Champions League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko osvaja LP 2017/18?

Liverpool FC
54
52%
Real Madrid CF
50
48%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la miki_92 » 12 sep 2017, 23:02

MElloo je napisao/la:Ma glupo je ono champiosnhip and non championship il kako vec u 4. prekolu
Ovamo Lpool Hoffenheim igraju a Maribor protiv nekih levata.
Ispade jedna dobra svabska ekipa radi jbenog Qarabaga
najgluplja odluka ikad, ali sta drugo ocekivati od Platinija
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 23:03

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Njemci su sumnjivi al' i dalje mislim da će Neverkuzen ili Schalke pružiti dostojniji otpor od ovih gore navedenih klubova ala Qarabag, Celtic (mada Celtic u globalu nije loša ekipa) ili Anderlecht. Ipak su Apotekari i Rudari timovi koji su poznati u Ligi prvaka, možda ih nema u samim završnicama al' nikome ne skidaju gaće po inerciji.
Problem je sto oni nisu ni blizu LP trenutno nego su tu Hoff i slicni, koji ipak nisu taj nivo mislim, i Hoff je bolji od Qarabaga al treba to jos bolje. BVB, RBL i Bayern su ok i bice ok u narednim godinama. Rudari i Neverkusen se moraju dici. I Moenchengladbach ima potencijala samo da jednom postanu konstantni.
Ma ok je, to je sad za malo dublju raspravu al' nije bitno za ovo o čemu mi pričamo, poenta je svakako da su jači i konkurentniji od ovih žnj klubova.

Mislim, Anderlecht i Celtic nisu žnj klubovi, al' jednostavno su par levela ispod najjačih timova, možda to nekada nije bilo tako al' sada jeste i u budućnosti će biti sve više i više.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Dex » 12 sep 2017, 23:03

Raonffa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Smisno do cega je ovo takmicenje doslo. Redovno neko po 5 prima. Treba ukinuti.
Garant su zato i izmislili da po četiri najbolja tima iz liga petice idu direktno od naredne sezone.

Jer timovi poput Anderlechta, Qarabaga ili Celtica jednostavno ne mogu parirati Bayernu, PSG-u ili Chelsea-u. Dobro, ne bi se možda ni timovi poput Intera, Milana ili Arsenala dobro proveli protiv ovih timova, al' sigurno ne bi nabijali gol razliku na njima.
Kako ne nabijaju, Arsenal prošle sezone 10 golova primio od Bayerna :urnebes:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Kawhi » 12 sep 2017, 23:07

let3 je napisao/la:Auuu šta Aletico sve promaši protiv Rome :crazy: :facepalm: sad bilo na pregledu.
Gledao sam i ja sad to. Valjda ne ispuste ovako jos bodova.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 23:07

Dex je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Smisno do cega je ovo takmicenje doslo. Redovno neko po 5 prima. Treba ukinuti.
Garant su zato i izmislili da po četiri najbolja tima iz liga petice idu direktno od naredne sezone.

Jer timovi poput Anderlechta, Qarabaga ili Celtica jednostavno ne mogu parirati Bayernu, PSG-u ili Chelsea-u. Dobro, ne bi se možda ni timovi poput Intera, Milana ili Arsenala dobro proveli protiv ovih timova, al' sigurno ne bi nabijali gol razliku na njima.
Kako ne nabijaju, Arsenal prošle sezone 10 golova primio od Bayerna :urnebes:
Znao sam da će neko napisati ovo :mrgreen:

Istina je, mogli su primiti i 30 a ne deset, oni će opet imati veće šanse protiv Bayerna nego Anderlecht, i danas i jučer i za 50 godina :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Poligon10 » 12 sep 2017, 23:11

let3 je napisao/la:Auuu šta Aletico sve promaši protiv Rome :crazy: :facepalm: sad bilo na pregledu.
Ček'o dvicu Atletica za 280 KM, mal' me srce nije strefilo kad sam vidio Saulov promašaj u 90-oj, i to taman se uključio u prenos bio. :facepalm:

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la let3 » 12 sep 2017, 23:19

Poligon10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Auuu šta Aletico sve promaši protiv Rome :crazy: :facepalm: sad bilo na pregledu.
Ček'o dvicu Atletica za 280 KM, mal' me srce nije strefilo kad sam vidio Saulov promašaj u 90-oj, i to taman se uključio u prenos bio. :facepalm:
Hajd promašaj Saula je bila nešto teža pozicija, al Vietto je ograjisao, potpuno sam po sredini 1 na 1 sa golmanom i ne zna zabiti, šta bi od nekad perspektivnog igraca :? ni Griezman se nije proslavio veceras, a mogao je.

Prijateljski besplatni savjet - nikad se ne kladi u LP :!: uvijek ce te neko zayebati budi siguran, ovo ti govori višegodišnje iskustvo :mrgreen:

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la SF6 » 12 sep 2017, 23:20

miki_92 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ma glupo je ono champiosnhip and non championship il kako vec u 4. prekolu
Ovamo Lpool Hoffenheim igraju a Maribor protiv nekih levata.
Ispade jedna dobra svabska ekipa radi jbenog Qarabaga
najgluplja odluka ikad, ali sta drugo ocekivati od Platinija
Pa dobro,ipak je Liga Sampiona u pitanju,ima smisla to sto su uradili,glupo je da u svemu tome ustvari bude najmanje sampiona...
Mada je razlika drasticna izmedju pojedinih timova,tako da se grupe skoro ne moraju ni gledati (jedino ce biti zanimljive pojedine grupe gdje se bore solidni timovi za drugu poziciju),pravi fudbal tek pocinje u knock out fazi...

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la miki_92 » 12 sep 2017, 23:26

SF6 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ma glupo je ono champiosnhip and non championship il kako vec u 4. prekolu
Ovamo Lpool Hoffenheim igraju a Maribor protiv nekih levata.
Ispade jedna dobra svabska ekipa radi jbenog Qarabaga
najgluplja odluka ikad, ali sta drugo ocekivati od Platinija
Pa dobro,ipak je Liga Sampiona u pitanju,ima smisla to sto su uradili,glupo je da u svemu tome ustvari bude najmanje sampiona...
Mada je razlika drasticna izmedju pojedinih timova,tako da se grupe skoro ne moraju ni gledati (jedino ce biti zanimljive pojedine grupe gdje se bore solidni timovi za drugu poziciju),pravi fudbal tek pocinje u knock out fazi...
Liga Prvaka je samo ime, da se vodimo imenom samo bi prvaci i igrali

LP kao elitna liga treba da ima najbolje sto Evropa ima da ponudi a ne Qarabage i slicne timove

ima EL za takve
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Signore » 12 sep 2017, 23:26

Kawhi je napisao/la:Smisno do cega je ovo takmicenje doslo. Redovno neko po 5 prima. Treba ukinuti.
Iako sam zagovornik toga da u LP treba igrati sto vise prvaka drzava i da to takmicenje treba biti raznovrsnije, ipak je vidljivo da je kvalitet osjetan. Mislim da ni veci broj klubova iz Engleske, Spanjolske ili Njemacke ne bi nista promjenio, jer bi se opet npr. Barca izivljavala na Hoffenheimu i slicno.

Mozda bi bilo najbolje izbaciti direktan plasman u grupnu fazu i da se uvedu cetiri pretkola + play off. U play offu bi Bayern, Barca, Real, Chelsea i ovi ostali velikani bez problema trebali izbaciti timove poput Dinama, Garabaga itd. Ovu zamisao imam uz ideju da LP broji 16 klubova, tj. da igraju cetiri grupe. Tako bi sve ostalo isto, ali bi se za plasman u grupu trebalo izboriti, pa ako izbacis Reala onda igraj i primi 100 golova i nije problem. 16 klubova koji ispadnu bi igrali grupe EL koja bi brojala 64 kluba i u 16-tinu finala ne bi usli treceplasirani iz LP, jer bi vecini od tih 16 klubova EL bila samo teret.

Misljenja sam da ce do ovoga doci kad tad, jer je razlika u kvaliteti osjetna. Ovaj sistem ne moze funkcionirati. UEFA ce nesto sigurno mijenjati. Moze na ovaj nacin izaci u susret velikanima ili ce LP jos vise razblaziti, tj. uvest ce sistem koji ce donijeti jos veci broj losijih ekipa, mada mislim da se to nece desiti, jer vec od naredne sezone imamo sistem koji ce smanjiti broj manje kvalitetnih ekipa.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 12 sep 2017, 23:27

Sve bi to bilo fino da igraju imena klubova, a u praksi Bayo zavali Arsenalu 10 golova kao da su Budućnost Banovići

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la KingJamesMVP » 12 sep 2017, 23:30

Dobar start za United, Mourinho je ipak veliko trenersko ime i drži do LP. Ovo je nadam se dobar nagovještaj za uspješnu sezonu. Iduće kolo se gostuje u Moskvi
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Lillard » 12 sep 2017, 23:31

pa imaju svoje lige pa nek se bore sa jakim klubovima. ovo je liga prvaka, tako zamišljena. kmečite bezveze.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2017, 02:08

U sustini mozes mijenjat sta hoces ali uvijek se zna 6 timova koji ce bit u 1/4 finalu ili da ne pretjeram kad kazem 3 u polufinalu..Sad svima smeta sto celzi dade 5 golova Qarabagu, a sto bayern uvali cenera arsnealu u dvije tkme nikom nista? Sta sad treba i arsnealu zabranit da igra ? Uvijek ove ekipe moraju igrati zbog cari i duha samog sporta tj da svaka ekipa u evropi pocevsi od zadnje lige u najslabijoj drzavi ima teoretsku sansu da osvoji ligu prvaka i to je po meni i vise nego ok.

Spradate se sa ekipama, a guze bi dali da vas tim udje u LP i da omzete recimo na BH livadi gledat mesija ili ronalda...pa taman primili svaku 10. Tad vam predpostavljam ne bi smetalo :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Derdiyok » 13 sep 2017, 02:36

invincible1921 je napisao/la:U sustini mozes mijenjat sta hoces ali uvijek se zna 6 timova koji ce bit u 1/4 finalu ili da ne pretjeram kad kazem 3 u polufinalu..Sad svima smeta sto celzi dade 5 golova Qarabagu, a sto bayern uvali cenera arsnealu u dvije tkme nikom nista? Sta sad treba i arsnealu zabranit da igra ? Uvijek ove ekipe moraju igrati zbog cari i duha samog sporta tj da svaka ekipa u evropi pocevsi od zadnje lige u najslabijoj drzavi ima teoretsku sansu da osvoji ligu prvaka i to je po meni i vise nego ok.

Spradate se sa ekipama, a guze bi dali da vas tim udje u LP i da omzete recimo na BH livadi gledat mesija ili ronalda...pa taman primili svaku 10. Tad vam predpostavljam ne bi smetalo :kafa:
Objektivnost na prvom mjestu :thumbup:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Nerminovic » 13 sep 2017, 02:37

eto fol Kopenhagen bi izgubio 6-0 od Chelsea :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2017, 03:49

Nerminovic je napisao/la:eto fol Kopenhagen bi izgubio 6-0 od Chelsea :kafa:
Nije to bitno :kafa: Eto Zeljo bi izgubio od Reala u finalu...ah da nismo ga igrali
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la branimir85 » 13 sep 2017, 04:28

Gianluigi Buffon: "Da, Cristiano je također postigao dva gola protiv mene, ali za mene je Messi mnogo bolji od njega. Nadam se da će on osvojiti Zlatnu loptu." :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la DANTES » 13 sep 2017, 07:28

Lillard je napisao/la:pa imaju svoje lige pa nek se bore sa jakim klubovima. ovo je liga prvaka, tako zamišljena. kmečite bezveze.
ma elitističko drkanje qrca.. najbolje malim zabraniti da igraju, jer nemaju tuđe pare da dovedu jake igrače.. :damn:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Osim13 » 13 sep 2017, 09:35

Ja bi napravio drugaciji vid kvalifikacija. Ko skrsi tokom ljeta 250+m moze igrati LP. Ova sirotinja nek odyebe u skokovima, kokuzluk je prenosan.








:mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.