Champions League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko osvaja LP 2017/18?

Liverpool FC
54
52%
Real Madrid CF
50
48%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 14 mar 2018, 23:44

Bayern i City favoriti za osvajanje nakon prolaza protiv Basela i Bešiktaša, a Barca i Real nisu nakon 4-1 i 5-2 protiv aktuelnih šampiona engleske i prvog favorita takmičenja*(po kladionicama). Zanimljivo :roll:
Zadnja izmjena: Blejzer10, dana/u 14 mar 2018, 23:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 14 mar 2018, 23:51

Blejzer10 je napisao/la:Bayern i City favoriti za osvajanje nakon prolaza protiv Basela i Bešiktaša, a Barca i Real nisu nakon 4-1 i 5-2 protiv aktuelnih i budućih šampiona engleske. Zanimljivo :roll:
Ma Bayo standardno dobija najlakse protivnike u ove prve dvije nokaut faze. Tako ce biti i ove godine.
I onda kad dođes u polufinale sve je moguce pa cak i primiti 5 golova od Madrida.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 14 mar 2018, 23:58

Blejzer10 je napisao/la:Bayern i City favoriti za osvajanje nakon prolaza protiv Basela i Bešiktaša, a Barca i Real nisu nakon 4-1 i 5-2 protiv aktuelnih šampiona engleske i prvog favorita takmičenja*(po kladionicama). Zanimljivo :roll:
Gdje ima to da se vidi?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la japa » 15 mar 2018, 00:00

let3 je napisao/la:Amazonski pizdun je jasno bolji igrac od Hazarda, ali je zato mnogo vece gov.no od covjeka. Nema potrebe za tim poređenjima.
Ne pominjite njegovo nečasno ime na ovoj časnoj temi, yebo mu pohlepni otac mater pohlepnu.

A Hazrd je fini gospodin i veliki majstor koji ima nešto u sebi. Kao Iniesta svojevremeno. Gospodski igraci koje svako gotivi.
Za cirkusa jeste bolji. Vidjeli smo u PSGu da se radi o prvoklasnoj prevari. Mislim da bi naredna sezona i SP mogli biti kljucni u konacnom raskrinkavanju marketinski napuhanog zonglera kojeg hoce usminkati da je ko Ronaldo ili Ronaldinho a ustvari je Robinho...

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 15 mar 2018, 00:00

Jeftha je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Bayern i City favoriti za osvajanje nakon prolaza protiv Basela i Bešiktaša, a Barca i Real nisu nakon 4-1 i 5-2 protiv aktuelnih šampiona engleske i prvog favorita takmičenja*(po kladionicama). Zanimljivo :roll:
Gdje ima to da se vidi?
Za PSG govorim. Bili su ako se ne varam prvi favoriti nakon grupne faze.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Monolog » 15 mar 2018, 00:00

Real - City
Bayern - Liverpool
Barcelona - Juventus
Roma - Sevilla

Navijam za ove parove. Fakat bih volio vidjeti Guardiolu protiv Zidanea. Ubijeđen sam da bi ih City prošao sa pobjedom u obje utakmice. Što se tiče Bayerna, Klopp može protiv Juppa. Bavarci su kvalitetniji, ali Klopp (pa i Liverpool) obožava takve utakmice. Mogli bi Bavarci slomiti zube.

Ovogodišnja Barcelona mi je nepoznanica. :lol: Odgled'o sam barem 20 utakmica i još uvijek ne znam šta Blaugrana (ne) može. Chelsea je u dvomeču pokazao da se može nositi sa Barcelonom. Rezultat jeste ovakav, ali igrom je Conteova ekipa i te kako parirala Barceloni. Juve to isto može uraditi.

Što se tiče Rome i Seville - bio bi to duel dviju jednakih ekipa. Montella protiv svojih. :mrgreen:

(Naravno, neću pogoditi nijedan par, tako da je ovaj post bukvalno džaba napisan)
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4700
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Kajzer10 » 15 mar 2018, 00:00

japa je napisao/la:
Pogba je napisao/la:Zato što je precijenjen. 27 godina, nula prelomljenih bitnih tekmi, malo golova, estetski fino izgleda, ali tanko je to, pogotovo za nekog koga se često gura iza Rone, Messia i Neymara.
A koje je to Neymar velike tekme prelomio? U Barceloni se krio iza Messija i Suareza i kupio kajmak, nemoj mi samo reci zabio u finalu Lige Prvaka :lol: uzeo loptu u kontri kad je isteklo vrijeme a i golman Juventusa bio na polovini i vracao se na gol i sudija umjesto da svira kraj pusti ga da zabije jel to ta velika utakmica gdje je kakadu prelomio? Vidjeli smo ga protiv Reala kad je glavni igrac ekipe i kad treba da povuce koliko je dobar...

Hazard je upravo u derbijima u Engleskoj najbolje igrao a to su velike tekme, to sto u LP nije sam vukao nekonkurentni Chelsea zadnjih godina nije njegova krivica pa i ovaj dvomec je odlicno igrao, donio dvije titule prvaka i sta slab u velikim utakmicama :rol: Pa ako za nekog mozemo reci da nije bildao statistiku na buraniji onda je to Hazard...
Neymar samo u jednoj utakmici protiv Pariza ima bolji ucinak od Hazarda u knockout fazi za citavu karijeru.
U derbijima protiv Arsenala.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 15 mar 2018, 00:06

Blejzer10 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Bayern i City favoriti za osvajanje nakon prolaza protiv Basela i Bešiktaša, a Barca i Real nisu nakon 4-1 i 5-2 protiv aktuelnih šampiona engleske i prvog favorita takmičenja*(po kladionicama). Zanimljivo :roll:
Gdje ima to da se vidi?
Za PSG govorim. Bili su ako se ne varam prvi favoriti nakon grupne faze.
Jesu, a poslije žrijeba za osminu pali na drugo mijesto. City je bio prvi favorit po kladionicama poslije zrijeba, a vjerujem da su i sad.
Monolog je napisao/la:Fakat bih volio vidjeti Guardiolu protiv Zidanea. Ubijeđen sam da bi ih City prošao sa pobjedom u obje utakmice.
Kakav danak neiskustvu.
Tebi izgleda životna želja da Madrid ispa'ne. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 15 mar 2018, 00:07

Monolog je napisao/la: (Naravno, neću pogoditi nijedan par, tako da ovaj post je bukvalno džaba napisan)
Pa kao i većina tvojih postova, šta je tu neobično? :kafa:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la MElloo » 15 mar 2018, 00:08

Ubi Monu mrznja prema Madridu :kafa:

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la let3 » 15 mar 2018, 00:12

Antonio Conte (Chelsea): "Kao što sam već rekao, imali smo mnogo prilika. Zbog toga smatram da je rezultat u jednu ruku nepošten. Pokazali smo puno toga, Ali Messi..."

"Messi je bio taj koji je napravio razliku na terenu. Njegova dva pogotka i asistencija Dembéléu su nas koštali prolaska."

"Volio bih trenirati Messija, ali on će još dugo vremena biti Barcelonin igrač. Riječ je o super igraču kojem nije problem zabiti 60 i više golova u jednoj sezoni. Sretan sam što sam mogao osobno čestitati prolazak u iduću fazu natjecanja najboljem igraču na svijetu."
jbg Conte, dobro ste odigrali, muški, sa dosta šansi - al ne može se protiv Messija :mrgreen:

Avatar
coelho41
Postovi: 12678
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la coelho41 » 15 mar 2018, 00:15

Ekipa koja nokaut fazu do finala prođe sa što više lakših protivnika je veći favorit, tako da poslije Bešiktaša navijam da izvučemo Romu ili Sevilju, dosta je bilo junaštva, treba nekad navijat za slabiju liniju otpora, to se u prošlosti pokazalo kao istinito, posebno na primjeru Real Madrida, jednostavno uštedi se dosta energije i fizičke i psihičke.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 15 mar 2018, 00:20

Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?

Izgleda da poslije spanske lige, hoce da istupe i iz Lige Prvaka.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la messilla » 15 mar 2018, 00:24

Jeftha je napisao/la:Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?
Zato što ih je UEFA 'odjednom' počela novčano kažnjavati zbog katalonskih zastava, koje su oduvijek na tribinama.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 15 mar 2018, 00:26

messilla je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?
Zato što ih je UEFA 'odjednom' počela novčano kažnjavati zbog katalonskih zastava, koje su oduvijek na tribinama.
Ahaa, znaci zbog Pidžemonta je.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la MElloo » 15 mar 2018, 00:27

messilla je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?
Zato što ih je UEFA 'odjednom' počela novčano kažnjavati zbog katalonskih zastava, koje su oduvijek na tribinama.
Politici nije mjesto na stadionima tebelai su vas svake 2 sedmice kaznjavat :kafa:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 15 mar 2018, 00:29

MElloo je napisao/la:
messilla je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?
Zato što ih je UEFA 'odjednom' počela novčano kažnjavati zbog katalonskih zastava, koje su oduvijek na tribinama.
Politici nije mjesto na stadionima tebelai su vas svake 2 sedmice kaznjavat :kafa:
Eno bas neki dan vidim da su Guardiolu kaznili sa 20000 funti. Uzimajuci okolnosti u obzir, jedina adekvatna kazna je oduzimanje trenerske licence.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la let3 » 15 mar 2018, 00:31

Jeftha je napisao/la:Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?

Izgleda da poslije spanske lige, hoce da istupe i iz Lige Prvaka.
UEFA jede gov.na i kažnjava katalonsku braću zbog zastava :thumbdown: kapitalistička korumpirana đubrad zabranjuju demokratske slobode samoizražavanja. U gulag sve to treba potjerati, što bi reko brat Portiljo.
Treba pojacati zviždanje ili još bolje demonstrativno isupit iz ove qrceve lige :kafa:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 15 mar 2018, 00:32

let3 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Je li zna neko zašto se zviždi himni LP na Camp Nou stadionu?

Izgleda da poslije spanske lige, hoce da istupe i iz Lige Prvaka.
UEFA jede gov.na i kažnjava katalonsku braću zbog zastava :thumbdown: kapitalistička korumpirana đubrad zabranjuju demokratske slobode samoizražavanja. U gulag sve to treba potjerati, što bi reko brat Portiljo.
Treba pojacati zviždanje ili još bolje demonstrativno isupit iz ove qrceve lige :kafa:
Nije Camp Nou jedini, mislim da sam jos negdje cuo da se zvizdi sam' ne mogu da se sjetim gdje.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

let3
Postovi: 29038
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la let3 » 15 mar 2018, 00:40

Jeftha je napisao/la: Nije Camp Nou jedini, mislim da sam jos negdje cuo da se zvizdi sam' ne mogu da se sjetim gdje.
Ma zviždali su i oni poljaci kad su igrali protiv vas.
Prije par sezona ili možda lani, kad je to bilo.

Još je bilo zivždanja na himnu LP, cini mi se u Holandiji.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.