Champions League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko osvaja LP 2017/18?

Liverpool FC
54
52%
Real Madrid CF
50
48%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la bavaracmujo » 16 mar 2018, 18:15

leorey je napisao/la:Kad nesto bolje razmislim, nije @Kawhi ni daleko od istine. Bayo zadnja 3 ispadanja od 3 spanska kluba.

Red je da ih skoluje i cetvrti s Montellom na celu :kafa:
Definitivno u moru postova i svakojakih napacenih bosnja koji su svemirci za pepa jupa zizua itd, ovaj tvoj je odlican i na mjestu.
Svak ima pravo na misljenje, sve je moguce osim drvenog sporeta i nevine srednjoskolke, tako je moguce da bude ovaj scenario.
Samo treba konstatovat da je bajern popisan od spanaca u eri najboljeg trenera svih planeta i svih sedam nebesa, u eri trenera koji je potrosio vise para za 20mj nego li venger za 20 god, u toj eri su spanci pisali po zakletvi svaba i svabica.

Salu na stranu svi mi volimo svoje klubove, al ovdje se pravi razlika u ekipama kao da je kantonalna liga.
Bukvalno ovdje mozes vidjet napaceni balkanski mentalitet moje je najbolje a ostalo je sto godina iza.
Ako ja volim klicka on je najbolji bokser svih svjetova, tajson luis i ostali su amateri.
Dajte malo realnosti, nece vam skodit dede mi mog.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Barbarossa » 16 mar 2018, 18:16

Čuj Juve bio bolji od Reala u dvomečima :lol:

Real je uništio Juventus u dvomeču 2015 i samo ih je sreća spasila ispadanja uz dva dodatna faktora - šuplji Casillas i Carlo ( koji je preforsirao ekipu , ubio dušu u njima ,pa je samim tim i Modrića imao tj nemao za ovaj dvomeč). Ova danas ekipa Rejala je potpuno nešto drugo , mnogo šira i kvalitetnije vođena.


ovo je završilo na prečki pri rezultatu 0:1

Ramos igrao zadnjeg veznog :lol: :lol:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Puma » 16 mar 2018, 18:18

madridist je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ako Jupp ispadne od Seville oće bit više pljuvan od Pepa? :kafa:
PEP je vise uradio za 10 godina kao trener nego Jupp za svojih 40 godina..Samo pojedinci to ne vide.Ali eto, jedan je ubleha a drugi spasitelj.
:facepalm:
Nevjerovatan lik. :rol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Bundesliga » 16 mar 2018, 18:22

Van Gaal je postigao gotovo nemoguće. Sa sljedećim sastavom je došao do finala: Butt, Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber, Van Bommel, Schweinsteiger, Robben, Muller, Altintop, Olić. Klupa: Rensing, Gorlitz, Contento, Pranjić, Tymoschuk, Klose, Gomez. Ribery je bio povrijeđen. Njegov problem je bio da je sezonu nakon toga bio katastrofalan i zbog toga je dobio otkaz. Bayern je nakon poraza 2012-te iduće sezone osvojio sve i to je razlika između Juppa i njega. Van Gaal je odličan trener i zbog toga što pravi odlične igrače: Muller, Badstuber, Alaba.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 18:25

Niti jedan kontraargument nije napisan.Tako da je zakljucak da je Jupp spasitelj a PEP ubleha koja je upropastila Bayern. I na kraju je otjeran iz kluba.

Ni dvostruko vise trofeja i uspjeha u 4 puta kracem mandatu nekima nije dovoljno.Jer pobogu, PEP je jedini trener na planeti kojem nije dozvoljeno da prodje sezona bez 3-4 ili 5 trofeja.

I jos na sve to neko pokusava jadnim odgovorm smajlijem, dokazati da je neko od Juppa napravio ublehu. A to niko nije napisao niti pomislio.Ali Jupp nije bolji i uspjesniji trener od Guardiole, niti ce ikad biti.Niti je njegov legacy jedank onom Guardiolinom.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Bundesliga » 16 mar 2018, 18:29

Ti si pokazao da nemaš pojma o fudbalu i nema smisla s tobom raspravljati. Imao si milion argumenata ali si svaki odbacio zbog svojih ograničenih pogleda. Imaš mahanje. :wave:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 mar 2018, 18:32

Davno je zakljuceno da na ovom forumu samo ljubitelji majke Njemacke i njenog ponosa imaju pojma o fudbalu.Te da je samo njihovo misljenje ispravno. Za tvoju informaciju imam nekoliko prijatelja koji su zagrizeni navijaci Bayerna, ljudi koji svake sezone imaju priliku i mogucnost gledati uzivo po nekoliko puta utakmice Bayerna.I malo koji ima takav bahat pristup raspravi kao ovi forumski Bavarci.Cast izuzecima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3524
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Alminjo99 » 16 mar 2018, 18:36

Bayo 80%
Madrid 60%
City 70%
Barca 85%
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Epidaurus » 16 mar 2018, 18:37

Jbt ova onanija na Pepa prelazi svaku mjeru, svrsava se na lika ko da je kombinacija Fergusona i Rinusa Michelsa.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 16 mar 2018, 18:42

madridist je napisao/la:Budimo realni ovo je dobitak na lutriji za Bavarce kakva Sevilla i pm.
To sto je United u banani nije nikakvo mjerilo snage brijaca.
Juventus , zmija koja je otrovna i kad joj zube iscupas, koliko je Alegri kivan na pushing u finalu pokazao je izjavom kako se samo boji Barcelone , namjerno diskreditujuci Madrid.
Naravno da se nadam prolazu ali bice yebeno.
Lpool vs Shity sve vuce na pobjedu gradjana mada licno sam 100% na strani redsa..
Naravno da bih uzivao u tome da Edin potopi ciganiju i posalje ih u istoriju ali sanse Rome su minimalne ovdje.
Allegri nije nigdje rekao da se boji Barcelone nego neće sa njima jer su 'dosadili'. Uključujući Milan i Juve mislim da je sa njima igrao svake godine osim jedne (ispao od Bayerna, vjerovatno da su prošli opet bi s njima igrali).
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Osim13 » 16 mar 2018, 18:43

Epidaurus je napisao/la:Jbt ova onanija na Pepa prelazi svaku mjeru, svrsava se na lika ko da je kombinacija Fergusona i Rinusa Michelsa.
Navikneš vremenom.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la bavaracmujo » 16 mar 2018, 18:44

Bundesliga je napisao/la:Van Gaal je postigao gotovo nemoguće. Sa sljedećim sastavom je došao do finala: Butt, Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber, Van Bommel, Schweinsteiger, Robben, Muller, Altintop, Olić. Klupa: Rensing, Gorlitz, Contento, Pranjić, Tymoschuk, Klose, Gomez. Ribery je bio povrijeđen. Njegov problem je bio da je sezonu nakon toga bio katastrofalan i zbog toga je dobio otkaz. Bayern je nakon poraza 2012-te iduće sezone osvojio sve i to je razlika između Juppa i njega. Van Gaal je odličan trener i zbog toga što pravi odlične igrače: Muller, Badstuber, Alaba.
Boze sacuvaj kakav je ovo sastav bio, hahahaha definitivno treba ovo nekako predloziti fifi da se proglasi ikad najgori, pa ovdje nema ukupno pet igraca da je vrijedilo, al cuj gerlic contento altintop rensing pranjic. Pu pu pu ne ponovilo se nikad ikad vise.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Puma » 16 mar 2018, 18:48

bavaracmujo je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:Van Gaal je postigao gotovo nemoguće. Sa sljedećim sastavom je došao do finala: Butt, Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber, Van Bommel, Schweinsteiger, Robben, Muller, Altintop, Olić. Klupa: Rensing, Gorlitz, Contento, Pranjić, Tymoschuk, Klose, Gomez. Ribery je bio povrijeđen. Njegov problem je bio da je sezonu nakon toga bio katastrofalan i zbog toga je dobio otkaz. Bayern je nakon poraza 2012-te iduće sezone osvojio sve i to je razlika između Juppa i njega. Van Gaal je odličan trener i zbog toga što pravi odlične igrače: Muller, Badstuber, Alaba.
Boze sacuvaj kakav je ovo sastav bio, hahahaha definitivno treba ovo nekako predloziti fifi da se proglasi ikad najgori, pa ovdje nema ukupno pet igraca da je vrijedilo, al cuj gerlic contento altintop rensing pranjic. Pu pu pu ne ponovilo se nikad ikad vise.
I kao takvi ste bili vise nego ravnopravni u finalu, sjecam se jedne sanse Mullera gdje mi je srce skoro zastalo. :mrgreen:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la sljivo » 16 mar 2018, 18:51

Puma je napisao/la: I kao takvi ste bili vise nego ravnopravni u finalu, sjecam se jedne sanse Mullera gdje mi je srce skoro zastalo. :mrgreen:
Meni je zastalo. Čini mi se, imali smo dva mrtva zicera, taj Milerov i Van Bujtenov.

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Bundesliga » 16 mar 2018, 18:53

Osim13 je napisao/la:Navikneš vremenom.
Kako ko, ja koji sam pratio gotovo svaku njegovu utakmicu sa Bayernom se nikada neću navići na to.
bavaracmujo je napisao/la:Pu pu pu ne ponovilo se nikad ikad vise.
I ja kažem, i samo da se ispravim Ribery je propustio finale zbog onog crvenog kada je išao na Lisandra đonom.
Puma je napisao/la: I kao takvi ste bili vise nego ravnopravni u finalu, sjecam se jedne sanse Mullera gdje mi je srce skoro zastalo. :mrgreen:
Džaba si se bojao kada je tu bio Van Buyten zvani Milito :mrgreen:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la SiamoNoi » 16 mar 2018, 19:00

slika
:zviz:
Barbarossa je napisao/la:Casemiro je fudbalski Draymond Green
Da.Onaj što je šutirao tricu 21 % u prvoj sezoni.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la leorey » 16 mar 2018, 19:37

Jeftha je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Jupp 12 trofeja..Uz duzno postovanje za 2LPa.Koje je uzeo sa Realom i Bayernom.
PEP 23.. uz pregrast oborenih rekorda u svim ligama u kojima je radio.

Niko Juppa nije nazvao ublehom ali toliki hajp je nepotreban.
Jupova 2012/2013 sa Bayernom je najbolja i najdominaantnija sezona bilo kojeg kluba ikad.
Jasta je, visili protiv oronulog Arsenala u osmini.

Inace, zadnjih 5 godina Atletico je bolji klub od Bayerna. Barem se ne osramote u duelu sa spanskim velikanima.
Klub koji ne nadigra Arsenal, pa i Dortmund u finalu ne moze biti najdominantniji.

Najdominantnija sezona nekog kluba je 2014/15 gdje je Barcelona posramila citavu Europu i uzela tripletu preko najtezeg zrijeba.

Cak i Pepova Barca se uvijek negdje patila, ali te sezone Barca nije nigdje.
27.10.2020

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 16 mar 2018, 20:10

harden je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Koliko Bayern ima sreće u ovim izvlačenjima :wtf:
Vraca se za onu proslogodisnju kradju protiv Reala.
Misliš kad je Vidal trebao dobiti crveni u 1. pol. na Bernabeu ? :kafa:

Avatar
Saurman
Postovi: 29499
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Saurman » 16 mar 2018, 20:19

Jeftha je napisao/la: Svi redom jači od Arsenala, pogotov Napoli koji je prosle godine bio najtezi protivnik na putu do titule.
Ako ne jači, onda ozbiljniji.
Jašta su pogotovo Napoli koji ne može proći ni grupu pored moćnog Shakhtara i Feyenoorda.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Saurman
Postovi: 29499
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Saurman » 16 mar 2018, 20:26

madridist je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la: PEP je vise uradio za 10 godina kao trener nego Jupp za svojih 40 godina..Samo pojedinci to ne vide.Ali eto, jedan je ubleha a drugi spasitelj.
:facepalm:
Vrhunac gluposti na ovom forumu. :oops:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.