Champions League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko osvaja LP 2017/18?

Liverpool FC
54
52%
Real Madrid CF
50
48%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la LittleCule » 21 feb 2018, 12:49

Nema mi jače kad se prosipaju ljudi Kup kralja nije bitno natjecanje, La Liga nije bitno natjecanje, još će i Liga prvaka postat nebitno natjecanje...

Kup kralja je toliko nebitno natjecanje da je Real Madrid napravio paradu usred Madrida samo da bi proslavio tu titulu sta su osvojili :crazy:

Naravno, Liga prvaka je bitnija od La Lige i Kupa kralja, ali nije mjerilo kvalitete kao što je to La Liga odnosno domaće prvenstvo jer tu moraš biti konstanta čitave godine ili bar dobru većinu kako bi uzeo trofej, dok u Ligi prvaka te može pomazit ždrijeb, može protivnik imat loš dan, mnoštvo je faktora i ne znači da u globalu najbolja ekipa osvoji to natjecanje. Barcelona i da uzme LP ove sezone oni neće bit najbolja ekipa u ovosezonskoj LP po igrama, ali na papiru oće jer su eto jbg uzeli klempu.

Nemojte krivo shvatit, ne umanjujem ja vrijednost RM i njihovih trofeja u LP, ali definitivno više muke treba za prvenstvo nego za LP, iako je ovo cjenjenije natjecanje od domaćeg prvenstva.
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 21 feb 2018, 13:01

eXtr3m3 je napisao/la:Ne znam na čemu Barsini navijači zasnivaju ovoliki optimizam, jer sinoć ništa posebno nije bilo. Takticki dosta dobra utakmica Kontea, mada malo je Azara ugušio stavljajući ga kao lažnu devetku, vidjeli smo čim je Morata ušao da je Azar dosta opasniji na krilu. Spominju se i neki penali vidim, a niko ne spominje da se Rakiticu mogao i mirne duše drugi žuti dati zbog dva malo oštrija starta nakon prvog žutog, a to je bilo nakon nekih pola sata igre.
Mozda jer nece Barca morati napadati u uzvratu? Mogu peljat onu loptu do sutra, mogu prepustiti loptu Chelseau i igrati na kontre, sto im i vise odgovara ove sezone. Chelsea jeste jucer bio konkretniji, ali i to se svelo na tri suta s 20 metara a ovdje se pise kao da su dvocifren broj puta 1 na 1 izasli. Ne budi smijesan za Rakitića.

nego koliko ono Ovrebo nije dosudio penala? Imam osjecaj da se sa svakim dvobojem ovih klubova poveca broj? Do iduceg duela ce Velid Spaho pricat da je bio dvocifren broj penala :hmmmmm:

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la xaviesta » 21 feb 2018, 13:11

Eto dokle to ide, dva najobičnija faula dovoljna za drugi žuti.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Romariooo » 21 feb 2018, 14:01

navijaci barce imaju itekako razloga za optimizam, igru nemamo ko nekad dominantnu, al imamo druge stvari koje su i bitnije mozda za osvajanje, cvrscu odbranu i sredinu, golmana sad ponajboljeg na svijetu, trenera namazanog koji ima vise planova ,nismo tako lijepi i dominantni, al takmicarska ekipa za proci bilo koga smo top, suarez se vratio u sjajnu formu, mesi znamo sta moze kad hoce, iniesta i dalje moze povuci odlicno u biranim utakmicama, buskec je u top formi, demba se oporavio i enigma je, imamo sad dosta raznovrsnosti i sjajne predispozicije za otici do kraja, zivi bili pa vidjeli
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Ramsey8 » 21 feb 2018, 14:08

takoje visca barca visca catalunya
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Saurman » 21 feb 2018, 14:16

Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la ANTIFA ! » 21 feb 2018, 14:20

Saurman je napisao/la:Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.

Ne prodje li ih Chelsea sljedeca ozbiljna ekipa ce im bubrege izbiti, zivi bili pa vidjeli. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 21 feb 2018, 14:25

ANTIFA ! je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.

Ne prodje li ih Chelsea sljedeca ozbiljna ekipa ce im bubrege izbiti, zivi bili pa vidjeli. :thumbup:
Zvučiš kao kobasičari prošle godine kad su isto pričali za Real, i priželjkivali ga. Pa vidjeli smo kako završiše :mrgreen:

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la ANTIFA ! » 21 feb 2018, 14:28

Blejzer10 je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.

Ne prodje li ih Chelsea sljedeca ozbiljna ekipa ce im bubrege izbiti, zivi bili pa vidjeli. :thumbup:
Zvučiš kao kobasičari prošle godine kad su isto pričali za Real, i priželjkivali ga. Pa vidjeli smo kako završiše :mrgreen:

Samo realno na osnovu prikazane igre, ali upravu si postoji i taj scenarij da se Barcelona provuce do kraja sa nikakvom igrom ne bi bili prva ekipa koja je tako osvojila, prvi je Chelsea tako osvojio. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Barbarossa » 21 feb 2018, 14:28

Saurman je napisao/la:Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.
Paulinho ima nafaku ove sezone ko niko.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Bundesliga » 21 feb 2018, 14:29

Normalno da će završiti kad se mafijašima uvijek ukaže neki Kassai.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Epidaurus » 21 feb 2018, 14:32

Neuer ih spasio poraza vaterpolo rezultatom a oni i dalje spominju sudiju koji im je uopce omogucio produzetke.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la sljivo » 21 feb 2018, 14:44

Epidaurus je napisao/la:Neuer ih spasio poraza vaterpolo rezultatom a oni i dalje spominju sudiju koji im je uopce omogucio produzetke.

Neuer nije sudija, on je igrač pa tako je uz to i dio igre. Dio igre je da golman odbrani šut. Može ih odbraniti 0 ili 50 krajnji rezultat se vrednuje za uzvrat.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Romariooo » 21 feb 2018, 15:02

ANTIFA ! je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.

Ne prodje li ih Chelsea sljedeca ozbiljna ekipa ce im bubrege izbiti, zivi bili pa vidjeli. :thumbup:
jes jes, ta je ekipa vec ove sezone istamburala juventusa i reala kao ozbiljne ekipe sa po 3 nula, takva ekipa je obezbijedila vec skoro dupli krunu i i jedina u ozbiljnim ligama i ligi prvaka nema poraza, ta ekipa eto i na stamford bridzu je uzvukla odlican rezultat protiv odlicnog celzija sinoc...

ovakve ekipe ko barca obicno i osvajaju, ako imaju dobar balans, cvrstinu, malo primljenih golova i naprijed pojedince koji iz nicega mogu dati golove, i koje imaju trenere koji znaju improvizirati i citati protivnike, barca sve to ima, nema ljepotu i dominacij ko nekad, al ima sve ostalo, zivi bili pa vidjeli
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Barbarossa » 21 feb 2018, 15:04

Od 2012te samo najbolji te godine osvajaju LP, tako da ne sumnjam da će i ove sezone biti takav slučaj.
Znači City,Real ili Bayern po prikazanom :kafa:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Kawhi » 21 feb 2018, 15:06

Virtu4l je napisao/la:
sekretar je napisao/la:Drago mi je da vidim kolike komplekse smo nabili kad poznavaoci fudbala na temi zamaraju se losom utakmicom Barce u Londonu kod Chelseja koja je zavrsila 1-1. Pa nismo Realu gostovali da moramo dobiti dva, tri razlike. Ima li mozda neki klub s boljim rezultatima ove sezone? Bas bih volio znati za koga navijaju ovi gore kriticari. Jedan Liverpool,jedan Arsenal...moje saucesce hahahha. Treci fan Mourinha,takodjer moje saucesce. Hahahah
Jesi dobar?
Tek si ga sad primijetio? Moras pogledati njegove teorije zavjere i patriotizam prema Kataloniji da vidis svu raskos i ljepotu njegovih pisanija.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la tobaccos » 21 feb 2018, 15:19

Saurman je napisao/la:Čvrstu odbranu i sredinu sa kineskom senzacijom Paulinhom vremešnim Iniestom i Rakitićem a iza simulator Alba, prosječni Roberto te Pique i Umititi.Zaista dominatan tim kojem je Willian rešetao okvir gola cijelu utakmicu.
Ma sve sami polovnjaci druže. Ne mogu jadni chelsea dobiti u londonu, šta bi im tek besiktas i quarezma uradili.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Virtu4l » 21 feb 2018, 15:30

Kawhi je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
sekretar je napisao/la:Drago mi je da vidim kolike komplekse smo nabili kad poznavaoci fudbala na temi zamaraju se losom utakmicom Barce u Londonu kod Chelseja koja je zavrsila 1-1. Pa nismo Realu gostovali da moramo dobiti dva, tri razlike. Ima li mozda neki klub s boljim rezultatima ove sezone? Bas bih volio znati za koga navijaju ovi gore kriticari. Jedan Liverpool,jedan Arsenal...moje saucesce hahahha. Treci fan Mourinha,takodjer moje saucesce. Hahahah
Jesi dobar?
Tek si ga sad primijetio? Moras pogledati njegove teorije zavjere i patriotizam prema Kataloniji da vidis svu raskos i ljepotu njegovih pisanija.
A ne mogu brate sve upratiti, nisam spajdermen. Dodao sam ga na watchlist, ima tu dobrog materijala za cirkus.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 15:44

Večeras :salut: :ljepota:

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Barbarossa » 21 feb 2018, 15:47

Lillard je napisao/la:Večeras :salut: :ljepota:

Sjećam se kad prije jedno dvije godine na krilima ove himne poslaše Juve kući tj na drugu poziciju (poslije ovi ispali od Bayerna)
Tako da i večeras :salut:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.