UEFA Evropska liga 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 04 maj 2018, 18:36

I mene je iznenadilo to ispadanje od Seville, ali mislim da su previše podcjenjivački ušli u prvu utakmicu, a onda drugu morali stizati rezultat i igrati drugačije nego što su navikli.

Prvi dio sezone su bili mnogo lošiji. Je.biga, utjecala je mnogo na njih zabrana dovođenja igrača. Kad je došao Costa, stvari su došle na svoje. I u grupi LP im nije bio problem odbrana (primili najmanje golova u grupi) već realizacija koja im je prvi dio sezone bila katastrofalna. Qarabegu dali jedan gol u dvije tekme :lol: Sad su se popravili. I naravno da nisu ista ta ekipa, ali nije ni Arsenal kao što je nekad bio, a da ne govorim da nisu Real :mrgreen:

ali evo saldo sezone, finale EL i drugo mjesto La lige ispred Reala. :salut:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la chily-rz » 04 maj 2018, 18:43

Blejzer10 je napisao/la: I mene je iznenadilo to ispadanje od Seville, ali mislim da su previše podcjenjivački ušli u prvu utakmicu, a onda drugu morali stizati rezultat i igrati drugačije nego što su navikli.

Prvi dio sezone su bili mnogo lošiji. Je.biga, utjecala je mnogo na njih zabrana dovođenja igrača. Kad je došao Costa, stvari su došle na svoje. I u grupi LP im nije bio problem odbrana (primili najmanje golova u grupi) već realizacija koja im je prvi dio sezone bila katastrofalna. Qarabegu dali jedan gol u dvije tekme :lol: Sad su se popravili. I naravno da nisu ista ta ekipa, ali nije ni Arsenal kao što je nekad bio, a da ne govorim da nisu Real :mrgreen:

ali evo saldo sezone, finale EL i drugo mjesto La lige ispred Reala. :salut:
Pa naravno da im nije problem odbrana kad ih ne mrzi da se brane 70% utakmice na trideset metara od svog gola,njihov način igre je takav da je obaviti posao u defanzivi primarna stvar a u napadu uvijek imaju dovoljno individualnog kvaliteta da na kontre ili polu kontre odrade nešto,.

Arsenal je u gostima odron ove sezone,osamnest datih golova u sedamnest utakmica i svega trinest bodova,kod kuće to izgleda dosta bolje,samo je City osvojio više bodova i postigao više golova od Arsenala na domačem terenu u ligi ove sezone,.

Avatar
bimbosha
Postovi: 186
Pridružen/a: 28 dec 2017, 21:25
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la bimbosha » 04 maj 2018, 20:05

Kad bi Cules bio Cules kad bi znao citati.

Clattenburg,a znaju oni bolje od Clattenburga,oni su najpametniji u redovnom izvještaju poslije utakmice koji sudije pišu kaže da je bio penal prije gola.Nisam ja rekao i izmisljao već čovjek koji na osnovu svog nekog znanja ubire pozamašnu svotu novca.

Drugo Bale ili Ramos sam rekao fino jer nisam bio siguran o kojem se radi.

Treće ovo nije ofsajd veliki.

I glavno od svega naveo si kao srž svog posta kako su jadni Cholovi momci ispali jer im je neko zabio gol iz ofsajdcine neke valjda na samom kraju utakmice pa jadni nisu vremena imali da uzvrate udarac.

Primili gol u 7. minuti,a bio je kakav je bio i onda propustili pun klinac šansi da se vrate i preokrenu tekmu..Al ne jadni Atletico ispao golom iz ofsajda.

Sad pametni Culesi će reci nije to poenta posta bila ko da ne zna niko njihovu propagandu.

Tačno ono ko glup ko Cules će vazda da stoji.Kakva je to zatucanost u pm.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la TonySosa » 04 maj 2018, 20:07

Katalonci su vazda bili velemajstori obmane, tu im nema ravnog.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 04 maj 2018, 20:32

bimbosha je napisao/la:Kad bi Cules bio Cules kad bi znao citati.
bimbosha je napisao/la: I glavno od svega naveo si kao srž svog posta kako su jadni Cholovi momci ispali jer im je neko zabio gol iz ofsajdcine neke valjda na samom kraju utakmice pa jadni nisu vremena imali da uzvrate udarac.
To što ti nisi u stanju shvatiti srž posta govori više o tvojoj inteligenciji nego o mojoj. Također govori manjak argumenata koji nadomještaš vrijeđanjem. Ja kad vrijeđam ljude na forumu, prvo ih ponizim argumentima, kao što sam i tebe, pa tek onda dodam vrijeđanje kao šlag na tortu. Neću ponavljati srž svog posta. Mislim da je shvatio svako osim zatupljenih navijača Madrida, ili kako sam već rekao, prosječnih navijača Madrida
bimbosha je napisao/la: Clattenburg,a znaju oni bolje od Clattenburga,oni su najpametniji u redovnom izvještaju poslije utakmice koji sudije pišu kaže da je bio penal prije gola.Nisam ja rekao i izmisljao već čovjek koji na osnovu svog nekog znanja ubire pozamašnu svotu novca.
Prvo, pomješao si dvije priče o njemu. Ili jednostavno izmišljaš, ne bi me čudilo. Ko danas provjerava izvore i to. Hehe.

U redovnom izvještaju poslije utakmice nije nigdje sugerisao da je bio penal nad Ramosom već da je trebao svirati ofsajd. Druga priča s kojom si ti to sve pomješao je
https://www.balls.ie/newsnow/mark-clattenburg-2-376166
gdje kaže da mu je drago što je Griezmann promašio penal, jer je sviranjem penala ispravio pogrešku kod prvog gola, ali s obzirom da je odluka za penal bila marginalna, drago mu je što nije odlučila finale.

No razumijem kako s tvojim IQ-om ova priča postaje ono što ti pričaš. Mitomanija na djelu.
bimbosha je napisao/la: Treće ovo nije ofsajd veliki.
:lol:

Slažem se nije bio kao Ronaldov protiv Bayerna, ali i dalje nije linijski ofsajd koji se tek tako može ignorisati.
bimbosha je napisao/la: Primili gol u 7. minuti,a bio je kakav je bio i onda propustili pun klinac šansi da se vrate i preokrenu tekmu..Al ne jadni Atletico ispao golom iz ofsajda.
Zašto Real nije zabio još jedan regularan gol kad je to tako lako u finalu uraditi? Ispade da je početi utakmicu u zaostatku jednog gola u finalu lige prvaka No biggie, kao ajde, dešava se, šta sad da se radi. I baš zato što je sedma minuta je uticalo na utakmicu, s obzirom da svi znamo kako Atletico igra i koliko je Realu trebalo u prvom finalu minuta da im zabiju prvi gol.

Smiješan ispadaš s nekim pokušajima argumentacije, izmišljenih činjenica i slično. Savjetujem ti da umjesto daljnjeg vrijeđanja pročitaš ponovno postove koje sam napisao i provjeriš stvari koje pišeš.

glupane

Avatar
bimbosha
Postovi: 186
Pridružen/a: 28 dec 2017, 21:25
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la bimbosha » 04 maj 2018, 21:32

Prvo baš mi smiješno kad se neko pravo uvrijedi na ovo glup ko Cules :lol:

A to je fakat tako,činjenica koja se ispostavila tačnom zilion puta.Najjače što umjesto da neku simpatično podjebavanje napravi on piše GLUPAN :lol:

Fol misli neko će ga tužit nekom,pa ćemo ovdje utvrđivat istine.Nego..

http://www.objetivocibeles.com/arbitro- ... iveOldPost

O poentama ne bih dalje, sa budalama se ne vrijedi raspravljati. Jes poenta nije bila još jednom naglasiti da je Madrid kao tom OFSAJDČINOM od 12 metara osvojio Ligu Prvaka.Dobro mi svi glupi, pardoniraj me.Nisam shvatio poentu.

Nego da se ne bih oko toga raspravljao samo da stavim izvještaj Clattenburga povodom utakmice:

http://www.objetivocibeles.com/arbitro- ... iveOldPost

"Ramos je bio u ofsajdu."

"Savic je faulirao Ramosa"

"Prije nego je Gareth Bale udario loptu , Ramos nije bio u ofsajdu za vrijeme povlacenja od strane Savica"

"Nakon sto sam pregledao akciju 15x , ne postoji nikakav faul Ramosa ranije"

"Akcija nije trebala zavrsit sa tim golom , vec penalom i zutim za Savica"

Al' dobro mi lažemo.

Čergarska družina još jednom razoktrivena.Al' ne bojim se ja, sad će opet neka mitomanija, neko izmišljanje....Ae vozdra.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 04 maj 2018, 21:45

Da li si upravo postavio analizu suđenja lika sa stranice i predstavio to kao bilješke Marka Clattenburga :tokralju:

veća si legenda nego što sam mislio :mrgreen:

Avatar
bimbosha
Postovi: 186
Pridružen/a: 28 dec 2017, 21:25
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la bimbosha » 04 maj 2018, 21:51

To si ti uradio, ne ja.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 04 maj 2018, 21:52

bimbosha je napisao/la:To si ti uradio, ne ja.
:lol: :tokralju:

Nasmijao si me pošteno, moram priznati :mrgreen:

Avatar
bimbosha
Postovi: 186
Pridružen/a: 28 dec 2017, 21:25
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la bimbosha » 04 maj 2018, 22:19

Sta reci..

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marseille_unique » 05 maj 2018, 20:27

Hajmo sad ove Cigane iz Madrida dobiti, i da upotpunimo
vitrinu evropskih trofeja...
Hoce li moci stati cijela Francuska u Lyon, znajuci da 70 posto Francuske navija za Marseille
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

BakaSliskovic
Postovi: 127
Pridružen/a: 26 mar 2013, 14:40
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la BakaSliskovic » 16 maj 2018, 12:48

Mislim da će večeras presuditi granitna obrana Atletica, tako prognoziram pobjedu Španjolaca večeras!
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la messilla » 16 maj 2018, 15:50

Simeone i večeras na tribinama.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Osim13 » 16 maj 2018, 16:12

messilla je napisao/la:Simeone i večeras na tribinama.
E veceras ako ne dozivi psihicki slom nece nikad, taj lik na prijateljskim tekmama umire a ne tek finale, sa tribine :| :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la leorey » 16 maj 2018, 16:40

Marseille u Lyonu s Atleticom, kakva ce to tekma da bude, ako nista na tribinama ce da gori :tokralju:
27.10.2020

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la STEVIE » 16 maj 2018, 19:07

marseille_unique je napisao/la:Hajmo sad ove Cigane iz Madrida dobiti, i da upotpunimo
vitrinu evropskih trofeja...
Hoce li moci stati cijela Francuska u Lyon, znajuci da 70 posto Francuske navija za Marseille
veceras maksimalno uz marseille :salut:
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
L-Train
Postovi: 18154
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la L-Train » 16 maj 2018, 19:10

Ovo Atletico rutinski dobija.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la madridist » 16 maj 2018, 19:25

Osim13 je napisao/la:
messilla je napisao/la:Simeone i večeras na tribinama.
E veceras ako ne dozivi psihicki slom nece nikad, taj lik na prijateljskim tekmama umire a ne tek finale, sa tribine :| :mrgreen:
Ma nije problem okaljen je...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la TonySosa » 16 maj 2018, 19:34

madridist je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
messilla je napisao/la:Simeone i večeras na tribinama.
E veceras ako ne dozivi psihicki slom nece nikad, taj lik na prijateljskim tekmama umire a ne tek finale, sa tribine :| :mrgreen:
Ma nije problem okaljen je...
Ima potrebnog iskustva u ovim evropsim finalima.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Alminjo99 » 16 maj 2018, 20:21

Volio bih da Marsej uzme ovo ali tesko pored Atletica.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.