će Solun da gori :ljepota: :ljepota:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.